26171
  • shaba23 #8515
    Ma leszek ha minden jól megy:)

    Aspyrin milyen karid van?
  • Aspyrin
    #8514
    Szasztok, több hónapot kihagytam dio nélkül, természetesen összes karimnak annyi ;-) Aki megszánna egy aranyos-szép-kedves-okos embert az szóljon rám *aspyrin accon :-)
  • Shaman
    #8513
    Nem gyöttél este...:-(

    :-)
  • juhi01
    #8512
    hát úgy emléxem hogy olyan 70-80 körül vagyok!Még fel kell pakolnom a diot aztán nyomhatjuk vagyis cserélhetünk!Majd írok hogy mikor!
  • Árnyvadász
    #8511
    Igaz:(
  • Árnyvadász
    #8510
    Még szerencse, hogy én nem tartozom közéjük. Amúgy OpenBneten is meglehet találni a normálisabb embereket külföldi/magyar vegyesen és velük jókat játszani, de a többség az full csíter kategória. A legjobb LAN-on, vagy single-be nyomni, illetve zárt Bneten. A többi csak adalék:)
  • Shaman
    #8509
    Hát ejgen....
    Open bnet/single csíterek fellegvára...
    nem mintha zárt bneten ne lenne,de ott mégis valamelyest kevesebb,legalábbis kevesebben értenek hozzá:-))
  • Laalee
    #8508
    open bneten van értéke bárminek is? :D
  • Árnyvadász
    #8507
    Mondjuk nekem mindenképpen egy +1 Martial Arts-os Charm kéne nagyon. Persze ezért nagyon klassz cuccokat adnék, csak egyszerűen más már nem kell. Ami megvan az pont jó és jobb már nincsen. Tulajdonképpen ez a Charm hiányzik és kész. A többi már csak néhány szintlépés, aztán valszeg elkezdek egy másik karaktert, vagy folytatom a lvl78-as sorcimat, de ez még a jövő kérdése. Meg persze alapvetően a szabad időé.
  • Árnyvadász
    #8506
    Single játszom kizárólag, OpenBnet-re csak kereskedni szoktam felmenni, vagy segíteni alacsonyabb szintű karaktereknek a Quest-ekben. Zárt karim is volt egy jó évvel ezelőtt, de az már elveszett.

    Holnap kipróbálom, hogy adnak e érte valamit, de végül is ingyen is szivesen odaadom bárkinek. Valahol sejtettem én is, hogy ez így nem annyira ütős, bár az is igaz, hogy megvan az IK csizma, kesztyű is. A háromért már biztosan kapok valamit:)
  • Shaman
    #8505
    ezek single-ben vannak meg,vagy bneten?

    Amúgy legalábbis bneten sztem az IK Maul free item kategória.Elég sürün hullik. De ha találsz valakit aki ad érte charmokat,akkor jól jársz.
  • Árnyvadász
    #8504
    Ja igen és Hell Baal első gyakásra: IK kalapácsot(2 socket) dobott. Mivel én nem tudok mit kezdeni vele, akinek kell szintén adom. Ezért nem is kérnék sokat, max. valami dögösebb charm sok élettel és mana-val mondjuk.

    Azért azt elmondom, hogy Hell Baal megölése igen frusztráló. Egyszerűen alig tudom eltalálni, holott az Attack Ratingem már 13000 körüli... A többi varázslatát már megszoktam és nem idegesít, de ez a nem tudom megütni, vagy néha és közben 425000-es vagy ehhez hasonló életereje van, szóval újjgörcs garantált. Arra már gondolni sem merek, hogy itt beírjak players 8-at, mert az már egyenes irány az orvosiba inhüvelygyulladással:)
  • Árnyvadász
    #8503
    Ha gondolod, akkor holnap összeröccenhetünk a Battleneten, mert nekem assam van és minden megvan ami egy assanak kellhet. Kérdés milyen szintű vagy... Mert ezeknek a cuccoknak elég nagy a szintkövetelménye.

    Ami így fejből beugrik: teljes natalia set, mara amulet, soj, bul-kathos ring, unique charm, az összes unique assa karom, arachnid belt (+1 to all skill) és a többi, szóval a legjobbak bizonyos szempontból...
  • Shaman
    #8502
    hmm értem.
    2 napja raktunk össze cimbivel HOTO-t. Végre meg lett a vex runa. Először simán vexért akartunk hotot kérni,de ezért csak 30-as,vagy 31-es all resest adtak volna...
    Ezért úgy gondoltuk,hogy mi rakjuk össze,mert ugye ennél rosszabb nem igazán lehet...
    Erre kiraktunk egy 32-est:-)) (azé jobbra számítottam)
  • MadJani
    #8501
    Viszont az nem is Ladder only:)

    A set-ekböl ami nekem nagyon bejött az az Iratha. Minden kasztnak jó. Van belőle egy készlet és minden uj karim ezt hordja egy darabig.
  • kutyuli11
    #8500
    azt hogy nem duped cta a ja van meg nem dupe hoto minden rune legit ......
  • Shaman
    #8499
    Minden laddernek számít kivéve a closed bnete NON-ladder.
    Tehát a single is laddernek számít,megtalálhatsz minden ladder cuccot 1-et kívéve. Annihilust,mivel azt csak Über-Dió dobhat,s ő nincs singleben.
  • Árnyvadász
    #8498
    Wraith Flight
    Ghost Glaive

    Ez a neve és egy hajítódárda, ami állandóan feljavítja a mennyiségét, tehát sosem fogy el. És mivel nincs Durability-je, így tönkre sem megy. Ezt csak az Etheral miatt aggódóknak írnám. Nekem nem látszik a beszúrt kép, ha valaki kiváncsi arra is, akkor:

    http://www.battle.net/diablo2exp/items/elite/ujavelins.shtml

  • shaba23 #8497
    mi a neve?
  • Árnyvadász
    #8496
    Tegnap ezt dobta a Pidleskin a lvl86-os assasinomnak:

    "Azért érdekes, mivel Single-ben játszom és ez ugyebár Ladder Only. Ha kell valakinek szívesen elcserélem. Hogy mire azt írtam már alább néhány sorral."



    Imhol a tulajdonságai:

    Throw Damage: (112-130) To (317-368) (214.5-249 Avg)
    One-Hand Damage: (70-81) To (225-261) (147.5-171 Avg)
    Required Level: 76
    Required Strength: 79
    Required Dexterity: 127
    Base Weapon Speed: [20]
    Max Stack (75)
    +150-190% Enhanced Damage (varies)
    9-13% Life Stolen Per Hit (varies)
    +15 To Mana After Each Kill
    Replenishes Quantity [1 in 2 sec.]
    Ethereal (Cannot Be Repaired)*
    (Ladder Only)
    (Only Spawns In Patch 1.10 or later)
  • Shaman
    #8495
    Mit jelent az este? Nem tudok sajnos lenni egész este asszonyka miatt,de ha mondassz mondjuk 1 órás intervallumot példul 8-9-ig,vagy 7-8-ig akkor okes
  • Shaman
    #8494
    ezen mit értessz:"legit elit sorcot....."

    Miért eddig Tal cuccban nem volt legit?
  • shaba23 #8493
    shaman leszel este? ha ráérek felteszem a diablot és adok 1-2 dolgot. Trang övem pl tuti van fölös (talán sapka is de arra nem esküdnék meg
  • kutyuli11
    #8492
    a full ik jo , a full tal jo , az aldurbol az armort erdemes , full griswold ertekes! , mawina elmegy , trang csak a sapi es az ov ertekes a tobi szetresze szinte minden nap esik 1 vagon....


    Ja es nem igen van mit amit erdemes meg gyuteni, en a full tal sorcom cucait eladtam es csinaltam 1 szinte verhetetlen legit elit sorcot.....
  • Shaman
    #8491
    Amúgy nekem is van kérdésem:

    Sztetek setekböl melyikeket érmese összeszedni/megtartani?
    Mert mi a gagyikat kidobtuk,most ezek vannak:
    -Full Sigon : -ez low level karinak,mert már hamar használni tudja
    -Full The Discipline -talán amazonnak jó,ezért nem dobtuk ki
    -Full Natalya`s
    -Full Immortal King -hála shaba23-nak a páncélért
    -2 db Full Tal Rasha
    -Full Aldir`s -ezen gondolkoztunk,hogy kidobjuk-e,mert gagyi,de végül maradt
    -Full Griswold`s -ezen szintén gondolkoztunk,hogy kidobjuk-e...
    -M`avina`s -ebböl sajna hiányzik még az íj
    -Trang Oul`s -ebböl több is hiányzik (sapka,öv hiányzik)

    Szal sztetek ven még ezeken kívül olyan set amit egyáltalán érdemes összegyüjteni?
  • Shaman
    #8490
    hááát nemtom mire gondolsz,de mi cimbivel összeszedtünk.
    Biztos találni jobbakat,de nálunk pillanatnyilag ez van: 3 bartuc,2 shadowkiller, 1 teljes Natalya set, 1-2 assa amu.....
    Ezek a konkrét assa cuccok,persze ezen kívül rá lehet a szokásosokat aggatni (shako,soj,aracnid mesh,stb..)

    Mondjuk az a poén,hogy nekem összesen 1 aracnid meshem van illetve 2 shakom,s 1 soj. Szal nálam ezek mindig vánsorolnak az éppen aktuálisan szeretett karira:-) Jó lenne már többet is találni belőlük.
  • juhi01
    #8489
    nincs valakinak egy olyan assasinja aminek baba cuccai vannak?Szóval fullos assa cuccok?Mert kénének!Az szóljon ha van és mik!Köszi
  • Shaman
    #8488
    :-)))
    Amúgy tegnap rendeztünk mi is cimbivel jótékonysági napot.
    Annyira tele voltak a cuccos karik,hogy a "gagyibb" set illetve unique dolgokat ledobáltuk a földre,én meg kiszóltam chaten,hogy free itemekért be lehet jönni..... egyböl fullon lett a server. Igazából nem érdekelt annyira,mert ezeket úgysem igazán lehet eltradelni....

    (mondjuk azért a ledobott free cuccok közé becsúszott 1-2 buriza,hellrack,Andariel satyó...,de annyira nem izgat)

    Most már legalább van hely a cuccos kariknál,s őszintén bevallom jó érzés volt adni.....
  • shaba23 #8487
    Még nincs feltelepítve a diablo :)
  • Shaman
    #8486
    Kellene...
    keress ma meg 10-ig vagyok accom /w *EvilShaman
  • Árnyvadász
    #8485
    Ha valakinek van Assasin-nak való +1 Martial Arts, +1 Shadow Disciplines Charm-ja, akkor szívesen cserélnék vele. Nekem jelenleg +1 Fagy Képességes (sorc) és +1 Védelmi Aurás van (pala), de vannak egyéb kiváló cuccaim amikre cserélnék a fenti kettőért. Bár a Martial Arts-os kéne jobban, de ha a másik van akkor is üzletet kötünk. Mara, SOJ stb.. szóval ehhez hasonlókat is adnék érte. Az ok: Meglegyen végre a 35-ös Phoenix Strike-om:) Ha nincs, akkor keresem tovább, hátha dobja valamelyik lökött ellenfél... Remélem.
  • Shaman
    #8484
    mire gondótál?
  • shaba23 #8483
    Kell valakinek néhány fölös item? ladder
  • shaba23 #8482
    Az szép :)
  • Shaman
    #8481
    fasza....
  • Hegylakolaci
    #8480
    Elmondom.Joképü hackerkölykök feltörték azt a szervert amin a páholy is van és lazán letörölték az egészet.Elméletileg néhány napot mondtak,de több is lehet.
  • Shaman
    #8479
    Pont ezt akartam kérdezni,hogy mi van a páhollyal?
    Nem tom behozni az oldalt...
  • PiszkosFred
    #8478
    google-al keress ra a d2gfx.dll-re. Letoltod, felulirod es tudsz futattani egy idoben ket diablot. Egy a feltetele, kell hogy legyen ipd hogy tudj csatlakozni majd. (kulso vagy belso mindegy). En legutobb 109 alatt lattam, 110 ala nemtom letezik e..
  • Hegylakolaci
    #8477
    Na.A sokplayer szimulácio már benne van a játékban.
    1.09-ben igy "enter" players 8 "enter"
    1.10-ben pedig "enter" /players 8 "enter"
    a 2 dio egyszerre valoban fent van a páholy hasznos holmiknál de a páholy jelenleg nem müködik:(
    1.10 mf sorci pedig attol függ kit akarsz runolni,ha müködni fog neked is ajánlom a páholyt ott biztos segitenek vagy megtalálod a hozzászolások közt a kérdésedre az alternativákat.
  • Shongi
    #8476
    Lenne efy kérdésem, tudom hülyén hangzik de 1.10ben mit tápoljak ha MF sorcit akarok??? Bnetezek és most csinálnám életem első MF karijat, szal kéne a help de nagyon:)