26171
  • Lacika 79
    #9075
    Emberek! Valakinek nincs kedve este 8-9 körül játszani? Már vagy 2 hete csak egyedül bolyongok, mert egy normális embert sem találok, akivel lehetne menni. Meg csak 39-es Pala vagyok, szal jó lenne egy kis segítség. :-)
    Ha valaki lesz este, az plíz írjon.
  • Hyder
    #9074
    Diablo II és a hozzá tartozó Lord Of Destruction kiegészítés egy csomagban.

    Ár: 2 999 Ft

    ez 576 ból, boltok: klikk

    vagy CDGalaxis: klikk
  • Noodlee
    #9073
    Szerintem a legtöbb boltban, ahol árulnak PC-s gamékat, ott van Dió is.
  • oneal1
    #9072
    melyik bolt és hol?
  • shaba23 #9071
  • EqUiNoX
    #9070
    Szep jubileum, grat
  • shaba23 #9069
    SHABA23 5000. HOZZÁSZÓLÁSA!!!
  • shaba23 #9068
    gondolom rálehet
  • Noodlee
    #9067
    Hocso-t nem tudnánk rádumálni az ICQ használatára??
  • Noodlee
    #9066
    Tényleg. Ez nem rossz 5let. Fel is írtam. :)
  • EqUiNoX
    #9065
    Ird fel egy cetlire ;]
  • Noodlee
    #9064
    csak otthon tuti elfogom felejteni átállítani.
  • Noodlee
    #9063
    OK. Átváltottam :)
  • Shaman
    #9062
    Láttam a csoda topigodat:-)))
    Inkább tedd azt,ne a vinyó miatt aggódj!!:-))
  • shaba23 #9061
    2990.- boltban
  • shaba23 #9060
    nem az volt :)
  • oneal1
    #9059
    tud valaki egy ftp-t ahonnan le tudom szedni a játékot?
  • Shaman
    #9058
    Az asszem nem az,de semmi sem biztos...:-))
    Amúgy nem tudjátok a csicsó hanyas szinten adja le a 20-as aurát? Nekem 90 rémlik...
    Úgy értem,hogy mondjuk mightos csicskának 90-as szinten lesz 20-as a might aurája.
  • shaba23 #9057
    Ma valahogy nincs szerencsém:)
    IP ban-esetén milyen hibaüzenetet kapok? mert nekem most Unable to Connect van kb 20 perce...
    remélem ez nem az
  • shaba23 #9056
    Noodlee az ICQ számom megváltozott
    248-988-342
    VGQ ez rád is vonatkozik :)
  • PiszkosFred
    #9055
    Vagy egyszeruen csak a tap keves. De memorianal sajnos szokott ilyet csinalni, igaz legtobbszor akkor ha ket kulonbozo modul van a gepben. Manapsag elegge maceras dolgo tud lenni egy modulcsere.
  • Noodlee
    #9054
    Ja lehet, de akkor mitől kattog a vinyód? Ha a vinyó kattog, akkor az hamarossan elhalálozik. Sanszos, hogy bad Szektoros. :(
  • shaba23 #9053
    Hmm... lehet, hogy mégiscsak a ram volt a bűnös
  • shaba23 #9052
    Még mindig kifagy:(
    Próbáltam sacreddel is, attól is behalt
    szóval nekem úgy tűnik, hogy a nagyobbacska terhelésektől szaródik el a cucc:(
    Most beleraktam egy régebbi RAM-ot, de még nem mertem kipróbálni :)
  • VGQ
    #9051
    Tegnap kicsit szorakoztam a csicsoval.Lementem nm-en Mephistohoz,aztán a barbárokat kiszabaditottam,anyát is megmentettem,nihilahhot lecsaptam,és ez alatt lépett a drágaságom 56rol-59re.És ami azt illeti igencsak siettem,mert egyfolytában csak a legrövidebb uton pörgéssel mentem elöre mint a meszes:)
    Még a fögenyok is hullotak 1 pörgésböl:)
  • shaba23 #9050
    nstalláltam a diót és ott is befagyott abban a pillanatban, ahogy megmozdultam a karimmal.
    Most lettem kész egy win reinstallal, de még csak most fogom felpakolni a diót :)
  • Hyder
    #9049
    bad sector? probald meghagyni a mostani dio -t es masold at mashova, inditsd onnan...

    scandisk vagy defrag nem fagy be?
  • shaba23 #9048
    semmi más nem csinálja
  • PiszkosFred
    #9047
    Lehet virus, esetleg memoriad kezdi megadni magat, vagy csak xp szaraxik, stb.. Sok variacio lehet, mas jateknal is csinalja?
  • shaba23 #9046
    Ha elindítom a Diablo-t, akkor (és csak akkor) kattan egyet a vincseszterem újrapörög és kefagy...vann amikor nem véglegesen, de előfordul, hogy fullra...
    WTF????
  • VGQ
    #9045
    Mire adjam a barbár skilleket valaki mondja már meg???
  • Bobber
    #9044
    huhh hoztam a formamat egy ujjab kisregeny formalyaban:):):):)
  • Bobber
    #9043
    na mewgneztem a kalapacsos palat a hero editorral. hat nem tom akik 15k-s sebzest mondanak hogy erik el nekem csak 12k-t sikerult legit cuccokbol osszerakni ra ugy hogy y charmok is nalla vannak es abbo lis tobb meg ani meg minden szal nem tom ohgy egye emberek mit raknak meg ra. lehet hogy en csinaltam rosszul mert egy enigmat egy marast 2 sojt egy hoto-t egy zakat raktam ra nagyabbol ennyit a tobbi aszem elhanyagolhato cucc csak a defbe szamit ill resistbe es mondom nekem talan a legtobb ami kijott 13 k volt na lehet hogy a seraph amu jobb lenne igaz de a fene se tudja szal nem ertem es ez a lenyeg:):):) de etelleg jo hogy meg lehet nezni mit erdemes fejleszteni ill mit nem ded lehet hogy nekem ez volt az utolso mert igy egy kicsit elveszit a jatek az lmenyet amikor nagynehezen osszehoz az ember valami ujj cuccot vagy szintet lep es na vajon jo lesz e az amit elgondoltam:):):) szal elhet hoyg nem fogok kiserletezni:):) de azert jo tudni hogy ilyet is lehet:):)ill a masik dolog ami miatt meg emfgut a guta:) hogy amikor a bneten raktunk ossze hoto.t az csak "szaros" 31 es lett na itt egybol sikerult egy 40 eset sozerakni es direkt nem generaltam hanem en raktam ossze na szal mi az eseje hogy megint sikerul ???:):):):) szal e miatt is lehet hogy hanyagolom:) de azert jo moka mert lehet olyan csiter cuccokat csinalni poenbol hogy leesik az ember alla szal arnyekvadasz az a srac akivel amultkor beszeltel nagyon valoszinu hogy nem legit cuccokal volt feloltoztetve:):):)
  • VGQ
    #9042
    Köszi,de nem én kérdeztem:))

    Én kérdésem az volt,hogy mi a rákra tegyem azt a 80 pontot amim már van meg a 20 skill pontomat.Igy elég kemény azért a barbival boklászni hellen.
    azért a szintem 1/4 nincs kihasználva:)
  • Shaman
    #9041
    Sztem A Diablo 3 kamu. Nem lesz.

    Mert a Blizzardtól pont a Diablót fejlesztők léptek ki. Majd külön csapatként fognak valamilyen Dió szerü gamét csinálni,de annak már nem Diablo lesz a neve.

    Szal nemtom honnan van az infód,de sztem egy nagy kamu. Nem lesz Dió3. Ennyi.
  • Shaman
    #9040
    Ha egyedül Baalrunozol,akkor fejlődik.

    A csicska akkor kap xp-t,ha ő öl,vagy te ölsz,vagy te másik lényed öl (pl csonti). Ezért nem fejlődik a Baalrunba,mert ha bennt vagytok 8-an,akkor sokszor a többi csapattársad öli a lényeket,s azért a csicska nem kap XP-t. Ennyi.
  • EqUiNoX
    #9039
    Majd ha a gamecopyra felkerul a diablo3 fixed exe 2010ben akkor elhiszem hogy kesz van a 3ik resz ;]
  • Árnyvadász
    #9038
    Mondjuk ez nekem is ad némi aggodalomra okot, de ha a World of Warcarft-ból indulunk ki, amit most már a "csonka" Blizzard heggeszt és nem is rosszul, akkor talán nem lehet baj. Baj abban az esetben lehet, ha csinálnak egy sima kópiát (értsd: rókabőr) és alig tesznek bele valami újítást. Mert ez a Blizzard már nyilván nem az a Blizzard. De én reménykedem benne és talán ez egy jó megmérettetés is a fiúknak. Ha bejön, akkor halhatatlanok lesznek. Ha nem akkor halottak:D
  • Árnyvadász
    #9037


  • Noodlee
    #9036
    Hát ha azt vesszük alapúl, hogy a 2. mennyit csúszott...
    :)