26171
  • Árnyvadász
    #8875
    Előtte lévő barbomnál raktam mindkettőre ahogy kell.

    Ez a mostani taktikai barbár:D Bár szerncsére csicska nélkül is talál szépen. Emiatt aggódtam is. Mert mi van ha kinyírják szegényt és én meg ott maradok árván azt szart se érek. De hál istennek nem így van, mert ő Hazade az übercsicska:D Meg egyrészt most már van nélküle is (ha beadná az unalmast) elég AR-em egyenlőre. De taktikának azért nem rossz ez. Majd most jön a Hell ACTII. Eddig bevállt, szerintem ezután sem lesz gond. Meg aki kinyirja a Ősöket Night-on (Csicskám ugye) az már azért nem piskóta karakter:)

    WW-el meg mindig odapörgök hozzá ha baj van, és azt nem szokták díjazni az enemyk.

    Kérdés: ha set-et adok csicskámnak, akkor érvényesülnek rajta a plusszok? Most azon gondolkozom vannak e olyan set-ek, de fullos azt hiszem nincsen, ,mert a Hwanin-ak meg öve is van. Mind1, akkor ez nem volt kérdés. Akkor úgy kérdem a két setes plussz érvényesül rá?
  • Árnyvadász
    #8874
    Bazz... Én meg azt hittem minden nehézségi fokozaton ugyanolyan csicskát vehetsz csak magasabb a szintje, életereje, meg ilyenek, de hogy az aura más azt nem tudtam. Így akkor teljesen világos, hiszen egy Migthos porba alázza az AR-est. Mondjuk nekem az volt a taktikám, hogy a Barbom kapja a magas AR-t a csicskától, hiszen ha magas az AR akkor mindenképpen találok, így alig raktam valamit a Dex-re, ment helyette az Strange-re. Ha Mightosat választottam volna, akkor rogyásig rakhattam volna a Dex-re, meg azért a Strange-re is hiszen barbnak a Strange-re a viselhető cuccok miatt mindenképpen kell. Tehát én taktika miatt választottam így. De akkor is új ez a Might-os csak Nightmare-be van dolog. Fel se tünt. Végül is ezzel az AR-essel nem jártam rosszul, mert 12000-es AR-em van a Berserkre és 8000-es a WW-re, és ezt ő emeli ennyire. Nélküle 8000, 5000-re megy vissza, de mint mondtam pont amiatt, hogy így a Dex-re nem igazán raktam.
  • Noodlee
    #8873
    Ha megszeretném változtatni a passwordömet, akkor hogyan tom megtenni?
  • Laalee
    #8872
    normálon elég jelentéktelen aurát adnak, egy attack ratinges csicska sokkal kevesebbet ér mint egy might os. harcos karakternél.
  • Noodlee
    #8871
    Én arra gondoltam, hogyha felveszel egy csicskást, és veled fejlődik pl: lvl 80-ig. Megnézed pl: a HP-ját, és megnézed egy felvehető 80. szintű csicska HP-ját, akkor a te csicskásod HP-ja magasabb lesz, mint a felvehetőjé. 1.9 alatt singlében ez így volt, gondolom most is így van.
  • EqUiNoX
    #8870
    Ez szerintem marhasag, mar bocsanat. Azert fejlodik jobban a korabban felvett csicska, mert normalon korulbelul a karakter szintjenek megfelelo a csicska is, igy a szintelteresek miatt o is aranylag sok xpt kap. De najton/hellen mar lehetnek elteresek igy o csak minimalis %at kaphatja mint a karakter, igy aztan tenyleg nehezen fejlodik. (persze ha a karakter a neki megfelelo monsztokat irtja, akkor szembetuno ez a kulonbseg) Erre a legjobb modszer, a csicska huzasa, a neki megfelelo monsztok irtasa ugy, hogy te csak legyengited oket, majd o uti nekik az utolsot - ergo o oli meg. Fel kell tapolni a karakter szintjere, majd onnan folytatni a kozos harcokat. Igy is lesz elteres, de lenyegesen kisebb. Nem hiaba mentek annakidejen az emberek akt5be ugy, hogy a hireling utott es kapta az xpket, a jatekoskarakter pedig csak leverte oket minimalis eletre. De javitsatok ki ha tevedek..
  • Noodlee
    #8869
    Minnél elöbb felveszel egy csicskát annál jobban fejlődik.
    PL: felveszel egy lvl 10-es csicskát, mire lvl 80 lesz jobbak lesznek a tulajdonságai, mintha kapásból egy lvl 80-ast vennél fel.
  • Árnyvadász
    #8868
    Akkor egyértelmű a WW előnye. Szerintem kőbe is véshetnénk: Ha barbár, akkor WW, BERSERK, KIÁLTÁSOK, MESTERSÉG, TERMÉSZETES ELLENÁLLÁS MAX.

    Te tapasztaltabb vagy a Dioban mint én, tehát hozzád képest én csicska vagyok:D Béreljetek engem!
  • Árnyvadász
    #8867
    "elég idétlenség normalos csicskával szaladgálni"

    Ezt mire érted? Mert ha arra, hogy írtam normal-on vegye fel az miért baj? Minnél előbb veszi fel, annál több XP-t kap és erősebb lesz. Vagy rosszul tudom? Hisz amikor normálon felvettem a barbot (minek mondjuk), akkor mire Nightba odaértem és akkor vettem volna fel, addigra a normalos csicska már vagy 7-8 szinttel ütötte azt akit Nightba tudtam volna venni. Életerejéről nem is beszélve meg ilyenek.
  • Laalee
    #8866
    hero editorban csináltam egy karaktert minden skill 20, kezében 2 500damages balta botd levi, arreat face marrowwalk soj bk ring mara amu life mana leach 75% all res

    a skill pontokat kivéve minden szabályosan volt szétosztva

    hellen döglött nagy csoport körbeállja és nemér semmit a frenzy sajna. igy le is álltam a bnetes freny barbimmal.
  • Laalee
    #8865
    minden támadó karakter mellé érdemes might os csicskát venni! jó cuccokkal a megfelelő szinten + odafigyelve a csicskára nehezen hal.

    elég idétlenség normalos csicskával szaladgálni. olyan karakter mellé mint az assa vagy amazon nekró, aminek van idézett segitője mégjobb a csicska, mert mégnehezebben hal, és több társ felé osztja az aurát.
  • Árnyvadász
    #8864
    Igaz. Akkor fiatal barbár barátunk majd eldönti melyik a szimpibb. A Frenzy ha jól emlékszem elég jól oszt szinergiára is, tehát magas szinten ez is egy alternatíva. Meg ő is kap. Mondjuk nekem annak idején a duplalóbálás (Frenzy alatt van kettővel kb.) nagyon bejött. Csak hát a WW azért mégiscsak olyan édi. A WW-be egyedül nekem az nem tetszik, hogy nem tudom megnézni közben (mindig meg kell állni egy picit) mennyi az életereje az ellenfeleknek. Mondjuk nem sokáig élnek, de azért mégiscsak jó lenne rápillantani, mert van egy-két unique szörny aki halálakor robban és azért nem mindig jó ott lenni ilyenkor a közelében.
  • shaba23 #8863
    oké :)
  • Árnyvadász
    #8862
    Nekem anno ez a Hazade MF csicska volt, így jól kiegészítette a barbomat. Kettejüknek együtt volt is vagy 600-as MF-ja, de ahogy olvastam itt és tapasztaltam bőven elég ha 100 felett van és 400 alatt.

    Aranyos csicska ez is!!! lvl93 az nagyon szép teljesítmény. A nevét majd nézd meg légyszi, bekerül ő is a Hall of Fame-be:D
  • Laalee
    #8861
    frenzy nél sem kell kattogtatni mint a barom jobb egérgombra kell beállítani és ugyugy használni mint a ww
  • shaba23 #8860
    A csicskám nevét nemtom:)

    most lvl93-as és fagyiaurás (act2)
    Az MF sorcomnak hathatós segítség Pindle ellen.

    Life 2010
    Str 223
    Dam 330-1746
    def 3252
    resistek
    psn 85
    többi 75

    Fegyver The Reaper's Toll
    Sapka Andariel's Visage
    Páncél Upgradelt Eth Shaftstop
  • Noodlee
    #8859
    Single játékban nem volt gondom a feltámasztásával, mert nem hagytam hogy odavesszen, de neten nagy a pörgés.
  • Noodlee
    #8858
    Akkor ugrott a csicskás :( Bazz
  • EqUiNoX
    #8857
    Egy holyfreez azert jol tud jonni, de ketsegtelen hogy egy ido utan felesleges es tobbe kerul mindig feltamasztani mint amennyi a haszna...
  • EqUiNoX
    #8856
    1 pont tokeletes eleg ra, felesleges a 20. Aztan ha van rajtad 350/400+ mf, akkor van eselyed hogy kiszedsz a hullabol valami finomat. Persze szamit a hulla szintje is, de ennek nezz utana valami friss TC tablazatban.
  • Noodlee
    #8855
    Single gameben annak idején kifogtam egy barbi csicskást Wulfgar névvel...

    No Comment
  • Árnyvadász
    #8854
    Igen:) Tolvajok koronája nálam is befigyel, plussz ahogy írtad a Baal runra kötelező vinni őket az XP miatt:D
  • Árnyvadász
    #8853
    Többet nem írok ma:) //De kevesebbet se. Tényleg, amúgy E3 van. Marhára érdekel is:D
  • Árnyvadász
    #8852
    Barbra soha! Az a legaggyibb.

    Amik szóbajöhetnek: Száfegyveres csicskák-mivel távoltarják az ellent, Íjászlányok-jó a seggük és messziről szépen tudnak szedegetni, na persze he közelkerül hozzájuk valaki akkor shift+1,2,3,4 :) Vagy szeva. Illetve a fagyvarázslat kilövős csicska azt hiszem ACTIII-ba na az még okés. Barbár csicska az nagyon tré, bár lehet van aki kitudta hozni belőle a tutit. Én nem.
  • Árnyvadász
    #8851
    Semmilyet. Már elkéstél vele. Csicskát normálon érdemes felvenni, mert úgy mire Nightba érkezel, ahol most is vagy ugye, sokkal jobb lesz már, mint amit most megvásárolhatnál az assád mellé. Amúgy pedig assa mellé tök felesleges (ettől még okés persze, csak kérdés nem őszülsz e meg az állandó pénzhiánytól) csicska, mert ott a Shadow Master, és az pénzbe sem kerül. De ha már csicska, akkor mindenképpen olyat mai távolról nyomja a fagyasztó szarját, vagy íjász is befigyelhet, mert az assa ha Martialos ugyis a tömeg közepén lesz vagy a szélén de mindenképpen a szörnyek büdös lehelletének a központjában. Röviden ennyi.

    tehát: defense+holy freeze
  • Árnyvadász
    #8850
    Barbár

    Az adott mesterségre (attól függ melyik fegyverrel szeretnél tarolni) 20 pont, tehát max. Ebből nem szabad engedni.

    Whirlwind, Berserk 20-20 pont. Mivel Night-Hell fokozaton semmi mást nem fogsz csinálni, csak forogni (nem uncsi egyébként) ha pedig jönne egy immune the physical szörny, akkor meg rárontassz Berserk-el és ennyi.

    Kiáltásoknál a középső ág végigvitele a fontos egészen Battle Order-ig. Így lesz védelmet növelő, életerőt-manát növelő, és képességnövelő kiáltásod is. Ezek nagyon hasznosak, de ezeket nem szükséges maxig kitolni. Elég rájuk mondjuk 10 pont a többi meg majd jön a pluszokból. Ami biztos 20 fölé fogja ezeket a képességeket emelni.

    Frenzy a nagy kérdés, mert ez megváltoztathatja a pontjaid eloszlását. Ha szeretsz két fegyverrel kolbászolni és ütni-gyakni mint a vadbarom, akkor érdemes inkább ezt kimaxolni és mondjuk a Whirlwindből pár pontot erre áldozni. Nem rossz a Frenzy, de a WW kényelmesebb az újjaidnak. Csak egérgomb lenyom (megfelelő manalopás mellett) és ide-oda kell huzgálni az egeret azt annyi. :)

    A fegyverképességek alatt van néhány ikon. Ezekre tegyél legalább 5-6 pontot. Mindegyikre, aztán a többi jön a plusszokból (+to all skill-es cuccok). Gyorsabb futás-járás, nagyobb védelem, ellenállás és ilyenek amik ott vannak, ezekre pedig ha nem is kimaxolva, de szükséged lesz. A természetes ellenállást érdemes esetleg picit jobban megpakolni, arra mehet akár 10 pont is.

    Kb. ennyi. Barbárnak nem sok más képessége van amit Hell-en kamatoztathat. Ugró Támadás (Leap Attack, Concentration, meg ehhez hasonlók: felejtsd el.) Egy pont azt jónapot.

    Annyi még lenne, hogy ha szeretnél a kardon kívűl más fegyvert is forgatni, mondjuk kalapácsot (IK miatt), akkor oszd meg a fegyverképesség pontjaidat, bár ez nem túl szerencsés, viszont változatosabb lesz a játékmeneted. Nemcsak Karddal hasítasz majd, hanem kalapáccsal is. Ennyiben ki is merült ez:) Az IK set nem rossz, de nem is a legjobb. A Fegyver ami miatt nagyon király a set, mivel az mindenre sebez tökmind1 ki milyen immunis. Szvsz, a unique cuccos barbokból (socketes is) többet ki lehet hozni.

    Többiek majd még írnak neked. Hali!
  • Noodlee
    #8849
    Esetleg érdemes majd lecserélni egy spellcasterre, vagy barbira???
  • Noodlee
    #8848
    Az Act2-ben Nightmare fokozaton milyen csicskást érdemes felvenni egy assassinnak??

    Combat/Nightmare Difficulty: Jab/Thorns
    Defense/Nightmare Difficulty: Jab/Holy Freeze
    Offense/Nightmare Difficulty: Jab/Might
  • Bobber
    #8847
    hat nekem minden szinte mindeen csincskam leviathant hord ill bonehevet amibe ket amn runat raktam ami az eletero9 viszalopoasrol gondoskodik illetve sapkanak csak is Crown of Thieves ezt adom mert ebben is eleg jelentos eletero viszalopas van:):) inen kezdve el jo a csavo es ha meg ethereal lenne a bonehew az lenne az igazi de igy is eleg jol sebez es ha meg is utik a kov utesevel visszaszivja magat szal meg hellen is siman megalja a helyet :):):):) sott a ballrunokba kotelezo vinni:):):):)
  • Laalee
    #8846
    1,09 ben szórakoztunk mf find item barbival, egykét jó cuccot kidobott, de az bociknál volt, és azok a bocik bizony nem a mostaniak :D

    szerintem barbár elég tré lett 1.10 ben a ww bugos frenzy meg gyenge.
  • Laalee
    #8845
    csicskára én egy gazet raktam meg egy shafstop ot um runával, asszem upgradelt, meg egy 3x0 sebzésü uniqe lándza, meg egy bonehew várja hogy megfoghassák :) persze might aurás
  • VGQ
    #8844
    Hali

    nekem kellene egy Barbár leirás.Ha lehetne akkor kardos, baltás vagy esetleg kalapácsos(sheefers hammer(lehet rosszul irtam bocsi)) skillre felépitve.A lényeg,hogy már 15ös szintü vagyok,de sajna mivel nem adtam semmihez pontot,ezért elég csicskának érzem harc közben:(


    Ja és megkérdezném,hogy az items find skill ér-e valamit 20as szinten???
  • Árnyvadász
    #8843
    Ok:)
  • shaba23 #8842
    Megnézem az én tsitskámat és leírom hogy mit tud :)
  • Árnyvadász
    #8841
    Köszönöm! Ez valóban ígéretes tárgy. Bár ahogy látom, még egy kis Druida képesség is befigyel.

    Sztori Magazin helyett, csak sztori:

    Tegnap előtt kb. (mostanság eléggé szétszórt vagyok) a lvl76-os barbommal leugrottam megnézni miújság a Nightmare Ősöknél. Mivel már ré találkoztunk, gondoltam elbeszélgetünk kicsit és ennek baltám éle majd még nyomatékot is kinek-minek a fejére, testére. Hisz így szép az élet. Na de nem lenne teljes a menta, ha nem vittem volna magammal hű társamat és kisérőmet a Csicskát. Neve: Hazade. Alapból erre hallgat.

    Nos az kis csicskám elkezdett foglalkozni Madwac-al, míg én messze földről híres forgószéltáncomat jártam, ám valahogy arra az álláspontra jutottam, én inkább most pihennék egy kicsit. Miért is? Hazade egyedül rendberakta a társaságot én meg leálltam nézni az egészet, "majdhogynemcsak" mozijegyet nem váltottam. :)

    Hazade amúgy lvl75-ös és ha ráordítok akkor védelem: 7000 felett, életerő: 2500 körül, ereje 185, minden ellenállása 75 a fegyvere pedig ViperFolk vagy ilyesmi, ez egy elite unique szálfegyver. Ő amúgy szálfegyveres AR (attack rating emelő) csicska. Sebzése 820-1600 körül Ja és ugye amit nem lehet kihagyni: Méregsebzés, életlopás befigyel (ez a sisak miatt), plussz a fegyver Nagyon Gyors Támadási sebességre képes, ezenfelül még 50%-al megnövelt támadási sebesség is van.

    Ez a csicska már majdnem kari:)
  • Bobber
    #8840
    fenn vagyok ha kell meg segitseg
  • Evil
    #8839
    Szal senkinek nincs necro summon skiller e?Amugy tok jo, hogy itt is beindult, egy kisebbfajta trade, legalabb nem kell a sok lokott kulfoldivel ciganykodni.
  • shaba23 #8838
    van most fent vki aki segítene cuccolni?
  • Hyder
    #8837
    PM ment
  • shaba23 #8836
    Heart of the Oak*

    4 Socketed Staves/Maces*
    Ko + Vex + Pul + Thul

    +3 To All Skills
    +40% Faster Cast Rate
    +75% Damage To Demons
    +100 To Attack Rating Against Demons
    Adds 3-14 Cold Damage, 3 sec. Duration (Normal)
    7% Mana Stolen Per Hit
    +10 To Dexterity
    Replenish Life +20
    Increase Maximum Mana 15%
    All Resistances +30-40 (varies)
    Level 4 Oak Sage (25 Charges)
    Level 14 Raven (60 Charges)
    +50% Damage To Undead