26171
  • evegtc
    #24527
    Halihó Rvribádi!

    Indítottunk még egy realmot! Jupííí! :D

    Egy kis demó, hogy mégis miről van szó (képek) wwww.bnet.uw.hu

    És maga az oldal ahol lehet csatlakozni: www.diatro.uw.hu

    A szerveren jelenleg 2 realm fut. Egyiken az most indult Eastern SUN 3.00 (japán fejlesztés), a másikon pedig a Retro 2.50 (magyar fejlesztés).

    Jó szórakozást mindenkinek!

    ui: A Retro modhot 1.10-es alap patch szükséges, viszont az Eastern Sun 3.00-hoz AKÁRMI jó! 1.10->a legújabb 1.13ig.

    Néhány új hír :

    +Indítottunk saját ventrilo szervert a leges legjobb hangminőséggel és online rádióadókkal amiket a megfelelő szobákban lehet hallgatni lazítás képen :)

    +2010. február 04.étől egy budapesti host-on fut a szerver ami közvetlenül egy 2x1 Gigabites optikani sávszélességgel csatlakozik a nemzetközi főérre. No lagg, no DC, Hev' fán! :D
  • xNoodlex
    #24526
    [URL=http://diatro.uw.hu/Files/Revert%20pack%201.11.zip]Ezzel elvileg le tudod "downgrade"-elni 1.11-re, ha máshogy nem menne.[/URL]
  • nearo
    #24525
    Tedd rá az 1.10es magyarítást, nem lesz semmi baja :)
    Ha meg mégis, akkor meg reinstall. De úgy rémlik, hogy nekem is volt fent 1.10es magyarítás nem 1.10-es verzióhoz.
  • Davidus
    #24524
    regisztrálod a cd kulcsot battle.neten aztán letöltheted a játékot angolul
  • sz4bolcs
    #24523
    Srácok: úgy megjött a kedvem a diozáshoz. :((( Mindig megjön, mikor benézek ide, de már nem játszottam 2-3 éve. Hiányoznak a ger.-ek. :(
  • High end PC #24522
    De akár még 1.11-re is le downgradelném ha lehet valahogy, csak hogy működjön az írott szöveges magyarítás
  • High end PC #24521
    Nos, az a vicc magyar is jobb lenne, mint a német, mert németül egy mukkot nem tudok :)
    Szöveges magyarítás kéne, 1.12-höz, Google kidobott 1.10-hez meg 1.11-hez, de 1.12-höz sehol se találtam szöveges magyarítás, létezik olyan egyáltalán? :(
  • xNoodlex
    #24520
    Nem hinném, hogy lenne hozzá "angolítás", a magyarítás meg valami vicc. Szerintem töltsd le angolul, úgy a legtisztább..
  • High end PC #24519
    Szavasztok
    Nekem az alapjáték is meg a kiegészítő is német nyelvű. Angol vagy magyar nyelvet tudok alá varázsolni?
    Köszi :)
  • JancsiPapa
    #24518
    már a hc ladder tetején tanyázom
  • xNoodlex
    #24517
    Azt hiszek kb. erről van szó. Kipróbáltam és egy korrekt kis szerver egyelőre nagyon családias hangulattal. :)
  • evegtc
    #24516
    Parancsolj, Íme az aktuális Retro mod: http://www.retro.n1.hu/
    Várunk mindenkit sok szeretettel!

    www.DIATRO.uw.hu
  • JancsiPapa
    #24515
    valami tudnivalót azért tolhatnátok magáról a modról, mert ez így kevés
  • evegtc
    #24514
    Időközben változott:

    Már 1.12-es patch van fent! (az ami az eredetin is).

    Jah és igen. Ez egy Battle.NET szeró :)

    www.diatro.uw.hu
  • sirdond
    #24513
    kétlem hogy battle.net szerver de ti tudjátok...
    és miért 1.10? miért nem inkább 1.12?
  • evegtc
    #24512

    Sziasztok!

    néhány napja startolt egy új magyar Diablo 2 Battle.NET szerver, Median XL moddal! Rengeteg újdonsággal (Új itemek, settek, +30új skill, 120-as max szint, 25 új rúna, meg még rengeteg más...) Gondosan kivitelezett PvP/FUN EVENT-ekkel várunk minden kedves Diablo játékost és érdeklődőt. Gyertek, hozzátok a haverokat is és regisztráljatok az elsők között, hogy ne maradjatok le semmiről. ;)

    Szerény oldalunk címe ahol információt kaphattok a szükséges patch-ektől és le is tölthetitek azokat: http://diatro.uw.hu/

    (Battle.NET account regisztráció a játékban történik.)

    Ha kérdésetek lenne:

    MSN: [email protected]
    e-mail: [email protected]



    Jó szórakozást kívánunk! :)



    Üdvözlettel



    Diatro csapat
  • xNoodlex
    #24511
    Tessék, nemrég linkelte Rettenthető: LINK
    Ebből látod, hogy mi mibe kerül kb..
  • Musztafa111
    #24510
    ez az ice rúnaszó ami a Holy Freeze aurát tolja mibe kerül?
    unique cold jewelek mibe kerülnek?perf és unperfect?
    válaszokat köszi!
  • JancsiPapa
    #24509
    bone necro magatalálósan elég nehéz, kell rá az allskill, nincs meatshield, fcr szintén kell rá, ezért vergődsz sajnos
  • Aradebil2
    #24508
    legyen már reset,most nincs kedvem megint elkezdeni játszani...de lehet hogy muszáj lesz,valamivel el kell ütnöm a vizsgaidőszak hátralévő részét :S
  • jetblack
    #24507
    http://seto.atw.hu/Screenshot042.jpg
    http://seto.atw.hu/Screenshot043.jpg

    itt a link mert az a linkelés szivat
  • jetblack
    #24506





    Ez a két item eladó Ladder bneten ha vkit érdekel pm
  • esgerus
    #24505
    Annyira mondjuk nem gáz, karakter editorral néha kipróbálunk más buildeket, még kóstolgatjuk a játékot.:)
    Majd következő karakterrel kicsit másképpen fogom nyilván...
    Hát van még időnk kiélni magunkat benne, míg kijön a Diablo 3 :D...
  • xNoodlex
    #24504
    Sajnos necroban nem vagyok otthon, bone necroban meg még úgy se, talán valaki más tud segíteni, hogy jó-e a builded. Egyébként gyanítom, hogy a bone necro amúgy se a legerősebb PvM (player vs monster) karakter, én is csak duelben találkoztam párral anno.
  • esgerus
    #24503
    Végülis annyira nem durva, csak már keveset sebzek úgy érzem és nem tudom ,hogy mi lesz így Hellen ,ha már most egy-egy lénynek 3-4 20-as bone spirit kell.
    Build:

    7 bone armor
    20 bone spirit
    14 corpse expl.
    2 iron golem
    1 golem mastery
    és persze ezeknek a feltételei + itemekből mindegyikre 3 jön.
  • Rettenthető
    #24502
    Ladder reset után szokott magasabb ára lenni a high rúnáknak, de az általa felvillantott rúnák között még a középkategória sem képviselteti magát.
  • xNoodlex
    #24501
    Ennyire értéktelenek lennének a high runák bneten?
  • Rettenthető
    #24500
    Nem akarok bántó lenni, de ilyen f*s rúnákért nem igen fogsz ilyen cuccokat kapni, bár elvileg még ebben az évezredben megeshet a Ladder reset, és ahogy közeledünk afelé, egyre olcsóbbak akár az olyan cuccok is, amiket te igényelsz.
    De viszonyítási alapul véve a Europe Softcore Ladder árlistát, elég kacagságos a kínálatod.
  • xNoodlex
    #24499
    Én is 1.09-cel játszottam anno, még az volt mikor abbahagytam, azzal nincs semmi gond.
    MF az a magic find rövidítése és cuccfarmot jelent, igen. Hell Mephisto, Pindleskin, Andariel, többek közt ezeket szokták runolni és ők egész jó eséllyel dobnak valami fincsi cuccot.
    Ha túl nehéz lett ott a játék, akkor vagy rosszul fejlesztettél vagy túl hamar kerültél oda, bár ahogy írtad a negyvenes szint nem annyira alacsony oda, mert egyébként egy nekrónak nem annyira lényeges, hogy milyen cucc van rajta még azon a szinten szvsz.
    Ha summon necro vagy olvass vissza pár hszt-t, nemrég írt valaki hozzá egy jó guidet.
  • esgerus
    #24498
    Értem, köszi.
    És az normális ,hogy nightmare-en ennyire bedurvul a játék a 4-5-ös actban? Vagy már a gearem lehet ennyire ratyi?
    Másrészt: MF-elni? az mi? :D Gondolom vmi cuccfarm lehet v ilyesmi.
    Esetleg patch-el lehetnek az előző gondok? Haverral toljuk 1.09-essel.
    Köszi!
  • xNoodlex
    #24497
    Ha csak simán mész végig a pályákon, nem direkt mf-elsz akkor az max véletlenszerű lehet, hogy most nem esik semmi. Meg hiába találsz egy Death's Fathomot, ha egyszer necro vagy. Menj csak, majd esik valami.
  • FragStaR
    #24496


    +



    Ezeket cserélném +20 +16 +7% nél jobb Annihilus ra vagy +20 +16 nál jobb Necromancer Torch ra

    Ladder Europe
  • esgerus
    #24495
    Sziasztok!
    Most kezdtem el jobban elmerülni a játék rejtelmeibe és lenne pár kérdésem, amit nagyon nem találtam meg fan site-okon.
    Úgy vettem észre ,hogy nightmare-en kissebb aránnyal esik minden, ez lehetséges? Most 40-es a nekrom és egyszerűen nem találok rendes cuccokat neki. :C Ugyanazokat használom kb ,amiket még normálon 4-5-ös aktban találtam.
  • faze
    #24494
    Gondolkodj még ezen egy kicsit, le fog esni.
  • Aradebil2
    #24493
    Nem hiszem,ki akarnak háromszor restatolni uazt a karaktert?
  • vinko
    #24492
    Elkészítettem a Tokent !4 külömböző essenciát kell összemixelni a Cube-ban.A tapasztalatok:semmi mássra nem jó,mint,hogy töröljük a stat és a skill pontokat,hogy újraoszthassuk őket.Ennek,most nincs értéke,majd a rendes játékban lesz !
  • vinko
    #24491
    Köszi szépen,elolvasom !
  • xNoodlex
    #24490
    Wow. Respec 2-ben? Ennek utána kell olvasni.
  • sirdond
    #24489
    1.13 újítás
    bossok által dobott essence-ekből lehet cubeolni, respecelni tudsz vele
    de a faqban benne van
  • xNoodlex
    #24488
    Ilyen nevezetű dolog szerintem nincs a Diablo II-ben. :D