26171
  • Noodlee
    #8715
    Battleneten van egy kezdő assassinom, azt akarom fejleszteni. 1.9-cel volt singlében egy 60 körülim, de gondoltam Battleneten máshogy kéne fejleszteni.
  • Árnyvadász
    #8714
    Nekem egy lvl87-es assam vam és életképes még /players8-on is, csak Hell-en ezzel a paranccsal már óvatosabban kell menni. De az egész 1.10-es Diot szinte mindig /players 8-on vittem végig és szépen haladtam.

    Első és legfontosabb: Natalya Set kötelező.
    Második legfontosabb: Sok olyan tárgyad legyen ami plussz skilleket ad. Nekem 34 pontot sikerült eddig összegyűjtenem a Phoenix Strike-ra és ez így nagyon rendben van.

    Nekem Martial Arts-os assam van, a csapdákat kihagytam teljes mértékben, és nem is baj. Mivel a Shadow Master (segítőm) aki egy megidézhető társ, azt is tudja varázsolni amire te egy pontot sem raktál. Így akár ő csapdázhat is, ha úgy tartja kedve. Az AI-ja igen kellemes, mindig olyat tesz ami hasznos az adott helyzetben. A Shadow Warrior sem rossz, de én a Master-t használom. A Warrior mindig azt a két képességet használja, amit te is használsz éppen. Viszont ahogy észrevettem nem rakja magára a gyorsabb futás járás skill-t, így leléggé lemarad és szörnyen lassan üt, ha éppen arról van szó.

    Shadow Disciplines-ből a karomr képességre rakj, mivel ez ad plusszt a karmokra. Támadási értéket, sebzést növelve. Próbáltam más fegyvert is a játékban, de egy assanak a karom a legjobb. Ezzel lehet igazán kiaknázni a gyorsaságát és itt jönnek elő azok a martial arts-os képességek is amik a Phoenix Strike alatt vannak a bal sorban egymás alatt. Ezek kétkarmos feltöltésűek, igen gyorsan töltődnek, és sebzésük összeadódik, ráadásúl 8 másodpercig megmaradnak a gömbök körülötted, tehát válthatsz másik képességre és azt is hozzátölti, majd egyszerre kisütöd és ezt nem igen éli túl az ellenfél. Akár 20k-s sebzést is be lehet így vinni, szóval nem rossz. A Phoenix Strike csak egykarmos feltöltős, de ez azért van, mert a sebzése nem adódik össze. Előszőr meteort tudsz repíteni az ellenre, aztán villámot, ami szépen cikázik nagy területet bejárva, utoljára pedig fagysebzést. Ez is nagyon hasznos, és ebből jól látszik, hogy ez az ág utolsó és egyben legjobb varászlata. Mivel Hell-en így az immunisokat szépen ki lehet játszani a PS-al.

    A Shadow Disciplines-nél van még egy árnyékba borítós varázslat és egy letaglózós plussz konvertálós is, ami nagyon jól jön ha nagy tömegekben támadnak rád, de ezt gyakran alkalmazza a Shadow Master segítőd is, viszont nem árt ha te is kitanulod. Ezekre nem kell sok pont a +skill-es cuccok majd megemelik. Ami lényeg ennél a fajta assanál:

    PS max.
    Az ezt megemelő háromfajta varázslat is majdnem max. Ezek összefüggenek egymással, az egyik emeli a PS-t, míg a PS emeli mindhármat. Nevet majd megnézed, most nem vágom fejből melyik melyik. A Claw Mastery-t is majdnem maxig érdemes kihúzni és a Shadow Master is legyen elég erős (20 pont legalább). Ami még bejött a teleport rúgás és ami közvetlenül alatta van skill, ez rúg és közben robbant is, eltávolítva az ellenfelet a közeledből. Teleportrúgás pedig akkor jó, ha beszorítanak és tuti halál lenne, de te kiteleportálsz egy rúgással a külső ellenfélre, majd mész onnan a picsába. :)

    JA ÉS A LÉNYEG! Kobra rugás a leghasznosabb, ha elszívják a manádat és az életerőd is lemegy. Mivel ezzel pár karomtámadás, vagy rúgás és maxra visszatölt manát-életet. Sokszor kell majd használni, így még potion sem kell. Hell 3 babárt csak ezzel a kobra rugás (vagy ütés) tudtam elintézni, mert másképpen 100%-os halál volt a részem.

    Nagyjából ennyi, duelre is jó az assa, bár a csapdás abban talán jobb.
  • Árnyvadász
    #8713
    Egyetértek.
  • Noodlee
    #8712
    +7allskill csarm nekem is volt singlében, csak modban játszottam :)
  • EqUiNoX
    #8711
    Nem akarom megkerdojelezni a srac technikajat, nagyon nem is erdekel, de bneten kivul nalam minden karakter bunos. Tudom hogy hulye egy felfogas, de ezen mar nem valtoztatok. Mert azokat a cuccokat es runeket amiket a srac viselt lehet hogy bneten fel ev alatt nem szedem ossze, ellentetben az open karakterekkel, ahol is.....es nem folytatom, mert mint irtam, nalam minden open egy kategoria. Csinalja meg bneten is es megkovetem, meg egy utcat is elnevezek rola ;]
  • EqUiNoX
    #8710
    A c.ring es a +7allskill csarm jellegzetes "jele" evekkel ezelott a csitereknek, de persze mindegyik allitotta hogy diablo dobta mod nelkul najton ehehe
  • Noodlee
    #8709
    Haló mesterek! Innám szavaitokat! :)
  • Noodlee
    #8708
    Hogy érdemes feljeszteni Assassint 1.10-ben? Stats, Skillek?
  • Laalee
    #8707
    az általában nem szokott felesleges lenni :D
  • Noodlee
    #8706
    Hogy érdemes feljeszteni assassint 1.10-ben? Stats, skillek?
  • Noodlee
    #8705
    Van valakinek 1 felesleges Natalya's Mark?
  • Hegylakolaci
    #8704
    itt http://www.battle.net/diablo2exp/items/
  • Noodlee
    #8703
    Hi!
    Hol tok utánnanézni a set, unique cuccoknak, meg a skilleknek, meg a cube recepteknek, meg az 1.10-es módosításoknak???
    :)
  • Hyder
    #8702
    micsoda szakszavak Megbögdösöd
  • Noodlee
    #8701
    Hi!
    Hol tok utánnanézni a set, unique cuccoknak, meg a skilleknek, meg a cube recepteknek, meg az 1.10-es módosításoknak???
    :)
  • Shaman
    #8700
    Adott nehézség szinten kinyírod Baalt. Aztán ugyanazon a nehézségi szinten kreálsz újat,elmész tristramba,s ott egy kő mögött a folyóparton fekszik Wirt teste. Megbögdösöd,s pénzzel együtt kidobja a lábát is.
  • MadJani
    #8699
    Árnyvadász: Az a pala tutibiztos cheater volt.
    Az Exile 220-260% ED-je nem a karira hanem a pajzsra vonatkozik. Ergo ha van egy max def-es Vortex-ed(225 def) akkor maxos exile-vel 3,6*225 a pajzs def-je.
    A másik amiért tutbizos, hogy cheater az a 10k life. H megfeszülsz akkor sem hozol össze egy palának 3-4k-nál többet.
  • Hegylakolaci
    #8698
    Corruption ring valoban nem volt a gameban mert ilyen ring abszolut nincs is.Constricting Ring a neve és 1.08 alatt néhány napig engedélyezve volt,de 1-2 darabon kivül nagy valoszinüséggel az összes dupe.
  • juhi01
    #8697
    végignyomod az 1act tólaz 5.-ig és akkor nightmaréban vagy és visszamész normálba veszel egy tome konyvet horadic+wirts lába és konvertálod őket!
    Ha nightmarébe nem találtad az azért lehetett mert nálad volt normálból és nem engedi mégegyszer felvenni hanem el kell használi a régit!
    aki mondta hogy ad assasin cuccokat annnak bocsi hogy nem jelentkeztem de most szar netem van és nemsokára lesz jó és akkor játszhatunk!
  • Tetsuo
    #8696
    Hogyan jutok a tehenes pályára? Valamit rosszul tudok?: Végignyomtam, majd a normal nehézséget választom és 1 tome of townportalt és Wirt lábát transmutolni kell a Horadriq kockában a RogueCamp-ben. A Wirt lábát meg állítólag Tristramban találom meg. De ott nincs ba'd+!
    Valójában hol van Wirt lába, he??

    Help mee! Please!
    /Diablo II + Exp pack 1.10 patch
  • shaba23 #8695
  • Hyder
    #8694
    SHABA ne csodalkozzal, ha az első kerületben egy mellszobor fog díszelegni, idézve tettedet

    thanks mindent
  • Tombi
    #8693
    sziasztok fanok :) nos én ujra szeretném kezdeni a játékot IP-alapon játszanánk haverral és érdekelne vmi jo magyar letöltö oldal legujabb patch magyarositás meg ilyenek...

    előre is köszi dio powa !!!
  • Shaman
    #8692
    Egyébként talán az egyetlen kari sztem,aki sima cuccokban is megél egyedül hellen az a summoner nekro (bár írtó lassan halad).

    A hangsúly az egyedülön van. Természtetesen csapatban sokkal jobb a helyzet.
  • Shaman
    #8691
    engem: /w *EvilShaman de keresheted haveromat is (közösen mf-elünk,rúnázunk,cuccolunk,szal neki is lehet),ő: /w *Boros
  • Shaman
    #8690
    Na az nem lehetett rossz...:-)
    Jó kemény lehetett így a játék.Emléxem mikor először 1.10-eztem,eléggé beparáztam Hell-től. Marha keménynek tünt. Még most is az,de azért ha az emberen igazán jó cuccok vannak,akkor nincs gond.
    1.09-ben még egy átlag cuccban is Istenkirály kemény gyerek lehettél.80-as amazonommal röhögve húztam ecerre 3-4 embert hellen át.
    Azért ez erősen megváltozott 1.10-re.Most hogy igazán kemény legyél,magas szint és nagyon jó cuccok kellenek,s még így sem tudok eccerre sok embert hízni hellen,mert baromi kemény.
  • Hyder
    #8689
    uhh, azt is megkoszonnem..

    milyen accal erlek el?
  • shaba23 #8688
    én ezért kezdtem el egy olyan klánban játszani (ők csinálták a páholyt), ahol csak magatalálós karakterek voltak. Csak azzal lehetett játszani amit találtál, nem voltak runok (se MF se XP). Qrva nagy öröm volt egy-egy rare cucc. Itemet egymásnak csak akkor lehetett átadni, ha abban a játékban esett, amiben mind2 kari résztvett :) így ha esett mondjuk egy GF (ilyen nem volt) de nem volt olyan kari aki használhatta volna, akkor szemét:) Hellen már át lehetett adni :) Viszont kevés esély volt rá, hogy úgy mész végig a 3 szinten, hogy esik közben valami jó cucc. Legjobb amit láttam egy skulldi és egy storm volt :)
  • Shaman
    #8687
    Már eljutottunk sajna arra a szintre,hogy csakis az elit-elit cuccok érdekelnek. Komolyan,ha mondjuk mefi dob egy Titant,vagy akármit,adom el a kereskedőnek,de még az is lehet,hogy a földön hagyom...
    Eccerüen nem tudok vele mit kezdeni. Trade értéke szinte nincs,nekem nem kell (csak a helyet foglalja),akkor meg...
    Engem az elit unique-okon kívül már csak a Rúnák érdekelnek,illetve még egy-két Set tárgy amiért rúnát kaphatok (pl Tal amu,Tal armor,stb)...
    Rúna!Az az egyetlen amiből elég hiány van... Nem is látok rá reális esélyt,hogy legaláisan összejöjjön mondjuk egy Enigma páncél. (Még HOTO-t úgy ahogy össze tudunk rakni,mert vex még van,de magasabbb rúnák....)

    Lehet,hogy ez a szöveg most menőnek hangzott,de nem annak szántam,inkább búsulok azon,hogy milyen nagy élmény is volt,mikor mondjuk még anno dobott valamelyik mob egy unique-ot. Teljesen mind1 mi volt az,nagyon tudtunk örülni neki. Sajna ez a feeling elmúlt...
  • Shaman
    #8686
    Nekünk lehet van feles Titanunk.....
    A múltkor már volt vagy 4 darab,de ránktört a "jóvan itt van free-be vigyétek,mert nem fér" feeling,szal rengeteg cuccot odaadtunk másoknak. De lehet,hogy maradt még 1 Titan valahol....

    Majd meg kell nézni.
  • Hyder
    #8685
    szerintem bőven...el is kell érnem azt a lvl req -t

    és thanks
  • shaba23 #8684
    semmit, de most nem alkalmas, majd később, ha megfelel még akkor
  • Hyder
    #8683
    hali

    bocsi, eppen adrenalinbombáztam magam act5 ön, nem vettem eszre a PM-et

    mit kernel erte m8?
  • shaba23 #8682
    van thunderstroke
  • shaba23 #8681
    mióta 1.10 van 1x voltam cowozni
    ezek mefinél, de főleg pindle-nél estek
  • shaba23 #8680
    már nem nagyon van cuccom :)
    de ha lesz, akkor adok :)
    milyen karit indítasz?
  • Noodlee
    #8679
    Majd nekem is dobhatsz ilyen "szemeteket" ma :)
  • Hyder
    #8678
    mondjuk vegre nekem is meglett a kis amazonom =) adtam kezébe egy Impalert, amig nem találok jobbat
  • Hyder
    #8677
    ezek merrefelé dropolodnak? cow? vagy csak ugy mesz runokra aztán "esik"?
  • shaba23 #8676
    Elég jó volt a mai mérlegem:)
    1 IK armir
    1 Tal armor
    2 storm
    1 nosferatu
    1 lightsabre
    1 verdungo
    1 leviathan
    meg még néhány dolog shamannakű
    Free-be :)

    Titanom nincs, volt egy másik izé (nemtom a nevét) de shamannak adtam