26171
  • HammeRed
    #8315
    Annak ellenere hogy en 1.10 elott utaltam a cow-ozast (most is) miutan vegighuztak kb 70-75 szintig cowoztam ami nagyon rovid idon belul megvolt,viszont annakidejen bocin talaltam en is ist,um runakat azota se lattam ilyen runakat.Nemtom a cow-on kapott xp-vel egyutt a runedrop-ot is visszavettek e?Sot ha socketes kabatot akart az ember azt is ott lehetett legkonnyebben talalni.Nagyon utaltam cow-ozni mert szerintem semmi koze nem volt a mostani dia,baal runokhoz csak az xp-n volt a hangsuly nem a jatekon.
  • EqUiNoX
    #8314
    A kincs csak egy szo, amivel a rare/junik/set es egyeb targyakat jeloltem, mivel lusta voltam kiirni ezt a sok betut ;]

    Termeszetesen nagy kincs egy egy nagyobb rune is. De igy lehetett erteni mit akartam mondani abban a kommentben.
  • Shaman
    #8313
    Egyébként amit 1.10-ben már kevesen csinálnak az a boci!! Egész szépen dobálgatják a bocik a rúnákat!!Próbáljátok ki!

    Amúgy PiszkosFreddel abban nem értek egyet,hogy ő a "kincs" szót a tárgyakra használja,pedig egy-egy rúna sokkal nagyobb "kincs" mint a unique cuccok!
    Mondjuk van például 2 zodod vagy vex vagy jah,akkor azért lazán odaadják a HammeRed,vagy Davidus által felsorolt összes cuccot....
  • kutyuli11
    #8312
    Fogalmam sincs...
  • Pontius #8311
    Ki tudja nekem pontosan megmondani, hogy mikor jelent meg a diablo2 és a LOD? ÉV/Hónap kéne mindketőhöz!
    Elöre is köszi
  • kutyuli11
    #8310
    Hat edig nalam pont elenkezoleg volt mf sorcomnak esett LO rune palamnak semi.. de nem tom lehet hogy csak szerecse volt a LO..
  • PiszkosFred
    #8309
    Vilagos, a varosban allvan nem fog a labad ele potyogni mero joindulatbol ;] Viszont mfeles azt jelenti, hogy talpig mfben a karakter uti a szerencsetlen monsztakat, lehetoleg minel nagyobb TC ertekueket. De runevadaszathoz beoltozhetsz talpig vasba is, nem szamit a mf. Vilagos a szandekod, nem is azzal a volt a baj. De neha az MF ertek elnyomhatja a drop minoseget, es junik es rare mellett kevesebb esely a rune-re. Illetve ugy mondom, hogy az en tapasztalatom szerint sokkal kisebb az eselye talpig mfben a rune dobasnak, mint harcidiszben. MF nelkul vegigirtva hell egyes reszeit, tobb runet talalhato (es kevesebb "kincs"), mint MFben "kincs"-re vadaszva, es ugy talalva "veletlenul" runet. De ez mind az en meglatasom es tapasztalatom. (Az hogy az mfnek semmi koze a runedrophoz az nem az en meglatasom, az lefektetett teny;])
  • kutyuli11
    #8308
    Azt tom hogy nincs koze de akor megis hol mashol talanal runet???? sokat olsz szornyeket akor esik elobb utobb maskepp nem esik ...
  • HammeRed
    #8307
    Az esely hogy eltalalod az ellen-t az attack rating.
  • BADE
    #8306
    Már olyan régen játszottam,hogy szerintem nem is tudom már mit kell csinálni:D
    Kijöhetne már a 3!
  • Rage47
    #8305
    Sziasztok! Mire való a Támadás érték? (asszem Attack rating)
  • PiszkosFred
    #8304
    Korabban mar kismillioszor ki lett vesezve, hogy a runeknek semmi kozuk sincs a mfhez..

    Inkabb probald ez alapjan:
    http://www.d2data.net/tc/r26.html
  • HammeRed
    #8303
    Guardian Angel,Tearhaunch,Shako,Arachnid Mesh,Mara Amu,2 db Jordan,Zaka,Magefist,Wizardspike,Annihilus,4 Offensive,2 Combat Skiller.Ezzel 10k sebzese a 94-es palanak.Talan az annihilus,mara ami nem esnek minden nap de ezeket a dolgokat ense 1 het alatt szedtem ossze.A sebzesem akkor megy feljebb ha bejon egy masik pala hoto,enigma-ban.A diabloii.net-es stat-okbol szerintem nem kell mindenbol annyi nekem 154,94,409,34 szerintem ero,dex csak annyi ami a cuccokhoz kell a tobbi menjen a vitalba.
  • kutyuli11
    #8302
    hat en hotoval maszok 38 as al sok sok mf mf eles miatt mert ugye aki nem mf el annak sose lesz vagy csak kicsi az eselye hogy talaljon 1 vex et ...
  • Evil
    #8301
    ott lehet szarasig lehet szerezni, csakhogy battle net en teljesen mas a szitu, ezert is jarok oda.
  • Davidus
    #8300
    Hoz :)
  • Shaman
    #8299
    mintha kihagytad volna a zakát,nem?
    Egyik legfontosabb pala cucc......
  • [HUN]PAStheLoD
    #8298
    kössz..
  • [HUN]PAStheLoD
    #8297
    Vex .. persze egesz Kanin nincs 1 darab :D

  • Davidus
    #8296
    *hoto flail = heart of the oak runaszavas flail
  • Evil
    #8295
    hat a csoro hammerdin, like me, wizardspike t hasznal az 50% faster cast, 75 all res es a sok manna bonusz miatt, a burzsuj fajta meg hoto val nyomul, amihez vex kell.
  • Davidus
    #8294
    diabloii.net pala fórumból
  • Davidus
    #8293
    ::SKILLS:: (all values are base)
    Blessed Hammer 20
    Vigor 20
    Blessed Aim 20
    Concentration 20
    Redemption 1-20
    Prayer 1
    Defiance 1
    Cleansing 1
    Smite 1
    Holy Bolt 1
    Charge 1
    Holy Shield 1-20
    Might 1


    ::STATS:: (all values are base)
    Str 140-165
    Dex 120-130
    Vit 300-350
    Ene 15-50

    ::ITEMS::
    Shako (Ber, Um, or ptopaz)
    Arkaines Valor (Ber, Um, or ptopaz) or Chains of Honor or Enigma
    Hoz (Um, or pdiamond)
    Heavens Light or hoto flail
    Uprgaded Frostburn Ogre Gauntlets
    Upgraded Tearhaunch Myrmidon Greaves
    Arachnid Mesh
    Mara's Kalideoscope
    Raven Frost
    Soj
  • [HUN]PAStheLoD
    #8292
    és milyen "cuccok" kellenek? pl. milyen fegyvert érdemes egy ilyen hammerdinnek ?
  • kutyuli11
    #8291
    jaja jo az :)
  • Shaman
    #8290
    igen ahogy a többiek mondták hammerhez concentration aurával kell menni.
    Ha ezt is maxolod akkor az már 1200 * 345% azaz 5340-es damage.
    És ekkor még 0 plussz skilled van.....szal hidd el kemény az!
  • kutyuli11
    #8289
    jaja nekem 9556 dam om van hammerel :)
    ja es a hammer megoli a golemet lazan es a csont fal is szetesik 1 hammertol :)
  • Laalee
    #8288
    erre rájön még a blessed aim synergije és a cont. aura dmg bónusza. minimum 4500 dmg/kalapács, és +skillekkel csak nővekszik, jó cuccokkal 10K dmg is simán összejön.
  • HammeRed
    #8287
    Gondolom az 1200-as sebzes egy meztelen pala kimaxolt vigor,blessed aim,hammer-os sebzese.Ehhez hozzajon a kimaxolt concentration illetve a +skilleket ado cuccok ,charm-ok.Igy mar eleg kellemes a sebzese a palanak valoban.
  • Aspyrin
    #8286
    Nem nézegetek táblázatokat, de palám tisztességesen felcuccolva + maxolt synergikkel most 12k-t sebez
  • [HUN]PAStheLoD
    #8285
    hammer-t megnéztem d2items.com -on ha vigor is meg blessed is 20as meg hammer is akkor 1200 körül sebez a hammer.. ez nem sok ..
  • Ba*2
    #8284
    sztem, az IM jol müxik!! csak börtön helyett legyen golem es akkor a pala bizt. hogy nem sokáig él és a golem ellen a hammer sem jön be.
  • PiszkosFred
    #8283
    Az is.
  • [HUN]PAStheLoD
    #8282
    hm hm .. szal aztmondjátok blessed hammer?

    hát egy próbát megér.. de fanatism-em már 20as zeal is 10es ...
  • Shaman
    #8281
    hmmm team duel érdekes lehet....
  • EqUiNoX
    #8280
    Es teamduelben? ;]
  • kutyuli11
    #8279
    jaja 1.10 ben a im nem igazan hat duellbe szinte semenyire :)
  • Morpheus_v2
    #8278
    Van klánotok? Engem is érdekel a Dio2.
  • Aspyrin
    #8277
    Im csak fizikai sebzésre műxik, blessedes palának nem árt. Viszont ez a börtönös téma nem stimmel. Ugyanis PvP-ben im 1/10-e hat ellenre, tehát körbeveheted ellent bármekkora fallal, hamarabb kijön lecsapni, mintsemhogy suicid legyen
  • Shaman
    #8276
    Még kérdés: én ritkán PvP-zek. Summonos necro támaqszthat lényt PvP-ben. Ez etikus? S ha nem akkor gólemje sem lehet? Ekkor persze rögtön jön a kérdés,hogy assának sem lehet mastere/warriorja illetve amának valkyrje?