26171
  • sz4bolcs
    #24567
    már 46os a trapsim. Várom már az első sojom. :))
  • sz4bolcs
    #24566
    Én trap assát kezdtem. :)
  • Rettenthető
    #24565
    Hmm.

    A fejlécben található Hasznos linkek között fellelhető Arreat Summit-nál/nél nem igen hiszem, hogy létezik jobb jelenleg.

    Ha item drop érdekel, hogy hol mi eshet (ami ugyan nem hibátlan, mert csak a nevesített állandó főnökökre van kalkulálva, mint pl. Frozenstein, Diablo, stb.), akkor: Drop Calculator 1.13

    HC. Mivel mostanában előfordul párszor a "Your connection has been interrupted" és kis testvére az "Failed to join game" játék közben, így a HC az idegrendszeremnek is HC lenne.
    De ha mégis indítanék, akkor csak és kizárólag Summon Necromancer-t, csak a mellé kell normal Duriel-hez valaki, mert ott még nincs meg a Decrepify. Utána mindegy.
  • Since
    #24564
    Esetleg egy teljes itemlista is érdeklne hogy milyen itemek vannak, és hogy milyen változatok eshetnek az adott itemből. Ilyen item database-es dolog. Köszönöm!
  • Since
    #24563
    HC-t nemhiszem, most kezdtem el tegnap egy MF sorcit, de nem sokat tudok játszani :-) Nemtudtok valami jó ki progit amiben az aktuális rúnaszavak illetve a cube-al előállítható itemek benne vannak? Nem találtam sehol ilyen progit csak régebbieket.
  • sz4bolcs
    #24562
    Lenne kedve valakinek majd hc karit kezdeni?
  • Rettenthető
    #24561
    Reset óta majd minden nap fent vagyok, de általában 17 óra után.
    Az account nevem: Rettentheto

    Húzni nem húzok (még), mert a sorcommal sem vittem még végig Hell-t, és csóri is még mint egy patkány, de van 1-2 kezdő karakterem, azokkal szívesen mehetünk vállvetve.
  • Since
    #24560
    Lehet hogy nem sokan játszotok már a játékkal, de gondoltam elkezdem ladder reset után. Akinek lenne kedve segíteni, vagy netalántán játszani battle.net-en az küldöm egy privit és megbeszélünk egy időpontot. Jó lenne magyarokkal együtt játszani, de sajnos battle-net-en nemolyan segítőkészek már az emberek mint anno voltak. Accountom : SinceAlive.
  • sz4bolcs
    #24559
    jeeee, jööövööööök xDDD
  • Delac
    #24558
    2 hete volt :)
  • sz4bolcs
    #24557
    Mikor volt/lesz ladder reset?
  • D2AMON
    #24556
    http://img15.imageshack.us/img15/9530/abaj.jpg valaki valamit tud? reset router nem jön be.
    tűzfalon 6112-es port nyitva.
  • Dobronski
    #24555
    Itt van leírva!
  • vigyori14
    #24554
    Hy, valaki feltudna világosítani hogy milyen változások történtek 1.11 es patch óta, az új patchekben?
  • EnxTheOne
    #24553
    biztos hogy nem lag volt.
    pl. charge pala, egykezes kardal, "félképernyöröl" támad, szóval nem kell közel jönnie hozzám, hogy sebezen.
  • Terence007
    #24552
    Nem lehet, hogy szimpla lag volt? :)
  • Delac
    #24551
    Sajnos nem, :( Közel harcos half ranged támadással. Barbi esetleg dárdát hajigál, amivel éppenségel tud melee is lenni. Más ötletem nincs, hacsak nem sikerülne jobban körül írnod. :D
  • EnxTheOne
    #24550
    köszönöm szépen :D

    ÉS még egy utolsó kérdés. ^^
    Azt hogy csinálják a közelharcos karakterek, hogy "fél képernyöröl" támadnak? Szóval nem kell közel mennie az ellenséghez, hanem a közel harcos, és a távolsági között van. Remélem érthető xD
  • Laxxa
    #24549
    Szevasztok.

    Meguntam a d2-őt szóval most eladó 7500 d2jsp fórumgoldom 1fg=4ft áron.

    Akit érdekel vegye föl velem a kapcsolatot a [email protected] mail címen.

    Csak Hajdú-Bihar ill olyan emberek jelentkezését várom akiknek van ötlete , hogy bonyolítsuk le az üzletet.
  • Delac
    #24548
    CB, OW, mind a kettő sebzi az ellent. CB ami elterjedtebb, mert azonali hatásu fix %-t von le, mig az OW adott idő alatt sebez.
  • EnxTheOne
    #24547
    köszi, mostmár jó :D

    Végül is, egy dragon claw/ dragon flight/tiger strike assassin melett döntöttem. Ha meg nem válik be, akkor újra elosztom a skill pontjaimat :D


    Megtudnátok mondani hogy melyik itemek vesznek le x %-ot az ellenségéletéböl? Crushing blow? Open wounds?

    lvl 42-es ^^
    Azért elég furcsa a számomra hogy, pár nappal a reset után, már vannak 94-es karakterek :S
  • Rettenthető
    #24546
    Próbáld majd meg újra, pár perccel, esetleg órával később.
    Amióta megvolt a reset, azóta - khm - eléggé instabil lett a kreált játék a neten. Amikor fent voltam, többször is beszélték, hogy alig tudtak játszani / kreálni, mindig "failed to join game"-t írt ki.
    Én is volt, hogy 6-7 játék után tudtam eljutni a következő wp-ig, mert állandóan kidobált, aztán meg nem engedett kreálni.
  • EnxTheOne
    #24545
    köszi :D


    Történt egy kis baleset. Voltam egy baalrunon, utána meg nem engedet be több szervere, háromszor probáltam, de mindig "failed to....", a 4.-nél, amikor töltött, kiléptem a windows gombal, hogy megnézem, hátha valami történt az internetel, mire amikor vissza léptem fekete volt a képernyő, majd az alt+F4-el bazártam, de fél másodpercel a bezárás elött kiirta hogy failed to..., és most azota nem tudom belépni. Azt irja hogy már más használja a cd keyt, vagy valami hiba van és probáljam meg 5 perc múlva :(
  • xNoodlex
    #24544
    Assát nem vágom, de ITT találsz pár guidet-t hozzá, hátha jó valamelyik, de Google egyébként is segíthet.
  • EnxTheOne
    #24543
    tiger strike/dragon flight assassin jó pvpre? :D
    Vagy maradjak a tarappernél?
  • Dobronski
    #24542
    Nem kell, hogy Magyar legyen... lehet akármilyen, csak beszéljenek angolul, vagy franciául. :)
  • xNoodlex
    #24541
    Akkor maradt a 6net a magyar alternatívák közül.
  • Dobronski
    #24540
    Tudtok valami olyan Bnet másolatot, ahol sokan játszanak? Diatro-t próbáltam, de alig játszanak rajta.
  • xNoodlex
    #24539
    Simán.
  • ricsa008
    #24538
    üdv
    hogy lehet win7-en futtatni?
  • gabeone
    #24537
    A "kötelező" MF továbbra is a játék része marad? Nemrég elolvastam az újításokat, gondoltam, hogy mindjárt becsokizok annyi az újdonság.. Érdemleges dolognak csak a varázslatokkal szembeni immunitások és az O. Knight Iron Maiden eltörlését tartom.
  • MeatMan
    #24536
    jaa, most olvastam, zsír! gondolkozom egy friss kezdésen, a szokásos fire sorc-szal :)
  • Davidus
    #24535
    1 hét múlva reset
  • Rettenthető
    #24534
    Kérjük, ellenőrizze, hogy a Diablo 2 Expansion lemez a CD-ROM-meghajtóba, majd kattintson a "Rety"

    Nem köcsögölésből eredően, de később még jól jöhet:
    forrás: http://translate.google.com
  • zalan05
    #24533
    Please verify that your Diablo 2 Expansion Disc is in your CD-ROM drive, then click on 'Rety'. ez mia zacskomat jelenti valaki pls segitsen mit kell csinálni vele?
  • Cortinaar
    #24532
    Köszönöm, igen eredeti van.
  • nearo
    #24531
    #24529
    Nemtom mi a helyzet bneten, tört verzióm van.
    Ahhoz, hogy neten tudd tolni kell egy CD-kulcs (ha bnetre gondolsz).
    Jelszóproblémát nemtom :)

    #24530
    Elég az utolsót.
    Egyébként ha eredeti gémed van, akkor ha felmész bnetre úgy tudom ráteszi a legfrissebb patchet.
  • Cortinaar
    #24530
    Sziasztok!

    Feletelepítettem a d2-őt, majd rá a LOD-ot. Az lenne a kérdésem, hogy a patchekbő elég csak a legutolsót 1.12 vagy 1.13 feltenni, vagy sorba fel kell rakni az összeset?
  • zalan05
    #24529
    sziasztok
    már jó régen játszottam a dia2-övel várom a 3at de nagyon nem akar jönni és igy lehet vissza teszem a 2öt valaki megtudná mondani miujság sokan játszanak-e még mert ha nem akkor inkább hagyom:D és ha igen akkor lécci hogy mik kellenek hozzá hogy neten tudjam tolni mert már lövésem sincs mik kellenek.Ja és hogyha elfelejtettem a jelszot a régi accom-on meglehet valahogy tudni mivolt? elöre is kösz
    hello
  • Daell Drow
    #24528
    bneten tudom hogy nem lehet, de itt lehet hasznalni d2 multires-t?