26171
  • Hyder
    #8675
    esetleg akinek van "felesleges" (tudom ez igy hulyen hangzik ) Titan's Revenge -e, nem adná el vagy cserélné valamire?
  • Evil
    #8674
    A synergy csak a raadott pontoknal ervenyes, a +cuccokbol adodo skill ek eseten nem.
  • Laalee
    #8673
    a 3. ágra meg absorbja van :D
  • Laalee
    #8672
    corruption ring sosem volt legit, csak az open b.neten használják a csiterek. van asszem life drain tulajdonsága is. :D

    benne van a játékban de sosem volt engedélyezve.
  • shaba23 #8671
    van magyar nyelvű diablo oldal a páholyon kívül? (bár most az sincs :)
  • shaba23 #8670
    100% all resistet?
  • Árnyvadász
    #8669
    Igaz, csak ott volt nála az a gyűrű amit még az 1.08-as Diabloban láttam anno, az amelyik +100% all resist-et ad. Blizzard oldalon nincs rajta. Asszem lvl95-ös a szintkövetelménye. Szóval az se semmi. Na mind1, az ilyet hagyni kell, mint a duplaimmunis és immune the physical szörnyet, ami pont arra immunis amelyik 2 ágra te gyúrtál :DDD



    Ez a srác: Indestructible volt :DD
  • Árnyvadász
    #8668
    Persze tudom, de ez a srác tényleg legit volt. Komolyan. Én charmra gondoltam, hogy chetaes lehet, és talán ez az egyetlen pont ahol meglehetne fogni, de holnap (ma már nincs időm rá) utánaszámolok, hogy kijöhet e ennyi defense ha a megfelelő képességekre rak és ha van elegendő +to all skill pontja. Meg megnézem a rúnaszavakat a blizzard oldalon amik neki voltak és akkor eldől. Persze ti is megnézhetitek ha van kedvetek, időtök. Én azért most a rúnaszavakat meg is nézem. (Szoktam, de ki jegyzi meg ? :D)

    Meg is kukkantottam: Exile pajzs megvolt neki, az is 220%-260% al növeli a defenset... többi holnap.
  • Laalee
    #8667
    alá kell gyujtani azt baszhatja az ar-jét :D
  • Laalee
    #8666
    minek ennyit kinlódni

    hero editor, és betöltöd a cuccot 2 kattintás 1 zod :D vagy bármilyen cucc, ha megvannak a letárolt cuccok, olyat meg bárhonnan letölthetsz.

    én is kb 3 hónapja próbálok egy tang ővet dobatni closed en, meg egy marrowalk ot :D mert megnéztem hogy milyen brutko leszek igy :D megbizonyosodtam, hogy tényleg bugos a maro cipő :D 1 skill a bone armorra maro cipőben és 600as csontvédelmet ad :D full tang setben
  • Árnyvadász
    #8665
    Utánanéztem a blizzard oldalon és van a paladinnak egy védelmi aurás képessége, ami 20 pont esetén is 230%-al megnöveli a védelmet, neki ennél több pontja volt rá, meglehetett akár 35 is... Azt most nem tudom, de a szinergia miatt is lehet ez még növelhető is, de a defense a páncéljának is eleve 2000 felett volt. Meg volt ott olyan cucc is ami szintén emelte ezt. Én is csítgyanusnak éreztem nagyon, de tuti nem hazudott.

    Az viszont igaz amit lentebb írsz, hogy dll-es módszerrel cserebere az könnyít a dolgon. De azért nem rossz, hogy a srác akár főellenfélnek is elmehetne mondjuk az ACTVI-ba ha lenne ilyen, hisz kihívás lenne legyőzni több karakter számára is:D
  • Laalee
    #8664
    open b.neten azért ne legyél annyira biztos hogy legit cuccai vannak :D még ha azt mutatja akkor sem biztos hogy nincs 8000 dxt je :D
  • shaba23 #8663
    hát igen, csak szerezni kell egy rúnát :)
  • Shaman
    #8662
    179.000-es denfenset,még ha tele van runazott cuccokkal akkor is kissé soknak érzem.....(csítgyanú)

    Egyébként meg,mint mondtam,singlében,TCPIP,Open Bneten elég könnyü bármilyen rúnát létrehozni,szal a rúnaszavas cuccok nem egy nagy dolgok.

    Kimented a karidat egy könyvtárba,akinél van a rúna. a "2 Diablo ecerre" dll fileal krealsz egy gamet valamelyik masik kariddal. Bejoinolsz ide a runassal,s ledobod a Földre a rúnát.Kilépsz. Ahova elmentetted a karidat,onnan visszamásolod/felülírod a Diablo Save könyvtárában lévöt,s ekkor megint nála lesz a rúna. Megint bejoinolsz ledobod,s hopp máris 2 rúna van a Földön,s így tovább.

    Szóval ez egy elég eccerü eljárás..... Így rúnaszavas cuccot sztem abszolút nem nehéz összehozni....
  • Noodlee
    #8661
    MIVAN????
  • Árnyvadász
    #8660
    Kicsit leizzadtam, amikor találkoztam kb. 5 perccel ezelőtt a Bneten egy Legit Paladinnal. Le is ellenőriztem, minden okés volt nála. Szóval a defense borított ki, meg hogy nem tudtam megütni, de aztán elmondta miért. 179.000-es a védelme. Ekkor nyeltem egyet és kijelentettem csíter, aztán megmutatta a cuccait és ekkor is egy világ dölt össze bennem. Minden cucca rúnaszavas volt, de a legjobbakból. Fegyvere, páncélja, pajzsa és a többi... Mindeközben lvl99-es a srác. Amikor kiléptem abból a játékból, ja igen mert azt nem mondtam, szóval dueloztunk, tehát amikor kiléptem a játékból, már tudtam: Paladint indítok, harmadszorra igaz, de olyat mint a srácé. Mert az ok, hogy Baal-t is alig tudom megütni Hell-en pedig AR 13000 (ezt már írtam régebben) de ezt a srácot még csak hírből sem és emellett volt neki 10.000-es életereje és Holy Freeze is befigyelt, szóval a rettentően gyors bérgyilkosom most egy 500 éves lajhár sebességével csapkodta a levegőt, kb 1km/óra sebességgel. Szóval vannak szép dolgok az életben. Amúgy ez nem zárt Bnet volt, hanem Open, de ez nem vont le semmit, mert a karaktere mint elmondtam full legit volt a srácnak. Amúgy is mindig oda megyek ahol ilyen emberkék gyülekeznek, mert nem szeretem ezt:

    Első:

    Én: -Kell egy +1 to cold skill-es Charm, kérdem egy fiatal Sorcitól. Mire ő: Ááá köszi nem, mert nekem +100 to all skillem van és mutatta miből is...

    Második:

    Kérdem: Mennyi a sebzésed, mert eléggé nagynak tűnik? Srác: 1,5millió-2,1millióig. Most erre mit mondjak? Kiléptem.

    Harmadik: Benyomom a party kiválasztó menüt (P) és nézem ki hanyas szintű. Egy srác: lvl247-es volt. Ok. Innen is léptem.

  • shaba23 #8659
    akkor mégeccer nincs mit :)

    szóval valakinek free IK armor?
  • Noodlee
    #8658
    De nekem eddíg nem volt netem, de má van :)
  • Shaman
    #8657
    Nemtom a singlének mi értelme van....
    SOkkal hamarabb megunod a gamét,mert Übercuccokkal feltápolod magad...
    1 darab El runából kis idö alatt csinálhatsz Zod-ot is...
  • Shaman
    #8656
    Na most mán dógozom.

    Akkor mégeccer KÖSZE!!
  • shaba23 #8655
    nem is ismerem aztat a progit :)
  • Noodlee
    #8654
    nem akarok hekkerkedni
  • Laalee
    #8653
    hero editor

    5 perc alatt megcsinálod a b.netes karid klonját :D
  • Noodlee
    #8652
    kb lvl 30-60 között mozognak.
  • Noodlee
    #8651
    Akkor mi nem fogunk diózni együtt soha :(
  • shaba23 #8650
    az szép:)
  • Noodlee
    #8649
    ha jól emlékszem 48 db karim van, de egyik sem túl kemény. :)
  • shaba23 #8648
    single karim meg nincsen :)
    Csak Bnetes :P
  • Noodlee
    #8647
    Akkor hozzál singlés karit IP-n.
  • Árnyvadász
    #8646
    Kár... :( Mondjuk én is melóban vagyok most, de valahogy ez a mai nap a zárt bnetről szól :D (Főnök nincs bent, így második munkámnak szentelhetem az időmet: karakterfejlesztési Bt.)
  • Noodlee
    #8645
    Én most melóban vagyok, kb 6-ra érek haza, és még fel is kell dobnom a gamét!
  • shaba23 #8644
    akkor nemtom, mert nem akaródzik új karit indítani
  • Árnyvadász
    #8643
    Vírus nem, mert állandó vírusvédelem van a gépen és a frissítés is folyamatosan töltve van. Windows-al nem lehet probléma, tehát akkor a Dio romlott el. Szomorú vagyok, mert nem gondoltam volna, hogy ennyire érzékeny, még így az 1.10 után is. Újra fel fogom rakni. A másik gépről már le is szedtem. Ezen most hagyom még, mert zárt bneten a karimmal tudok rendesen játszani. Épp most jöttem onnan, hogy megnézzem van e válasz.

    Amúgy azt a "ma este Dio"-t nem lehetne előrehozni mostra?:) éppen ráérnék én is... De ahogy elnézem a mai napot, szerintem 16:00-ig tuti tudnék menni, ha esetleg ne adj isten ti is ráértek. Max. nem menti el a változásokat a karimnak, de nem lényeg, mert úgy is olyannal mennék akinek megvan minden és fejlődni sem tud már, vagy nagyon gyéren, de ez kizárólag players 8 only és azon belül is inkább ACTV-Hell Cow... Hell Cow-ot tudok mondjuk nyitni, mert a királyt nem öltem meg... Tegnap egy sráccal ketten nyomtuk is OpenBneten a Hell Cow-t, de fejlődni ezen alig-alig, viszont cserébe jó sok zöld cucc hullott... Az is valami:)
  • Noodlee
    #8642
    De nem akarok serveren tárolt karival játszani. Pláne, hogy nincs is olyanom :)
  • Noodlee
    #8641
    Hát persze :)
  • shaba23 #8640
    van eredeti cd?
  • Noodlee
    #8639
    Tegnap lenyúlták a Tibiás accountomat, ezért most kicsit fosok a neten tárolt karis gaméktól :))
  • Noodlee
    #8638
    Amit akarsz :) De inkább IP
  • shaba23 #8637
    vagy tcp/ip?
  • shaba23 #8636
    Bneten?