26171
  • HammeRed
    #7908
    Az emitel matav tulajdon.azert irtam hogy matav.
  • ollie
    #7907
    Hehe, soha nem fogod kitálalni :DDD
  • Laalee
    #7906
    télleg mi ez a warsaw os cimed :D
  • ollie
    #7905
    Tök mindegy nem? Mindkettő SUX!!!
  • Laalee
    #7904
    azt ráadásul emitel es körzetböl irkálsz most :D
  • Laalee
    #7903
    matav mint axelero vagy szimplán matav :D
  • HammeRed
    #7902
    Matav
  • Shaman
    #7901
    Egyébként sztem a legjobb,ha microfonos kapcsiban vagy a haverokkal.

    Én cimbimmel úgy szoktam nyomni. Ha 2-en vagyunk akkor messenger,ha többen akkor wilco.Nem kell írogatni a sok hülyeséget...
  • Laalee
    #7900
    nekem jó

    ki a szolgáltatód? :D

  • Laalee
    #7899
    nem a tradeval baj hanem a lejmolással, főleg az erőszakos afjtával.

    belépsz egy játékba és valami noob elkezdi nyomkodni hogy plz free items

    marha idegesitő amikor a képernyő fele ezzel van teli
  • HammeRed
    #7898
    Nah szoval 384/64.Bocs.
  • HammeRed
    #7897
    A mult het ota nem tudok egyszeruen normalis ping-el felcsatlakozni a bnet-re alapbol 1000 a pingem ha egyedul vagyok,ha meg party-ban akkor meg se merem nezni 380/64 k-s adsl-em van eddig max 200 volt a pingem.Mar barbarral se merek jatszani.Nekem csak ilyen szar vagy van meg valaki akinek hasonlo kapcsolata van es lagol mint allat??
  • cSuwwi
    #7896
    még jóhogy. bizonyos tárgyat talán soha sem találnál meg. A jamella meg ugye csak a helyi karikra megy...
  • Lacika 79
    #7895
    Aki ilyennek bedől, azt szerintem nem szabad net közelébe engedni, mert a végén még a gépét is eladja online. :-)
  • Evil
    #7894
    altalaban olyan gamekban szoktak igy szivatni valakit, mint pl I duped for you , aszondja ird be /*valami es utanna a pass od es a targy neve, ugye az acc nem is kell mert azt a jatekba be es kilepeskor kiirja a program, engem is meg akartak mar igy szivatni es konnyen el tudom kepzelni hogy sokan be is veszik ezt.
    masik meg hogy dobd le azt a targyat amit dupeolni karasz es utanna alt+f1+f2+f3+f4, tokmindegy, az f4 a lenyeg mert akkor kilepsz a progibol a targyad meg ottmarad a foldon, szal csak esszel, en mar trade ablakba se mutatok meg cuccot senkinek.
  • Shaman
    #7893
    nekem az tetszik,mikor valami jólépességű beírja,hogy ilyen és ilyen okok miatt meg kell adnod biztonságképpen az accodat,meg a passwd-t. Ezen halálra szoktam magam röhögni!!
    Sajnos sokan beveszik:-(
  • Lacika 79
    #7892
    Előre is köszönök mindennemű segítséget. Többnyire este 10 után szoktam netezni. Ha akkor éppen ráérsz, és van kedved egy kis "korrepetálásra" annak nagyon örülnék.
    Jah, ha majd aktuális a dolog és rá(m)érsz, akkor privátban írj, vagy vegyél fel Messengerre. [email protected]
  • Evil
    #7891
    na latom beindult egy kicsit a topic, szal keresek vex runat es wisp ringet, akinek lenne trade re keressen mar meg, azt lehet meg tudunk egyezni.
  • HammeRed
    #7890
    Nagy ritkan lepek be en is a csatira ha meg friend jon akkor crealok egy gamet es onnan whispelek vagy bejon a haver es ott beszelunk,szerintem 10-bol ha 3-4 normalis rendes embert talalok a csatin.Ennek ellenere volt,van a magyar bnetes diablo taborbol sok haver.Sot jo par ismerost ugy szereztem hogy vegighuztam norm-tol hellig es azota is jo baratok vagyunk.Lacika79 en is szivesen segitek ha gondolod.Multkor is ramwhispelt valaki ismeretlenul a csatin azt kerdezte hogy mi a nevem,persze ilyen megszolitas utan nem is figyeltem ra viszont 1 oran belul volt 2 sikertelen probalkozas az eppen hasznalt accom belepesere.Van par joindulatu ember aki ezzel szorakozik.Alapjaba veve ugy nezem nem igazan pozitiv a velemenye a magyar diablo2-es tarsasagrol az embereknek.
  • Laalee
    #7889
    pedig jó is az :D a b.net 3/4 e ezt teszi :D
  • RangeR
    #7888
    Figy: amikor megjelent a Diablo1 azóta nyomom a bnetet. Akkor még jó volt a magyar társaság. Starcraft idejében már lehetett volna tizedelni, nem tudom, milyen kölkök keveredtek oda és hogyan, de lángszóróval lehetett volna gyomlálni a hun channelt. Utána már fel sem léptem oda alapból, még a regional settings is angol , hogy véletlenül se oda rakjon közéjük. TISZTELET A KIVÉTELNEK, mert van azért, mint itt is látható. De ezt már tényleg leírtam 100x.És le kell még írni, mert úgylátom az írásod alapján, hogy nem változott a helyzet. Én lakcím és fénykép alapú regisztrációt vezetnék be valószínű, akkor esetleg megváltozna a kölkök stílusa, mert ugye egy felidegelt ember csúnya dolgokat is meg tud tenni
  • Lacika 79
    #7887
    Írtam privátot, és köszönöm, minden segítséget szívesen fogadok. Jah, és persze nem szándékozok semmilyen cuccot sem kunyerálni senkitől.
  • Lacika 79
    #7886
    Valamelyik nap, mikor életemben először felléptem, találtam egy magyar emberkét. És ugye mint laikus, segítséget kértem, hogy mi hogy van, ez a vadparaszt meg elkezdett bunkózni, hogy amatőr köcsög, meg egyéb nyalánkságok. Szal így első benyomásom nem a legjobb a "szabadon kószáló" emberkékről. Külföldi nyelvül meg annyira nemtok, hogy mindent megértsek, és tudjak is válaszolni. :-)
  • Laalee
    #7885
    passz, gondolom megmarad

    bár ahogy blizzardot ismerem lehet többet nem is lesz laddertörlés :D
  • RangeR
    #7884
    Mi a helyzet akkor, ha ladderen találok pár ladder-cuccot és elmúlik az időszak, nem számít tovább ladder karakternek. A cuccok elvesznek?
  • Laalee
    #7883
    amióta 1.10 van és manuálisan kell belépni a chat re magyar írást csak akkor látok, ha játékban valaki véletlenül észreveszi a karakternevemen hogy magyar és rákérdez :D
  • shaba23 #7882
    Én az utóbbi időkből indultam ki, mert nekem az a tapasztalatom, hogy a magyar diochat nem szól másról, mint:
    Valaki húzzon át itt-meg ott, Kinek van valami jó cucca FREE, Kinek van IK armor..Mid van érte ...hát igazából nincs semmim...
    A másik meg a mindennapos anyázás hc-softcore ellentétek, béna vagy mert nincs jó cuccod stb. Én is tartózkodpm a chaten, de én általában azzal a néhány emberrel whispelek, akiket már régóta ismerek.
  • TANKboy
    #7881
    Na eegen van bene valami. Az én ott szerzet baráti körömben szoktunk csevegni, nem napi hireket, hanem diablos dolgokat. Közbe közbe elejtett poénokat ami sokat dob a hangulaton és nem válik robotolássá a gém. Persze nem a legizzasztóbb részeknél.
    Igazad van, jó hogy sokan játszanak és igy mindenki megtalálja a saját táborát.
  • PiszkosFred
    #7880
    Isten ments hogy beleszoljak, plane hogy lassan 2-3 honapja nem jatszottam osszesen 5 percet, de shabanak reszben van igaza, az en meglatasomban. Nagyon sok idiota ember van a bneten, ez teny, kar a szoert. De az, hogy ezekbol az jon le, hogy tobbsege magyar, nemcsoda mivel altalaban veluk talalkozol a csenelen eloszor. En total magyar hostra az elmult idoszakban sosem mentem be, es nem is fogok. Regi tapasztalat, hogy egy-egy akt1-5 party kapcsan az ember kitargyalja a heti hirektol kezdve a napi aktualis pletykakat, torteneseket. Ez nem altalanos persze, de nekem nem hianyzik. Ez szep es jo, de ha csetelni akarok akkor ott az irc. Ennek ellenere lehet hogy az osszes srac/lany szakmai (diablos) szemmel nezve verprofi. Tolem jobban ertenek hozza, az tuti. De koszonom, inkabb nem kerek ebbol. Kulfoldiekkel nincs ilyen gond. Par alap kerdes es valasz utan megy a game, es altalaban csak az adott partyrol van szo a tovabbiakban. Van persze olyan, aki kedveli es szereti az ingame csetet, en nem, ezert ez a velemenyem. Halaisten hogy meg mai napig is tizezrek jatszak a jatekot bneten, igy mindenki megtalalhatja a maganak kedves jatekmodot.
  • shaba23 #7879
    Végülis relatív, hogy kinek mi a normális
  • TANKboy
    #7878
    Nem értek veled egyet! Semmilyen klánnak nem vagyok tagja. Viszont sok magyar srácal ismerkedtem össze a bnet-en (magyar channelen) akik nagyon jófejek! Sőt a magyarok eléggé normálisak, ellentétben a sok külföldi arccal (bár ott is van kivétel, hál' isten).
    Úgyhogy Lacika nyugodtan lépj fel magyar channel-re!!!
  • shaba23 #7877
    Magyar Channelen minimális esélyed van arra, hogy NORMÁLIS MAGYAR ember?rel találkozz!!! (akinek nem inge...)
    Javaslom a Klánt, vagy ha tudsz angolul, akkor a többi channelt.
    Milyen account névvel játszol? Ha nem titkos, akkor írd meg, és ha Bneten találkozunk, segítek 1-2 dologban.
  • Lacika 79
    #7876
    Szal akkor elvileg ha fellépek, akkor nagy az esély, hogy belebotlok magyar emberkékbe? Esetleg veletek is játszhatok?
  • PiszkosFred
    #7875
    "illetve több uniqe tárgyat találhatsz"

    Igaz, de felreertheto. Modositva ugy hangzik helyesen, hogy vannak targyak, amelyeket CSAK ladder karakterkent talalhatsz meg, sima karakterkent NEM. Ez igaz runekombinaciokra is.
  • Laalee
    #7874
    zárt szerverre nem lehet behozni karaktert, így ha nincs karaktered, újat kell kezdened

    ladder karakterek egy bizonyos időre vonatkoznak, utána átváltják sima karakterre. előnyök, így részt vehetsz a ranglétrán, ha felfuttatod a karaktered odáig, illetve több uniqe tárgyat találhatsz.

    ha magyar a területi beállítás a gépeden, akkor autómatikusan a magyar csatira dob.
  • ollie
    #7873
    Csak új karakterrel lehet, a csalások elkerüláse végett (mert bárki módosíthatja akarakterét egy editorral a saját gépén, a battle.netes kari, meg a Blizzard szerverén marad).
  • Lacika 79
    #7872
    Az előző kérdésemet meg is válaszolom: az a szar ZoneAlarm szórakozik, de kikapcsoltam.
    Na de a lényeg:
    Múlt hét óta van ADSL-em, és szeretnék b.neten nyomulni. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem.
    Pl.: Csak új karakterrel tudok kezdeni, vagy át lehet tenni a szinglit is? Mi az a ladder? Hol találok magyar emberkéket, akikkel lehet normálisan jáccani?
    Még van pár kérdés, de most nem jut eszembe.
    Remélem van, aki tud-akar segíteni.
    Előre is köszi.
  • Lacika 79
    #7871
    Mi az a szöveg, hogy a nevem csak betűvel vagy számmal kezdődhet?
  • Evil
    #7870
    vex runaja van valakinek?
  • Laalee
    #7869
    hát maphackal multi shot mh nélkül strafe és maxold az cold ágat, csak kell egy buriza legalább az alatt használhatatlan az amazon hellen singlében.