26171
  • cs31
    #8028
    Kösz szépen!
  • PiszkosFred
    #8027
    Vedd meg eredetiben ;]

    bnetre csak eredetivel tudsz menni (2-3k HUF nem penz erte). Vannak egyeb alternativ, zart serverek, amelyekre mehetsz jatszani a masolatoddal. Kani.hu-n nezz szet, vagy van valami uj server is, de azt kerdezd meg a #diablo2.hu-n.
  • cs31
    #8026
    Sziasztok!Nem eredeti D2 és fel van patchelve 1,10.re+magyarítás is van benne.Ha rá akarok menni a Battlenet-re, akkor azt írja, hogy nem ismeri fel a verziómat. Mit csináljak vele?
  • kutyuli11
    #8025
    Hogy kel jatszani B net en dioval ? felmesz b net re es krealsz gamet kodosat vagy nem kodosat es jatszol mint singlebe csak esetkeg masok is jonnek veled :)
  • PiszkosFred
    #8024
    Jogos a kerdes, de elore felek a valasztol eheh ;]
  • shaba23 #8023
    Esetleg eredeti Diablo?
  • Evil
    #8022
    esteleg szuzfal?
  • cs31
    #8021
    Már próbáltam,de nem megy!
  • Davidus
    #8020
    Rényomsz a battle.net gombra a főmenüben:D
  • cs31
    #8019
  • cs31
    #8018
    Végre van normális internet kapcsolat.Hogy kell a D2-vel játszani a neten?(Részletesen írjátok,mert buták vagyunk!)
  • kutyuli11
    #8017
    de latom nem sok mindekinek jutott eszebe hogy eth armorba kirakja a stonet csicskanak :)
  • kutyuli11
    #8016
    jopar acom van de amit hasznalok andras33/ vagy andras44 ezeken meg lehet talani ha fenn vagyok :)
  • Davidus
    #8015
    A végén még ujra felrakom a diot:P
  • Davidus
    #8014
    Bazz ez eszembe se jutott pedig az ethereal stone büntet csicskan:)
  • Evil
    #8013
    kivancsi lennek ra eloben, mi is az acc od b.net en?
  • kutyuli11
    #8012
    hat enyemnel andariel van meg bonehew bonehewnek jo nagydam ja van es mivel fire sorcnal van amiatt jol jon hogy megolni a fire imun pindlet meg countesst is lazan na meg az armor az sajat fejlesztes iet se lattatok szeritem hogy ien runeket csak a csiska armorjaba de beleraktam :)



    szep nem? 60 fast hit is nagyon jol jon neki :)
  • PiszkosFred
    #8011
    En a sajat karakterrol beszeltem, nem a hirelingrol. Neki tokeletes, nem latszik rajta...
  • Evil
    #8010
    csicsonak tokeletes, kell ennel jobb?

    Defense: 99-131 (varies)(Base Defense: 54-86)
    Required Level: 66
    Required Strength: 55
    Durability: 20
    10% Life Stolen Per Hit
    10% Mana Stolen Per Hit
    All Resistances +15
    +45 Defense
    +30 To Mana
    +60 To Life

    gaze nekem azert nem jott be, mert azzal nem maxosak a csicsom resistjei, igy jobban birja.
  • PiszkosFred
    #8009
    De a tal az BUNRONDA eheh, es annyira van hiu mindegyik karakterem hogy fel nem venne azt a maszkot ;]
  • Evil
    #8008
    crown of thieves is jo a maga 15% life lopasaval, bar a tal mask jobban bejon a bonuszaival, + ezen is van 10% life leech.
    izlesek es pofonok, nekem ez jott be.
  • shaba23 #8007
    Ráadásul minden resistje 75 a poison pedig 85-ös
  • shaba23 #8006
    Azért van benne az Amn. +az andariel visage és máris elég a leech
    (hozzátenném, hogy ez az MF sorcnak a merce, tehát ez elég Hell andyhoz mefihez pindehez meg még néhány helyre, de konkrét játékhoz több leech kell természetesen)
  • Davidus
    #8005
    Na jó készen vagyok húzok is el mielött még több hülyeséget írok:D
  • Davidus
    #8004
    De hülyeséget beszélek mert a Tomb Reaveren nincs is leech:P
  • Davidus
    #8003
    És akkor mehet rá max leeches gaze.
  • Davidus
    #8002
    Bár a Reapers is nagyon jó.
  • Davidus
    #8001
    Szerintem is ez a legjobb nem runaszavas kombo csicskanak.
  • shaba23 #8000
    enyémen upgradelt eth shaft, andariel visage és AMN-os Tomb Reaver (cryptic axe) van
  • kutyuli11
    #7999
    :)
  • Evil
    #7998
    ilyet csereltem le.
  • kutyuli11
    #7997
    :) enyemnel bonehew van :P



    Bonehew
    Ogre Axe
    Two-Hand Damage: (103-117) To (536-609) (319.5-363 Avg)
    Required Level: 64
    Required Strength: 195
    Required Dexterity: 75
    Durability: 50
    Base Weapon Speed: [10]
    +270-320% Enhanced Damage (varies)
    Level 14 Corpse Explosion (30 charges)
    Prevent Monster Heal
    30% Increased Attack Speed
    50% Chance To Cast Level 16 Bone Spear On Striking
    Socketed (2)
    (Only Spawns In Patch 1.10 or later)
  • Evil
    #7996
    az en csicsom se egy kutyauto, holy freezes csoka, shaft al, tal satyi(gaze t csereltem le ra, ezt jobbnak talaltam), a kezeben meg egy jo kis reapers tol amn runaval, a legjobb a 33% decrephy rajta, szinte megall az ellen.
  • kutyuli11
    #7995
    :))) nekem az dofkogo vagy nyars tenyleg azal a kis nyarsbottal finom sult szalonnat lehet csinalni charsinal:) (act1 varos)
  • PiszkosFred
    #7994
    Nekem minden bicska, amivel olni lehet, es nem kell hajigalni a nep fele ;] Legyen az egy bot, balta vagy szeklab...
  • kutyuli11
    #7993
    :)) hat nem rosz csicska lenne bar szerintem a csicskamnak nem sok elenfele van:) szivesen varok akarkit aki megoli marmint csicska vs csicska olyan jo cucok vannak nala kulon eth ruhaba neki raktam ki runesort 2600 def es armora van anadaryals visage sapinak....
  • Laalee
    #7992
    pont jó lenne a csicskásomnak :D
  • kutyuli11
    #7991
    Szep kis dofkogo de nem perf :P
  • shaba23 #7990
    Én körülbelül ugyan ilyen büszkén hordom a lvl42es magatalálós (nincs run) javazonommal a 3perfect emeraldos páncélt, mint ti a Botd-t :)
  • shaba23 #7989
    Nemis bicska...Nem lácc??