26171
  • Davidus
    #8235
    Ez az 1 nap alatt hell persze b.netre vonatkozik ahol azé segítenek rendesen:) Pl act2-ben olyan gameket szoktam keresni ahol épp a Q3-at csinálják mert akkor rögtön mehetek is AS-be.
  • Lacika 79
    #8234
    Jah, ha ez a Zeal-os már elég jó lesz, akkor egy Hammerdint indítanék, szal engem is érdekelne, hogy mi kell neki. :-)
  • Laalee
    #8233
    revive igazábol felejtős, se nem erős se nem hosszú életű. golyofogónak jó, 1-2 skill pontnál többet nem érdemes rárakni, a maradékot a +skilek megadják.
  • Lacika 79
    #8232
    Nah, én meg Zeal-ra gyúrok. Ahhoz milyen fegyvert kellene szerezni?
  • Evil
    #8231
    hammerdin?
  • [HUN]PAStheLoD
    #8230
    igazából azt akarom megtudni hogy Paladin-nak milyen cuccost érdemes szerezni?
  • [HUN]PAStheLoD
    #8229
    hát nemtom de a wörlwindes elég szivatós
  • [HUN]PAStheLoD
    #8228
    és revieve ? :)) mert az se rossz szvsz ...
  • PiszkosFred
    #8227
    Jo, en nem akarok ezen felesleges vitatkozni, biztos hogy vannak profi emberkek, akik egy nap alatt atszaguldanak hellen is 0rol kezdve az egeszet, de en nem tartozom kozejuk. 109 es korabbi peccsekkel hell baalig egy 80+ karakter par ora alatt vegigrantott, ez teny. A legnagyobb idopocseklas az akt2es setapalca fabrikalas volt, a tobbi csak labrazas es bambulas...

    Barbikat hanyas szinten nyomja le egy huzott karakter 110es hellen?
  • Davidus
    #8226
    Corpse Explosion a varázs szó :)
  • Davidus
    #8225
    Persze jó lassan :)
  • Davidus
    #8224
    Csonti nekro egyedól bebünteti hellt 8 playerben :P
  • [HUN]PAStheLoD
    #8223
    1.10 es peccsel hell-t kizárt dolognak tartom még elég ütős partyval is ..
  • Titan
    #8222
    Mi az a 110-es hell?
  • Pontius #8221
    Az előző a #8215-re ment...
  • Pontius #8220
    Talán 1.09-ben meg lehet csinálni de 1.10-ben biztos nem leszel 1 nap alatt 80-as szintű...
  • PiszkosFred
    #8219
    Egy nap alatt a 110es hellt? Hat akkor en vagyok a bena, de ez azert neccesnek tunik...
  • Shaman
    #8218
    sorry hoty 2-szer ment...
  • Shaman
    #8217
    Bobber: Eyget ne felejts el,hogy sztem Titan singlében nyomja....
    Ott azé nincs olyan gyors fejlődés....
  • Shaman
    #8216
    Bobber: Eyget ne felejts el,hogy sztem Titan singlében nyomja....
    Ott azé nincs olyan gyors fejlődés....
  • Bobber
    #8215
    szerintem meg csak 20 rol 25 re nehez fejlodni utana meg elotte siman lehet izombol fejlodnio szerintem ha valaki raszanja az idot es szerecseje van jo partikat talal akkor 1 nap alatt siman vegig lehet vinni az egeszet bar es a karaktere is 80 as szint korul lesz. Az mar egy masik dolog hogy ugyanugy lesz minte n hogy gyorsan ugymond feltapolta a karakteret es szarok a cuccai es utana meg arra megy el a rengeteg ido hogy jo cuccokat keressen. mondjunk nekem annyi elonyom van hogy az elejen a haverok megoldottak a cuccelatasomat most meg en latom meg nekik mert mfes sorcival nyomom es mar majdnem 400 az mf em:):):) bar eskuszom amikor meg csak 100 korul volt akkor neha jobb cuccokat dobott:(:(: ja es egy masik dolog ha van valakinek egy tal armorja akkor esetleg erdekelne a dolog ugy is szulinapom van ma suzoval valki meglephetne vele:):):):)
  • PiszkosFred
    #8214
    Igaz, de nem azt kerdezte hogy mikor lesz eletkepes hellen ;] Mert oda neha tengernyi jatekora sem eleg...
  • Laalee
    #8213
    mondjuk hellre lvl70 és minimum 50%all resist alatt (kivéve nekro)meg single karakterrel sem érdemes átmenni
  • PiszkosFred
    #8212
    Hamarabb lesz az. Normalon es najton par nap alatt at lehet jutni, de hell az mar tenyleg nyugos ;]
  • kutyuli11
    #8211
    hat nem gyors az bisztos:)
  • Titan
    #8210
    Ááááá az még egy hónap, mire hellen indúlhatok....
  • kutyuli11
    #8209
    ha vegigviszed normalt nigtmar es utana jon a hell ;)

  • Titan
    #8208
    Mikor lehet hellen indúlni?
    Ha, végigvittem egyszer, akkor utána?
  • kutyuli11
    #8207
    igen hellen jobb cucok esnek :)
  • Titan
    #8206
    THX!
    Azt vettem észre, hogy mindenfajta karakternek egy halom ritka király cuccot kidob, csak éppen a karimnak nem akar...:(
    Pl. ha varázsló lennék, már tele lennék fullos cuccokkal...
    Ha nehezebb fokozaton nyomja az ember vagy magasabb szinten van , akkor arányosan jobb dolgokat lehet találni?
  • Laalee
    #8205
    lehet találni :D

    meg lehet socketolni is de nehezebb mint találni :D
    3 Perfect Skulls + 1 Rare Item + Stone of Jordan = Add 1 Socket To a Rare Item


    a legegyszerübb ha áthuztok egy karaktert normalon act5 ig ott a kovács csinál socketot egy quest miatt persze csak 1 szer
  • Titan
    #8204
    Volna megint egy láma kérdésem....
    A Horadic Cube-bal lehet fullos cuccokat csinálni, vagy lehet valahogy foglalatokat csinálni a cuccokra?
    Szal többek között honnan lehet szerezni hat foglalatos felszereléseket?? Eddig (bár nemrég kezdtem és csak 26-os Druidám van, és az V. Chapter tartok), max 3 foglalatos dolgokat találtam.....
    Mondjatok valami bíztatót PLZ!
  • kutyuli11
    #8203
    :)
  • Shaman
    #8202
    hát jah,mennek a süllyesztőba a cuccaikkal együtt....

    Egyébként jó lenne eccer pont kifogni egy ladder resetet,s eccer kezdeni sok-sok más 1-es szintű karival...
    Milyen érzés lehet,mikor átmész nightmarebe,s van összesen vagy 2 játék...:-))))
  • PiszkosFred
    #8201
    Jo szo a torles, igaz picit atvitt ertelemben.. Tegye fel a kezet az az ember, aki a ladderreset utan nem kezd bele egy uj ladder karakterbe azonnal, hanem folytatja "lenn" a nonladderes jatekot? ;] (szerintem a karakterek 90%a nyugdijba vonul a reset utan)
  • kutyuli11
    #8200
    hat jobb lett volna :)
  • Shaman
    #8199
    Jóvanna természetesen tudom,hogy sima karik lesznek a ladderesekböl.....
    Rossz szót használtam,talán ladder reset jobb lett vóna....
  • kutyuli11
    #8198
    :)aztan az is megy par honapig a uj ladder es fojtatodik sokaig ...
  • Lacika 79
    #8197
    Segond, majd legközelebb. :-)
  • kutyuli11
    #8196
    nem lesz soha ladder torles csak ladder egyesits amikor laddert es nem ladert 1 be vonjak es akor uj ladder lesz erre mar nem is kell olyan sokat varni 3-4 honapon belul meglesz :)