26171
  • Bobber
    #8355
    hat en nezegettem viszafele de ott csak a pala van kifejtve meg mindenki az agyonrunazott fegyvereket mutogatja ill az elementelos druidarol van nehany szo de engem a lycan werwolf druid erdekelne en is elirtam az elobb mert nem az idezost akarom hanem az atvaltozosat fejleszteni lehet hogy halalra van itelve de nekem szimpatikus karakter es ha mar ezt fejleszem a legtobbet akarom kihozni belole amit lehet:):) szoval telleg nbagyon kene a segitseg:)
    na mar sokadszor koszi:):)
  • kutyuli11
    #8354
    nem igaz ne add el ha van 10 soj od inkabb tarsd meg ne add el .... a soj eladas az masra vonatkozik es abbol nem tiz kell hanem neha 1000 is
    es ha eladsz nagyon sokat akor bejon diablo clone es abol esik uniqe carm azaz annhihilus
  • Laalee
    #8353
    hát elemntal druid tünik a legjobbnak, bár nekem a druid ugy ahogy van nem jött be :D 7-8 oldalt visszaolvasva megtalálod, pont ott fejtegettük hogy mi a jó és mire kell gyurni.
  • Bobber
    #8352
    meg nem raktam semmire eppen azert kerdezem hogy mire lenne ertelme rakni szoval ajo lenne ha leirnatok hogy mire hany skill ill mre hany stat:):):)
  • Laalee
    #8351
    hát ha farkasra pakoltál már alapbol el van cseszve.

    elemental druida életképes esetleg egy jólfelszerelt lycan werwolf druid
  • Laalee
    #8350
    hát ha lenne 10 soj od ilyen baromságokat nem hinnél el, mert minimum 1-2 éve játszanál :D
  • Rasim
    #8349
    Hali mindenki!
    Van egy kérdésem, és sajna nincs időm visszaolvasni, mert lehet korábban már volt róla szó. Úgy hallottam ha van 10 Stone of Jordan és eladom valaholv valakinek akkor megnyílik 1 titkos pálya. Igaz ez? Elég lenne a hozzászólás száma is. Előre is köszi!
  • Bobber
    #8348
    tsako all az erdekelne engem hogy a farkasos druiadt hogy erdedmes fejhleszetni mire es menyi erdedmes adni ill milyen taryakat erdemes hordania legyszi segitsetek mewrt nem akarom elcseszni a kraktert ha lehet akkor ugy erdekelne a dolog mint ahogy a pala is le volt irva lejjeb elore is kosz a segiteget
  • kutyuli11
    #8347
    Hat az en palamnak 9556 dam ja van hammerel ezzel mindent ol van 1 skillje a chargen es ezt ki is hasznalom van egy nagyon szep kis axom melle storm es igy 4500 at sebzek axal es azzal pvp be lazan leolom a sorcokat....
    Mondjuk szornyek ellen mindig hammerezek de pvp be jo a charge .
  • Evil
    #8346
    felejtsd el, a hammer el leversz mindenkit max olt synergikkel +par utosebb cucc.
    olvass vissza, leirtam egy hammer pala skill elosztast es hidd el, hammerdinnek hellen nincs ellenfele, szvsz a legeletkepesebb karakter amivel haladni is lehet.
    Diablo Klon olyan hamar fexik hogy orom nezni!
  • Russ!an
    #8345
    Ok! Értem. De nincs tul nagy tapasztalatom Palával.
    az már tiszta hogy nem kell Fana a Hammerhez de mi van ha ütnöm kell? A hammerrel csak nem fogok végig menni?
    A Charge elfelejtve. :D
    Segitsetek lécci, hogy mit is kéne. A hammert ki szeretném probálni, de szeretnék ütni mellé.
    Akkor hogy is?
  • Evil
    #8344
    mar ne haragudj de ez a skill elosztas egy shit.Ha hammert hasznalsz, akkor amelle felesleges fanatism, charge.Szal elobb azt kene eldontened milyen palat karsz inditani, mert igy hell en nagyon eletkeptelen leszel.
  • Laalee
    #8343
    de 1-2 oldalt visszaolvasva van egy részletes kidolgozott pala terv(asszem)
  • Laalee
    #8342
    hammer mellé cont kell. nem fana
  • Russ!an
    #8341
    Sziasztok!
    Arra gondoltam inditok Paladint. S skill-eket szerintetek elgondolásom szerint jol pakolnák-e?
    Sacrifice:1
    Zeal:1
    Holy Bolt:1
    Blessed Hammer:20
    Smite:1
    Charge:20
    Holy Shield:20
    Might:1
    Blesed Aim:20
    Concentration:1
    Fanatism:20

    Ez igy 106 punkte. ebbol ugyi questekből összejön min.12 és a barbárokat nem számoltam. azaz 94-esen lehetne ez. Szerintetek?
  • Laalee
    #8340
    ha letiltották volna a cdkey ed a nocd sem segitene :D
  • PiszkosFred
    #8339
    Akkor talan a megfelelo cdt rakd be amikor keri...
  • Caponee
    #8338
    Bameg nocd exevel elindul.Csak nem letiltottak miota nem játszom ugy mondjuk 2 éve?
  • Caponee
    #8337
    Segitsetek pls..Felraktam a dio2+lod megyegyek a bnetre frissiteni letölti a patchet ujra indu és azt mondja rakjam be a cd-t vagy igazoljam.Ha másolt lenne a dio akkor most szarnám le de eredeti.
    Bnetre akarok menni apritani pls help me ...
  • EqUiNoX
    #8336
    Igen, 400 koruli ertekekre eskuszik midnen ismerosom a rendszeresen jatszok kozul, koztuk en is. De ne felejtsuk el azt a tenyezot sem, amit vakszerencse-nek hivnak ;] (anno GJoe ugy szerzett WFt, hogy 0 mfel rohangalt es pindlet gyilkolt 109ben.;])
  • Shaman
    #8335
    Figyi: Most nem aktbossot vegyünk (tegyük fel arra nem hat az mf).
    Szal a lényeg,hogy ha ölsz monsztákat,mondjuk minionokat Pindlénél akkor ha nagyon magas az mf-ed sokkal több sima magic tárgy hull.
    Ha olyan 300%-os az mf-ed akkor többször esik fehér cucc,s kevesebb magic/rera/set/unique. De ha viszont esik,akkor nagyobb eséllyel esik set/unique.
    Ha magas az mf-ed,akkor fehér helyett sokkal többször esik sima magic cucc,de arányaiban kevesebb unique/set.
    Ezt 1.10-es tapasztalat mondja,nem pedig a Blizzard. Sok emberrel beszéltem ezügyben,s hasonlók a tapasztalatok. Volt aki azt mondta,hogy szerinte 400% mf felett már nem is számolja a progi.
    Szal ennyi.

    Persze ettöl még lehet,hogy nincs igazam,de akkor is úgy gondolom,hogy olyan 350%-400% elég mf-re.És mégeccer hangsúlyozom 1.10-röl beszélek.
  • HammeRed
    #8334
    Az viszont valo igaz hogy van olyan nap hogy inkabb abbahagyom az mf-elest mert csak gyengebb rare,unik,set,nehany magic cuccok esnek,de van hogy csak unikot dob mefi.Vegyesen jobbakat,gyengebbeket.Set-bol 1.09-ben egy nap 3 ora alatt dobott 2 tal amut is mefi annakidejen.Viszont magasabb mf-nel a tobb magic cucc talalatat nem vettem eszre mikor pl night-on act2-ben egy sima krumplibogarbol is tal mask esik szerintem szo sincs ilyenrol inkabb tobb ertektelen rare unik mint magic esik
  • HammeRed
    #8333
    Ezt a 350% feletti tobb magic-et item talalatat elirtad vagy komolyan gondoltad?Vagy ezt is a Blizzard mondja?
  • EqUiNoX
    #8332
    Valtozo mint lathato a kommentekbol, de en 400-450el szoktam sorccal vadaszni, es eddig 109ben mar mindent talaltam vele amit csak lehetett (kiveve a runek kozul Zodot, de mivel az nem MF fuggo, ebbe ne is vegyuk bele ;]). 110ben is 400-440el rohangalok, es igy is potyognak a targyak, igaz korantsem talaltam meg annyi midnent mint 109ben. (bnet mindket esetben, szinglet es egyeb marhasagot nem jaccok)
  • Shaman
    #8331
    um rúna,shako ilyesmik...
  • Russ!an
    #8330
    Mit szoktak kérni egy SOJ-ért?
    Mi az amiért már meg lehet szerezni?
  • Shaman
    #8329
    Elvileg Blizzard szerint nem hat az mf a bossokra.
    A gyakorlat mást mutat.
    Egyébként nem túl jó a nagyon magas mf.
    350% felett már több magicet találsz....

    Magyarán 350-ig sok unique,set cuccot találsz,350 felett meg több magicet,s kevesebb set/unique cuccot. Persze erre mindenki mást mondd,de van némi realitása.
  • HammeRed
    #8328
    Szerintem szamit az mf bossoknal is mert lvl 94-es 700 mf-es sorcomnak sokkal jobb cuccokat dobal mefi mint a lvl 94-es 70 mf-es palamnak.
  • Russ!an
    #8327
    Azért kérdeztem mert a multkor hellen (én nem tudtam odáig elmenni) egy sorc lenyomta a BAAL-t és 2!!! SOJ-t dobott neki 900 MF-el "legalábbis ezt mondta, megmutatta"
  • Russ!an
    #8326
    IGI? Bossokon nem hat? ezt nem tudtam. Azt igen, hogy runákra sovány de bossokra is? b+ ez nem jó hír! most 375 figyel fent.
  • Evil
    #8325
    act boss okon nem hat az mf, a runakra sem.szal andi,mefi,countess mehet egy szal mf nelkul.amugy 300-400 boven eleg.
  • Russ!an
    #8324
    Srácok! Mennyi az a MF amivel már érdemes rohangálni?
    Amivel már esélyem is van valamit találni?
  • Rage47
    #8323
    Köszi!
  • Shaman
    #8322
    pfffffff sztem egy Vex többet ér.De teljesen mind1,mert nincs vexem. jelen pillanatban asszem Lem-em van ami legmagasabb...
  • Evil
    #8321
    ha van egy vex ed azert adok egy hoz t.
  • Shaman
    #8320
    Ezért kérdezlek itt titeket!:-ppp

    Hisz ti gazdagok vagytok!:-pp

    Adhatok Full Aldur`s setet is érte!
  • Evil
    #8319
    marrowalk ert biztos nem kapsz HoZ t, legalabbis b.net en tuti nem.
  • Shaman
    #8318
    topig up!

    Nehogymá eltünjön.

    Valaki nem ad Marrowalkért Zakát?
  • PiszkosFred
    #8317
    www.kani.hu, es ott a bnetd-t valaszd, az a diablos servertipus neve, es az alatt talalod a kello infokat.
  • Pontius #8316
    help kéne
    Kani szerverre hogyan lehet bejutni?