26171
  • Evil
    #8955
    +3 as boneflame van valakinek?
  • Árnyvadász
    #8954
    Köszi!
  • shaba23 #8953
    kardot lehet
  • Árnyvadász
    #8952
    Igen:) Számomra hihetetlen az, hogy van egy játék amiben annyit kell csinálni, hogy klikkel az ember és kész
    -gyakran emiatt le is írják sokan- ,mindeközben meg órákat lehet róla beszélni és könyvet lehetne írni róla annyira összetett. Ez a nagy dolog! A tartalom igen mély, a felszín pedig rém egyszerű. Na de nem akarok megint elkalandozni.

    Ígérem ki fogom azért próbálni, és el hiszem neked, hogy ez így van. Egyáltalán nem kételkedem benne. Csak nekem fontos az, hogy egy olyan karakter mellé válasszak csicskát, akivel még tulajdonképpen játszom a Diablot, haladok vele előre és csinálom a küldetéseket. Ilana-val már végigvittem és az utolsó négy szint semmi másról nem szólt csak arról, hogy: ACTV és mindenhol run. Meg esetleg befigylet pár Hell boci. Ez pedig ideig óráig okés, de utána már szörnyen frusztráló tud lenni.

    Tehát a lovag mellé 100% felveszem ezt a fajta csicskát és valószínű, hogy inkább a Holy Freeze-est. Ja igen! Régen volt, de nekem úgy rémlik, hogy a Holy Freeze-s csicska nem hordhat fegyvert ugye? Csak sisak és páncél... vagy másképp kérdem: Lehet e kezébe tenni (engedi e a program)? Vagy ha lehet, akkor a fegyver plusszok adódnak a csicskára? Mert ugye az csak lövi a fagyvarázst állandóan... majd erre egy választ plz... Thx
  • Noodlee
    #8951
    Már megint hozod a formádat :)
  • Shaman
    #8950
    Huhh de szép kisregény lett:-)))

    Ehhez csak annyit,hogy sok mindenben egyetértek veled,azonban hidd el,ha visszamész nightra,s ott fejlesztgeted a csicskád,akkor előbb utóbb,ha azonos szintre ér a Hazade nevü csicsóddal,akkor az is jó lesz,sőt jobb.

    Természetes,hogy ez a csicskád sokszor hal,hiszen míg a másik mondjuk 7x szintes volt,addig ez mikor megveszed csak 4x szintes.Ezért kell fejleszteni,hidd el később megéri majd. Ez mindenkinek így van,én is néha csak a csicska fejlesztésre órákat szánok. Olyan 70-es szintig nitghton,utána meg jöhet velem hellen.

    Lev. 90-es Holy Freezes csicskám eléggé bika már...

    (uppolt Shaftstop,Thieves satyi,2 amn-os bonehew, Elég jól irtja a népet,s talpon marad)

    Ezen csicsóknak egyébként 1 nagya-nagy ellenfelük van,az pedig az Iron Maiden. Ha megkapja mondjuk Chaos Sanctauryban,akkor 1 ütés-temetés...
  • Árnyvadász
    #8949
    Bobber: Azért nem játszom a neten Diablo-t, mert csak a munkahelyemen van net. De ez sem igaz teljes mértékben, mert játszottam innen is, csak az ugye nem egészen olyan, mint otthon nyugodtan. Lett is egy lvl74-es palám és most pedig egy lvl25-ös druidám van a zárt bneten. A druidát az elmúlt héten hoztam össze, de kb. ennyi is volt, megjött a fönök és nem hiszem, hogy letudok itt ülni játszani egy ideig. Ez a fórumozás még csak hagyján.

    De anno sokat játszottam az OpenBneten, persze kizárólag olyan csapattal akik nem voltak cheatesek. Magyar srácokkal főleg, mert úgy az igazi.

    Őszintén szólva nekem mégis jobban bejön a single, akárhogy is nézem a dolgot. Persze LAN-ba is sokat nyomultam a Dio-val, de számomra a két legkedvesebb játékforma a Single és a ZártBnet. Ha otthon lenne net, akkor 100%, hogy zárton játszanék, de ez sem zárná ki a Single örömöket.

    Singleben bizonyos szempontból jobban kiismered a játékot és jobban át is látod. Hiszen egymagad kell megoldanod mindent, akár nehezebb (/players) helyzetekben is. Tehát több tapasztalatot szerzel a játék mélységét illetően. Az igaz, hogy nekem most csak az assam full 1.10-es, őt kb. két hónappal ezelőtt indítottam el, és mostanra értem el vele a finishbe. Persze ez az idő jóval kevesebb lett volna, de esténként-hajnalban vagy hétvégéken tudtam csak játszani. Érthető, hiszen 30 évesen az embernek nem a játék a legfőbb elfoglaltsága. De mivel szeretek játszani ezért a Dio-t mégegyszer szerettem volna elővenni, mert úgy érzem még nem játszottam ki igazán. 1.09 alatt maximálisan. De az új patch sokat változtatott rajta és itt még vannak lehetőségek, arról nem beszélve, hogy adós vagyok magamnak egy igazi ütős paladin összehozásával. Jelenleg így áll a sor, ezeket a karikat csináltam meg az elmúlt másfél év alatt: 1.10.ben lvl88 martial arts assa, 1.09-1.10 (ennek 90%-a 1.09-ben történt) lvl78 barb, lvl78 sorc, lvl50 pala, lvl42 ama és anno a Diablo2 (sima LOD nélküli) egy lvl30 nekro, a többi karakterem a bneten van amit írtam is fentebb. Illetve a lovag az már törölve. Ez lehet nem sok, de rengeteget utánaolvastam a különböző oldalakon a játékhoz és ez is számít valamelyest.

    Shamannak igaza van abban, hogy nem szabad leírnom még karifejlesztési útmutatókat, mivel nem ismertem még ki az 1.10 lehetőségeit. Ez igaz. Egy karakter ehhez még nagyon kevés. De most a barb, pala, sorci karakteremmel 1.10 alatt haladok tovább. Tehát ez már a tesztfolyamat kezdete.

    Ez a nightos csicska felvétel nálam megbukott. Állandóan meghal, nem tudom rendesen bevédeni. Ez főleg a Might-osra vonatkozik. A Holy Freeze-s még csak csak, de nincs kedvem vele szöszmötölni. Teljesen felesleges az assám mellé egy kisérő a Shadow Master bőven megteszi és gond nélkül leszedünk mindenkit. Kicsit unalmas álladnóan feléleszteni a hülye csicskát aki mindig beadja az unalmast. Ellenben Hazade akiről már tegnap írtam megállja a helyét és jó szolgálatot tesz. Persze őt is lekapják, de közel nem annyira gyakran, mint ha egy újat vettem volna fel, és így ő tényleg segítő társ tud lenni. Komoly, erős karakter. Még /players 8-on is megállta a helyét Hell ACTI-be sok ellenfél közt. Szóval ő jó. Tegnap még lvl75-ös volt, mára elérte a lvl77-es szinet. Illetve ezt még este sikerült összehoznom neki.

    Ha fel is veszek Night-os csicskát csak a paladinommal teszem majd, akivel együtt tudnak fejlődni és érni is fog valamit, nem ütik le állandóan. Úgy okés. Azt nem hagyom ki, de hogy Ilana mellé... Értelme nincsen. Meg nem is kell.

    Shaman: Az AR-es dolgot félreértetted. Én a barbommal kapcsolatban írtam, hogy annál használom, mivel így kevesebb pontot kell raknom a Dex-re és mehet több a STR-re. Ez egy taktika volt részemről, hogy minnél többet tudjak rakni a STR-re. Assamnak nincs segítője és ha lenne is azt tudom, hogy az AR nem ad sebzés plusszt, csak a DEX és STR pontok. Semmi gond.

    Azt hiszem ennyit akartam írni. Most más nem jut az eszembe. Jó játékot mindenkinek!

  • Shaman
    #8948
    én az 5/5-ös poison-ért kaptam egy Tal Armort. Sztem az simán ér egy shakot.
  • shaba23 #8947
    mennyit ér egy 5/5 és egy 5/4 psn fawcet?
    1db shakot?
  • Bobber
    #8946
    hat ez az nem ertem en se az elejen ugy szamot mint a meszes mostmeg megalt:(:(:( es en meg mar orultem hogy hatha de nagyon lassan fejlodik most a dolog :(:( szal nem otm maradjak e mondjuk annyi elonye mar volt a dolognakhogy unalmamban kiirtottam a pitet es erre dobtak egy wartravit:):)
  • Aspyrin
    #8945
    ja és mégvalami: a számok értékének semmi jelentősége nincs, ugyanis azt véletlenszerűen generálja a program. Magyarul: lehet 500 vagy akár 1500 is az érték, telejesen mind1.
  • Aspyrin
    #8944
    Adok egy jó tanácsot, már nem egy és nem két dioklónt csaptam agyon: mikor elkezd számolni, onnantól kezdve max 10 percet maradj a játékban, ha addig semmi, akkor akár fél napig is figyelhetsz ;-) Amikor jön hirtelen megszaporodik a számlálás, egy perc alatt kb. 3-4-et is ugrik.
  • VGQ
    #8943
    Ezért megéri várni:)
  • Bobber
    #8942
    Required Level: 70
    +1 To All Skills
    +10-20 To All Attributes (varies)
    All Resistances +10-20 (varies)
    +5-10% To Experience Gained (varies)
    (Only Spawns In Patch 1.10 or later)
  • Bobber
    #8941
    ja shaman makod van mertmost esett egy wartravi szal mar neked is van 1:):) dee mostmar intezd el hogy ne keljen sokat varnom mertz mar miondekit kiirtottam szinte az egesz jatekban:):):)
  • VGQ
    #8940
    És mit tud ez az annihilus??

    Ja és aki tegnapi bnet hiány miatt arra tippelt,hogy a war3 servert frissitik az nyert:)
  • Bobber
    #8939
    na mot erte el a 630 at es nem tortent meg semmi szal nem tom varok e tovabbmert ez iszonyat lassan megy:(:(:(:( es lehet hogy semmi se tortenik:(:(:(
  • Bobber
    #8938
    egy szuper foszorny aki az anihilus nevezetu smalcharmot dobaj ez egy nagyon ertekes valami de negyon nehez hozzajutnimert csak uberdio dobja senki mas de ahoz hogy uberdio jelenjen meg szinten egy nagyon ertekes dolgot a sojt kell eladni es nemis keveset mint a pekda mutatja van aki 50 van aki 70 es szamot tudja saman szerinte szal sokat es en most benn alok egy szerveren mert itt kiirta hogy mar 5 ot eladtak es lehet hogy jon a 6 ik mert a csalok altalaban ugy szereznek anihilust hogy dupolnak sojt azt eladjak es ennyi na most nekem lehet hogy sikerult egy olyan ipt kifogni ahol eppen ezt csibnaljak de most saqjnos nagyon megalt mert mar 20 perce nem tortenik semmi pedig lehet hogy mar csak 1 kell :) es most nem merek kilepni ehogy e miatt ne legyen anihilusom:):):)
  • VGQ
    #8937
    Mesélje el nekem valami mi ez az über diablo??Nem értettem semmit hiába olvastam:(
  • Bobber
    #8936
    hat nem tom mi az ip de nem tom lesz e barmi is mert most nagyon megalt 629 nel mondjuk ar erre is sokat kellet varni mert az elso 5 ot szinte egymas utan adtak el most meg nem tortenik semmi mar 10 perce
  • Evil
    #8935
    melyik ip n vagy?
  • Bobber
    #8934
    nana nem kene enyazni:):):):) es hiaba idegesit en sezt szoktam emg es ezt sezretem szal ezt hasznalom lehet megszokni:) de csak a te kedvedert
  • Noodlee
    #8933
    Akkor anyázd! :)
  • Shaman
    #8932
    Ha anyázom is ez tök más,ugyanis Bobber ez egyik legjobb barátom,s kábé 150 méterre lakik tőlünk,de attál még idegesít,s anyázhatom:-))
  • Bobber
    #8931
    shaman nezz utana a temanak mert most mar 629 es kezdek izgulni:):):):) de nem akarom az egesz delutanomat egy szerveren allva a kormomet ragva tolteni:):):)
  • Noodlee
    #8930
    Ne fulladjunk anyázásba könyörgöm.
  • Shaman
    #8929
    Ne nyígjál már! Ha van időd maradj bennt és várjál. Ha nincs hagyd a fenébe,de akkor nem lesz Annihilus charmod.
    Nem tudok utána nézni a dolognak,mert erre nincs konkrét adat,mindenki mást mondd. Kábé 70-100-anként jön Über Dió. Nos ha nálad mondjuk 620-nál volt eccer,akkor még sokat kell várnod. De ha mondjuk 550-nél,akkor lehet mindjárt jön. Ennyi.

    Jah és ne használd már ":):):):)" -ezt mert marhára idegesít. Elég egy sima szmályli,vagy akkor használd így":-)))",vagy válassz szmálylit a "Mehet" gomb alatti kínálatból. Ez nem MSN,itt nem fog annyi fejecskét rakni
  • Noodlee
    #8928
    Ezért én sem osztom az igét, mert nekem is 1.9-es tapasztalataim vannak. :)
  • Bobber
    #8927
    bakker most megalt 628 nal mar 5 ot eladtak de nem adjak tovabb vagy mi a fene van kezdek ideges lenni :):):):)
  • Shaman
    #8926
    Na akkor:

    1. Írtam Full IK-s a barbim,s ha ismered az IK Mault..... Szóval sztem bőven elég 1-es berserk,mert az összes sebzésedet magic sebzéssé alakítja. Spec én nem is használom IK Maul miatt.

    2. Az Assának hiába ad a DEx a sebzésre,ha AR-es kísérőt veszel fel az nem fog nőni,hiszen nem DEX-re ad a kísérő hanem AR-re.

    3. Látom ismered az AS-t (Arreat Summit). Nos ha a set itemeket nézed,akkor ami zölddel van kiírva bonuszként azt te nem fogod soha megkapni,mivel az csak 1.10-ben talált set itemre vonatkozik.. 1.09-esnél nem kapja meg a bonuszt.

    4. Látom kissé szétszórt vagy:-)) Ez egy jó tanács,ne sértődj meg,de amíg nem vesézted ki több karival is többször is az 1.10-et,addig óvakodj a tanácsok osztogatásától,vagy írd legalább oda,hogy 1.09-es fejlesztés:-))
  • Bobber
    #8925
    akkor van esejem hoyg 630 nal bejon dio??? mert akkor mar csak 2 gyuru kell:):):):):):)
  • Bobber
    #8924
    remelem csak 650 kell neki szal shaman lehet utananezni a dolognak melo helyett:):):):):)
  • Noodlee
    #8923
    Micsoda taktika! :)
  • Shaman
    #8922
    Nincs rá konkrét szám. Asszem olyan 70-enként jelenik meg az összes olyan ip-jü játékban ahol a Sojokat eladják...
  • Bobber
    #8921
    hat ha 750 kell akkor az meg jo egy ora mert lassan fejlodik a dolog de halad:):):) mar 628:):):)
  • Shaman
    #8920
    Célszarü Frigid Highlandi Eldritht helyén megjelentetni,s utána lecsalni Shenk the Overseerhez,s Shenk halála megöli ÜberDiablót is. Már veheted is fel majd a földről az Annihilus charmot.
  • Bobber
    #8919
    nem lepek nemerek ekkora lehetoseg ritkan adodik de gyorsan mondjad shamanhoyg mit csinaljak szerinted kit runoljak ha osszejon mert szerintem frigid highlandre megyek:):):) de ha segitseg kell nem tok kit hovok mert hat ugye egyedul hellen nem a legkonnyebb uberdiot kinyirni:):):)
  • Noodlee
    #8918
    Én úgy halottam, hogy 750.
  • Shaman
    #8917
    Ki fogja eccer írni,hogy Diablo Walks on Earth,ekkor a legközelebbi Superunique monszta helyén megjelenik Über Dio
  • Shaman
    #8916
    Ne lépj ki