26171
  • Aspyrin
    #8595
    Volt warpike/zerker-ben is meg még 1001 dologban is zod-om :-))) A legtöbbet természetesen a nem is olyan régen történt dupesorozat alatt kaptam egy ismerősömtől (meg sok egyéb más runát), csakhogy amint említettem már mindössze egy accom maradt, mivel kb 4-5 hónapja nem voltam bneten :-/
  • Shaman
    #8594
    Zod rúnád honnét volt?

    Egyébként BotD-t elég nagy pazarlás nyilba/nyílpuskába tenni... Bár ha tele vagy Zoddal...
    Én egy 6 lyukas ethereal berzerker axéba tenném....
  • Shaman
    #8593
    max 1-et..
  • Hyder
    #8592
    warmth -re nem is kell nyomni skillt?
  • raziel.
    #8591
    Hm nem rossz botd de a full perfect over az 415%-os.
    ;)
  • Aspyrin
    #8590
    Hát igen, bowazont nagyon hazavágták 1.10-re, pedig kedvencem volt. Kis nosztalgiából azért kreáltam egyet, és rájöttem, hogy nem is olyan vészes (csak kell a megfelelő cucc természetesen). Nos, hogy minden klaffoljon összedobtam az íjam :
  • shaba23 #8589
    Most értem haza :)
  • MEdievil
    #8588
    `nyilas sorci` hmm nem is rossz 5let :)))
  • Shaman
    #8587
    gyere inkább bnetre!

    Shaba23: Most vagyok olyan 8-ig kábé,szal....
  • Bobber
    #8586
    az nem kifejezes hogy mennyire cuccfuggo:):):) nekem a barbim annyira nem hal mert egy stormshield ill leviathan gondoskodik a vedelmerol hogy a lenyegeseket emlitsem ill van rajta egy Wolfhowl sityak es egy Verdungo's Hearty Cord ov na innen kezdve a vedelmem egysz jo es lehet funolni mert mindenki csak pislog amikor atalakulok farkassa:):) ill a fegyvernek egy lightsabret tettem a kezebe szal ez a karti arra jo hogyhy nam kap iron maident akkor mindenhol eletbe marad mert van annyi eletero viszaszivasom ill manna viszatoltesem hogy ne haljak meg meg nagyon nagy tomeg kozepen se viszont ezen kivul semmit nem lehet vele kezdeni hellen:):) bizonyos lenyek tobbet gyogyulnak mint amennyit en sebzek rajtuk:):):) de hat ez van szorakozni kivbalo es ha az ember hujulni akar akkor nighton nagyon jokat lehet vele hentelni de mondom sajna masra nem jo pedig azert nem olyan roszak ezek a cuccok amiket leirtam:):):) a nyilas sorci az meg sajnos tenyleg elfeledheto kari szerintem mert nekem ami van jo nem tul jo cuccokal az hellen megint csak nem er egy kalap bodiszilvat sem:(:( mondjuk mar csak becsuletbol meg akarom neki szerezni a ful mavina setet amibol meg a diadedm ill a fegyver hianyzik de ugy se hiszem hogy tul eletkepes lenne majd:(:( de ha megvan majf meglatom azert szorakozni az is jo:):) na ennyi igy hirtelen egy kisregeny:):)
  • shaba23 #8585
    szerintem mindenki laddert csinál
  • Hyder
    #8584
    áhh, most éppen robotolok =( sajna csak 17.00 kor leszek

    akkor megkreálom uj sorci és ama karijaimat

    amugy ti ladder karikat csináltatok?

    bocs ezekért a newbie kérdésekért, de télleg nagyon-nagyon rég nyomultam és majdnem mindent elfelejtettem, ami meg megmaradt az meg megváltozott
  • shaba23 #8583
    de most úgylátom nemvagy
  • Shaman
    #8582
    oks Sorry közbejött,hogy le kell adnom jövő hétvégén egy nyomtatott áramköri rajzot,s egész Vasárnap azt tervezgettem... (alapból szombaton akartam,de eltolódott)

    ÖÖÖ majd.... hümmm nem tom mikó leszek Dióban...,majd itt szólok,lehetséges a ma este is...
  • Laalee
    #8581
    *szilva
  • Laalee
    #8580
    bazira cuccfüggő :D

    2 din slayerrel szalad frenzy barbim mindkettőben shael van ugy szeletel mint a vadbarom mégis fexik 5 percenként. :D pedig nem olyan rosszak ezek a kardok.

    igazábol countless runra akartam frenzy miatt leszaladna 5 mp alatt, meg elképzelésem szerint letarolna mindent :D de kevés hozzá a cucc ami rajta van
  • Hyder
    #8579
    nagyon megköszönném

    amugy *hyder alatt vagyok megtalálható

    titeket milyen néven érlek el?
  • Hyder
    #8578
    hehe, látom már meg is kaptam a választ =)
  • Hyder
    #8577
    őőő, csak azért írtam az amat mephizni, mert anno még 1.08 körül asszem elég ütős volt az ama, 1xx valahány % magical item kereséssel és asszem full multival meg guided -el...

    szal akkor sorci a nyerő, roger that

    amugy most olvasom a palát, és irják, hogy lv 26 -on 20as thorns elég űber, dio 8 ütés (ezt írták)

    sorci konfot kipróbálom amit shaman írt

    amanal melyik javel skillek kellenek?
  • shaba23 #8576
    shaman felraktam a diot és kerestelek tennap, de délelőtt és este sem találtalak
  • Laalee
    #8575
    titant könnyü találni az meg elég jó fegyver

    szerintem minden passziv +1 skillt megér walky max decoy 10-12

    asszem lighting strike max + a sinergyjei amennyi marad igy az alap sebzéshez hozzájön ls töl 1600-1700 lighting 5all skiller el 9 mana fogyasztás mellett.

    a walky meg kb betonfal keménységü :D egy might os csicskával megtámogatva 2 en is leterolnak szinte mindent.
  • Shaman
    #8574
    zeal+fana palát annyira nem ismerem,mert nekem csak hammerdinem van,de majd leírják okosabbak.

    amazon mefirunra hülyeség. Egyébként is 1.10-ben a bowazon (nyilas amazon) felejtős kari. Semmi értelme hamar meghal.Elcseszték.
    1.10-ben amazonból jobban megél a javazon (javelines).
    De ettől függetlenülk mefit nem ezekkel kell runolni,hanem sorccal,főleg 1.10-ben ahol -majd meglátod- Durance Of Hate lev 2 kábé 10* akkora lett,mint régen. Azon végigfutni....

    nekróból a csontis elég erős lett.....

    barbim még csak most megy az első,de hmmmm elég cuccfüggő kari sztem..
  • shaba23 #8573
    csak azt nem értem, hogy mér amazont csinálsz mefizni?
    Miért nem sorcot? Sokkal gyorsabb, kevésbé macerás, és amelyik sorccal mefizni tudsz, azzal pindlezni is lehet. Amennyiben kell egy buriza, meg tudom nézni van e egy talonban (törölték egy csomó cuccos karimat így nem biztos)ha van akkor adok 1et
  • Hyder
    #8572
    lehetne kicsit részletesebben?
  • Laalee
    #8571
    hát ha nincs windforce vagy burid amának szerintem felejtős a bow os ama. javazon kell jól kigyurt walkyval
  • Hyder
    #8570
    ohh, előre is thanks a helpet

    nos, a köv karikkal szeretnék kicsit többet nyomulni:

    1: paladin, anno volt egy l80 körülim, de azota kicsit változott a szitu =) most valahogyan Vengeance + Fana combo a nyerő nálam, csak kell hozzá igencsak erős manaleacher cuccos. most lvl 22 vagyok, de duriel nem megy le, szal most epp cuccosra gyurok =)

    emellett, szeretnék egy amazont mephihuntra kigyurni, erre ha tudnal valami speccet, multi vagy mit nyomassak

    egy nekrovics is az étlapon van és egy barbár speccet is írhatnál

    köszike ezeket
  • Shaman
    #8569
    1. Hát én azért használom.. Nekem FO,CM max,FB,METEOR max,1 armor 1,static 1,teleport 1, Összes többi FM-re.... (elég jól elvagyok így..

    2. Érdemes.Talán a Hammerdin a legütősebb kari 1.10 alatt,ha jó cuccaid vannak hozzá. 1 kalapács akár 10-15K-t is sebezhet cucctól függ...

    3.Kérdezd melyik kariról kell,s leírjuk....

    4.Én spec nem tudok,mert a múltkor minden "gagyibb" unique illetve set cuccot elosztogattunk. Van 1 Full Sigon-unk,de azt saját low level karijaink használják kábé nightmareig.
  • Evil
    #8568
    Egyagas sorc halott hell alatt, erdemes a blizzard+firball+meteor al nyomulni.Bar igy is lesz olyan boss ami mindkettore immunis.Ertelemszeruen a synergik re is pakolni, ezzel is erositve a fo skilljeidet.
    Hammerpala meg mindig jo, de hasznaljak a fana+zeal t is.
  • Hyder
    #8567
    szisztok

    lenne pár kérdésem

    elkezdtem ujra játszani dioval, és kicsit fel szeretném frissíteni emlékeimet, tudnátok segíteni a köv kérdéseimben?

    1: sorcinál ugy hallottam, hogy már nem az igazi az orb, most hogy érdemes nyomatni?

    2: paladin, érdemes-e hamerest csinálni vagy tud valaki valami frankó specet?

    3: valami jo char plannert ha tud valaki ajánlani, mert a diabloii.net -en asszem még mindig csak régi van fent

    4: ha esetleg tudnátok sorci vagy paladin low lvl cuccokat adni nagyon megköszönném, sajnos még cserébe nemtok semmit adni atm

    előre is thanks annak akit tud segíteni
  • Aspyrin
    #8566
    Eszembe jutott a legutolsó használható accom passa, így már megint megvan minden cuccom, rettentően megnyugodtam.
  • shaba23 #8565
    Rúnáim nem nagyon vannak :) egy darab vexem volt, de azt kivételesen eltradeltem :)
  • Shaman
    #8564
    Télleg lehet hülye kérdés,de rúnát nem akarsz osztogatni?:-)) (engem az nagyon érdekelne)
  • Shaman
    #8563
    Na akkó osztogassad:-))

    Szombat délelőtt,vagy Vasárnap bármikor,jöhetnek a cuccok:-))
    De én szigorún csak az elit dolgokra hajtok,szal...:-)))
  • shaba23 #8562
    Van egy full IK-s barbim azzal sem játszom, tradelni lusta vagyok akkor meg mit csináljak vele? Most buktam el 2 account cuccot mert csak tárolgattam őket :) Azok közt is volt egy-két értékesebb cucc, de csak porosodtak. Most csak azt bánom, hogy nem osztogattam szét...
  • shaba23 #8561
    min?
  • Shaman
    #8560
    ez így van,meg is köszöntem szépen,és még most is csodálkozom:-))
  • shaba23 #8559
    shamannak már adtam egy IK armort free :)
  • Bobber
    #8558
    mint mar alabb shaman taglalta mi is elkezdtunk osztogatni dee azert mi meg ennyire "jo" cuccokat azert nem adunk free:):):) legalabbis egyenlore:):):) de lehet hogy nemsokara mi is ilyen adakozok leszunk:):)
  • shaba23 #8557
    Ha van Naty karmom, akkor odaadom um-ért az egészet :)
    Bár asszem, apránként elosztogattam free az egészet (2 karommal)
  • Bobber
    #8556
    hat azt hogy egy ful set mit er nem tom en a karmot um ert kaptam es ugy tom az a legertekesebb az egesz setben szal szerintem is ugy mal korul erdemes gondolkozni:)