26171
  • rage at work
    #7868
    Szeretném megkérdezni, hogy 1.10 Ladder alatt indított Amazonomra milyen skilleket, s milyen elosztásban tegyek, hogy a lehető legerősebb legyek?

    (Bow amazonra gondoltam)
    Full M'Avina set már van, persze, még hordani nem tudom :)
  • COFair
    #7867
    ja.. sztem ma este is a többszörösét fogom elkölteni, csak azért, hogy holnap sz@rul legyek.. :)
    3000-et a bolondnak is megér
  • shaba23 #7866
    ne sajnáljatok már érte 3000FT-ot
  • PiszkosFred
    #7865
    tcp/ip vagy kani.hu fele zart server. De kerdezz ra a #diablo2.hu-n, segitokesz emberek majd megmondjak ehehe
  • GaVino
    #7864
    Hogy tudok neten jatszani ha nincs eredeti kulcsom lehetseges valahol?
    Koszi
  • BaLeeX
    #7863
    Segítsetek!

    Beütött a krach a gépemen, elvesztek az adataim, köztük a Diablo 1 kurzorkészlet. Megvan ez valakinek, vagy tudtok letöltési helyet? Már a 98-as idők óta ez volt a kurzorom és nagyon eltalálták, nem szeretnék váltani.
  • PiszkosFred
    #7862
    Megvolt már az első ladderrestart?
  • PiszkosFred
    #7861
    Oda, mivel mindenkinek van legalább egy publik serialja - amit a fél világ használ - akár megvette később a gamet, akár nem. Leszámítva az elmúlt fél év olcsó 3-4ks D2+LoD árait, mindenki (tisztelet a nagyonkevés kivételnek) másolttal kezdett játszani, de utána persze igen nagy számban vetté meg az eredetit. Így mindenkinek megvan a közreadható korábbi serialja. Az origi, immár megvett példány serialját még szép hogy nem adja oda senki, de nem is ezt kérte. Illetve ha igen, az igencsak mulattságos dolog lenne, és nagyfokú naivitásról tenne tanúnizonyságot.

    Ficok: Egyébként meg vedd meg, igencsak baráti áron hozzá lehet jutni, ennyit megér ez a játék, és a bnet.
  • Rage47
    #7860
    Hali!
    és hogy lehet kicserélni tárgyakat?vagy honnan lehet szerezni? mert nekem csak .jpg-ben vannak meg... és a karakterkészitö progi meg .d2i-ben kéri
  • shaba23 #7859
    A cím alapján ez egy milabrega robe, ami egy olyan tárgy, amit asszem én is csak kb 2x láttam. Singleben jo kis cucc, de Bneten nem nagyon hajolnak le érte, csak amikor a ladder ujraindul majd :)
    Defense: 234 (Base Defense: 218-233)
    Defense: 468 (Base Defense: 218-233)
    Required Level: 17
    Required Strength: 100
    Durability: 60
    Damage Reduced by 2
    Attacker Takes Damage of 3
  • Lacika 79
    #7858
    Szerinted valaki oda fogja adni a saját Serial-ját?
  • Ficok
    #7857
    bocsi rossz emilcímet adtam meg nem pro.hu hanem webmail.hu
  • Rage47
    #7856
    okkéé köszi!:)
  • cSuwwi
    #7855
    próbáld ki a jamella féle editort, asszem már megyaz 1.10-es patch-el is. Ha ott megtalálod, akkor van ilyen. Most így képről nem ismerem meg...
  • Rage47
    #7854
    szoval létezik ilyen tárgy? ez szinte hihetetlen. azt hittem csak vmi trükk...:)

  • cSuwwi
    #7853
    ehhez kell az ún. mázli nevű dolog. jópár olyan tárgy van a sima dio2-ben is, amivel csak többszöri játék esetén (sem biztos) találkozol.

    a másik út, hogy valamilyen karakterszerkesztőt használsz, de így elveszik a felfedezés varázsa, bár tény, hogy ez a gyorsabb... :)
  • Rage47
    #7852
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem, lehet hogy elég gagyi kérdés...
    Na szóval azt szeretném megtudni, hogy honnan lehet szerezni a Diablo2 LOD-ban olyan cuccokat,
    amiket még sosem láttam, sehol a játékban. Egy ujsag dvd mellekletén láttam képeket tárgyakról,
    és volt olyan köztük amit nem találtam még sehol. Ha kell, lehet hogy be tudok egyet linkelni.

    Előre is köszi válaszotokat!
  • Ficok
    #7851
    Sziasztok!
    Végre megszereztem a gamét,de nincs hozzá serial number.Ha valaki megadna egyet annak nagyon örülnék.
    emil:[email protected]
  • shaba23 #7850
    de abbol van 2 és a jah többet ér
  • Evil
    #7849
    ik armor? hat az se egy minden nap eso cucc.
  • shaba23 #7848
    ezt meg sem hallottam
  • Evil
    #7847
    adok erte egy ik armort
  • shaba23 #7846
    ehh...
    Jah Runa
  • shaba23 #7845
    Jah amuért mit kapok?
    Tal armor+amu+???
  • COFair
    #7844
    oke, megkereslek, de egy shield jobb lenne :) sőt, te is megtalálhatsz, cof1..cof2..cof3.. <-ezen game-ek vmelyikében (hell) , a pass: hun
  • Lacika 79
    #7843
    Ezzel én is így vagyok. Hétfő óta van otthon netem, és abszolút nemtom, mit kell B.neten csinálni. Ha valaki lenne olyan kedves, és elmondaná hogy mi a szitu, annak nagyon örülnék. Természetesen utána én is szívesen csatlakoznék egy kis csapatos öldökléshez. :-))
  • Evil
    #7842
    na en adok a mara amuert t-rang betltet.
    az acc om: alcohoool
  • shaba23 #7841
    COFair erdekel a dolog
    ha europe/ladder :)
  • HammeRed
    #7840
    Az a gaz az mf cuccokban inkabb szerintem hogy semmi resistet nem adnak szinte,az en mf sorcimnak defiance-os csicskaval 7500 koruli a def-je de a resistjeim mind minuszosak asszem -12 a legjobb a tobbi meg -45,34.Nem is igazan szoktam mefitol messzebb mereszkedni vele.Diablot is ugy gyakom hogy bemegyek hozza az amaval miutan mar csak dia van kilepek es jovok a sorcival.
  • shaba23 #7839
    ezt a kibaszást :)
    a nekrom full trangban rohangál, de kéne neki egy maras.
    de ha odaadom a trangot az amuért akkor nem lesz meg a set :)
  • COFair
    #7838
    vagy esteleg ha lenne hwanin's pancel.. az is erdekel..
  • COFair
    #7837
    akinek lenne elfekvőben trang-oul set shield, sisak, vagy öv, az jelezze pls! adnék érte pl.: +2all skill,+5all attr, +30% all res -es amut ..
  • Shaman
    #7836
    Én is így tolom a haverral,de mi csak 2-en vagyunk:-((
    Mondjuk mf-elni szinte csak sorccal lehet.Mert ő tud skillböl ölni,s le lehet a cuccait "gagyibb" mf cuccokra cserélni.......
    Jól is nézne ki a hammerdinem mondjuk 100-as defensü páncélban...megennék a monszták reggelire...
  • HammeRed
    #7835
    Milyen csapat is ez?Szivesen csatlakoznek normalis emberekhez.
  • Evil
    #7834
    nalunk ilyen gond nincs, segitjuk egymast cuccokkal, miegymassal es nem kapkodjuk fel esz nelkul a cuccokat, es mindig pass os jatekban nyomulunk!
  • HammeRed
    #7833
    Meglehet hogy fejleszteni kell de nemreg mar irtam itt hogy nagyon a szivemhez notek a regi karaktereim ill sok cuccot osszeharacsoltam veluk ezert nem akarom a regi karaktereimet hanyagolni .Ettol fuggetlenul van ladder karakterem de inkabb a regi karakterekkel jaccok tobbet .A minap is csinaltam egy palat ami nem ladder kari lett.Keresni foglak ha fentvagyok.
  • ollie
    #7832
    Aha, nem rossz ötlet, de mivel még életemben nem játszottam Diabloval battle.net-en, ezért új karival kéne indulnom. De hátha más valakinek van hozzá kedve.
  • Laalee
    #7831
    accountom: szilva

    add hozzá a friend list ben

    asszem /f add *acc
  • Laalee
    #7830
    hát fejleszteni kell :D

    sokkal több tárgy van ladderban
  • HammeRed
    #7829
    Ha mar itt a forumon ilyen jol elbeszelgetunk rola miert nem jovunk ossze a bneten par menet erejeig probakeppen?En is unom neha hogy idegenekkel kell jaccanom es a vegen az van hogy ha nem jo helyen allok vagy nem vagyok eleg gyors akkor felkapkodnak mindent,sokat jaccok egyedul de bizony egy ido utan unalmas valjuk be.Szal ha van kedve valakinek minel tobben annal jobb,mehetnenk par kort nemcsak a cuccok miatt hanem a jo jatek miatt is.Viszont en csak no ladder karival vagyok erdekelt mert ladderbe nincs tapos karim.