26171
  • sirdond
    #24407
    ez a "Diablo Collection Limited Edition" mi?
    honnan szedtél te ilyet? valószínű,hogy ezzel lesz a gond
  • DarthSidius
    #24406
    Hali!

    Lenne egy problémám, remélem tud valaki segíteni benne!
    Leszedtem a mai nap folyamán a Diablo Collection Limited Edition-t, feltettem a 2-t, majd a Lod-ot. Szépen el is indul a játék, azonban amikor játszok, a gép automatikusan újraindul. Nem tudom milehet a baj, de más játéknál nem csinálta ezt. Újratettem az XP-t, driver frissitést is csináltam mégis továbbra is megmarad a problémám! Mit tegyek?
    Köszi előre is a segítséget, hogyha vki tudja rá a megoldást.
  • CUCLI
    #24405
    valaki nem akar kicsit segíteni? :)
    act 1-5 rush kéne
    normal szinten
  • Musztafa111
    #24404
    má nightmare 5. actben vok :) pedig csak 34 lvl. mázlimra bekerültem 1 huzásba :) az a cumm h szétlassul a gépem mikor valami főellenség meghal és mások elkapkodják a cuccokat.
  • Musztafa111
    #24403
    ott persze, sajnos ien runáim nincsenek ral kivételével de amugyis kínai amit irtál. :( tudatlan vok bocs, szal 1enlőre poti
  • GyaxyBoy
    #24402
    EUn- nyomod?
  • faze
    #24401
    Vegyél egy act2-es segítőt és rakj ki neki egy insight-ot (ral+tir+tal+sol). Ez adni fog egy 12-17-es szint közötti meditáció aurát ami sokat segít.
  • nearo
    #24400
    poti? :)
  • Musztafa111
    #24399
    köszi de mannám honnan lesz? már most nagy hiányát szenvedem!
  • faze
    #24398
    Erő amennyi a cuccokhoz kell, dex az attól függ, hogy akarsz-e max blockot (stormshield), vagy inkább spirit lesz rajtad. Utóbbival nem érdemes rámenni a blockra, mert eszméletlen mennyiségű dexterity kéne hozzá. Maradékot pedig természetesen vitalityre.

    Grizzlyre szerintem 1 pont elég, maxold még ki a cyclone armort, meg a twistert.
  • macskafazék
    #24397
    Sziasztok, nemrég kezdtem el újra a Diablo 2 lod-t. Kb 3-4 éve játszottam utoljára. Barbárral vittem végig anno. Az 1.10-el játszottam utoljára, e azt hellen már nem sikerült végignyomnom, mert kurva nehéz volt. Most az 1.11 van fennt, ami hasonlóan nehéz, de van egy nagyon fasza summon nekróm. SM kimaxolva mágusok meg harcosok 17 szinten, van CE meg AD meg stb. Meg persze fasza cuccok. Végig players8 ban nyomom, most vagyok nightmare elején 51 szinten. Na ennyi, majd még írok ide. Sok sikert mindenkinek.
  • Musztafa111
    #24396
    Most csinálok 1 cold element druidát bneten.
    skillek: amit kimaxolok aza a hurricane tornado és az oak sage. grizzlyre pár pont remélem így jó lesz.
    Stat pontokat mire tegyem?
  • Artoxin
    #24395
    Hi!

    Én személy szerint nemszoktam 1 nél több pontot adni rájuk. Vannak más fontosabb skillek amikre bőven elnyomhatók a pontok.

    A program ATMA, sztem elég sokan használják (én is).
  • HellKnife
    #24394
    Sziasztok

    elkezdtem egy amazon karaktert, van ugye bár a passiv skilleknél olyan hogy dodge és Avoid melyek a távolsági és közelharci fegyverek kitérését segítik ezek kifejlesztése később hatással van az Evadere ami kettő az egyben passiv skill? melyikre érdemes több pontot dobni (singlebe nyomom)?
    és tudnátok mondani olyan progit amellyel egyik karakteremtől a másiknak tudok cuccot adni?
  • Musztafa111
    #24393
    Köszi szépen a gyors és bő választ.
    Még elemezgetem! :)
  • GyaxyBoy
    #24392
    Aham!
    Az igazság az, hogy Druidát, nem csináltam, de haverom igen, de viszont ő is csak Elementálosat!
    Ebben nem tudok nagyon segíteni, de ha mindenféleképpen ezzel akarod végig vinni, nézzél ki rúnaszavakat, olyan cuccokból, amiket szoktál találni!
    Mercnek/csicsónak javasoltak az ETHes cuccok! Ha sok mana kell, akkor akt2 és DEFest vegyél és rakj ki egy INSIGHTot! De csak norm vagy hellen, mert nájton mást ad a DEF nem DEF aurát!
    Azért kell neki ETHes, mert nem romlik a csicsón semmi és mert minden ethes cucc sokkal nagyobb sebzést ad vagy defet és mert kevesebb STR és DEX kell nekik!

    A zöld cuccok csak akkor nagyon jók, (nem mindegyik és csak kezdésre jók) ha setben vann! Nézz szét az ARRET Summiton fent a link!
    Egyébként ha sok jó rúnád lesz!
    Fegyó: HOTO
    Páncél: ENIGMA
    SAPI: ANDARIEL vagy SHAKO vagy COA
    PAJZS: Spirit (ezt is ki tudod rakni, de csak MONARCH pajzsba érdemes, vigyázz 156 str kell hozzá)
    A többi egyenlőre mind1!
    Idéglenesen meg SKILLesekre mennyél rá és nagy defesekre!

    Amiben én tudnék neked segíteni: Hammer PALA, Cold SOSO (jó MFelős), Summon Necro, Elemental Druida, Csapdás Assa!

    Üdv. G.
  • Musztafa111
    #24391
    Karim: 60 as Druida Skillek: Werewolf-17 Lycanthropy-17 Fury-kb 11 Heart of Wolverine-7 Summon Dire Wolf-3 Grizli-8

    mind arany vagy zöld cucc.
    Fegyverem: Doom Razor Acient Axe
    Sapka: Bramble crest Antlers
    Pain Bruckle Belt
    Jade Demonhide Gloves of Chance
    Mellvért zöld: kb össz 1000 defense+ 15 strenght + 40 life
    Csizma zöld:20%faster ran/walk cold resist 40%
    Amulet: Saracens Chance Amulet
  • GyaxyBoy
    #24390
    Milyen cuccaid vannak? És milyen karival szaladgálsz?
  • Musztafa111
    #24389
    Ez durva lemegyek Hell-be és a Den of Evilt nehezebb volt megtisztítani mint Nightmare-ben Ball és csapatát 2 szer kinyírni!
    Valahogy a Nercroval de még a Cold Element Druidámmal is könnyebb lett volna Hell. Nemvágom.
    Má 60as a kari de Immune to Pshycal szörnyek és ezek a Cold immune Zombik nagyon nehezen halnak és egyszerre csak 1.
    Vagy több ezres sebzést kéne produkálni ami nem túl könnyű ien cuccokkal...(pedig agyon jó cuccok,csak nem hellre lettek kitalálva szerintem)
  • Musztafa111
    #24388
    köszi a helpet végül extra fast-ot kaptam ki mázlimra ráadásul 7-8 Full rejuv potion elégis volt a győzelemhez!
    Megint függő lettem...najó mennem kéne tanulni :(
  • JancsiPapa
    #24387
    hasznos lehet még, ha szépen megnézed a tulajdonságaikat :
    pl ha valamelyik 'cursed' tulajdonságot kap, akkor nyiss egy portált - érted, ha mondjuk extra strong van, akkor az egyet erősít, de ha cursed, akkor mindhármat :) próbálj ilyet kifogni, hogy spectral hit, teleportation, esetleg mana burn, ezek nem olyan veszélyes modok
  • faze
    #24386
    Ha csak annyi a gond, hogy elfogynak a potik akkor előtte szórd tele a földet, azok nem tűnnek el és harc közben szedegetheted fel őket.
  • Musztafa111
    #24385
    Üdv, jó látni 1 D2-es fórumot ami még müködik!
    Akadt egy problémám!
    Single playert tolom mert bneten szakad a kép...meg félek hogy elvész a kari! ezekre megoldás van?
    Na mind1 szoval Nightmare 5. Act-be vagyok über a karim csakhogy az 5. feladatnál megakadtam mert nincs az az ég h legyözzem a 3 manust portál nélkül.
    Karim: 56 os Druida Skillek: Werewolf-17 Lycanthropy-17 Fury-kb 8 Heart of Wolverine-6 Summon Dire Wolf-3 Grizli-8
    Valami ötletet köszönnék szépen.
  • xNoodlex
    #24384
    Lásd Diablo I!I topik...
  • plu604
    #24383
    A world of warcraft nem erőszakos?
  • Goo
    #24382
    Sziasztok! Mennyire jó a Diablo 2? Fantázia világa hasonlítható world of warcraft-hoz? Erre most nem a grafikát értem , hanem a játékélményt (mert tudom hogy régi a játék). Mennyire erőszakos? Mert az erőszakos játékokat nem szeretem. Előre is köszi a választ! Azért kérdem mert nem tudom hogy megéri-e megvenni. Üdv.: Goo
  • nearo
    #24381
    Én energyre meg dexre nem tennék... block nem kell, mana meg megoldható potiból. Normalt pedig érdemes szerintem players8-ban végigtolni, sőt, igazából ameddig lehet addig érdemes. Viszont tudni kell, hogy CE hatásfokát nagyban csökkenti, szóval amíg pl8-ban megyünk addig nem is nagyon érdemes fejleszteni.
  • GyaxyBoy
    #24380
    Értem! :)

    Darthmushroom HAJRÁ!!! Sok sikert és jó játékot!
  • haxoror
    #24379
    szeretek robbantgatni ^^
  • Davidus
    #24378
    ja hogy ennyit? bocs átugrottam egy szót:P
    ja van aki csak egyet tesz aztán + skillekkel megoldja a többit. én is maxolni szoktam mert más értelmes skill úgyse nagyon van summon necronak
  • Davidus
    #24377
    felesleges? hellen 5x gyorsabban haladsz ha van corpse explosion
  • GyaxyBoy
    #24376
    Mi nem így szoktuk csinálni, de próbáld ki az övét nyugodtan! Ahány ember annyi féle tuti recept van.
    Bár a miénk lazább és több életed marad!
    Sorry, hogy akadékoskodok, de minek kell ennyit tenni a hulla robbantásra? Felesleges!

    Egy ötlet! Ha a csontijaid szanaszát vannak és szeretnéd egyhelyre őket, amíg nincs Teleportálási lehetőséged, addig használd erre a helyzetre a haza tp majd vissza! :)
  • Darthmushroom
    #24375
    thx
  • haxoror
    #24374
    energiára = 75-100 pont
    ügyesség = vagy semmit vagy annyit hogy maximum blokkod legyen egy jó pajzssal
    erő = olyan 100 körül, attól függ hogy milyen cuccokat akarsz hordani
    élet = minden ami marad ide

    Az energia és az elét növelésével kezdd, menet közben néha az erőre is rakj.
    Az ügyesség (ha akarsz rá rakni) ráér később is.

    A szkillek:

    Summoning:
    20 Raise Skeleton (RS)
    20 Skeleton Mastery (SM)
    1 Raise Mage
    1 Clay Golem
    1 Blood Golem
    1 Iron Golem
    1 Fire Golem
    1+ Revive
    1+ Golem Mastery
    1+ Summon Resist (SR)

    Poison & Bone:
    1 Teeth
    20 Corpse Explosion (CE)

    Curses:
    1+ Amplify Damage (Amp)
    1 Dim Vison (DV)
    1 Attract
    1 Decrepify (Decrep)

    ebben a sorrendben:
    - Raise Skeleton
    - Skeleton Mastery
    - Corpse Explosion

    DE amilyen hamar csak tudsz rakj egy-egy pontot ezekre:
    amplify damage
    Skeleton Mastery
    corpse explosion
    summon resist (erre Diablo ELŐTT mindenképp)
    decrepifiy (erre még Duriel ELŐTT)

    Mercenarynak normálon tök mindegy, Nightmareon Act 2-ben Might mercenaryt fogadj fel (az a legjobb ehhez a buildhez)

    Játékmenet:

    idézz csontikat :)
    robbantgasd a hullákat :D
    a clay golem mindig legyen megidézve
    normál szörnyekre nyomj Amplify Damage átkot
    Act Bossokra illetve unique szörnyekre Decrepify átkot

    Így hirtelen kb ennyi.
  • Darthmushroom
    #24373
    és magyar leirást tud valaki hozzá? h mire rakjak pontot mire statoljak stb
  • haxoror
    #24372
    summon necro, normálon és nightmaren gyakorlatilag meztelenül is végigmehetsz vele.
  • JancsiPapa
    #24371
    igen, egykezes és könnyen előfordulhat rajta 20 fcr
  • faze
    #24370
    Én személy szerint hammerrel könnyebbnek találtam végigmenni singleplayeren, arról nem is beszélve hogy sokkal gyorsabb mint necro.
  • Rundstedt17
    #24369
    jah csak a summon necro a többi karakter gagyi cuccok nélkül szart sem érnek
  • GyaxyBoy
    #24368
    Biztos Wandot akartál írni? Mert az Nekro fegyo! (tudom, h fel tudja venni, csak kérdem)