26171
  • vinko
    #24487
    Hello !Tudja valaki mi az a token és miből lesz ?
  • Musztafa111
    #24486
    bolond vagy ha pénzért veszel cuccot, főleg hogy reset van kilátoba...
    Cserélj inkább vagy mf-elj....
  • nigger
    #24485
    Valaki tudna segíteni abban, hogy pontosan hogyan működik, mikor cuccokat veszek a karakteremhez? Van egy lvl 72 es paladinom és van hozzá egy szett, a Griswold's Legacy és vannak oldalak, ahol ezeket a tárgyakat meg lehet venni, de nem egészen értem hogy hogy kapom meg, hogyan tudom majd használni őket.
    köszi előre is!
  • haxoror
    #24484
    blablabla....
  • sgaBence
    #24483
    elhiheted hogy az angolok elég gyakran használják cifrább dolgokra is a build szót,
    jelen esetben "fejlesztésre" gondoltam, de ha nincs jobb dolgod mint hogy ez zavarjon, arról nem én tehetek.
  • Carmang
    #24482
    Meghalt az egyik kimenekítendő barbár. Ez az egyetlen quest amit el lehet bukni.
  • Rundstedt17
    #24481
    Lassan tényleg.A dio 3 leghamarabb,legjobb esetben 2011 végére jön ki....
  • freeyoursoul
    #24480
    Heyy!!
    Ezt figyeljétek!
    Lod utolsó Act a barbárok megmentése, mindenkit kinyírtam minden barbárt kiszabadítottam és azt írja , hogy ebben a játékban nem tudom teljesíteni ezt quest-et, csak egy újban!!!!(ja igen és az utolsó 5 barbár nem lépett térkapun)!
    Ez most mi a fene??Találkozott már valaki ilyennel?
  • TurboX
    #24479
    "lassan itt a dio3"

    jaja, meg a gyúk forever is
  • haxoror
    #24478
    Inkább elég jó bulinak, a build az mást jelent.
  • haxoror
    #24477
    Ez eléggé a játék végét érezteti, na igen, lassan itt a dio3.
  • sgaBence
    #24476
    értem, ez elég jó buildnak tűnik, kösz
  • Davidus
    #24475
    minden nehézségi szinten megadja den of evil után szóval 3 ingyenes respec lehetősége lesz mindenkinek

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    + az új boss dropos/cube mixelős recept amivel végtelen:P
  • Davidus
    #24474
    Respecialization

    visszakapod az összes stat és skill pontodat amit újra eloszhatsz.
    pl ha lvl50en nyomod el és mondjuk volt 55 skillpontod elosztva
    akkor respec után újra lesz 55 szabad skillpontod amit oda raksz ahova akarsz. stat ugyanígy
  • Aspyrin
    #24473
    Szvsz aról van szó, hogy hellen, Den után kapsz egy plusz skill pontot, amit, ha mér peccs előtt elvégeztél, akkor is járni fog.
  • sgaBence
    #24472
    valaki elmagyarázná, nem teljesen értem hogy miről van szó..

    "- Respecialization is now possible! Completing the 'Den of Evil' quest will now additionally reward 1 free respec which can be saved. Players who have already completed this quest should receive 1 free respec in Hell difficulty"


    szóval, ha megcsinálom a doe questet hellen, akkor visszakapok minden stat és skill pontot. miért, eltűntek? vagy most mivan?
    kösz
  • Davidus
    #24471
    nem de még nem végleges a peccs. amíg PTRen van addig még pakolhatnak bele dolgokat.
  • Rundstedt17
    #24470
    nem semmi fejlődés....végre.
  • faze
    #24469
    Visszakapod az összes stat illetve skill pontod.
  • sgaBence
    #24468
    mi az a free respec?
  • berlinboy6329
    #24467
    Nincs info arról,h tettek-e bele uj rúnaszavakat v tárgyakat?
  • haxoror
    #24466
    - Respecialization is now possible! Completing the 'Den of Evil' quest will now additionally reward 1 free respec which can be saved. Players who have already completed this quest should receive 1 free respec in Hell difficulty.
  • Rundstedt17
    #24465
    erős exploit volt
  • berlinboy6329
    #24464
    -Uber Mephisto and Uber Baal's summoned minions no longer give experience.

    Nájsz,lol.
  • Aradebil2
    #24463
    nah jöjjön már ki:D
  • Davidus
    #24462
    hm?
  • dexkill
    #24461
    Te miről beszélsz...???:O Se Arreat Summit-on nincs hír. D2 nem frissít semmit...:O Vagy hun1.raka reklámnak szántad...?;)
  • sirdond
    #24460
    megérkezett az 1.13 patch
    bővebb infók a hivatalos fórumon,vagy hun1.rakanis.hu
  • dexkill
    #24459
    Kiegészítem:

    4. heJJes irás-i szótár...
    ;)
  • xNoodlex
    #24458
    Akkor nem a play discet tetted/mountoltad be ha ezt csinálja.
  • freeyoursoul
    #24457
    Üdvözletem!!!Szeretném ha valaki tudna segíteni, a következőben: megszereztem eredetiben a Diablo 2 + LoD-ot és nem engedi telepíteni a multiplayer-t (play discet kér,ha ok akkor újra feljön ez az ablak, ha cancel akkor meg aborted install) és ezáltal a LoD-ot sem, csak a single-t.A gépen van elég hely, meg van kraftja is.Kérem valaki segítsen!!!Köszönöm!!
  • xNoodlex
    #24456
    OK OK, sorry, hogy letorkoltalak, de akkor is:
    1, Google
    2, Google
    3, Fórum
  • Aspyrin
    #24455
    Nyugodtan. :)
  • Rajmy89
    #24454
    Üdv. Ismét van egy hüje kérdésem: fel lehet-e telepíteni akárhányszor a játékot? Mármint az eredetit? Úgy értem pl ha többször meghal a Windows és újra kell rakni. Hallottam olyanokat, hogy vannak 1-szer telepíthető softwarek. Sajna ehhez nem értek, a Diablo 2 a második eredeti játékom, biztos hüjeség a kérdés, de ha nem tudom, valakitől meg kell kérdezzem. Kösz
  • Rajmy89
    #24453
    Oké kösz
  • GyaxyBoy
    #24452
    Nem az és nem lesz! :)
  • xNoodlex
    #24451
    Kicsit olvasgass mielőtt hülyeségeket kérdezel...
  • Rajmy89
    #24450
    Üdv újra. Igaz, hogy fizetős lesz a Battle.net? De ugye még ingyenes? Remélem nem fölöslegesen veszem meg a D2-t.
  • GyaxyBoy
    #24449
    Nem!
    Nem azért nem ismeri fel, mert nem eredeti a játékod, hanem mert a Patch nem kompatibilis vele!
    Próbáld meg úgy, hogy újra teszed a diablot és még a kiegészítőt ne tedd fel! Nyisd meg úgy! Ha siker, akkor legalább tudodd, hogy működnek a fájlok! Ha esetleg a mentéseidnek a karakterei Expansionos, akkor persze azt is tedd fel! És úgy indítsd el és nézd meg!
    Ha már így se tudod megnyitni, akkor gáz van!
    Még lehetne vele játszani, hogy felteszed a patchokat egyesével szépen ahogy kijöttek, de szerintem ha így nem fog menni, akkor mind1!
  • kabeni
    #24448
    Akkor gondolom, h ha megveszem vhol a Diablo 2-őt, és feltelepítem, akkor az felfogja ismerni a régi karaktereimet is, v nem???