26171
  • csemete
    #7337
    van vkinek MAL-runája tradre???????
  • PiszkosFred
    #7336
    nemvanmit
  • PiszkosFred
    #7334
    ctrl+m
  • Sanca
    #7331
    Kosz a valaszokat.
    Mar csak azon tunodom hogy milyen mastery-t valasszak.
    Talan 1 pajzs nem artana hc-nel, szal ahhoz kene vmi fegyverszakosodas. A karddal szimpatizalok, esetleg a maceval. Melyekbol van nagyobb dmg nem-LOD-osan?
  • PiszkosFred
    #7330
    Hat, roviden..

    Ladder kari az nem mas, mint csak ujonnan, 110es peccsel inditott zart bnetes karik.
    Normal kari a korabbrol 109bol athozott karakterek, vagy az ujonnan keszitett, de nem ladderes karakterek.

    Normal csak normallal, ladder csak ladderrel jatszhat egy gammaban, igy ertelemszeruen a trade is kizarva.

    Bizonyos idokozonkent lesz ladder restart, ami azt jelenti, hogy az addigi ladder karik "alaszallnak" a normal karik taboraba, es a ladder kari ranglista is ertelemszeuren torlodik.

    Ladder elonye a tobbiekkel szemben, hogy tobb cucc eshet nekik, tobb runaszot hasznalhat, es talan tobb a crafted recept is. Ezeket a targyakat majd leviszi magaval a ladderrestartkor a normal taborba, es ott lesz igazan nagy erteke egy-egy ladderes targynak (felteve ha jaccik meg akkor valaki is normal(nem-ladder) karakterrel)

    Expired 1-10 day: van 10 napod az uj karakterrel, hogy jatsz folyamatosan 2 orat, vagy torlik. Nincs mese, jatszani kell, nem eleg berakni csak valahova. Itt irta valaki, hogy talan a kurzormozgast is figyeli a bnet, es nagy uresjarat utan diszkonektal a hosztrol. Nemtom, de hiheto, ki kell probalni...

    HC karaktert gondolom mint korabban, csak baal utan lehet inditani, de mivel 110 alatt meg nem inditottam hct, ez csak tipp.

    Az uj rendszerrol napokat lehetne beszelni. Roviden annyi, hogy egyes skillek sebzese vagy idotartama vagy hatasa megnovelheto masik skillel is. Hasonloan mint anno a druid medves skilljei. De mivel 106 meg lod elott volt, igy ez sokat nemmond neked. A lenyeg az, hogy az adott skillhez hozzaadhatsz +x%-ot egy-egy masik skillre rakott ponttal.
  • Sanca
    #7329
    Kosz, sikerult szereznem mukodo loadert.

    Amugy mi ez a total uj rendszer?
    Mi ez hogy ladder kari az elejen? Meg utana a kari alatt hogy expired in 10 days?
    Meg hc karit hogy lehet csinalni? Mer a helyen a leader karit lehet csak bepipalni...
  • PiszkosFred
    #7328
    Ha keyed van, akkor egyuttal elkerhetted volna a cdket is egy install erejeig. Az a baj, hogy a gcw is bedoglott, igy lovesem sincs honnan szedjel le loadert. Google-val probaltad mar keresni? Ha igen, akkor passzolok, ha nem, akkor probald ki...
  • PiszkosFred
    #7327
    Hat akkor lesz meglepetes ;]

    Hc karinal a ww 110 eseteben nembiztos hogy jo, foleg ha hellen is akarsz jatszani. De nem ertek a barbarokhoz, igy ez csak amolyan megerzes, majd valami szaki jobban kifejti mi eri meg egy hc barbarnak ;]
  • Sanca
    #7326
    Szal 1.10-hez kene loader(nem LOD-os). Itt szivok mar 1 oraja, de nem talalom a neten.
    Ha menni fog a game, kezdenek 1 hc karit, esetleg vki nem akar velem kezdeni?:)
    Meg 1.10-essel (hc) barbarhoz milyen skilleket ajanlotok? Buntet meg a wirlwind?:D 1.06-os ota nem jacottam:)
  • Sanca
    #7325
    bnetre jo game.exe-t tudna vki kuldeni, vagy linket adni?
    cd-key-em az van
    sima d2-hoz kell, nem lodhoz
  • Shaman
    #7323
    Ahogy írtam egy párszor: csak HELL szinten,s csak zárt bneten.
    És itt sem általános. Majd eccer jönni fog.Hidd el.
  • PiszkosFred
    #7319
    Szamomra az openbnet egyenlo a fullcsitesopenhostokkal, ergo az en vilagomban nem letezik mint olyan ;]

    Javits ki ha tevedek, de ez az uberdiablos marhasag csak 110es peccs eseteben jon elo, innentol kezdve hiaba lehet 109es hoston jaccani, ubibacsival csak 110es karakterrel talalkozhatsz, 110es hoston. ;]
  • Shaman
    #7318
    Ez így azért nem teljesen igaz,mert ott az open battle.net. Amin lehetsz 1.09-es is.
    Én ezért hangsúlyoztam,hogy ZÁRT bnet illetve ladder.
  • PiszkosFred
    #7317
    Ej de nincs sok ertelme ennek, de azert ezt meg leirom ;] 110 alatt ket variacio van mint ahogy azt mindenki tokeletesen tudja. Ladder es nem-ladder karakter. Ladder karakterek ujak, ez is teny. Nem-ladder karakterek lehetnek korabbi 109esekbol konvertalt karik, vagy ujonnan kezdett nem-ladder 110esek, DE mivel semmi kulonbseg a ketto kozott bnet szemponjabol, kar is szamitasba venni. Szoval laddernek, nem-laddernek is eshet az a nyomorul csarm a tuskeshatu baratunktol, na ;]]
  • Shaman
    #7316
    Hát ezt mondtam én is. Egyébként azt ha jól tudom senki sem mondta,hogy CSAK 1.10-ben indított karinál van ez.
    A lényeg,hogy most 1.10 alatt játszd a gammát,bár ahogy te is mondtad,ki megszerezheti a charmot,az úgyis 1.10 alatt tolja,mert magától felpeccseli magát.
  • HammeRed
    #7315
    Szerintem az annyira egyertelmu hogy ha felcsatlakozol a bnet-re akkor automatice felpecseli a gamet a server tehat ha bneten jaccol closed normal vagy ladder karival akkor csak is 1.10 alatt tudsz jaccani.Amit pedig itt #7310 irtam azt ugy gondoltam hogy nem csak 1.10 alatt inditott ladder vagy nem ladder karinak johet dia clone hanem minden 1.10 alatt jatszo karinak.Punk-Tum :-).Kellemes unnepeket,boldog karacsonyt mindenkinek.
  • Shaman
    #7314
    Az lehet,hogy anno 1.09-ben készült a karid,de át lett konvertálva 1.10-re,nem?
    Magyarán 1.10 alatt találta.

    Asszem #7296-os kommentemben elég világosan közöltem,hogy "bneten ha játszol zárt,vagy ladder gaméban"
    Ez azt jelenti,hogy nem csak a ladderen,hanem sima zárt bnet gaméban is!!!!!!!
  • Shaman
    #7313
    Miért nem tudsz visszaolvasni?????
    #7296
  • PiszkosFred
    #7312
    De, csak 110esnek, am ezek szerint nem csak laddernek. Igy a helyes ;] (109es karik mar nincsenek, csak ladderek meg normalok, de mint 110esek).

    Egyebkent jo lenne mar ezt az uberdiablos dolgot letiztani vegleg, mert hiaba jaccunk nap mint nap a bneten, valahogy ahany ember, annyi verzio a dologrol... ;]
  • netuddki
    #7311
    halee...
    boldog karácsonyt mindenkinek..
    ez az über dio mikor is yelenik meg??
    yahh.... és általában hol???
  • HammeRed
    #7310
    Nekem 1.09-ben keszult 98-as amazonnak dobta el dia clone ugyhogy nem csak 1.10 vagy ladderes karinak dobja el.
  • Davidus
    #7307
    Dav_ az accom b.net-en.
  • Davidus
    #7306
    Ha már annihilus charm.... Eladom az enyémet(sc ladder) egy hc ladder burizaert.
  • Davidus
    #7305
    "jonne a városbol egy lev20as huzott karakter"

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Shaman
    #7303
    Na mégis csak a pontosság végett,itt vannak az Annihilus charm adatai:
    +1 To All Skills
    +10-20 To All Attributes (varies)
    +10-20 All Resistance (varies)
    +5-10% Experience Gained (varies)
  • PiszkosFred
    #7302
    Vagy dobná, de nem lenne egy deka helyed sem az invben, és mire ledobnál valamit hogy felvedd, jonne a városbol egy lev20as huzott karakter, es felkapna előled. Na az lenne pech...

    ...aztán persze végigverném a gyereket a realmen pár napon keresztül, de az már egy másik történet ;]
  • Shaman
    #7301
    Persze sztem a világ legnagyobb pechje lenne,ha találkozol vele legyüröd,s nem dobja a charmot:-)))
    Mert erre is van 5% esély!
  • Shaman
    #7300
    Hát azért ez nem ennyire eccerü,mert elvileg egyszerre csak 1 db anihilus charmod (ez a neve) lehet a hátizsákodban. Tehát hiába ölöd meg 20* Über Diablo-t hordani csak 1-et tudsz,s ezzel kicsit nehezedik a tradelése is.Legalábbis a Blizzard ezt mondja. Mondjuk nemtom miért lenne nehéz,max ha van nálad 1 azt berakod a ládádba addig amíg a másikat tradeled.
    Egyébként nem lehet az olyan ritka,mert páholyon sokan írták,hogy ők már találkoztak Über Dio-val,s megszerezték a charmot.Szóval elvileg csak 1 játékban jelenik meg,de szerintem azért elég sürün ismétlödik,különben tényleg ici-pici lenne az esélye,hogy belefutsz.Magyarán én úgy képzelem,hogy mondjuk olyan 5 percenként megjelenik különböző játékokban. Persze ez abszolút nem biztos,ez csak az én elképzelésem,de tény,hogy már "viszonylag" sok embernek van ilyen charmja.
  • PiszkosFred
    #7299
    Gondolj bele, ha minden gammaban megjelenne hellen. Minden egyes idopontban tobb ezer hell game van, es meg lehet hogy keveset is mondtam ezzel a szammal. Ha ezeknek 90%ban a tuskeshatu eldobna egy-egy anh.csarmot, akkor az igy jelenlevo mennyisegnek/darabszamnak koszonhetoen ennek az erteke olyan kicsi lenne, hogy barki szinte ingyen adna a gyengebb setes limlomokhoz ajandekkent.. ;]
  • HammeRed
    #7298
    Jol beszelsz.Azt viszont nem tudtam hogy csak 1 jatekban jelenik meg az egesz realm-on a diablo clone.Valoszinu hogy soha nem lesz ilyen szerencsem meg egyszer.
  • Shaman
    #7297
    Természetesen ez a soj eladás nem kapcsolódik az emberekhez,ez csak úhy magától megy. ha belegondolsz ki lenne az a hülye aki +1 to all skilles unique gyürüjét eladná a kereskedönek......

    Egyébként Über Diablo trükkje:ACT 5-ön frigid highlandra elmész,akkor a legközelebbi superiunique dög Eldritch lesz. Akkor ő átalakul Über Diablo-vá. Ekkor lemászol Shenk the Overseer-hez,akit legyengítessz,ezután odacsalod Über Diablot,s kinyírod Shenk-et. Kész vége ekkor kampec lesz Diablonak,ugyanis a progi úgy van megírva ha megölöd Shenket,akkor az összes közelében lévő szörny is megdöglik,tehát Über Diablo is.
  • Shaman
    #7296
    A soj egy gyürü neve. Stone Of Jordan. Többek között al skill bonuszt is ad,szal elég jó gyürü.
    bneten ha játszol zárt,vagy ladder gaméban,akkor látsz néha fennt egy kiírást,miszerint pl "100 Stone Of Jordan sold to merchants"
    Ez ugye azt jelenti,hogy 100 sojt eladtak a kereskedöknek,s ez a szám egyre nő. Egy bizonyos érték után (ezt nem lehet tudni,mindenki mást mond) kiírja a progi,hogy "Diablo walks again" vagy valami ilyesmi. Ezt csak 1 játékban írja ki és csak hell fokozaton az egész realmen. Ekkor abban a játékban a hozzátok legközelebbi superunique szörny hején megjelenik az Über Diablo.
    Ha lenyomjátok 95% eséllyel kidob 1 db charmot (ha 8-an ölitek akkor is csak 1-et) ami all skill bonuszt ad meg ilyesmik.
    Egyébként az az über diabló elég kemény gyerek,de van egy trükk amivel simán ki lehet nyírni...
  • PiszkosFred
    #7293
    Ott nemnagyon
  • TANKboy
    #7292
    Ez a téma elég érdekes, de olyan nyelven beszéltek, hogy egy mezei Diablo-s (mint pl Én :)) nem igazán érti. Ez a Clone Diablo csak Realm játékban jön elő? Singlében nem?
  • PiszkosFred
    #7290
    Az oke hogy te egyedul, de rajtad kivul tobbezren az adott realmban ;]
  • HammeRed
    #7289
    Egyedul jatszottam.Osszesen ha 5 perce nyitottam a gamet amibol 2 percet toltottem gameval a tobbit a varosban voltam amikor jott a kiiras hogy diora fel :).Meglehet hogy bug volt.
  • PiszkosFred
    #7288
    Elvileg abban az aktban, ahol a partybol barki az elso junik monszttal talalkozik. Sojt mindenkeppen szamolja, de nalad ezek szerint az idozites jo volt, a vegso fazisba toppantal bele ;]
  • HammeRed
    #7287
    Eppen azaz hogy nekem nem szamolta a jordaneket hanem egyszercsak kiirta hogy Diablo Walks The Earth utana mentem keresni act1 be es a cold plans-ben meg is talaltam.Lehet hogy bug volt hogy csak igy beadta nemtom.Ezt az oldalt nezd meg, ahogy nezegetem elvileg barhol barmelyik act-ben elojohet a diablo clone.
    http://www.diabloii.net/battlenet/world-event.php

  • HammeRed
    #7285
    Nekem egyszer sikerult mar de abszolut nem ugy ahogy sokan mondtak.Tobbszor jartam mar ugy hogy elkezdte a jordan-eket visszaszamolni de nem volt idegem kivarni mig elobujik dio.Amikor meg sikerult elocsalni akkor meg siman mentem a river of flames-be 2 perc utan feljottem a city-be mert ramwhispereltek egyszer csak megremegett a fold es kiirta hogy "Diablo Walks The Earth" mazlim volt mert elsore megtalaltam a cold plains-ben.Egyebkent itt megtalalsz rola mindent http://www.diabloii.net/battlenet/world-event.php asszem miutan megremegett a fold meg kell olni egy superunik szornyet es az fog atvaltozni uber diablova.Amaval voltam egyszer csak ott volt elottem nyomta a meteor-t meg a szokasos dolgait.Belelotem vagy 3 tegez nyilvesszot mire megpusztult.
  • TANKboy
    #7284
    OK! Köszi az infot!