26171
  • kutyuli11
    #8555
    Nagyon a mal fele hajlik.....
    mal runeert mar tal armort lehet kapni vagy ik et is :))
  • kutyuli11
    #8554
    talan ist bar azt se hiszem
  • csuvakka
    #8553
    Tényleg? A natalya mark ilyen értékes? Runában kb. mit kérhetnék a full set-ért?
  • Aspyrin
    #8552
    #8548 továbbra is aktuális
  • raziel.
    #8551
    oks
  • Aspyrin
    #8550
    10 perc múlva felugrom bnetre, *aspyrin az accom, ha neked is jó.
  • raziel.
    #8549
    engem erdekelne
  • Aspyrin
    #8548
    Nos, megtaláltam egy még üzemképes accom, és maradt nála pár cucc. Ha valakit érdekelne azure (264%, 1 lyuk- megkímélt állapotú ) és lenne cserébe eladó storm + vmi sityakja az szóljon rám itt a fórumban.
  • Evil
    #8547
    A kulcsszo "anno".
  • MadJani
    #8546
    Nekem csak egy 5 allres sc-m van:)
  • MadJani
    #8545
    Hát nem tudom. Én anno Full naty Set-ért sem kaptam Tal armor-t. A Tal armor-t meg egy az egyben lehet IK-ra cserélni.

    Nekem az a véleményem, hogy az árak igazi meghatározója az, hogy mennyire van rá szükséged. Amig volt jeletösége, hogy ezt meg azt találtál addig lehetett igazán trade-elni, most már egyre nehezebb.

    Nagyon kéne már e Ladder reset.
  • Evil
    #8544
    Nekem csak egy 13 as jutott a mausoleum ban. :)
  • kutyuli11
    #8543
    EN taltam 15 all res gct :)))) nm on
  • Evil
    #8542
    El vagy tevedve.Az ik set legertekesebb darabjaert az armorert, orulhetsz ha kapsz egy mal t.A natalya mark ertekesebb.
  • MadJani
    #8541
    A full IK sokkal többet ér. Komplet naty set-ért sem lehet kapni IK Armort. Ugyhogy ha valaki elcseréli veled akkor ne habozz.:)
  • MadJani
    #8540
    Shaman. Szvsz, a Shout-ra ne tegyél 10-et, csak egyet. Ue. a Nat res-re. Viszont érdemes kimaxolni még a Concentrate-t. Olyan helyzetekre amikor felesleges a WW, mert csak egy két ellen van. Nekem van egy ilyen barbom, és iszonyat durva. Hell anciknál 2 heal potit kellet innom.:)
  • csuvakka
    #8539
    Melyik ér többet: full natalya set, vagy full IK set?
    Ha elcserélném a natis szetemet ik-ra, akkor ugye nem kötnék rossz üzletet?
  • Shaman
    #8538
    Amúgy ha gondolod,vagy 8-ig ma is leszek....
  • Shaman
    #8537
    hmmm,lehet én nem voltam elég türelmes...

    Nekem mutattak 40-es hoto-t,de azt nem atdák oda egy vexért.. pedig már akartam adni a vex mellé még egy umot is érte,sőt a végén már +2 umot is adtam volna mellé(sztem így már megérte volna neki,így már nekem nem nagyon érte volna meg..) de nem adta.
  • Evil
    #8536
    En kaptam vex ert 39 es hoto t, igaz tobb jatekot is kellett krealnom, de vegulis megerte.Es igy a pul runam is megmaradt.
  • Shaman
    #8535
    htx!
  • Aspyrin
    #8534
    mace mastery
  • Shaman
    #8533
    ez kétségtelen....
    De így ezzel még nincs meg a max resistje a palának..
    90/90/90/90 lehetne és valami ilyesmi: 82/85/80/83...

    Szal ha sikerülne egy nagyobb all resest kihozni,az jobb lenne... (bár az is lehet,hogy addig még talál az ember allres charmot)

    Egyébként 2. kérdésemre is válaszoljatok már lécci.
  • kutyuli11
    #8532
    De ha eladod alandoan es kijon megint egy vacak akor mindig buksz meg par turheto runet....
  • shaba23 #8531
    Az IK set alapból ad egy csomó resistet, tehát nemtom mennyire kell azaz 5 nat. res.
  • Shaman
    #8530
    Jah 1 kérdés:

    Még soha sem volt barbom,de most IK setnek hála indítottam egyet. Már 21-es szintü,de még nem mertem semmire se skillt pakolni.
    2 kérdés:

    1 Hogyan osszam a skilleket? (Full IK-s lesz)
    Én így gondoltam: WW max,BO max,Mastery max,Shout 10, Nat resist 5,Berserk 1 +előkövetelmények...
    Ez így jó lehet? Vagy hogy érdemes?

    2.A kérdésem a masteryre vonatkozik: Szal tudom én vagyok hülye,de az IK maul az melyik mastery? Mace?
  • Shaman
    #8529
    Hmmm amúgy "kezd" a páholy helyreállni.

    Már bejön egy szép fekete oldal (amin semmi sincs)..:-)
  • Shaman
    #8528
    Máker!:-))

    majd jól eladom egy vexért az enyémet,s kotyvasztok újat:-)
  • kutyuli11
    #8527
    Nekem 38 as lett :))))))))))))
  • EqUiNoX
    #8526
    A barati tarsasag is egy klan, es az az igazi, nem a "kirakatklanok" amelyek azert vannak, mert "jajdejodologescsinaljunkmiisegyetmertazmeno..."
  • Evil
    #8525
    Sajna a closed is tele van cheaterekkel, meg mindenfele barmokkal, akik elveszik a jatekkedvedet.
  • Shaman
    #8524
    Semmilyenbe...
    Életemben eccer voltam klánban,az is Counter-Strike klán volt..

    Én csak játszok a haverokkal,illetve megismerek másokat is bneten.
    (Nem lennék jó klánember,mert össze-vissza dolgozom,s mikor másnak délután lenne jó,nekem délelőtt,stb...:-)
  • shaba23 #8523
    Shaman milyen klánban vagy?
  • Shaman
    #8522
    :-))
    Ha ezt kábé 3 nappal ezelőtt mondod,akkor kaptál volna rengeteg cuccot...
    Akkor ürítettük le a cuccos karikat cimbivel,s freebe odaadtunk mindenkinek szinte mindent. Csak az elit cumókat/seteket tartottuk meg,de azt meg nem adjuk már freebe...
  • Shaman
    #8521
    Ha ezt tőlem kérdezted,akkor a válaszom:Igen 2-ig utána megyek haza.

    Amennyiben nem tőlem kérdezted a válaszom: Fogalmam sincs:-))
  • Aspyrin
    #8520
    Igen, szegény Aspyrin tessék egy ládány cucc :-)
  • Aspyrin
    #8519
    Először nekróban gondolkozom, aztán ha találok több cumót majd jön a többi (ha visszalapoztok pár oldalt, ott a fotó szegény hammerdinemről + egyebek :-/ ).
  • shaba23 #8518
    most melózol?
  • Shaman
    #8517
    Jó lenne ha tudnál egy időpontot mondani mettől meddig kábé...
    Mondjuk 10 után már nem jó...
  • Shaman
    #8516
    És mit mondjon?:-))

    "Szegény Aspyrin?":-))