26171
  • Adam5
    #7948
    mondjuk ezért kell tűzfal
  • Adam5
    #7947
    nem ide tartozik de amig 98volt fent addig volt olyan hogy 1óra alatt legalább 30probálkozás volt hogy feltörjék a gépet és annyira le lasult hogy az órája is nagyon elcsúszott
  • COFair
    #7946
    set item leírások: http://www.d2x.dk/?page=set_items:Hwanin's%20Majesty#show_items
  • Laalee
    #7945
    amugy ez a druida elég szar kaszt :D

    találtam egy setes palyzsot the ward a neve asszem elég nagy a def je meg a követelménye, nekem nem kell, ér valamit vagy kidobjam? esetleg jo a set többi része?
  • Laalee
    #7944
    a legtöbben azért rakják fel, mert azt hallották hogy enélkül biztos feltörik a gépét :D
  • PiszkosFred
    #7943
    +s
  • PiszkosFred
    #7942
    Hát, ha valaki arra vetemedik hogy felrak egy tűzfalat, az egy: nem véletlenül teszi fel, kettő: marhanehéz lebeszélni róla hogy feleslege ;]
  • Laalee
    #7941
    megoldás nem kell tűzfal :D főleg nem norton
  • Lacika 79
    #7940
    Köszi szépen. :-)
  • HuAn82
    #7939
    Szerintem próbáld itt.
  • Lacika 79
    #7938
    Tudom, hogy nem ide tartozik, de ti milyen tűzfalat használtok? Mert mióta fent van a Norton Internet Security, azóta fagy a gépem, meg lassú, stb.
  • shaba23 #7937
    up!
  • shaba23 #7936
    Megnéztem, van razortail:)
    Mikor vagy Bneten?
  • Shaman
    #7935
    Egyébként egy kérdés: Nincs valakinek free-be,vagy legalábbis elég olcsón burizája?
  • Shaman
    #7934
    thx azt mekköszönném,ha találnál. Cserébe doaadom az enyémet!:-))
  • Evil
    #7933
    szal, kellene: um,ist,vex,fire es cold charm, ha valakinek van trade re keressen meg, itt az acc om: alcohoool
  • Lacika 79
    #7932
    fent vagyok. tucc jönni?
    Lacika1979 az accom
  • shaba23 #7931
    Ismerek egy elég komoly elemental druidát, akiPvP-zik. Elég komoly
  • COFair
    #7930
    salalalalala
  • Davidus
    #7929
    1 Firestorm
    1 Moulten Boulder
    5 Fissure
    20 Volc
    20 Armaggedon
    20 Hurricane
    1 Arctic Blast
    5 Cyclone Armor
    1 Twister
    1 Tornado
  • Laalee
    #7928
    druidaval kapcsolatban senki?
  • Lacika 79
    #7927
    Ma esetleg valamikor?
    És hogy kell keresni? Vagy pontosabban hol?
  • shaba23 #7926
    Lacika tegnap nem találtalak
    Shaman nemtom razortailnak mekkora a trade értéke, de megnézem van e és adok egyet free
  • HammeRed
    #7925
    Idokozben megtalaltam csak jobban korbe kellett volna neznem es megtalalom a bnetlog.txt-ben.
  • Lacika 79
    #7924
    Ezt gondolom nem tőlem kérded. :-)
  • HammeRed
    #7923
    A bnetes ip-ket hol talalom meg a gepemen?
  • Lacika 79
    #7922
    most délután nincs kedve valakinek egy b.netre?
    jelzem, semmi tapasztalatom nincs, szal 1. szintű vagyok
  • Laalee
    #7921
    nem is azt mondtam hogy csak ama, hanem hogy annak ajánlott igazán
  • Shaman
    #7920
    van rajta piercing,de attól még nem ama only!:-P Egy öv nem is lehet....
  • Laalee
    #7919
    druibnál mi használható 1,10 ben? varázslás vagy lycantro forma

    elég sok druidot látok varázslóként mostanában, ugyhogy gondolom életképes lett, de melyik skillek?
  • Laalee
    #7918
    razor az nem ama őv? piercingattackos
  • Shaman
    #7917
    Na én tegnap egy Diablo runban találtam egy Razortail övet. Kábé addig örültem neki míg nem azonosítottam,mert sajna ethereal:-(( és csak 8-as a durabilityje...
    Most gondban vagyok,mert jó lett volna a palámra,de sajna nem hordhatja,mert hamar elkopna róla.
    Valszínüleg átrakom a nekrómra,vagy eltradelem.
    Nem kell valamelyikőtöknek?
  • Shaman
    #7916
    2 pók barlang van azért. Keresd a másikban.
    Spider Cavern-ben kell legyen,de van egy Spider djgksua is. Nem tom pontosan a másik nevét
  • Ficok
    #7915
    Sziasztok!
    ActIII-mon hol találom meg a Khalin szemét?Megnéztem a Lod encyclopedia-ban és ott azt írja,hogy a pókbarlangban egy kincses ládában.Ezt már megtaláltam de nincs benne a szeme....
  • PiszkosFred
    #7914
    Kosz, manualisan tokoljek minden idiota eseteben? ;] De hat mas megoldas nincs persze...
  • shaba23 #7913
    Minden nap tanul valamit az ember :)
    [igaz, hogy az'n' betű funkcióját is csak 1 hete ismerem :)]
  • Hegylakolaci
    #7912
    a dio 2-ben is van a partyképernyön le kell tiltani az emberke nevénél hogy ne lássad mit ir
  • cSuwwi
    #7911
    a dio 1-ben volt ilyen opció
  • cSuwwi
    #7910
    na ez már igaz... :(
  • PiszkosFred
    #7909
    Viszont ez hatalmas nagy hiba. Hianyzik az egesz jatek multi reszebol az, hogy ki tudd kapcsolni a lathato ingame csetet, vagy esetleg athelyezni mashova. Ilyenkor bennem is felmegy a pumpa, ha valaki 5 percig csak ismetli onmagat, eprsze szandekosan. Megoldas lehetne erre az ircen es cseteken jolbevalt floodvedelem. Vagy masik jo megoldas lenne, ha a party kepernyon egy gombnyomasra be-ki lehetne kapcsolni hogy "halljam" e amit a hulyegyerek ir a jatekban, vagy ne. Csodalkozom hogy a blizz nemtett meg ezellen semmit.