26171
  • Shaman
    #8275
    sztem ezen ne vesszünk össze:-PP

    Mindenesetre ez felvet bennem egy érdekes kérdést. Ugye anno az volt,hogy mondjuk nekro nyomott egy börtönt aztán egy Iron Maident a szegény áldozat,meg szétverte magtá a börtönön. (példul Pala)
    Nos tegyük fel a helyzet ugyanaz,de a pala jelen esetben legyen hammeres. Arra hat az IM? Sztem csak fizikai melee sebzésre.....
  • kutyuli11
    #8274
    de teleportos palat falazgathat a nyamvad nekro....
  • Shaman
    #8273
    hát ejgen.....

    ha nincs enigma páncél 1 bone-os nekró lazán leőli a palát,mert 1 csontbörtön /átok/spirit,oszt csókolom........volt pala,nincs pala.
    Ez kiküszöbölhető,ha valahonnan beszerez teleportot,pl enigma...
  • kutyuli11
    #8272
    :) ja azkat kihagytam ja es meg a trap assa nem tudja mergolni a ligt asorb miatt de 1 foh pala...
  • Evil
    #8271
    probalj meg egy fist of heaven es palaval duel ez ni, hat eleg hamar leheggesztett.
    trapassa val se tudtam mit kezdeni, mert utol se ertem, ha meg megaltam kalapacsolni, a csapdai megint megheggesztettek.
  • kutyuli11
    #8270
    Hat szerintem duellbe is nagyon eros 1 hammerdin persze van par kari ami meg tudja olni de nem sok
    en palamnak , javazon , druida , ligting sorc , fire sorc , bowamazon , barbar , nem tudja megolni azaz csak nagyon nagyon ritkan mert van neki fire ligting asorbja 90 ,90 ,95 ,90 resistje
    es csak 2 elennsege van ami 90% ba mindig oli cold sorc blizardal es nekro posi es bone nekro :)
    bowamak ellen van 1 jo kis axom es azal lazan leutom meg fire sorcokat is..... altalaban a stormos sorcok nagyon jol birjak
  • Evil
    #8269
    hat ha a concentration auraval hasznalod( es mivel massal hasznalnad) akkor szerintem a legerosebb karakter, persze nem duel re.
    ja amugy eljatszottam a gondolattal, hogy kiprobalnek par runaszot, amiket valszeg az eletbe nemtok kiprobalni, szal single be kene kicsit csitelnem.tud valaki ajanlani 1.10 ala editort?
  • Punker
    #8268
    thx, bár közben megoldottam
  • Hegylakolaci
    #8267
    Parancsolj.

    Diablo 2 LoD: HFCN-H9DD-PBGE-G9K9
    Diablo 2 LoD: EV4D-GGRZ-8DVH-H9D4
    Diablo 2 LoD: 6689-JDRR-B6DC-7WKZ
  • Punker
    #8266
    valaki plz mondjon egy serialt a kiegészítőhöz.
  • Davidus
    #8265
    De zeal palának is megvan a maga feelingje:P
  • Davidus
    #8264
    Sokkal erősebb mint a zeal pala.
  • [HUN]PAStheLoD
    #8263
    jobb mint ha Zeal-ra gyúrok?
  • [HUN]PAStheLoD
    #8262
    blessed hammer ennyire jó volna? :o)
  • [HUN]PAStheLoD
    #8261
    nem kell feleslegesen feltenni ugyanis kani.hu-n nagyon jol lehet jáccani :)
  • kutyuli11
    #8260
    :)) hammerdin nagyon eros kari szerintem jobb mint 1 csontis nekro a palam nem hal meg semi es megis lazan ol hellen is volt 1 szer hogy teszt kent 1 nekro felidezett 1 vagon csontit volt vagy 45 es mindegyiket megoltem :)
  • Aspyrin
    #8259
    Remek párbeszéd !
  • PiszkosFred
    #8258
    Ugyehogy tudod te...
  • gabi321
    #8257
    Egyébként meg bocs ha zaklattalak a HÜLYE kérdéseimmel!
  • gabi321
    #8256
    Csak kérdeztem bazzeg! Egyébként meg sejtettem hogy eredeti példány kell hozzá, de azért rákérdeztem, hogy feleslegesen ne rakjam fel. Nem kell rögtön a nyakamat szedni!
  • PiszkosFred
    #8255
    Ha komolyabban belegondolsz, akkor nem is kerdezel ilyen hulyesegeket. Ha mar tisztaban vagy a bnet fogalmaval, akkor nem hiszem el hogy nem vagy tisztaban azzal, mi kell hozza..
  • gabi321
    #8254
    Ez a kérdés a Diablo 2-re és a Warcraft 3-ra is vonatkozik: illegális szoftverrel lehet Battle.net-en játszani?
  • Bobber
    #8253
    Hat abben egyet kell hogy ertsek Freddel, hogy eleg undorito amikor nem latom, hogy hol vagyok, mert annyi csonti szaladgal korulottem. Viszont az meg a nekro javara irhato, hogy nagyon sokat segit ha a folenyeket kell kiutni mert a csontik miatt nem jut el hozzam a villam stb ill nem velem foglalkozik. Bar tudom hogy ha nagy a magia ellenalas akkor kevesbe szamit de eleinte azert nem rosz amikor a csordatol nem latom a pasztort:):):)
  • PiszkosFred
    #8252
    1. A jatek d3d motora ugy el van ba..a ahogy a nagykonyvben meg van irva. Emiatt meg a blizznek is egett a pofaja anno. directdrawban ugyahogy jatszhato.
    2. Szolgaltatot mint olyan ne keverjuk bele. Evekig jatszottam sima analog 56kval - ahogy meg kismillio masik ember is - de sosem volt komolyabb gondom. Illetve a lag nem a szolgaltato miatt volt, ha volt.
    3. Engem ami miatt idegesit a nekro, az a bohom nagy csordaja ami vele vonul. Nem azert mert lassit vagy lagosit, hanem azert mert egyszeruen idegesit hogy szart sem latok tole ;]
  • HammeRed
    #8251
    Bocs evil nem konkretan neked akartam hanem csak ugy a kozosbe.
  • HammeRed
    #8250
    Elmesnel elmesebb valaszok ellenere is tartom a velemenyem csontis necro nagyon sux.Rajtam kivul sok embernek kene szolgaltatot valtani,nem d3d-ben inditani a gamet sok embertol hallottam,lattam a plz no more skeletons.. uzenetet.A necro szorja az atkot a hatterbol mukodjon es ok minden.
  • Laalee
    #8249
    cserélj szolgáltatót :D
  • Lacika 79
    #8248
    a hammerdin az a Paladinnak egy "fajtája". Úgy, mint amazonnál a Javazon.
    Ő az, aki a blessed hammert dobálgatja.
  • [HUN]PAStheLoD
    #8247
    ez a hammerdin miféle móka ? ki dobja legszivesebben?
  • kutyuli11
    #8246
    :)
  • Davidus
    #8245
    2 corpse explo és üres a képernyő:)
  • Evil
    #8244
    erre azert kivancsi lennek, csontis necroval szerintem meg baal hoz eljutni is nyuglodes.
  • COFair
    #8243
    a csontis necro azért jó amúgy, mert hell baal sem okoz gondot neki egyedül, a clay golemnek és a decrepify-nek hála baal üt kb 10-et mire meghal... (miközben te akár meg is ebédelhetsz játék közben)

    ja, kísérő Might-os legyen!
  • Davidus
    #8242
    Talán ha nem d3d módban indítod el a gémet nem lesz "lag" :D
  • COFair
    #8241
    necro:
    -skeleton mastery MAX
    -raise skeleton MAX
    -clay golem MAX
    -golem mastery MAX
    -corpse explosion 5
    -raise skeleton mage 1
    -life tap 1
    -decrepify 1
    -revive 1
    a maradék pedig summon resist, necronál elég szépen jönnek a +skillek, nekem jelenleg +10..
    stat pontok: str kb 110-ig, dexre nem kell, energyre sem kell sok, kb 50-60-ig elég, az összes többi vit-ra kell!
  • HammeRed
    #8240
    Nemtom miert vagytok oda annyira a csontis necroert?
    Szerintem party-ban borzaszto lagos ha van pala is a party ban akkor atveszik az o aurajat is es akkor meg se lehet mozdulni foleg ha a necro vagy 20 csontival maszkal.Nekem is van necrom igaz hogy nem csontis de ha annak idejen revived-oltam parat akkor mar jottek az anyazasok ezek utan inkabb csak amplify,decrepify- nyomattam a tobbiek meg irtottak.A necro tokeletes karakter party-ban csontik nelkul szerintem.Ha csontis necro is van a gameban akkor azonnal kilepek keresek masikat vagy megyek masfele a map-on.Szerintem dio,baal elott kozvetlen belefer par csonti,revived hogy azokat kalapalja de nem egy hadsereg.
  • Evil
    #8239
    multkor ezzel nagyot szivtam, a palam nak adtam egy natures peace ringet az oak sage miatt.altalaban eleg az ha lekaszabolok mindenkit, utanna nyomok egy redemptiont es mar vissza is van toltodve az eletem es a mannam.csakhogy belekeveredtem valami nagy buliba, hullottak is rendesen, de en is sebzodtem, szoval csata kozepen atnyomtam redemptionra hogy gyogyuljak, de az istennek se akartam gyogyulni, es mire eszbekaptam mar fekudtem is.93 as pala :(
    utanna derult feny a turpisagra: a gyurube van slain monster rest in peace , tehat akit en lenyomok annak a hullajaval kitorolhetem a seggem, a vege az lett hogy lecsereltem egy wisp ringre.
  • Evil
    #8238
    hammerdin em cucca:

    shako
    guardian angel
    herald of zakarum
    soj
    wisp ring
    serap hym amu
    wizardspike , e helyett tervezek egy hoto t
    arachnid mesh
    waterwalk csuka
    5+5 offensive,combat charm
    annihilus

    ezzel 11.5k heggesztek, maxos resistek(90/90/90/95).
  • Davidus
    #8237
    Mindegy... Az a lényeg hogy valami csináljon hullát a CE-nek:)
  • Lacika 79
    #8236
    Ha már Nekrónál tartunk: Tudom, hogy ezerszer le lett írva, de azért én is megkérdem. Mit érdemes fejleszteni nála? Jah, és dex, str. stb. mire mennyit érdemes rakni?
    Single-ben nem teccett Nekro, de lehet, hogy multiban kipróbálom.