26171
  • Bobber
    #8835
    egy flail ami runaszoval van kitomve de jo utossel nezd meg a runewordben:):):)
  • Árnyvadász
    #8834
    Ja igen: Sokszor esett már szó róla, de pontosan mi is az a HOTO??? Mert amúgy fingom sincs róla. Thx
  • Árnyvadász
    #8833
    Tegnap végre eljött az igazság pillanata. Sikerült megoldanom a mentés problémát. Kislemezre mentettem ki a karaktereimet és onnan már hajlandó volt őket elmenteni, így megtudtam csinálni a cuccátadást is.

    A probléma az volt, hogy CD-RW-re írtam ki a mentéseket és emiatt nem volt hajlandó változtatni a tárolt adatokon a W98, olyan mintha úgy vette volna ez továbbra is CD adat és azt ugye nem lehet felülírni. Mindenestre érdekes, de nagyjából el tudom fogadni, hogy egy 8XCD olvasó és egy W98-as rendszer talán még nem ismerte anno ezt a formátumu CD lemezt. Végül is most már mind1, egynapi idegeskedés után késő este-kora hajnal tájékában HELL-en már folytatni tudtam a mókát és fejlesztettem tovább kedvenc karaktereimet.
  • Bobber
    #8832
    na senki nem tud meg mindig semmit hogy mi lehetett teganp este a bneten ez az ujj divatbemutato???:):):):) eleg sok volt a csuhas ember:):):):):):) ill hogy lehet e meg hasznelani az MH-t mwert azota nem merem hasznalni es a nelkul huzni embereeket eleg korulmenyes:):):):):):) szal ha valaki tud valami infot az plz ossza meg velunk is:):):):)
  • Árnyvadász
    #8831
    Működik 1.10 alatt is én már kipróbáltam. A páholy letöltéseinél is írták, hogy 1.10 kompatibilis, csak ugye most nincsen páholy. :(
  • Bobber
    #8830
    ha a neten akarod a cuccolast megcsinalni akkr ahoz ket diablo kell na meg singel gameban ahoz egy dll filet kell feluliratni. keress ra a neten egy d2gfx.dll-re es azt kell feluliratni
  • Noodlee
    #8829
    Lehetne má Páholy!
  • EqUiNoX
    #8828
    keress ra a d2gfx.dll-re a googleval. 109 alatt muxott, 110 alatt nem probaltam, de vszinu hogy menni fog. Proba szemcsere..
  • Noodlee
    #8827
    Hi!
    Ha lesz majd időd, akkor végighúzhatnál NM-en Act2-n. Nem tom ma leszek, vagy nem.
  • Tombi
    #8826
    sziasztok 2 diablot szeretnék 1szerre futtatni cserebere miatt légyszi adjatok linket előre is köszi !!!
  • shaba23 #8825
    oké...de pillanatnyilag ott tartok, hogy please wait...
  • Bobber
    #8824
    szai shaba ha van kedved akkor most fenn vagyok neten gyere adok vipert csak wisperezzel ram az ac nevem boros
  • shaba23 #8823
    szerettem volna pedig jáccani egy cseppet
  • Bobber
    #8822
    sracok a bnet a beka segge alatt van most:)
    a karakterem kapott egy szep csuhat es azt mondja hogy open bnetes karakter dee nem vagyok ezzel egyedul mert szinte mindeki csuhas volt:):)):
    nagyon loll nem tom mi ez de teljesen kesz a bnet:)
    kiirt valamit hogy 5 percmulva updateli magat a bnet na ez lett a vegeredmenye:):)azert ha valaki majd tuzd valamit az irjon:):): ja es mot meg ki is vagott:):):)
  • Laalee
    #8821
    megint AZ van :D
  • Laalee
    #8820
    az volt bár most sem jobb :D 2 perce probál bejelentkezni
  • Evil
    #8819
    neked is az volt amire gondolok?
  • Laalee
    #8818
    ez a b.net mostanaban kritikán aluli, kezd emlékeztetni a régi szép időkre :D
  • Evil
    #8817
    Engem viszont erdekelne necro summon skiller , alcohoool az ac c om , aztan majd megegyezunk.
  • Aspyrin
    #8816
    Ajánlat vége, minden elkelt. Firesorcom 10k-t sebez fireballal és 22k-t meteorral
  • Bobber
    #8815
    shaba ha majd leszel keressmeg az accom Boros es adok szivesen:):) cask talakozzunk :):):) na majd keress ded ha minden igaz akkor holnap dedlelott lehet hoyg lesz shaman is es akkor ha o van szinte tuti hogy en is:):) es inkabb a dioba keress mert ott jobban el lehet kapni mint itt mert ide van amkior egy napig be se teszem a labam:)
  • VGQ
    #8814
    pedig münködött,mert egyedül csak a mailcimemet kelett megadnom és a többit elfogadta.
  • Shaman
    #8813
    Nem értem,attól,hogy van war3-as accod,miért kellene ennek Diabloban is müködnie?

    Igaz mindkettő bnet,de attól még nem müxik...
  • Noodlee
    #8812
    Én arra tippeltem, hogy a Battlenet ismerte az Accountot, de a Dióba nem léptek be vele 90 napon belül, ezért ugrott a kari.
  • VGQ
    #8811
    De ma vettem meg az eredeti cd-t.Viszont nem regeltem magamat ujra, hanem csak simán a warcraft 3 által használt regemet használtam és azzal léptem be.A war3-ba simán be birok lépni szal nem értem mi a gond.
  • Noodlee
    #8810
    Csak nem mondtad, hogy W3-ban már volt ilyen Accountod...
  • Árnyvadász
    #8809
    -volt
  • Árnyvadász
    #8808
    Úgy tudom ezt akkor írja ki, ha volt lejárt a 90 napod, azaz ennyi vagy több idő óta nem néztél a karaktered(id) felé. A megoldás új account és név, viszont így elveszett minden ami megvolt.
  • Árnyvadász
    #8807
    Holnap elküldöm a mentésem (Ilana), most mennem kell...

    Az NTFS-es mentéseket meg átteszem egy FAT32-es particíóra és úgy dobom fel W98 alá, ha úgy megy, akkor megvan a probléma, ha úgy se akkor...... Lövésem sincs.

    Otthon pont az az egy particíó amin a Diablo is van NTFS, a többi FAT32-es, nyilván ha átrakom a mentést a FAT-osra, akkor az konvertálódik, tehát utána a W98-as FAT-os partició is kezelni tudja. Ez lehet egy megoldás.
  • Noodlee
    #8806
    Ha gondolod, akkor megnézehetem én is a mentésed. Dobj üzenetet privátban, és megmondom az E-Mail címem.
  • Noodlee
    #8805
    A win98 nem látja a NTFS filerendszert, az NTFS viszont látja a Dagadt 32-est.
  • VGQ
    #8804
    itt az elözöhöz a kép

    http://lordvgq.xw.hu/hiba

    remélem tud valaki segiteni.
  • Árnyvadász
    #8803
    Kipróbáltam a harmadik gépen is. Telepítettem és indítanám: Erre nem ismeri fel a lemezt. Azt mondja tegyem be a LOD lemezt, közben az van bent. Na jó én azt hiszem feladom.

    Esetleg arra gondoltam, de lehet ez ökörség: Otthon NTFS rendszerű az a particíó amin a Dio van. Ezek a gépek meg FAT32-esek. Lehet ezért nem akarja menteni őket? Nem tudom. Szerintem ez nem lehet gond. Ami épp NTFS lenne itt bent és XP-s is, az meg nem olvassa a CD-t. Eddig semmi baja nem volt, azon a gépen is játszottam a neten és single-ben is. Most meg meg se nyikkan. Otthon még van egy gagyi régi gép, azon még megpróbálom ezt a csereberét hátha, ha nem akkor ennyi. Esetleg még egy barátom segít, elküldtem neki a mentéseim nézze meg nála megy e rendesen és tud e menteni meg cserélni. Nála van internet, szóval ott okés. Arra gondoltam még, de szerintem ez is baromság, mert tuti a mentésben nincs ilyen tárolt adat, hogy Otthon XP alatt mentettem itt meg W98, W2000 van aztán hátha emiatt, de ez lehetetlen. Ezek már csak túlreagálások a részemről, mert komolyan fingom sincs mi lehet ennek az oka. Mind1, otthon nyomom, ott megy, aztán a cuccokat meg megtartom. Nézegetni jó lesz, többet úgy sem tudok vele csinálni. Az meg kizárt, hogy a Barbommal megtaláljam ugyanezt a baltát... jaj de jó... picsába már. :)
  • VGQ
    #8802
    Hi

    van 1 bajom.Kiirt valami hibát a dio játék közben és most ha be akarok lépni akkor kapok egy ilyen hibaüzit
    login error
    that account is not exist.
    Ezután van még szo valami 90 naprol gondolom,hogy ha nem lépek be akkor ujjat kell csinálnom.
    Szal hogyan tudom megoldani ezt a dolgot??
    Automatikusan kidobnak 5-10 perc mulva??
  • MadJani
    #8801
    Keresek egy akármilyen HoZ-t meg egy guardian-t. Adnék érte egy Ist-et. Ha valakinek megfelel keressen meg este a MadJani acc-on.
  • Árnyvadász
    #8800
    Nem értem!!!

    A múltkor írtam, hogy nem tudok menteni a Diablo-ban. Illetve ment csak éppen semmi nem történik, a karakter marad úgy ahogy volt.

    Letöröltem a Diablo-t és feltettem újra. Elhoztam az otthoni mentéseimet: UGYANAZ! Látja őket, de ha bemegyek az egyikbe és valamit változtatok, utána meg mentek akkor: SEMMI NEM TÖRTÉNIK!

    Gondoltam a gép szar, ezért fogtam és kipróbáltam egy másik gépen is: UGYANAZ!!! A harmadik gépen még nem volt időm kipróbálni, majd délután, azaz hamarosan.

    De akkor most mi a **** van? Tudtommal lehet hozni-vinni a mentéseket a különböző gépeken ide oda. Eddig nem volt ilyen problémám sosem. Vagy 1.10 alatt már nem? Ez valami védelem? Nem hinném.

    Bazz, Ilana a bérgyilkosnőm (lvl88) a hétvégén megtalálta a játék legjobb Elite Baltáját Hell ACTV-be, erre most nem tudom odaadni a Barbáromnak aki ráadásúl full Baltás barbárnak lett fejlesztve. Arról nem beszélve, hogy csupa Elite Unique cucc esett a hétvégén, mind lvl70 feletti szintkövetelménnyel és az assamnak nemigen jó egyik se, de a többi karimnak nagyon is jó lenne. De mentés nélkül szart sem érek így vele. Otthon meg nem tudok csereberélni, mivel ahhoz kéne hálozat. Hálókártya van, és be is állítottam minden szarságot (TCP/IP, DNS, egyéb.. azonosító), de mivel inaktív a kapcsolat, nem lát a Dio TCP/IP címet, így HOST-olni, JOIN-olni sem tudok.

    Na ez mitől lehet? No mentés hiba... Ha valaki tud rá választ adni akkor megköszönném, ha nem akkor odaadom a cuccaimat neki, mert utána nekem is megmarad, mivel nem ment a program :DDD ÁÁÁÁÁ.... Amúgy is odaadnám, csak...szóval röhej az egész.
  • Noodlee
    #8799
    Most figyeltem rá az Über Diablo nevű csodára :)
    Háááát...
  • shaba23 #8798
    Mivel sosem volt ilyen nekrom, nem tudtam, hogy nincs-e vmi speciális trükk :)
    A Viperamagit megköszönöm
    Bobber nekem most is jó, ha te ráérsz :)
  • Bobber
    #8797
    eee akkor miert nem valaszolsz az msnre???
  • Bobber
    #8796
    shaman ma hogy melozool??
    mert e geped most is be van nyomatva szal otthon vagy vagy melohelyen???? mert telleg tele vagyok runaval:)::)
    ja shaba szerintem nekem van vipermagim de nem tul jok:(:(:( de ha kell adok szivesen:)