26171
  • Evil
    #8395
    ugy egy kicsit tovabb tart, nekem 9k a fireball.
  • Shaman
    #8394
    Na majd meghesszolom,bár nekem még "csak" 2K körül sebez a fire ballom...
  • Evil
    #8393
    Andinak hellen -50% fire immunitasa van, szal fireball al eleg hamar le lehet olni.3-4 loves es szeva neki.
  • Shaman
    #8392
    Andarielt hogy ölöd? Csicskásaal? Csak a mérgezése miatt kérdem..
  • kutyuli11
    #8391
    eh En nem hasznalok semien progit botozoasra de megis napi 150-200 runt olom pindlet vagy anadrielt es egesz szepen dob anyi runbol...
  • Laalee
    #8390
    persze singleben 9-10 soj... jamellát meg nem használ :D
  • Shaman
    #8389
    Nem semmi droid lehet,ha összeszedett 9-10 darab sojt...
    Van akinek 3 év alatt 1 sem esik...

    Egyébként ha nincs neted akkor felejtős a dolog,mert Über Diablo csak és kizárólag netes játékban jelenhet meg.
  • Evil
    #8388
    Soj ert eleg durva dolgokat szoktak kerni, perfect mara, jobb fajta hoto, pl setes itemet nem is lehet kerni erte, sajna a cuccok ara nagyon lement az utobbi idoben a sok mf sorc miatt, nem is beszelve a sok bot futtato szarfaszu kolok rol, akik reggel csak megnezik mi a termes.En mar fvarom a reset et, akkor megint lesz erteke egy shako, occu vagy skullders nek.Emlexem amikor esett az elso ik armor om, lazan kerhettem volna erte magas runat vagy soj t, most ist et nem kaptam erte, pedig azota is ott porosodik a cuccos karimnal.
  • Rasim
    #8387
    Hali!

    Sajna nem tudok neten játszani, így eladom, de nem is engem érdekelt a dolog, hanem havert, aki összeszedte a 9-10 db-ot, de neki sincs netje, csak simán Droid:)
  • atr0p0sz
    #8386
    Sziasztok

    Lenne egy problémám, de nem akaródzik visszaolvasni 8000 hozzászólást, úgyhogy most tenném fel a kérdést:

    Mitől lehet az, hogy (windows xp) loading képernyőnél befagy a játék (csak directdrawban hajlandó elindulni).
    abit siluro gef4ti400, és directx probléma sem lehet.
    Vélemény?
  • Shongi
    #8385
    OK már láttam sorry.
  • Evil
    #8384
    Jaaaaj, neeee!Csak par oldalt olvass vissza.
  • Shongi
    #8383
    Valaki írja már le nekem hogy Blessed HAmmeres palánál mire érdemes rakni, ha lehet részletesen!!!
  • Shaman
    #8382
    Egyébként nincs valakinek Tal amuje tradre?
  • Shaman
    #8381
    a szép/szomorú jövő:-)))

    Rasim: Egyébként ez már nem egyszer ki lett vesézve,hogy mikor és hol jöhet Über Diablo.
    A dupeolt sojokat adják el ezerrel.Ha te találsz rendes sojt nehogy olyan bolond legyél,hogy eladd a kovácsnak!!!!:-)
  • Valen
    #8380
    Fred : lehet hogy ő a való életben is botokat használ :))

    pl. felkell beindítja a botot, az elmegy suliba / munkába, addig ő otthon pihen, a bot mos, főz, takarít, eszik, sőt alszik is helyette :))
  • MEdievil
    #8379
    igazad van. Jáccanak akkor a szintjüknek megfelelő játékokkal. jaja tetris hez is botot használnának 1 esek hogy megkíméljék a gondolkodástól és a gombnyomkodástól...
    ÁÁá mien jó is lenne elinditod a bot od kreál lev 1 es karaktert majd felfejlődik lev 99 re mf el elmegy tradelni duelezik jáccik...jólenne mi...nem?
  • PiszkosFred
    #8378
    Az ilyen ember miert nem koti fel magat? Semmi gond nem lenne, csak megkimelne magat az elet hatralevo reszetol, a vegeredmeny meg ugyanaz, nem?

    Ezt szeretem az emberekben. Lustak, nagyravagyoak, hiuak es merhetetlenul aljasok, igy a celjukert minden szart elkovetnek es megcsinalnak. Mert maga az eljaras technikailag tokeletes es le a kalappal elotte aki kitalalta es letrehozta, de mint egy aktiv jatekos aki szereti is azt, amivel jatszik - sajat velemenyem - elitelem es dogoljon meg az ilyen eheh...
  • kutyuli11
    #8377
    :))
  • Evil
    #8376
    Amugy se.Ez csak megkimel az allando netstat parancstol.
  • kutyuli11
    #8375
    hat en nem hecck progival csinaltam magam krealtam es igy nem torlik az accom en nem csalok....
  • Evil
    #8374
    Ha valakinek kell a +1 skilles anni, annyi a dolga, hogy felmaszik a blizzhackers oldalra, megnezi melyik ip n adnak el soj okat, ezutan beizzitja a finddc progit, megadja az aktualis ip t, es ez a progi addig krealgatja a ajetkokat amig az aktualis ip re nem kerul, ezek utan pedig anti idle modba kapcsol, nincs mas dolga az illetonek, hogy reggel felkel es lenyomja dc t es begyujti az annit.2 annit egy nap alatt igy be lehet szedni-
  • Bucser
    #8373
    Én meg lassan 3 éve:DDD
  • shaba23 #8372
    bebebe a héten még nem diablóztam :)
  • sanyiiiii
    #8371
    Tényleg van ilyen.1 külssö eventes progi számolja hogy a realmban hány stone of jordant adnak el és szerverbeaállítástol függöen 9 vagy 20 vagy 300 után az egyik game bejön a diablo clone (vagy über diablo) ami NAGYON erős és egy +1 all skilles charmot dob. asszem a legközelebbi superjunik helyére rakja
  • Rasim
    #8370
    Köszi a cinket, de nem a kisujjamból szoptam a dolgot, ezt a Pc Guru D2 rovatából ollóztam ide:
    - Új secret level! Bár nem tudni, hogy pontosan titkos pályáról, vagy miféle titkos eseményről van szó, de a dolog annyira titkos, hogy még nem sokat akarnak róla mondani. Állítólag 9 Stone of Jordant kell eladni az árusoknak, hogy az esemény bekövetkezzen, hááát, nekem 2 év LoDozás után még egy sem esett, szóval nem tudom mire vélni a dolgot.
    Ezt a rovatszerkesztő írta. Nincs valakinek hozzáfűznivalója? Tud valaki bővebbet?
  • Faterx
    #8369
    Persze hogy megéri, én el is adom
  • Russ!an
    #8368
    :D
    Tegnap MEGLETT a MARA! Tok jó érzés volt megtalálni, örültem mint majom annak a bizonyosnak. Most találtam meg először és perfektet sikerült.
  • Evil
    #8367
    Akkor szvsz ketagas sorcit kell csinalnod, kiegyensulyozottabban, mert en inkabb a tuz agra gyurtam.
  • csabawarchief
    #8366
    játszani akarok vele inkább
  • Evil
    #8365
    megeri, a sorcival kapcsolatban annyi a kerdesem, hogy jatszani akarsz majd vele a kesobbiekben vagy csak mf elni egy bizonyos szint utan?
    mf re nekem bevalt a kov. recept:

    fire bolt,ball,meteor,blizzard maxra
    static 1 pont
    teleport 1 pont
    mana shielde re vettem egy botot, amikor kell atvaltok ra, felrakom a shieldet es vissza az elsodleges fegyverre.
    fire es cold mastery t pedig 2/3 aranyban osztogattam, valamint raktam meg a blizzardot erosito skillek valamelyikere.
    Ezzel az elosztassal konnyen runnolok barkit(andi,mefi,countess(ide kell cicso),pindle,shank,eldricth, lvl85 os teruletek) es baal se okoz sok problemat.
    Persze jo cuccokkal.
  • juhi01
    #8364
    nincs valakinek valami jó assasin cucca amit oda tud adni ip-n vagy bneten?
  • csabawarchief
    #8363
    Még 1 kérdés: Szerintetek megéri megvenni a Diablo 2 Goldot? [D2 + LoD] 3000Ft.
  • csabawarchief
    #8362
    Szal, nem rég kezdtem egy Sorci karit, de még soha nem játszottam ilyennel :).

    Sztetek ugy jo lenne hogy:
    Strengh: 70
    Dexterity: 25
    Energy és Vitality: amennyi csak belefér

    Frozen Orb: 20
    Firewall: 20
    Ice Bolt 7-8
    Blizzard: 20 vagy inkább Meteor: 20

    Tippeket tanácsokat várok. THX
  • Bobber
    #8361
    ja esa hogy ne usson meg a guta mert az mf sorcimnak mar dobtak helslayert is csak hat ugy anem tudom kinek mi kell es nem tunt tul nagy durranasnak szal szo nelkul eladtam dee szerintem ezzel meg sokat leszek igy mart tuti hogy mar egy csomo jo dolgot eladtam:):):) majdnem a sakot is:):):): na jo ez vicc volt:)
  • Bobber
    #8360
    ja mar en is megtalaltam ezt a listat de megmondom oszinten egy kist gondban vagyok:):):) Megpedig azert mert nem tom milyen fegyvert fogok hasznalni es hat ugy annak fugvaneyeben kell elosztani a statokat:):)
    Na marmost nekem ik kalapacsom mar regen van de ugye meg nem tudtam hasznalni mert 76 os szint kell hozza ja igen es Bonehew on is van de azt meg a sorcim kiserojenek adtam mert ugy nalla nem gond hogy romlik ill nala nem romlik ded abba meg runam nincs hogy szet ne essen :):):) szoval enm sok bajom van csak most ott alok a 77 es karival es meg mindig van vagy 250 elosztatlan stat pontom dee azert mar lassan sikerul megoldani a dolgot:):):) azert koszi a segitseget:)
    tsako
  • Laalee
    #8359
    ez a lista is onnan van :D
  • Laalee
    #8358
    UNIQ:

    1. Hellslayer
    2. Hellrack
    3. Executioner's Justice
    4. The Cranium Basher
    5. Bonehew
    6. The Reaper's Toll
    7. Tomb Reaver
    8. Flamebellow
    9. Doombringer
    10.The Grandfather
    11.Immortal King's Stone Crusher


    Rúnaszavak:
    12.Kingslayer
    13.Hand of Justice
    14.Famine
    15.Eternity
    16.Doom
    17.Crescent Moon
    18.Breath of the Dying
    19.Beast
    20.Silence
    21.Fury
  • Laalee
    #8357
    ezt egy masik forumrol kopiztam, nem én irtam
  • Laalee
    #8356
    ja ahhoz nincs tapasztalatom :D de ahogy nézem druida másik ága ami ugyahogy használható.

    A Skilleket a következõképpen érdemes elosztani:
    Werewolf - 20, Lycantrophy - 20, Fury - 20, Az egyik spiritet is érdemes maxolni az Oak Sage és a Heart of Wolverine közül. Szvsz jobb a HoW, az Oak-ot hellen hamar lecsapják és akkor jócskán lecsökken az életed. Érdemes használni még a Feral Raget is, elõször feltöltöd a gömböt, majd Fury-val harcolsz így gyorsabb leszel és ameddig a gömb kering körülötted addig van life steal-ed is. Én szoktam használni az idézett lényeket, ezek közül a Ravent, a Dire Wolf-ot és a Grizzly-t ajánlom. A Carrion Vine inda is hasznos, életet tölt vissza és közben felzabálja a hullákat, ezzel meggátolja bizonyos monszták feltámasztását. Kísérõnek Act2-es Might aurás pasit javaslom.
    A stat pontokat így célszerû elosztani:
    Strength - Ami a cuccokhoz kell
    Dexterity - u.a.
    Life - maradék
    Energy - semmi