26171
  • Noodlee
    #8635
    Csabi!
    ma este Dio??
  • shaba23 #8634
    rakd újra a windowst+diot :)
    ez sokat segíthet. Lehet hogy vírusod van, lehet hogy a win lett instabil, vagy a dio ba**szódott el
  • Árnyvadász
    #8633
    Inkább a kérdésemre válaszolj plz, amúgy nem kell, mert megvan a full IK set.
  • Árnyvadász
    #8632
    Eszembe jutott még valami, de ezt sikerült kiküszöbölni.

    Amikor a 3 barbárnál jártam (Night, Hell) akkor az otthoni gépen (és csak ennél a résznél) csinált olyat a Dio (és csak az 1.10-es patch alatt), hogy egyszerűen egy hibaüzenet hang jött a képernyő kimerevedett és a játék megállt. Erre nyomtam egy ALT+TAB-ot, láttam a hibaüzenetet és leOKéztam, majd ALT+TAB és visszatértem a játékba, ami már rendesen futott. Ezzel csak az volt a gond, hogy ha későn nyomtam ALT+TAB-ot, akkor kezdhettem anyázni, mert valamelyik barb tuti kinyírta a karimat addigra. Szóval ez is érdekes, de ez inkább tűnik bugnak és annyira nem vészes (mert ugye 3 barbárhoz nem járok le hetente :), egyszer megvan aztán többet soha, pláne Hell-en... ), mint amit az alant írtam. Szóval érdekes dolgok vannak. Ez single-ben volt. Az alább írt hiba multi-single-OpenBnet is előjön, hiszen egyiken sme hajlando törölni-menteni.
  • shaba23 #8631
    kell valakinek egy IK armor?
  • Árnyvadász
    #8630
    Üdv!

    Baj van és egyenlőre még nem akarok reinstall-t. Az a helyzet, hogy törölni sem tudok a karakterképernyőn karaktereket és ha betöltöm akármelyiket, és veszek ezt azt, meg mondjuk átöltözöm, akkor amint kiléptem a karakterválasztó képernyőn nem történik semmi változás, vagy ha ismét betöltöm a karaktert, akkor a régi állapot marad. Tehát egyszerűen nem menti el amit addig csináltam.

    Bneten volt pár érdekes fagyás, amikor is újraindítottam (reset) a gépet, mert csontra fagyott, namármost lehet ettől kergült volna meg a mentésrendszer? Nem értem a dolgot, és ha valaki már járt hasonlóképpen inkább megvárom a válaszát, semhogy elkezdjek most egy hosszú reinstallba.

    Ez volt az egyik gépen.

    A másik gépen meg beteszem a CD-t és CD-ROM drive error üzenet jelenik meg ha indítanám a Diot. Ott el sem indul. De ugyanakkor más CD-ket meg olvas rendesen. Azon is volt egy két hasonló jellegű leállás, szóval lehet ott is ez a gubanc. De kérdem, ennyire érzékeny lenne a Dio, hogy utána már mindenfajta baja lesz... Eddig ilyen nemigen volt.

    Majd írjatok, ha van ötlet. Thx előre is...
  • Shaman
    #8629
    Okes megnézem.
  • Shaman
    #8628
    Küldtem egy privit,majd válaszolj már létszi privátban.

    Köszi.
  • Shaman
    #8627
    ok:-)

    Amúgy annyira unjuk a countess runt,hogy elkezdtük ujkarikat huzni hell Hellforge-ig! Igaz,hogy jóval több idő,de ugyanennyi idö countess runban nem biztos,hogy dobna ilyen rúnákat. Nekem Hell hellforge már dogobb Gul-t,míg az a szerencsétlen Countess eddig max UM-ot dobott....
  • Bobber
    #8626
    na bakker shaman ennek nagyon nem orulok:(:(:( en itt gyujtom a jo kis tunakat te meg kepes vagy dolgozni??:):) hat hogy van ez:):) na mind1 remelem hogy hamarosan leszel mert telleg van nallam egy par runa szal ossze kene majd rakni:):) ill mar van ket kari is huzva szal azokkal is lehetne mit kezdeenei:):)
  • Laalee
    #8625
    diablo szerüség, szebb grafika, több bug, szarabb karakter animáció, több rpg :D

    de van topicja.
  • Shaman
    #8624
    sacred az mi?
  • Shaman
    #8623
    Nem leszek. A héten dlután/este dolgozom,ráadásul péntek/szombat-ot zh-k,illetve beadandó feladatok tarkítják,szal leghamarabb szombat délután/este...
  • Hyder
    #8622
    most bent vagy?

    ha akarsz cuccolni uzenj ram *hyder
  • shaba23 #8621
    hmm..40 perc játék alatt esett egy thunderstroke, valami 3 skilles ama cucc 45all ressel (valami storm ité) 2 sol és 1 shael, valamint egy leviathan meg az a kis pajzs..asziszem moser's vagy mi :) ja és egy nekro skill charm
    viszont a sacred után kicsit pörög a játék, így majd' meghaltam vagy 5x :) pedig már csak 3mm kell a lvl93-hoz
  • shaba23 #8620
    énnekem nincs accom most, mert nem jáccom, de ha igen akkor talán kcs_gamekaris
  • Hyder
    #8619
    shaba és a többiek, nektek mi az accotok dioban?
  • shaba23 #8618
    inkább az ördögé legyen, mint valami kötsög tolvajé
  • Laalee
    #8617
    ez az 5 perces dolog, ha normálisan megy a szerver teljesen megbízható, ha meg szar a szerver ugyis kidobott volna mindenkit, tehát igyis ugyis buktam volna.
  • Bobber
    #8616
    ja shaman amugy reagalhatnal valamit hogy leszel e este :):)
  • Bobber
    #8615
    hat nem tom en nagyon sokszor vagyok kenytelen ezzel a ledobom a cuccot dologgal elni mert a haverok egyre ritkabban ernek ra hogy meg mast behivjak akit nem ismerek annak meg semmi ertelem mert a cuccot nem adom oda neki ha meg ledobom valahol eldugva a foldre akkoe meg ugyan ott vagyok mintha egyedul dobalnam le:):) szoval ha nincs ismeros akkor nehez kerdes:):):):)
  • Lacika 79
    #8614
    Khm.öööö, hááát......
    elég régen voltam fent, de asszem Lacika79, vagy Lacika1979 az accom. :-)
  • Evil
    #8613
    Gondolom Steel Carapace.

    Amugy nem rizikoznek ezzel a kivarom az 5 percet ledobom es utanna bemegyek masik karival felvenni, foleg nem ertekes targyakkal.
  • shaba23 #8612
    nemtom mikor leszek fent, majd kereslek én, csak adj accot :)
  • Lacika 79
    #8611
    Oké, majd rád whispelek, jó? :-)
  • shaba23 #8610
    Este felmegyek akkor, de csak osztok cuccot aztán lelépek, mert tanulnom kell :)
    angolból eddig egy 84%os fordításom és egy talán3as írománíom van :) viszont beszélni nemtok :) sajna most inkább ez mint a diablo (+sacred)
  • Lacika 79
    #8609
    Hali!

    Ma este én is leszek 8 után. Ha ráérsz, mehetnénk hárman. Persze ha Bobber is benne van. :-)
  • Bobber
    #8608
    shaman remelem ma este leszel mert tegnap este hianyoltalak:):) jo lenne mar megint eggyut gamelni egy kicsit namewg keresni jo kis runakat:):)
  • shaba23 #8607
    milyen páncél volt?
  • Laalee
    #8606
    tegnap joljártam :D
    dobott egy elég jó elit uniq páncélt (steel ...)baalnál egy szárnyas csaj, örültem, gyorsan át is akartam pakolni barbáromra, csak jobb lesz rá mint az atma ami rajta van. csinálok játékot megvárom 5 percet, ledobom cuccot, connectin interupt, kidob játékból, persze egyuttal beszüntette a játékot is. szal felejthettem is el... könnyen jött könnyen megy.
  • MEdievil
    #8605
    azért ez nem annyira meggyöző főleg ha azt is nézzük hogy maga a Zod többet ér mint a Wf...

  • Aspyrin
    #8604
    Határozottan a botd, azzal a 30+dex-el/30+str-el mindössze 300 a guidedek közti különbség (lvl 80). Persze nem kell set kesztyű, jó a craftolt ias/knock/ll is :-)))
  • shaba23 #8603
    nemtom :)
  • Shaman
    #8602
    No most a zodot miert dupeoljak?
    Nem uigy van,hogy ha 2-t összeraknak egy magasabb szintüre,akkor az már legit lesz?
    A Zod-ot meg nem lehet upgradelni...
  • MEdievil
    #8601
    szerintem a wf mellett a sokkal nagyobb sebzés szól =)
    Wf+Draculs Vs Botd Hydra+Clewlag
    az élet és mana szívás így kb egyenlő mind2 van knockback
    30 stat pont míg 90 itt jelentősen a botd győz (30 energy nekem nem számít sokat)
    sebzés 500 Vs 340 itt erősen a Wf a jobb
    de ez az elmélet mert melyik jobb 60 stat pontal több vagy
    160 al nagyobb sebzés?
    gyakorlatban melyik hatékonyabb?
  • shaba23 #8600
    Zodot könnyű szerezni :) van az a kezstyű, amelyik ED-t ad...abból egy jobbért adnak 4-5 dupe zodot is :)
    Nekem egyetlen egy volt eddig, azt egy általam cow közben talált WF-ért cseréltem egy ismerős szintén cowos zodjáért...1.09... a 4 zod az már 1.10ben volt, de Botd csináltam és annyira szarok lettek, hogy kiveszegettem a rúnákat és a 4.et meg mérgemben eladtam a kovácsnak :) amikor meg viszsza akartam vásárolni már nem volt nála :)
  • Bobber
    #8599
    na vegre valaki aki beimeri hogy a runaja dupeolasbol van :):) lassan ekem is meg kell tanulni hogy an is kell csinalni az ilyet:):):):):)
  • Aspyrin
    #8598
    Ha megnézed (#8590) akkor kapásból láthatod a legnagyobb előnyeit:
    +30 to all attributes (ami ugye azt jelenti, hogy 6x5 pontot teszel az összes tulajdonságaidra) elég durva
    15 LL egyáltalán nem elhanyagolható
    60%Ias (Wf-el max 40%/shaellel)
    Egyetlenegy dolog ami a Wf mellett szól, mégpedig a knockback. Viszont ezt a problémát akár egy Cleglaw kesztyű/vagy kraftolt könnyedén megoldja.

  • MEdievil
    #8597
    még nem volt botd bow om szóval akinek volt
    melyik jobb es mier Botd hydra Vs Windforce?

    én szerintem ha wf be shael es meg egy kis Ias akkor ugyan
    olyan gyors de viszont szebben sebez.

  • Shaman
    #8596
    hmmmmmm.......