26171
  • kutyuli11
    #8435
    perf lidlessert ik armort?? en adok 10 lidlesst is ik armorert :) naponta esik andynal jo par...
  • kutyuli11
    #8434
    Nekem 11k fire baal damom van lehet hogy ez a 4 fire skiller es az annhilusnak koszonheto leteleportalok es at tp zek hozza es megolom es amikor meghalal 2 sec alatt a korulotte levo szornyek is elfekszenek es igy nagyon gyorsan tudom olni...
  • MEdievil
    #8433
    Boneflame-n kívűl még mi érdekel? minden 1.10 es elit perf ittem ? lécci pontosíts egy kisebb lista keretében.
  • ity
    #8432
    Látom hozzá kell tennem, hogy a józan ész határain belül :)

    Amúgy lidlessre ninc szükségem köszi.

    Sztem így is elég korrekt az ajánlatom, tuképp 2% resistért kapsz egy IK armort vagy vmit (csak a példánál maradva).
  • Shaman
    #8431
    Van perfect Lidless Wall-om. Adsz érte Ik armort?:-)
  • ity
    #8430
    Csak hogy világos legyen mondok egy valós példát:
    Ajánlok pl egy 3/28-as boneflame necro pajzsot + bármit amit kérsz és van nekem (pl tal armor vagy bármi) ... és perfect boneflame pajzsot kérek érte (3/30)
  • ity
    #8429
    Perfect Unique (főleg 1.10-es, de nem feltétlenül) cuccokat keresek trade-re.
    Héhány példa, hogy mit ajánlok (wt, shako, tal armor, ik armor, storm, azurewrath, doombringer, griswold helm, griswold shield, to helm, to belt ... meg egy csomó minden)

    [email protected]
  • MadJani
    #8428
    Bocsi, de azt nem a palának írtam. Az Evil-é volt. A palának csak a kesztyűket írtam.
  • Evil
    #8427
    Szerintem a guardian angelt nem erdemes hellforge plate re upgradelni, mert 192 ero kell neki, meg -15% all req el is 167 kell nekik, szal inkabb erore annyit ami a guardian angelhez kell, a tobbit meg vitara.Def ugyse szamit 1.10 ben, mint az ezt megelozendo patch ok ban.Inkabb a holy shield re pakoljal.Hammer palamnak holy shield el 11xxx def je van.
  • Davidus
    #8426
    Nem mf karinak sokkal jobb a sandstorm de aki mf-re megy az akkor is WT-t használna ha az nem lenne más a cipőn csak mf:P
  • Shaman
    #8425
    Mondjuk én szamély szerint nem nagyon értam,hogy a Wartravi miért olyan nagy szám egy nem mf karinak?
    Mert sztem az egyetlen "drága" tulajdonsága az az mf.
    Ez jó mondjuk egy mf sorcnak,na de egy palának nem mind1 az mf?
  • Russ!an
    #8424
    Vaksi vagyok. Pedig megnéztem a Battle.net-en
    Köszi
  • Árnyvadász
    #8423
    War Traveler
    Battle Boots



    Defense: 120-139 (varies)(Base Defense: 39-47)
    Required Level: 42
    Required Strength: 95
    Durability: 48
    Assassin Kick Damage: 37-64
    +150-190% Enhanced Defense (varies)
    25% Faster Run/Walk
    +10 To Vitality
    +10 To Strength
    Adds 15-25 Damage
    40% Slower Stamina Drain
    Attacker Takes Damage Of 5-10 (varies)
    30-50% Better Chance of Getting Magic Items(varies)
    (Only Spawns In Patch 1.09 or later)

  • Russ!an
    #8422
    Wartravi-t? Az mi?
  • MadJani
    #8421
    Bocsi, de a Wartravi-t nem irtad.

    Hammeres palának nem kell a Laying of Hands, Neki inkább Magefist a Fast Cast miatt, vagy Frostburn a mana miatt.
  • Russ!an
    #8420
    OK. Értem, Köszi.
  • Laalee
    #8419
    cube ban megvan minden tipusu cucc formulája, arreaton kint van asszem a cube recepteknél.

    ilyenkor csak az alap tulajdonságok nőnek nem pedig az elit megfelelőját kapod a cuccnak, tehát csak a sebzés, def és a req nő.
  • Russ!an
    #8418
    1 Lum Rune + 1 Pul Rune + 1 Perfect Emerald + Exceptional Unique Weapon = Elite Version of Weapon
    MEGTALÁLTAM! :D

    DE ez most azt jelenti hogy ha up-olom a fegyverem:Hand of Blessed Light akkor Astreon's Iron Ward lesz belőle? Vagy csak megemeli az értékeket.
  • Russ!an
    #8417
    Hogyan? mert én cak a RARE UPGRADELÉT ismerem
  • Laalee
    #8416
    lehet upgadelni az összes unik cuccot elit unik ra, hammerdinél a def et adó cuccokat érdemes upgradelni.
  • raziel.
    #8415
    mivel irta hogy Kalapácsos paladin, és hogy nem jön szoba hoto ezért egyértelmű hogy hammerdin.....mivel hoto steaves/maces meg általába failba van.....
  • Russ!an
    #8414
    Hol lehet még csiszolni? Persze most olyanokra gondolok amit meg tudok valosítani, mert amit már mondtam esélyem nincs egy HOTO-ra vagy ENIGMA-ra, BUL RING-re, stb...
  • Russ!an
    #8413
    ja és a KESZTYÜ: DISCIPLE:Laying of Hands
  • Russ!an
    #8412
    Sorry Blessed Hammer.
    Eddig amit megszereztem neki SAPESZ:perfekt Adariel, PAJZS: Zakarum, egy, ARMOR: 1495 def Guardian Angel+UM runa, CSIMMA: (az sajnos nem ütős) Tearhaunch,ÖV: (szerintem állat) Arachnid Mesh, FEGYVER: ez sikerult eddig:Hand of Blessed Light és Azurewrath, GYÜRÜ: Raven Frost, meg valami sima rare AMULETT:Highlord's Wrath

  • Shaman
    #8411
    Ez igaz,ezt nem fejtette ki bővebben....

    Tényleg Blessed Hammeres,vagy sima kalapácsos?
  • Evil
    #8410
    Akkor most itt valami kavarodas van, akkor most hammerdin rol beszelunk vagy hammert hasznalo kozelharcos palarol?
  • Shaman
    #8409
    ha már itt tartunk nem ad el valaki skulldit?
  • Shaman
    #8408
    Nézz ki egyet az AS-ről. A lényege,hogy a plussz skillt nézd,ez a leglényegesebb,tehát egy minimum +2 to pala skilles kell. Sebzés nem számít,hiszen konkrétan ütni úgysem fogsz.
  • Evil
    #8407
    91 es sorc, skulldi pf topazzal, shako pf topazzal, occu, 2 sroci skill es amu 19 mf el, 44 es war travi, 40 gheeds, 11 es gc, van 4-5db 7mf es sc , a tobbi 3,4,5 os sc, igy marad meg 12 kocka helyem, ugy hogy van meg 2 db fire skillerem.
    De ha ketelkedsz a szavahihetosegembe, keress meg b.net en, szivesen megmutatom a cuccaim.
  • MadJani
    #8406
    A leírt cuccokban hogy is jön össze a 450 mf???? skuldi max 150 shako + Ocu max 150 (ehez mindegyikben Ist-nek kell lennie) A többin nincs tehát van vagy 150%-od Charmokba???? Akkor hogy veszed fel a cuccot?????
  • raziel.
    #8405
    hammer palának shaffer......
  • Evil
    #8404
    Hat akkor gondolom az utosebb runaszavak kiesnek, akkor ajanlok figyelmedbe egy perfekt schafers hammert.
  • raziel.
    #8403
    Sztem az optimális a 350-400 körüli mf, annál több az már ugyis feleseges...

    egykezes weapon hammer palának meg tudom ajánlani a heavens lightot, én is használom és 3 all skillje van mint hotonak.:)

  • Russ!an
    #8402
    Látom te értesz a dolgokhoz :D
    Szerinted melyik a legjobb fegyver (egykezes) Kalapácsos palának? Olyat mondj lécci amit elérhetek. HOTO, meg ilyenek kiesik.
  • Evil
    #8401
    Nekem igy 450 korul van az mf em, ha fullra beoltozok mf es ruciba akkor 600 felett van, de tapasztalatom szerint igy sem esik tobb cucc.Raadasul igy tobbet kockaztatok, mert hiaba no az mf em, ezzel parhuzamosan van vesztesegem resistbol,fcr bol es sebzesbol, ami nem igazan jo, foleg amikor baal t runnolom.
  • Shaman
    #8400
    Ez kétségtelen,de nekem a sorcom jelenleg inkábbb mf-re megy,azt pedig ezzel a kombóval szerzi:
    Tal amulet,öv,armor, Occulus,Shako,mf-es kesztyü,csizma
    Szal én is tudnám skillben feljebb tornászni például Tal öv helyett Arachnid Mesh,vagy mf kesztyü helyett Magefist,de az meg az mf rovására menne.

    Szal próbáltam egy nem olyan gyenge,de azért sok mf-el bíró karit létrehozni. (Persze mondom ettől lehetne jóval erősebb,de akkor az már az mf rovására menne)
  • Evil
    #8399
    persze
  • Árnyvadász
    #8398
    Lenne egy kérdésem:

    Normal fokozaton nem nevesítettem tárgyat Anya-val. Ha Nightmare-ben odaérek és ott nevesítek, akkor a Normal-ban még lesz lehetőségem nevesíteni?

    Ugyanezt kérdezném Larzuk socketjével is. Tehát ha nem foglalatosítok, akkor később még visszamehetek és megtehetem?

    Thx
  • Evil
    #8397
    ketagas, de a fire oldalra tobbet pakoltam, fire bolt,ball,meteor max, +fire mastery n van aszem 10 pont.
    Akkor shako,occu,skullders,bul ring,magefist,anni,2 fire skiller,arachnid mesh,lidless wall,+2 sorc skiles amu, szal igy jon ossze a 9k.De a blizzardom is 1.5k t heggeszt.
    Meg mindik azt vallom, hogy mindegyik kari jol muxik hellen, csak jo cucc kerdese az egesz, es atgondolt skill elosztas.
  • Shaman
    #8396
    hümmm fire sorc?

    Mert nekem csak 2 ágas,s így ugye annyi nem jutott a tüzes ágra... (plussz skillböl is csak 6 van eddig)