26171
  • Shaman
    #8108
    Im = Immortal King akart lenni...
  • Shaman
    #8107
    ? mit nem tudsz pontosan?

    Barbárnak a legjobb set az IM. Persze össze lehet erős unique cuccokból sokkal ütősebb barbárt hozni,de egy jó közepesnek elmegy.:-)
  • DJ_HELL
    #8106
    szerintetek sokat erek az immortal teljes csaladdal?mert meg van a barbaromnak!de nem tom pontosan!
  • Shaman
    #8105
    ha ti kettőtöknek van mf sorca én má nem csinálok,úgyis nekem adjátok a cuccokat!
  • Bobber
    #8104
    na mentem rassolni mefit hatha ad valami jot:):):):)
  • Bobber
    #8103
    nekem mindegy nekem egy tal armor kell
  • Szergi
    #8102

    Na mi van?? :))
  • Shaman
    #8101
    :-))

    A baj,hogy a Tal Armor elég ritka,s ezért elég értékes.....
    Ahhoz sok mindent kell adni,legalábbis ahogy nézegettem....
  • Bobber
    #8100
    na shaman akkor kerits nekem egy tal armot:):):) es akkor meg sok ilyen jo cuccot hozok neked
  • Bobber
    #8099
    jaja kb 2 perc alatt vegzek vele semmi eseje:):):): es eleg sok cvuccot dobal mar a berserk set fullon van:)
  • Shaman
    #8098
    jah akkor bocs.....

    Runolod már hell mefit?
  • Laalee
    #8097
    barbik 2 ilyet raknak másodlagosnak üvöltöznek azt visszaváltanak elsödleges fegyverre :D

    kicsit megdobja a +8 skill BO-t :D
  • Bobber
    #8096
    shaman az nem a titan volt ez egy teljesen ujj cucc a neveArioc's Needle
    Hyperion Spear

    szoval ez nem az amire te gondolsz es elegge kira a csuzli:):)

    Two-Hand Damage: (98-115) To (333-392) (215.5-253.5 Avg)
    Required Level: 81
    Required Strength: 155
    Required Dexterity: 120
    Base Weapon Speed: [-10]
    +180-230% Enhanced Damage (varies)
    50% Deadly Strike
    +394 Poison Damage Over 10 Seconds
    +30% Increased Attack Speed
    +2-4 To All Skills (varies)
    Ignore Target's Defense
  • kutyuli11
    #8095
    >)) en edig a legnagyobb rune 1 ladabol mefinel 1 LO rune volt
  • Laalee
    #8094
    ilyan mault találni is kb olyan könnyű mint egy vex runat :D
  • csinti
    #8093
    Kutyuli. köszi a tanácsot csak éppen ez volt a gondom, hogy nekem a büdös életbe nem lesz VEX-em és ZOD-om, te pl találtad őket ? azért az elég durva hogy superior volt az etheral maul :)
  • kutyuli11
    #8092
    de ki lehet :)de iennel nem hal be a druida ugy irt mint a ...... meg 8 pjaerbe is
  • Laalee
    #8091
    ezt elég sanszos kirakni :D
  • Shaman
    #8090
    Mondjuk ezekböl amit felsoroltál kábé a Titan van meg egyedül...:-pp

    Én csóringer vagyok...:-))
  • kutyuli11
    #8089

    Wrerewolfos druida is eletkepes , botd ogre maulal ,valami jo armor sapi ,de a maul a fontos
    ien legyen :)
  • csinti
    #8088
    Ha átlagosan 4 mp-ig tart egy rune upgrade (azért ez elég optimista megközelítés) akkor is kb 1.207.667 évig tart a ZOD létrehozása El runekből. Ha mind az 1 millió játékos egyformán venné ki belőle a részét akkor is 1,2 évig egyfolytában pakolhatná mindenki a runeket a cube-be.
    Szerintem megéri belevágni :)
  • Shaman
    #8087
    ha non-ladderben tolod felejtsd el az upgradelést.
    Csak ladderben lehet.Egyébként érdemes upgardelni.
    Szvsz ZOD-ot nem fogsz találni.Persze van rá esély,de igencsak minimális......
  • Davidus
    #8086
    Szerintem itt most a PVM-röl van szó:P
    Javazon PVP-ben elég hurka mert mindenki figyel a resistekre:)
  • csinti
    #8085
    Sziasztok!

    Elég rég tolom már a gamet, igaz hogy nem elvetemülten de azért 90 feletti karim van több is. (nem ladderes :( ) De runeből egy solulstonbol kipottyant IST a legjobb....Mennyi játékidő kell egy VEX hovatovább egy ZOD rune-hez pl ? Van valami más is vagy night/hell countess + upgradelés a legtutibb módszer?

    Plussz mégegy kérdés werewolfos driud az életképes hellben is?, illetve milyen hirelinget ajánlotok hozzá ?

    Köszi

    Csinti
  • kutyuli11
    #8084
    jaja de meg az elemtal druidat se szabad elfelejteni legjobb karik kozul , ha vagon skiller + skill enigma akor meg hammerdineket is lazan ol persze cta meg hasonlo cucok is kellenek meg persze jo jatekos.
    Mert a forgoszeleinek akar 5000-6000 dam is kihozhato es palanak miutan a fejebe teleportalsz hirtelen at kell valatani aurara mert kulomben hammer nem sokat sebez es ezt ki tudja hasznalni a druida mert neki nem kell valtogatni es druida megolheti persze sokszor szerencsen mulik ki nyer kinek hogyan jon ki :) Javazon enigmaval nem birja megolni a palam :P mert tunder ov meg 95 ligt res el csak a fizikai dam ot kapom be de neha azt se a nagy def miatt es a palamon nincs enigma meg cta-ja sincs de megis kinyirtam a teleportos amat mindig:)Bar azert heart of oak meg ienek persze vannak a palamnak :)azaz a javazon is eros de akahogy is van felcucolva 1 kozepes pala amit jol fejlesztettek meg tudja olni :)
  • Davidus
    #8083
    Ja és sapiba, páncélba(ha nem runás), pajzsba mehet lightning facet. Jó páncél még a guardian angel is.
  • Davidus
    #8082
    Felszerelés tipp:

    GAZDAG/SZEGÉNY

    SAPI: griffons eye, shako / peasant crown
    PÁNCÉL: enigma, chains of honor, tal armor / skuldi , shaft
    PAJZS: storm / rhyme , moser
    FEGYVER: bossok ellen thunderstroke többiek ellen titans
    ÖV: thundergods
    CIPÖ: sandstorm
    KESZTYÜ: 2 java skill, ias, lecch rare glove / Laying
  • Davidus
    #8081
    Hammerdin utén a javazon szerintem a legerősebb kari. Persze lightning immunok ellen szívás van de azokat ki lehet kerülni(vagy csapatban kell menni)

    Charged strike: MAX
    Lightning strike: MAX
    Lightning fury: MAX
    Valkyre: MAX!!!!
  • Shaman
    #8080
    Az vót a Titan amit már eltradeltünk...:-)))

    Bobber,egyébként érdemesebb regelned a www.diablo.hu oldalon,s ott érdeklödni,ott sokkal jobban zajlik az élet,mint itt sajna:-(

    Na lényeg:Sztetek egy javazon mennyire életképes hellen? Mert ugyi most nighton még eléggé írtok,de sajna a fizikai sebzése relatíve kicsi olyan 300-600-ig kábé,s eree jön az 1-1070-ig lightning sebzés a Ligthning Fury miatt.
    Szal ha össze is adom,akkor is max olyan 1500 körüli sebzést érek el,ami hellen eléggé édeskevés..... Főleg ha jön egy light immu,na azzal aztán télleg nem took mit kezdeni. Szal kérdésem,sztetek mit érdemes itt még fejleszteni? Mert a Lightning Fury synergie-jei,csak +1%-plussz sebzést adnak szintenként,az meg elég semmi.......
  • kutyuli11
    #8079
    az a 4 all skilles spear az nagyon gyakori mefinel 1 tal armor meg nem igen esik sehol de tal armort par jobb runeert lehet kapni gul meg vex ert bisztos kapsz, de ha az nincs par shako vagy mara amu vagy wt ert is kaphatsz :)
  • Bobber
    #8078
    na szoval lenne egy +4 to all skilles spearom ha valakit erdekel akkor trdere ajanlom leginkabb a talrasha cuccok erdekelnek abbol is ugye a pancel
  • Bobber
    #8077
    hello mindenki az erdfekelne hogy kereskedeelembe miot erdemes ill meit szoktak kb adni egy tal rasha armorert?
    nagyon lenyeges lenn mert nagyon ken nekem egy ilyen armor a segitseget eolre is koszi
  • ity
    #8076
    Ha vkit érdekelnek NON-LADDER jó cuccok NON-LADDER High (Ist-től felfelé) Runákért cserébe az keressen meg privátban. (Akár több item-et is adok egy rúnáért)
    (tényleg csak pár példa amit ajánlani tudok: gf és shaefers mindkettő ohm runaval megspékelve, storm, zaka, bk ring, arkaine, gaze, arreat's, full natalya set, ga, mara's, skill charmok és még egy csomó minden)
    [email protected]
  • kutyuli11
    #8075
    :)
  • ollie
    #8074
    Melyiket?
  • Laalee
    #8073
    én hetente találok 1 et :D jó esetben 2-t :D
  • ollie
    #8072
    Most azt számoljuk ki, hogy hány év (emberöltő) kéne ahhoz, hogy 14281 868 906 496 Elből 1 Zodot csináljon egy ember (vagy az 1millió :).
  • ollie
    #8071
    Jó, akkor 1.000.000-an D2-őznek Bneten, az 18.596 account fejenként.
  • Laalee
    #8070
    több milliós eladása van :D szerintem eléglenne 20000 acc is :D
  • ollie
    #8069
    Tegyük fel, hogy összesen 100.000-en D2-őznek a világon. Akkor mindenkinek 185.961 account-jának kell lennie...