26171
  • kutyuli11
    #8149
    :)jaja nem tunik pontosnak de ebbol a szogbol nem igazan pontosan latod mert nem felulrol van :)
  • Laalee
    #8148
    hmm ez nem tünik valami preciznek :D

    2 yard az 2 jard de van ahol 2 yard között 2*akkora távolság van :D

    pl 18-20 és 16-18 :D LOL
  • Shaman
    #8147
    Na itten vannak a rádiusok örüjjetek!:
  • Shaman
    #8146
    hümmmm 38 skillpont igen-igen jól hangzik.
    Miből lehet ezeket összerakni?
  • Laalee
    #8144
    akkor jó a ce ha akt1 en robbantok és akt5 ben is sebződnek :D
  • Evil
    #8143
    a tobbi osszejon a +skil ek bol.
  • Laalee
    #8142
    ezzel tisztában vagyunk, de máshogy nem lehet összehasonlítani.
  • kutyuli11
    #8141
    A csontik azok nagyon nagyot utnek ha 400 at ir ki hogy 400 at ut akor az ut vagy 800 at mert a nekro csontiaji BUGosak amekorat ir annal sokal erosebbek :)
  • Laalee
    #8140
    ce ben pont a hatósugár növelés a fontos :D igy 1 robbantással akár fél képernyőt is sebezhetsz :D akt1 en csicska összeszedi a csontikat félkézzel, én a maradék pontokat CE-re rakom nem BS re
  • Evil
    #8139
    az en summonos necrom a kovetkezokbol all:

    sm max
    sk max
    sm max
    revieve 1
    bone armor 1
    fontosabb atkokra 1
    ce 1, mivel csak a hatosugara no
    bs es b spirit meg a tobbi, hogy a hullakat le tudjam gyartani az elejen
    might os kisero
    a summon skilltab om 38 as, de hell en mar igy is lasssu a haladas.
  • Shaman
    #8138
    Most megnéztem egy netes skilltab számolóval itt!!
    A lényeg,hogy eszerint ha mondjuk a RS,és SM 40-es akkor lesz a csontik sebzése olyan 600 körül.

    És már ez a 40-es szint is hogy is mondjam elég nehezen elérhető:-))Szal önmagukban migth/Dec/AD nélkül soha sem fognak 700 körül sebezni.
  • Laalee
    #8137
    jó mert valaki 700 ról hablatyolt nekem, de akkor desc + might al együtt lehetett, aszittem valamit nemtudok :D
  • Shaman
    #8136
    Nekem 27-esek a csontik,s 28-as a mastery.
    27-esen 246-249-ig ütnek. Skilltab szerint,nem tudom,hogy ebbe már bele van-e számolva amit a mastery ad,vagy sem.
    Illetve ugye a RS-nél van egy önmagát növelő +% damage is. Szóval nem tudom,hogy ténylegesen ennyit ütnek-e....
    Mindenesetre van egy 80-as szintü migthos kísérőm ami kábé megduplázza a sebzésüket.

    Tehát nekem olyan 492-498-ig üthetnek mighttal együtt.
  • Laalee
    #8135
    neked mennyit üt alapban egy csonti, asszem 26 os szinten 230 környékén van nekem
  • Laalee
    #8134
    volt törlés, tisztogatás b.neten

    eltünt egy etheral shakóm... pedig sosem dupe oltam.
  • Shaman
    #8133
    Esetleg még Life Tap átokkal lehet próbálkozni,mert az egész jól visszatölti a te illetve kísérőid életét.

    Bár én még nem használtam,de azt mondják elég jó.
  • Shaman
    #8132
    Na ezt mondtam!!

    A méreg sajna öli a csontikat/kísérőket.
    Méegy dolog öli öket de rendesen. Chaos Sanctauryban állandóan fel kellett mennem csicskát éleszteni,mert a csapatra nyomtak IM-et. Innentöl kezdve az összes melee csonti illetve kísérő elhalálozott seperc alatt..:-((
  • Laalee
    #8131
    kisérő van, might os. reviv van 1-2 pont os.

    8 as partyban andy hellen legylázta a 18 csonti+6reviv+csicska+clay golem csapatomat :D

    egyedül szaladgálva irtanak rendesen.
  • Toerpe
    #8130
    Tegnap probáltam a kanit de vmiért nem megy :-((( vagy lehet hogy én vagyok a béna? :-(((
  • PiszkosFred
    #8129
    Landor mar nemnagyon van. Kani 110el fut. (www.kani.hu) Van meg egy harmadik, de annak a pontos cimet nemtudom, ircen kerdezz ra a #diablo2.hu-n.
  • Shaman
    #8128
    Egyébként hidd el,nem fognak olyan könnyen halni hellen sem a csontik.

    Van egy-két hely ami nem kifejezetten kedvez a summonos nekrónak,pl Maggoth Lair,vagy Arcane Sanctuary. Jó taktika az elhagoytt/beszorult/lépcsön nem akaró lejönni csontik kísérőknek a teleport a városba,majd vissza,mert akkor megint melletted lesz az összes.
  • Shaman
    #8127
    SRes-re kidobott pont volt a 18.
    Nekem 1 van rajta,plussz skillekböl kap még asszem vagy 5-öt. Bőven elég. Csontikat 1 dolog zavarja igazán az a mérgezés,a többi nem bántja öket nagyon...

    Egyébként nem kevés az.Persze 1 1-es szintü clay golemet érdemes még vinni.Erre ugye rájönnek a plussz skillek,ugyanis ö lassít,ha talál. Na most mondjuk mefinél rányomom a Dec-et meg betalál a gólem,akkor kábé 3 percenként bír 1-et öütni,addigra meg már meghal:-))

    AMúgy egyébként sztem jó a skill elosztás,nekem annyi,hogy maxosak a mágék is,illetve nekem van revive-om is,ha csontikkal nem érezném elég biztonságba magam:-))

    Jah és a nagyon-nagy lényeg: MIGHT-os kísérő!!!! Akkor hellen is viszonylag jól fogsz haladni,ellenkező esetben elég lassúcska...
  • Laalee
    #8126
    26os SMastery
    26os RS
    18as SResist
    20as RSM
    12es CE
    8as desc

    ez igykicsit kevés hell re, ti mire pakoltok még nekró nál?
  • Toerpe
    #8125
    Nem csak ott lehet kapni :-)))

    De engem is érdekelne :-)))))
  • Pontius #8124
    Hali.
    Szeretném megkérdezni, hogy vannak-e még magyar szerverek
    gondolok pl: Landor vagy Kani
    Ha igen lécci irca be valaki a szerver címét...
    Előre is köszi

    És megköszönném, hogyha nem az lenne az első hozzászólás, hogy vegyem meg a Tescoban...
  • Shaman
    #8123
    gondolom xp-t adnak azok is.

    Én azért szoktam kinyírni mondjuk nekróval,mert a lényeim automatikusan megtámadják,szal még ha nem is akarnám kinyírni/kiszabadítani a lelküket,akkor is megteszem....:-)
  • Shaman
    #8122
    hát igen az ismert shako.....
    Találhatnál mégegyet,oszt idezúzhatád az arcomba,majd eltradelem neked (vagy megtartom:-)))
  • PiszkosFred
    #8121
    Ohogyne. Kevesebb lesz a "mozgas" az adott palyan es nagyobb lehet az fps kisebb prociknal is ;]
  • Niimo
    #8120
    act4-ben a "soul"-ok (azok a kikötözött izék oszlopokra) kinyirásának van értelme?
  • PiszkosFred
    #8119
    Nahja. Tegnap is a kosarmeccs utan egyutt ittunk a csapattal, majd aztan fogta magat, es elozetes bejelentes nelkul eldolt mint egy darab fa. Kesz szerencsetlenseg az a shako gyerek eheh..
  • shaba23 #8118
    Asszem, a jelenlévők többségének nem kell bemutatni a shakot .)
  • Bobber
    #8117
    shaman azon mar tul vagyok sott megvan a legjobb shako is:):):) eleg izmos a kicsike:):)
    Harlequin Crest
    Shako
    Defense: 98-141 (varies)
    Required Level: 62
    Required Strength: 50
    Durability: 12
    +2 To All Skills
    + (1.5 Per Character Level) 1-148 To Life (Based On Character Level)
    + (1.5 Per Character Level) 1-148 To Mana (Based On Character Level)
    Damage Reduced By 10%
    50% Better Chance of Getting Magic Items
    +2 To All Attributes

    es mar annyirta nem is kell a tzalarmor hanem inkabb Skullder's Ire
    Russet Armor
    ez kell:):):):)
  • Niimo
    #8116
    ...
  • kutyuli11
    #8115
    :))))
  • Shaman
    #8114
    Nem leszek.

    Meek egy manuszhoz gépet installálni. Amúgy meg nem tom mi a bajotok.csinálsz egy gamet,mondjuk Help Ancients néven oszt kész. majd bejönnek egy páran,s együtt legyakjátok.
    Mivel nem vagy HC teljesen mind1 hányszor halsz meg közben,csak a platón mindig legyen valaki.....
  • kutyuli11
    #8113
    hehe en mar eldobtam vagy 5 ot meg elajandekoztam free be :)
  • kutyuli11
    #8112
    :) hat en meg ugy vettem eszre hogy 1 b be is ugyanugy dob mint 8 ba es meg raadasul 8 ba sokal nehezeb es 1 be sokkal gyrosabban runolhatsz
  • Bobber
    #8111
    kutyuli mutyuli akarhogy is szapulod a spearomat nem kapod meg:):):):):) egyebkent meg en meg nem regota jatszok batle netene szal nem tom mi er sokat es mi nem egyebkent meg tegnap mar eleg sok mindent ajanlottek ert szal azert annyira nem is rossz szerintem ed hat nekem igazabol nem kell szal lehet hogy a vegen eldobom inkebb mert ugy se er semmit
  • Bobber
    #8110
    shaman te nem kapsz tollunk semmit ha delutan nem segitesz kicsinalni az ancienteket hellen arrol meg nem is bsezlve hogy gyere velunk nyomulni mert ha jol olvastam akkor minnle tobben vagyunk benn annal jobb cuccokat dob ill ha minnekl magsabb szintuek a karik ugy hogy amint hazajottel egyblo gyere ancienteket meg csinalni mert baalt akarom ranolni hellen
  • kutyuli11
    #8109
    az a spear az nem sok mindent er szinte semit barbarnak is 3 warcray skiller dobodardara szokott atvaltani es nem 1 spearra ami csak 4 skillt ad es csak 1 fer el a kezeben wiszont warzry dardakbol 1-1 minden kezebe es azok adnak 2X3 at azaz 6 , es csicskanak se jo mert inkabb bonehewet rakok a csicska kezebe :) es meg 1 barbarnak is ha dofkodni akar akor is inkabb bonehew