26171
  • shaba23 #8755
    nemtok
    filmet kell néznem :)
  • Noodlee
    #8754
    LOÁÁL
    Inkább játszunk!
  • shaba23 #8753
    Te!
  • Noodlee
    #8752
    Valaki dio?
  • shaba23 #8751
    up
  • Bobber
    #8750
    mondjuk az se volt rssz ami nem is olyan regen volt hogy egy olyan partit sikerult kifognom ahol az en 91 es palam volt a legalacsonybb szintu az osszes tobbi 94-97 kozott mozgott csak kalapacsos pala. Az egyik enigmaval letelezett egy pillanat alatt utana mindenki nyomatva valami okos kis aurat belat kalapacsot dobalni hat baal eloszobajaban a lenyek kb a megjelenesuk pillanataban meg is haltak szal az is eleg gyenge parti volt dee ennek kisseb az eselye hogy osszejon:):)):) de ilyenre kell vadaszni:):)
  • Bobber
    #8749
    hat a bul khatos ha jol tom eleg ertekes:):) a jewel enm tom er e valamit mert altalaban az ember um runat rak a cuccokba ha resistet akar de leht hogy jo vlamire:):):) a pala meg telleg magasabb szinten jo alacsony szinten nem valami nagy dorrenes ded 50 korultol ugy meg ugrik hogy ha barmelyik karimat fejlesztem akkor is megprobalok olyan partikat keresni ashol van kalapacsos pala mert iszonyat irtast tud rendezni ha nem pancser:):):) na meg meg az jo ha van egy partiban 2-3 pala az egyik concentartion a masik meditationt ill a 3 nyomhat dedfiancet na innen kezdve a csapat eleg jol erzi magat:):) iszonyat sebzes nemfogy a manna es a defens is magas ha meg van mellete egy barbi aki bozik ill egy sorci aki glacial spikeval fagyaszt az maga a kanoan:):) de ez sajna ritkan jon osz mert nagyon sokan nem tudjak mit csinaljanak dee nekem van egy eleg jol oszeszokott csapat akivel szoktam baalt runolni ha nem szurunk el valamit akkor nem tart az egyez 2 percig hellen ami azert nem rosz a multkor meg versenyt is csinaltunk beleole mennyire lsezunk gyorsak de mar nem tom az eredmenyt:):) de eleg hajmereszto volt:):):)
  • shaba23 #8748
    megint esett egy kis bul :)
    szóval mennyit ér? :)
  • shaba23 #8747
    1.10ben kis bul-kathos ér valamit?
    valamint 14%all res jewel és nincs rajta semmi más... az jó? :)
  • juhi01
    #8746
    lenne egy kérdésem!Van olyan progi amivel a skillekbe bele lehet nyúlni?Sajnos elrontotam a karim!Azután ki fogja írni hogy cheater?
  • Tetsuo
    #8745
    'Megbögdösöd.." :DDDDDD

    Kösz, kipróba +keresem.
  • MEdievil
    #8744
    40 alatt az de utánna látványossan erősebb lesz.
    Én kb lev 25-30 ig csak melee fegyvert használtam és csak utánna kezdtem a hammert használni.
  • shaba23 #8743
    -=NP=-
  • Hyder
    #8742
    ohh

    akkro csak low lvl -en csirke a hammeres? valahogyan annyira "sutának" tűnik elsőre
  • Bobber
    #8741
    kalapacsos palat fejleszetttem de most volt egy zeal+fana palam is de az csak kis szitu es az annyirt anem jott be :( ded a kalapacsos az eleg utos:)Ö:):)
  • Shaman
    #8740
    Tsa

    Előbb beköszöntél bneten. Sorry,de pont lépnem kellett be egy gaméba,s már nem tudtam az accot amiröl írtál,így nem tudtam válaszolni.
    Egyébként meg 2 perc után kiléptem bnetröl,szal mind1.
    Csak azért írta,hogy sorry,hogy nem köszöntem vissza.
  • Hyder
    #8739
    milyen palad van? mire gyurtal?

    regen veng + fana párti voltam..most kiprobáltam a hammer + conc -ot

    hát, furi...szerinted meloyik a nyerőbb?
  • Bobber
    #8738
    2 kis rovid hozzaszolas:):):):)
  • Bobber
    #8737
    ja a palara egy pillanatra viszaterve hat szerintem az a csavo nem hogy csiter gynus volt hanem csiter:):):):) nekem is van egy 92 es palam merem alitani hogy eleg jo cuccokkal hoto es stb szal nem rosz cuccokal es ha magamra nyomom a holyshieldet meg bebopz egy barbi na akor eddig a legnygyobb defem ugy hogy talan meg valaki defiance aurat is nyomatott meletteunk volt olyan 35-40 k korul . mondjuk nekem mnem fullos a holyshield ugy 25 os szint korul van mert meg azt nem koppoltam ki ded azert ez iyg meg mindig nagyon messze van a 100ezertol:):):) az eleterom na az se a legjobb de az se nygon volt meg tobb 4k nal szoval eleg erdedkes cuccai lehettek annak a palanak:):):):)):) szivesen megneztem volna magamnak:):):):):)
  • Bobber
    #8736
    hat nem nagyon:):):) amugy az asara viszaterve nekem is van egy martialos full nati szetben es hogy szinte legyek nem igazan vagyok tolle hanyat esve :(
    mondhatnam ug yis hogy nem a legjobb karijaim kozott tarom szamon. Mondjuk en szeretem a kihivasokat szoval ezert szoktam vele jatszani de hellen nem igazan eletkepes. nagyon konnyen hal es nem tul nagy a sebzese. ed szorakozni jo es mondjuk az a legobb hogy ugye mindenki trappos asat cvsinal es ha bemegyek egy szerverre akkor mindenki felkialt hogy: "Jeeeee egy martialos assa" :):):):) szoval en jol szorakozom vele de mint a nyilas amazont ezt se sorolom az eros karakterek koze:(:(:( azert jo jatekot:):):) es jo szorakozast hozza:):)
  • Noodlee
    #8735
    Itt senki nem nyom singlét :(
  • Gyudron
    #8734
    Akkor delete savegame
  • Noodlee
    #8733
    Igen :)
  • Gyudron
    #8732
    Ugye a barbárral tök fölösleges whirlwind skillt tanulni ?
  • Noodlee
    #8731
    Nekem is valami ilyesmi rémlik ... :)
  • Laalee
    #8730
    assanak dextöl és str töl is nő a sebzése érdemes vegyesen pakolni. mana kevés elég ha nem csapdázol, life meg rogyásig
  • Noodlee
    #8729
    Vazze! mikor fog működni a Páholy...
  • Noodlee
    #8728
    Ha jól emléxem manára nem sokat adta, csak annyit hogy megidézzem Miss Shadow Mastert. +mana +life steal.
  • Noodlee
    #8727
    A stat pontokról nem esett szó, de majd megnézem a singlés karimat, hogy hogyan is csináltam annak idején.
  • Noodlee
    #8726
    Tegnap Shaba23 segített egy kicsit tuningolni az assassinomat... LVL 2-n jobb cuccaim voltak, mint a singlés lvl 60-asnak! :)
  • Árnyvadász
    #8725
    Ez így van, de azért nem kell félteni a Martial Arts-os assat sem.

    Csapdás karival csak az az egy gebasz, hogy azok a tárgyak (karmok, natalya set, egyéb) inkább a Martial Arts-ra és a Shadow Disciplines-re adnak, Traps-ra csak a +to all skilles-ek, de ezek amuletek, gyűrűk... Pl. az egyik karmom kapásból +3 martial arts-os. Szóval emiatt meggondolandó a Traps, de végül is ha csapatban vagytok nem baj, ha nem a legnagyobb sebzést viszed be a csapdákkal, mert a többiek ledarálják a maradék ellent...

    Kell. Hétv. most mennem kell.
  • Noodlee
    #8724
    tegnap dobtál két lyuník karmot :)))
  • Noodlee
    #8723
    LOÁÁL
  • shaba23 #8722
    nudli akkor örülhetsz, mert a páncél 3 sockos :)
    kár hogy a 3 karmot már elosztogattam :)
    (na jó, az egyikért kaptam egy maxos burit mert a srác mindenképpen adni akart vmit :)
  • Noodlee
    #8721
    Okos emberek mondták, hogy battleneten csapatban a trapos a menő :)
  • Noodlee
    #8720
    ja csapatban szeretném nyomni, ezért kéne tápos kari. Gondoltam marad a dual claw, meg a shadow master, meg ami vele jár...
  • Árnyvadász
    #8719
    Bnetre is jó lesz ez. De ha gyakran játszol csapatban, akár csapdást is indíthatsz-

    Gondold el, hogy a /players 8 az ugye olyan, mintha 8-an lennének a játékban, de singleben csak egyedül vagyok és így is kicsinálok mindenkit akár Hell-en is. Szóval nem rossz ez az assa. Nyilván van egy két olyan rész, ahol azért kemény a helyzet, de 3-4 játékossal is játszottam OpenBneten és Hellen ropi mindenki, kivéve a Baal-t, 3 barbárt... Night, Normal az már röhej:)
  • Árnyvadász
    #8718
    Utoljára pedig: Ellenálásod legyen max. minden szinten, mert ha kevés, vagy ne adj isten mínusz, akkor neked lőttek. :D
  • Noodlee
    #8717
    Ahogy észrevettem a te leírásod singlésre szól. Vagy jó ez battleneten is? A singlés karim dual clawos és shadow masteres. :)
  • Árnyvadász
    #8716
    /players 8-ról azt kell tudni, hogy így Nightmare végére lvl79-es lettem. Aztán Hell-en egy ACT egy szint és az ACTV-ben meg majd 4 szintet lehet lépcsőzni. Jelenleg a lvl88 van kilátásban, de már nagyon nehezen, lassan fejlődők, a Hell boci pedig /players 4-en okés csak, mert 8-on képtelenség megcsinálni, akkora az életereje a teheneknek. Másképpen meg baromi lassú a fejlődés még a /players 4 nagyjábol ok, de abból is kéne vagy 8 boci, hogy meglegyen egy szint, és ehhez még az ACTV-ben is kell kolbászolni. Pidlerun ilyenkor egészen kellemes, bár ha nem vagy óvatos a Charge-al úgy beszopatnak, hogy öröm nézni. Aztán lesheted az nagy nehezen összekapargatott XP-t.

    Amúgy a Natalya Set azért kötelező, mert Damaged Reduced by 30% és socketes is. Ha háromsocketes lesz meg, akkor ajánlok bele három Ber rúnát, ami fejenként 8%-os Damaged Reduced-es és akkor így 54%-os lesz a DR-ed, azzal pedig röhögve mehetsz akárhova.. A 30%-os is igencsak megvéd, arról nem beszélve, hogy az assa Shadow Disciplines képességei között van egy blokkolós passzív képesség, (nekem most 52% körüli eséllyel), ami automatikusan működébe lép ha két karommal harcolsz. De csak akkor. És így szinte alig kapsz be ütést... Ebben csak az a rossz, hogy így néha te is nehezen találsz be, ha sokan vesznek körül, mert blokkolsz elég sokszor. Olyan ez mint a palanál... De ez legyen a legkevesebb.