26171
  • Noodlee
    #8915
    Szerintem még az ittlévők közül nem sokan futottak össze Über Dióval :)
  • Bobber
    #8914
    felek hogy ezer es az meg sokara van de ha annyi kell hat lehet hogy kivarom:):):):)
  • Bobber
    #8913
    nem tom de mar 627:):):):)
  • Bobber
    #8912
    ha valaki tudja hogy van ez legszi irja le:):):):):): nem akarok itt alni az eletem vegeig:)
  • Noodlee
    #8911
    Mennyinek is kell lennije??
  • Bobber
    #8910
    626:)Ö:):):):)
    mondom:):):):):) ha igaz amit irok akkor el se hiszem:):):):):)
  • Bobber
    #8909
    lehet hogy a hackelt sojokat most adjalűk el ugyanazon az ipn amin en vagyok:):):):):) na innen meg egy darabig nem lepek ki:):):):9
  • Bobber
    #8908
    lehet hogy jo helyen vagyok mert most meg kiirta hogy 625?? nem merek kilepni:):):):)
  • Shaman
    #8907
    No akkor: Assának lehet jó az AR-es kísérő,de ettől a sebzése nem fog nőni,hiszen nem DEX-et kap,hanem AR-t...

    1.10-es sorcinál nem gond a Meteor leérkezési idő,ugyanis 1.10-ben fejlesztessz mellé a synergie miatt Fire Ballt-t s addig azzal lövöldözöd őket,míg leesik a meteor...
  • Bobber
    #8906
    624 ston of jordan sold to merchant :):):) most irta ki:):):) hatha egyszer mar en is kifogom uberdiablot:):):)
  • Noodlee
    #8905
    SOJ = Stone of Jordan Unique gyűrű
  • VGQ
    #8904
    Mer sajna a SOJ-on kivül a felét nem értem amit irtok:)
    Tudom láma vagyok,de nincs még diablo szotáram
  • VGQ
    #8903
    Én uj vagyok ugyhogy beszélhetnétek egy kicsit magyarul?
  • Noodlee
    #8902
    LOL
  • Bobber
    #8901
    ne is mond:)
  • Noodlee
    #8900
    Én egy pár nappal ezelőtt észrevettem, hogy az inventorymban van egy beazonosítatlan gyűrű, hát nem SOJ lett belőle?? :)
  • Bobber
    #8899
    ja es ez ma is igy megy jo kozelitessel a set itemeket mar altalban azonositas nelkul tudom mik:):):) az junik amuk meg gyuruk meg borzongassal fognak el mert nem tom mik azok es mindig remenykedem hatha valami jo es olyankor bejon egy manald ring vagy egy nakozan amu es megut a guta:):) a junki jewel meg ugy is rainbow facet:):):)
  • VGQ
    #8898
    jah közben rájöttem ahogy nézegetem a jewel tulajdonság/szint arányát.
  • EqUiNoX
    #8897
    Kibol pottyant. Az hogy ki azonositja semmit nem szamit. Erre a legjobb "pelda" a 109es hekkit modulok tomkelege, amelyekkel mar akkor lattad a foldon levo bocirun soran esett targyakat, amikor azok meg unindentek voltak. Junik gyuru es amunal jol jott, a tobbi set es junikot mar az alaptipusbol te is be tudtad azonositani..
  • Bobber
    #8896
    ja elirtan nem horogratot akartam irni hanem lutgohleint vagy mi:):):)
  • Bobber
    #8895
    árnyvadász nem ertelek itt irkalsz a neten akkor miert nem bneten nyomatod a gamet mert ugy legalabb lenne ertelme is nem csak allandoan az unalmas egyedul let hiaba is irod be hogy 8 emberes legyen a game:):):) a csicskak fejleszeteserol meg annyit hogy en altalaban a frissen vasarolt csicskamat nighton elviszem baalrunba amit en krealok szigoruan egyedul es a 4x szintjerol ott felhuzom 6x szintre addig csinalom az ujj jatekokat amig el nem eri a kivant szintet utana elmegyek night bocizni szinten szigoruan egyedul es itt 70 es szintig ill a fele huzom a csicskat utana atmegyek helre es horogratban huzom en is a csicskat lehetoleg minnel nagyobb tomegek lehentelesevel a csatiban vagy ha mar egy kicsit kemenyebb akkor a tombban olyan 80 as szinttol meg mar viszem magammal a baalrunokba es jo sok loveert tamasztgatom ha megdoglik:):):):):)
  • VGQ
    #8894
    Az te csak hiszed.1 mp alatt levadásszák a mukidat.Én probáltam fejleszteni,de nem lehet,illetve csak nagyon nehezen.Harrogath elsö pályályán van a legnagyobb esélyed a szintlépésekre,mert az aránylag eccerü.és nem lövik le mp-ek alatt.
  • Árnyvadász
    #8893
    Itt megtalálod amit keresel:

    http://www.battle.net/diablo2exp/items/jewels.shtml

    Prefixes and Suffixes a lényeg. De ez részletesen le van írva.
  • Árnyvadász
    #8892
    Assamnak akkor veszek egy Might-osat. Elviszem HELL-be beírom /players 8 és percenként fog lépni egy szintet:D ÁÁÁÁÁ... Jaj de könyörtelen....Ez nagyon kira.
  • VGQ
    #8891
    Nekem lenne egy olyan kérdésem,hogy a jewel adta tulajdoság mitöl függ??Honnan pottyant,vagy hogy ki azonositja???
  • Árnyvadász
    #8890
    Ja..... Azt hiszem ma nem vagyok magamnál. Tényleg: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

    Thx, akkor ma este megyek azt veszek egy raklap Night-os csicskát. Azt húzom, legalább nem csak arra várok mi esik, hanem fejlesztek is valakit:D
  • Árnyvadász
    #8889
    Berserkre kevés lehet az 1 pont, mivel az Immune the Physical szörnyeket a barbát csak és kizárólag a Berserk-el tudja kiütni. Márpedig Hell-en nagyon sok immune the physical ellenfél van. Van olyan rész, ahol minden második az. És akkor szerintem kevés az 1 pont, mégha rájön 10 is vagy több. Inkább 5-6 pont akkor már. Vagy nem? Most ez eszembe jutott.
  • Noodlee
    #8888
    Bármikor tudsz Nightban csicskást venni, csak nightban kell indítani gamét nem?
  • Árnyvadász
    #8887
    Én már nem merek semmit mondani:) Amúgy ez igaz, mert tényleg így van csak akkor ahogy Őseink írják: Nightba vegyél fel csicskát, aztán vidd oda ahol fejlődik és írts. Ennyi. Normalon meg el lehet felejteni.

    Végül is igazad van, én is ezt szajkóztam, de mégse nyerő a taktika, a fentebb és alábbak írt miatt, ami egyértelműen jobbnak tűnik. És az is nyilván. palámnál már így csinálom. Milyen szerencse, hogy van egy alacsony szintű karim aki még tud Nightba csicskát venni.. ÁÁáá...
  • Hyder
    #8886
    Bobber olvastad üzimet?
  • Árnyvadász
    #8885
    AR-ednek elvileg jónak kéne lennie, hiszen az assa a Dex-re rakással is kap sebzés plusszt. Én emiatt csak annyit raktam az erőre, hogy Naty páncélt eltudjam hordani, a többi irgalmatlanul ment a Dex-re és a Life-ra.. Így mondjuk kb. 300-as Dex-el nem gond az AR :D

    Assa: DEX, LIFE, erő annyi ami a karmokhoz meg Naty páncélhoz kell (érdemes lecsekkolni a Blizzard oldalon) némi mana (többit úgyis lopja) és ennyi. Martial Arts-osnál!
  • Árnyvadász
    #8884
    Köszi a felvilágosítást. Sajnos régen játszottam már (megvan kb. 1 éve is) amikor ezt a csicskát szerződtettem, és emlékeimben úgy élt, hogy mindenhol ugyanazt lehet, de akkor ez most ok.

    Barbár elosztás: Igen igazad van. Én az 1.09-es barbáromat viszem tovább tegnap kezdtem el vele komolyabban játszani, de eddig Nightmare /players 8-on ropi van. Igaz már Hell ACTII-be járok, csak hát a Baal run:) De az igaz, hogy nem szabad a pontokat elfecsérelni, mert valóban amit írtál arra megy aztán el is fogy a pont. De egyenlőre az enyim ilyen elosztással állja a helyét. Hangsúlyozom: /players 8-on!!! Ma kipróbálom Hell-en is, majd meglátom ott mennyi players-t íratok be. Azon mondjuk én is elgondolkoztam ahogy írtad, hogy a Berserk-re érdemes e sokat adni. Pont hogy szintet léptem tegnap, annyit láttam itt egyedül még a BO-ra érdemes, aztán slussz passz. Berserk 27-es, arra nemigen WW-re meg nem tudok rakni max.-on van. A szinergia is befigyel és ezt nagyon figyelembe kell venni. Csak nem volt kedvem egy teljesen új barbárt indítani, ha már ott volt egy lvl74-es 1.09-es. Ezt szeretném fejleszteni kb. addig ameddig az assa-t vittem. Különben is vár rám egy szintén 1.09-es pala aki még gyerek lvl47 egyenlőre őt is 1.10 alatt folytatom és mekkora mázlim van vele! Sarcifice-ra raktam 1.09 alatt egy halom pontot (10) mert nagyon bejött, de aztán később megbántam. Erre 1.10-ben a szinergia miatt ez ad a fana aurára már 50% sebzést még szóval rulez:D

    Amúgy nem az a lényeg, hogy 1.09-es egy kari, mert ha anno valaki normálisan elosztotta (értsd: nagyon nem szarta el a pontjait) a pontokat, akkor jó cuccokkal, jó ellenállásokkal ugyanúgy lehet jó Hell-re is. Max. 1.10 alatt indított már jóval tudatosabban tervezhető és kilehet belőle hozni a maxot, egyedül a szinergiát kell figyelni és akkor nincsen gond. Szerintem. De mivel most tesztelem ezeket a karikat és fejlesztem őket hamarosan többet tudok mondani róluk. Barbár egyenlőre takarít, és a pala is teljesen rendben van. Sorcim is ok, nála egy a gáz, hogy nem tudja a teleport varázslatot (már visznek is a keresztre a fórumozók) és ez 1.10-ben nagyon gáz. Vele kihagytam a villámágot, csak a Static Field-re raktam. Meteoros-Frozen Orb-os Sorci ami nagyon is ok, meg ugye az 1.10-től a Fire Ball is befigyel, mint pusztító tényező, de fagy immuniskok ellen nagyon gáz a karakter, mert a meteor lassú, hiába sebez 8000-et mire leér már nem pont ott vannak a szörnyek. Csicska meg gagyi, pont az kéne, hogy lekösse a figyelmét a szörnyeknek. na mind1. Sorcbol lehet indítok egy vadiújat, bár és beveszem a villámágot is, legalább annyira hogy egy két dolog megelegyen. TS,TP,CL ilyesmi.
  • Bobber
    #8883
    na azt nemtom mert sose huztam fel normalos csicskat de mint mondtam altalaban annak nincs is ertelme:):) szal ne az legyen a maghatározo hogy mennyi lesz auz eletereje mert az senkit nem erdekel es 80-90 es szint kornyeken mar olyan tul nagy diferenciak nincsenek szeirintem ill nincs nagy jelentosege ha valameiknek nagyobb mondjk 200 al az eletereje. Hanem mindenkeppen azt tartsd szem elott hogy mire kell neked a csicska es ennek megfeleloen dontsd el hogy melyik kellmert cseszheted te a nagyobb eleterot ha nem er semmit maga a karakter:):):):):) a penzl meg ne foglakozz mert egy ido utan ugy se fogsz tudni mit kezdeni a lovgeval:):):):) szal ha meghal a csicska akkor feltamasztod es kesz:):):):)
  • Noodlee
    #8882
    A #8871-re valaki bólintson rá, mert nem akarok hülyeségeket gondolni :)
  • Bobber
    #8881
    ja mint mar shaman is irta szinte mindenki nightos kiserovel szaladgal es hat ismetelnem kell nem veletlenul:):):) szoval erdemes felvenni az asanak a kiserot de igyzabol szerintem meg raersz ert ha fejlsezteni akarod a karidat akkor most ugy is baalrunba mesz ott meg egyenlore dogleni fog.
    en ugy szoktam csinalni hogy felhuzom a karimat a megfelelo szintre utana veszek csicskat es a csicska szintjenek megfelelo helyen irtok mint a barom ami nekem mar addigra nemigazan okoz problemat:):) igy eleg jol fel lehet tapolni a csicskat:):):) amugy martialos assa melle en meg nem vettem csicskat aszem pedig nekem is ilyen assam van de hogy oszinte legyek nem is tom milyet vennek melle:):):)
    lehet hogy kivetelesen szakitanek a hagyomanyokkal es AR csicsot vennek neki mert nalla a mightnak nem osk jelentosege van mert nekji nem a fizikai sebzesei nagyok hanem altalaban az elementalis sebzesek amik szamitanak na de ahoz el is kell talalni az ellenfelet:):):) a fagyis csicska meg nem otm tud e segiteni szal jol gondold meg hogy milyen csincskat veszel fel:):):)
  • Noodlee
    #8880
    Akkor érdemes felvennem csicskást lvl 59-es asassinnal NM-en act2-ben?
  • Shaman
    #8879
    Sztem nem tudod (ez mondjuk nem 100%). kreálnod kell új accountot.
    Amúgy is a legtöbb embernek több accja van..
  • Shaman
    #8878
    Én nem vagyok egy nagy barbár tudor,de elég jól ismerem az 1.10-et,s sztem ez amit te leírtál nagyjából egy halott barbár skill elosztása....
    1.10-ben nem lehet már annyi felé elosztogatni a skilleket,mert különben semmit sem ér a kari...

    Egyébként nekem van 1 Full IK-s barbom,ami így néz ki:
    WW,BO,Mace Mastery MAX,Resist 5,Berserk 1 (teljesen felesleges 20-asra vinni,1 pont elég rá),Shout 10 és közeledik a maxolás felé..
  • Noodlee
    #8877
    Ha megszeretném változtatni a passwordömet, akkor hogyan tom megtenni?
  • Shaman
    #8876
    Te valamit félreértessz.

    Mightos,vagy Holy Freezes csicskát (a játék legjobb segítői) CSAk night act2-ben lehet bérelni. Se hellen,se normálon nem. Bneten az emberek 95%-a Holy Freezes,vagy Mightos segítővel rohangál....nem véletlenül...