26171
  • KisKolok
    #9035
    Ha 2004 szept. _kezdik el_ fejleszteni a d3-mat, nemhogy a 2005-ös, de még a 2006-os E3-ra sem lesz bemutató anyag :)))
    Majd 2008-ra kb. kész lesz, de akkor megint azzal fogunk játszani 6 évig :D
  • VGQ
    #9034
    És a sorrendben most a starcraft 2 következik,nem a diablo 3.Szal azért én erre nem tenném le az esküt!:)
  • Noodlee
    #9033
    Ja de a nagy guruk nemrég kiváltak a Blizzardból :((
  • Hyder
    #9032


  • Árnyvadász
    #9031
    Jó ... akkor most mindenki tegyen mindent félre, még a gondolatait is és csak erre az egy mondatra koncentráljon, semmi másra:

    A World of Warcraft munkálatainak befejezése után (szeptember környéke) a Blizzard elkezdi fejleszteni a Diablo3-at.

    Köszönöm Zsolti. Neki azt köszöntem meg, hogy megtartott amíg írtam és ne essek össze közben. Ezekszerint 2005-ös E3-on már lesz némi bemutató és ha minden jól megy 2006-ban megkapjuk a harmadik epizódot. Hisz idő kell a fejlesztésre, de a lényegen ez már nem változtat semmit:

    LESZ DIABLO III!!! Addig meg lehet nyomatni a D2-t szeretettel, ahogy tettük ezt eddig és ezután.

  • Hyder
    #9030
    én voltam
  • Hyder
    #9029
    igen, bloody -ra gondoltam
  • VGQ
    #9028
    #9022-nek ment csak elfelejttetm megnyomni a válasz gombot:)
  • Laalee
    #9027
    nem is balrunt mondtam...
  • VGQ
    #9026
    Ballrunba tuti nem fejlödik jol a csicska
  • shaba23 #9025
    NM boci:)
  • Laalee
    #9024
    arreat summiton megnézed melyik szinten hányas monszták vannak, és a csicska szintjéhez közelit válassz.

    én lvl 50 felett night act 5 ben szoktam szaladni bloody, és uccso wp 2-3 szintet lép kb 10-15 perc alatt ledarálod azt a pár helyet.
  • Noodlee
    #9023
    Nem akartam rohangálni össze-vissza, da ha nincs más recept... :(
  • Hyder
    #9022
    sztem baalrunok, de ez magánvélemény
  • Evil
    #9021
    Baromi egyszeru, nezd meg hol kap a legtobb tapasztalati pontot.
  • Noodlee
    #9020
    Vennék fel csicsót, de nem tudom, hogy hol érdemes tunningolni. Nincs valami táblázat csicsó lvl/lokésün?
  • Evil
    #9019
    Az attol fugg.Ha eladni akarod akkor semmit, ha venni akkor meg elkerik a gatyadat is :)
  • shaba23 #9018
    Valaki árulja már el, hogy mennyit ér a kis Bul-Kathos kard :)
  • Evil
    #9017
    Szvsz inkabb a vitat kene nyomatni barbinal.Probaltam leviathan pancellal, ami ad +46 str t es ez damageba +100 at adott, szal nem eri meg.Erore annyi amennyi a cuccokhoz kell.
  • Laalee
    #9016
    privi tartalmazza a mail cimedet :D
  • Laalee
    #9015
    1.10 es hez valót keress, ha kell irj privit elküldöm mailban este.

    én is igy szoktam megnézni hogy b.neten mit rakosgassak :D
  • Laalee
    #9014
    igen van csomo uniqe set a neten

    *.d2i formátumban keresd
  • Laalee
    #9013
    pontokat str vit ez a 2 fontos a barbinál
  • VGQ
    #9012
    A kérdésem az lenne mihez adjak a barbimmal?
    Milyen kiáltásra mennyit?
    meg a passiv képességekre mennyit??
    Hammeres vagyok.

    Ja és kb milyen elosztásban menyjen a str/dex/vit ???Ez érdekelne a legjobban,mert most ugy van megoldva hogy 210/140/70 kb.De van még 60 pontom amit ki kellene osszak:)
  • Bobber
    #9011
    illetve hogy valahogy lehet e a cuccbopl set itemet csinalni mert mintha lattam volna hogy ir valamit hogy a cucc pl erre es erre jo de mondom nem tom hogy kell hasznalni szal erdekelne a segitsegetek
  • Bobber
    #9010
    sracok most nezegetem ezt a hero editort mert e3gy ket karakter konfigot ki akarok probalni.
    lenne egy olyan problemam hogyha fel akarom oltoztetni akkor nekem ekll a cuccokat ugy oszerakni mint ahogy az az eletben megvan?? vagy lehet valahonnet betolteni bele a cuccokat hogy ne keljen egy szaros sojal is orakat tokolni mire rajovok mit hool kell beallitani hanem csak raklikk jhogy soj es berakom??? legszi segitsetek mert nem ertek hozza:):):):) koszi elore is:)
  • Noodlee
    #9009
    Ezt Honnan "Kukáztad"?
    :)
  • Árnyvadász
    #9008
    Durva!
  • Árnyvadász
    #9007
    Poén mappa:

    Vérfarkas nyelve penészbot

    +3 a barbár kiáltásának hangerejére
    50%-al megnövelt bárányinvázió varázslat a farkasok lekötésére
    Süketíti a célt
    Elvakítja a napot, ezért -5 light radius
    hülyíti a társakat, akik 4 secként vérfarkassá változnak
    +1 a Druida természetgyógyász képességeihez
    40%-al megnövelt diablo2Lod sebesség a játék alatt
    állandóan javítani kell ezért Larzuk is megejelenik ha kezedbe veszed a botot és amint durability leesett már javít, ha pedig megcsapod vele Larzukot socketálja is...

  • Bobber
    #9006
    shaba ha kell szerintem nekem van olyan kardoma mi neked kell allandoan el szoktam adni de tegnap talatam egyet es aszem elraktam neked:) szal ha kell majd keress ill a csarmok engem is erdekelnenek mert nekem csak 175 osvan es nem hittem hogy attol is lehet nagyobb:):) mondjuk en olyan 700 nyi poison sebzest raktam osze aszem charmbol :):)
  • Árnyvadász
    #9005
    Azért nem baj az ha tett a resistekre, ugyanis a Cold Resist-re rakott 5 pont már 75%-al növeli a Holy Freeze aura sebzését. Minden szintet 15%-ot ad a CR a HF-re.A Salvation pedig 7%-ot szintenként. A Fire Resist pedig a Holy Fire-t növeli már (18%/szint) 90%-al az 5 rárakott pont miatt. És így tovább... Paladinnál lehet olyan taktikát is választani (minek szólsz már megint bele árny!), hogy sok-sok ágra fejelszteni így változatosabb lesz a karakter, é érdekesebb a játékmenet. Igaz így nem lesz a legerősebb egyikben sem, de legalább sokrétűvé válik.
  • Shaman
    #9004
    Még nem volt zeal+fanás palám,de ha lenne,valahogy így képzelném el a skill elosztást:
    Zeal,Fana,Sacrfifice,Holy Shield MAX.
    Előkövetelmények 1-1 pötty.
    Resistre felesleges tenni,hiszem ha már mindenképp akarsz,akkor tegyél 1-2 pontot a salvation-re hiszen az all resistet ad. Ehelyettt te tettél 5-5-5 pontot minden egyes resistre....értelme nem sok volt,hiszen azok is aurák,s eccerre csak 1 aktív aura lehet rajtad. Az meg úgyis esetek 90%-ban a fana lesz......
  • Tombi
    #9003
    1.10-es de akkor mire érdemes 1.10 alatt tenni ?
  • Noodlee
    #9002
    Ha valakinek van kedve játszani egy Newbie 64-es assassinnal(ez volnék én) fél 7-től megtalál Noodlee Accountal. Remélem lesz jelentkező, mert unalmas egyedül lötyögni.
  • Shaman
    #9001
    já!! 9K ték!!!:-))
  • Shaman
    #9000
    legelső kérdésem 1.10 alatt játszol? mert ha igen akkkor ez a palád mehet kuka,ha nem akkor életképes:-)
  • Evil
    #8999
    Hat szerintem igy hell en szivni fogsz.
  • Tombi
    #8998
    sziasztok pár napja inditottam 1 palát azóta 35-ös !
    10 - raktam zeal-ra
    5 - Holy shield
    5 - Fanatism
    5 - minden resistre

    kérdésem az lenne a többi pontot hova osszam ?
    a visszasebzésesre gondoltam még 5-t aztán a többit az előzőkön szétosztva !ez a visszasebzés nem bugos , mert sztem nem üt sebeze vissza eleget..
    na viszlát diomágusok
  • Laalee
    #8997
    summoner nekro javazon paladin

    ezt kb 700* le lett irva a többivel is lehet haladni, de jo cuccok kellenek, és jól kell pakolni a skilleket, arra meg jo az a program.

    ne várjátok már el hogy 45 féle karakter leirást 2 naponta bemásolunk. 1.10 re kb az összes életképes skillelosztást leirták már olvassatok vissza.
  • Noodlee
    #8996
    Megnéztem ezt a "csodát", de nem tetszik. Ebből nem derül ki számomra, melyik kari marad életképes akár hellen is.