26171
  • Oren
    #8475
    diablo.hu-n volt egy ilyen progi a hasznos cuccoknál.
  • Bobber
    #8474
    szaisztok sracok

    nekem egy olyan kerdesem lenne hogy meg anno amikor nem ment ennyire a bnet:):) szal nagyon regen akkor volt valami segedprogi amivel lehetett single gameben szimulalni mintha sokan lennenk benn ill lehetoseget adott arra hogy 2 peldanyban inditsuk el a jatekot es igy lehetett single gameban is cuccolni nem emlekeztek meg ra mi volt az ill hogy kellet csinalni mert most gondolékozom egy kicsit a single gamen de az eleg gaz ha nem tok cuccolni ill ha nagyon lassan fejlodok:):):) a segitseget elore is koszi:):):)
  • kutyuli11
    #8473
    Nem tom de nekem tokeletesen megy a bnet...
  • EqUiNoX
    #8472
    udv raz, en passzolom a kerdest. Nem lehet hogy a gaz nem nalad, hanem a bnet serverrel van?
  • Laalee
    #8471
    nem irtad el a registryben b.net helyét?
  • raziel.
    #8470
    Csum.

    Lesz egy lama kerdesem:)
    rakatt bnetre es elkezdi lassan tölteni az accomat, behoza beirom pasot erre kariim helyett CONNECTING felirat van de kb 5 perce már:(

    realdown meg nem lehet mert fél oraával ezelött is ezt csinálta ugyhogy kinyomtam diot....
    szal nem értem...
    es ezt 3 honap alatt most csinálta elöször
    mi lehet a baj?
  • PiszkosFred
    #8469
    alaszall (sry reggel van eheh)
  • PiszkosFred
    #8468
    Mar most sem ernek semmit, mivel ladderreset utan a kari alaszal a normal karakterekhez, es tobb mint valoszinu hogy nyugdijba is vonul, cuccaival egyutt. Ki jatszik normal karakterrel, ha ladder is van? Kevesen...
  • Laalee
    #8467
    ladder reset után sem fognak érni semmit 2 héttel
  • Shaman
    #8466
    köce a hétvégi "trade"-et:-))

    Egyébként ladder reset télleg mikor lesz? Már várom..... Sajna annyira nem érnek már a cuccok semmit... csak a rúnák!
  • EqUiNoX
    #8465
    google ;]
  • Zotya123
    #8464
    hallottam valami slaughter módról, adjon valaki valami linket hozzá, thx! :o)
  • shaba23 #8463
    Kutyuli11 felhívnám a figyelmedet az idézőjelekre!!!
  • PiszkosFred
    #8462
    De minden rangletra lenullazodik egyszer, legyen az diablo, sport vagy akarmi mas.
  • kutyuli11
    #8461
    EN NEM BOTOZOK SE MAPHACOLOK !!!!!!!! AZAZ NEM MINDENKI BOTOZIK!
  • shaba23 #8460
    Teljesen fölösleges. Most méghamarabb elönti a cucc a Bnetet, mert már mindenki tudja, hogy mit kell fejleszteni az MF sorcoknak, ráadásul "mindenki" botozik.
  • PiszkosFred
    #8459
    Mert mar ideje..
  • Gelli
    #8458
    De mé?



    [alairas]Én lol vagyok, te lol vagy, mindenki lol, csak én nem. Tudtad követni?[alairas/]
  • kutyuli11
    #8457
    Ugy hallottam hogy par heten belul ladder torles lesz!!!
  • Shaman
    #8456
    Hétvégén bármikor....
  • shaba23 #8455
    Az első sojomat Baalrunon úgy szereztem, hogy senki nem látta meg a sok item közt a ringet :) én is csak azért valszeg, mert a fejhallgatóval meghallottam a csengést :)

    Volt is nagy anyázás mikor bejelentettem, hogy mit találtam :)

    Shaman mikor érsz rá? Azóta lehet, hogy törölték a cuccos karimat :)
  • Shaman
    #8454
    aham köce....

    És mondjuk egy Gul+Ist-ért?
  • EqUiNoX
    #8453
    Amire azert van esely, csak kicsi..
  • Evil
    #8452
    Nem, vex alatt nem fogsz kapni, max csak akkor ha valami noob ot fogsz ki.
  • Shaman
    #8451
    egy soj,kábé mit ér rúnában?

    Gul-ért kaphatok egyet?
  • Evil
    #8450
    Joforman semmit, a sok mf sorc nak hala a cuccok arai a beka segge alatti padlot nyalogatjak.Csak a runaknak van ertekuk, nameg a soj nak.
  • Russ!an
    #8449
    Mit ér manapság egy Seraph's Hymn?
    2/2-es
  • Shaman
    #8448
    Melóból írogattam..:-)
    Mint mondtam a héten hétköznap sajna nem jó,mert este 10-ig dolgozom,s mire hazaére,zuhi,barátnö..... elmegyí az idö!:-p
  • shaba23 #8447
    nincs konkrét accom, de valszeg a shaba23-rpg, vagy kcs gamekaris lesz fent. Én már nemnagyon játszok, de majd írd meg mikor vagy fent és akkor én is felmegyek :)
    Esetleg most nemjó? vagy most melóból írogatsz?
  • Shaman
    #8446
    /w *EvilShaman
    de sjana a héten délutántól estig dolgozom,szal csak délelőtt diózóm. Viszont hétvégén leszek délután is este is ha az jó neked.

    Add már meg te is az accod lécci.
  • shaba23 #8445
    mond egy accot
  • gyick
    #8444
    Hi!valaki szólna pár szót az 1.10-es peccsről?
    Valamikor régen végigvittem a gémet(asszem 1.07-et),és lehet hogy megint nekiállok a kedvenc játékomnak!
    És mikor lesz Dio3?
  • Shaman
    #8443
    Ez azt jelenti,hogy ingyen adsz egyet??:-)

    HOCA ide vele!!!!:-p
  • Shaman
    #8442
    Előttem szólóhoz csak annyit,hogy a peccset nyugodtan leszedheted a blizzard oldaláról. (www.blizzard.com)
    És ahogy PiszkosFred mondta a régebbi crack jó hozzá.
  • PiszkosFred
    #8441
    1. reg file minek? Az max olyan feltort closed serverekhez kellhet, mint a landor, bnethu, kani stb. IP alapu gamehez nem kell. A reg file csak az install soran a regadatbazisban eltarolt default bnet ip-t irja at a tort server ipjere, igy tudnal ott jatszani, de te nem ott akarsz, igy felesleges.
    2. Krekknek tokeletes a cdn levo 107es krekk, egeszen 109d-ig. Szoval peccseld fel es ott a krekk helyben a cdn.

    3. ...itt-ott 2499-ert is meg lehet kapni ;]]
  • shaba23 #8440
    Adok 10 lidlessért IK armort, és még a pajzsokat is megtarthatod :)
  • Pontius #8439
    oke, már nem kell, megtaláltam mindent ami kellett
  • Pontius #8438
    Ja és léccives ne azt irjátok, hogy már van 1.10. Nekünk 1.09d-hez kell reg és crack file. Meg ne is azt, hogy boltban 3rugó.
    Köszi
  • Pontius #8437
    sziasztok!
    Haverommal szeretnénk játszani IP multiban Diablo2 LOD-ot, de egyikünknek sem eredeti a cucc. Vlaki fel tudna rakni 1.09d-hez reg és crack filet?
    Elöre is köszi
  • ity
    #8436
    Boneflamet már szereztem tegnap este, szal az kilőve. De majdnem az összes Elite Unique szóba jöhet ami perfect (van amelyiknél nem kell, hogy 100%-os legyen, de ez mindig éppen az adott tárgytól függ). 1.10-eseken kívül van pár régebbi is ami érdekel (pl zaka, gaze, arreat, gf, wf, arkaine, stb, gondolom ezekből a példákból világos, hogy régebiek közül mi érdekel, viszont ezekből csak 100% perfect érdekel).
    Ha küldesz egy listát emilemre ([email protected]) vagy megmutatod bneten (/w *ity) hogy mid van milyen minőségben akkor tudom mondani, hogy kell-e és mit tudok ajánlani értük.