26171
  • Lacika 79
    #9635
    H vagy 22.30 után, akkor rám whispelhetnél esetleg. Persze csak ha van kedved egy kis közös szaladgálásra. :-)
    Lacika1979 az accom. Asszem. :-D
  • Noodlee
    #9634
    A MOD nem feltétlenűl cheat, bár van olyan MOD dióhoz, amiben a szörnyek csak ultrabrutál cuccokat dobnak, nomeg Unique cuccokat. Na ez bizony a cheat részlegbe tartozik.
    :)
  • Noodlee
    #9633
    MOD = Modification
    Tehát módosítja a játékot. Ennyi.
  • VGQ
    #9632
    Ha kell még IK armor akkor odaadom.
    Csak keress meg.naponta 22:30 után BIZTOSAN vagyok .Napközben lehet hogy igen lehet hogy nem.
  • gyick
    #9631
    Hi!Kéne egy kis segitség karakter fejlesztésben
    Egy Amzont szertnék......
    Javelin és spear skillest....
  • raziel.
    #9630
    Unknown nick ez nc volt.....

    Játék és játék között különbségek vannak....nem is pici....diablonál modok nagyrésze könnyitést jelent az eredeti hivatalos patchekhez képest...

    de igen cs-be is sok csiter van:(
  • PiszkosFred
    #9629
    Ojajanyam ;]

    Diablohoz a Fury olyan mint a HL-hoz a CS. DE a droprate modok a diablohoz olyan, mint az autoheadshot a CShez. Es a ketto kozott van kulonbseg, de ezzel te is tisztaban vagy, csak mokazol ;]
  • Noodlee
    #9628
    Itt mindenki félreérti a dolgokat?
  • Noodlee
    #9627
    He???
  • unknown nick
    #9626
    LOL ezek szerint a CS is egy cheat, mert HL mod :DDDDDDDD
  • Noodlee
    #9625
    "A fury mod azert nem szamit csalasnak, mert azokkal a karakterekkel amelyeket ezzel a moddal "gyartasz", nem tudsz mas, eredeti pecsekkel jatszani."

    Ez magától érthetődik, de egy kicsit furcsa volt a LVL 64-es Raven, stb...
    Ezért kérdeztem, hogy editált karakter-e.
    Különben anno volt ilyen MOD 1.09-re is.
  • EqUiNoX
    #9624
    A fury mod azert nem szamit csalasnak, mert azokkal a karakterekkel amelyeket ezzel a moddal "gyartasz", nem tudsz mas, eredeti pecsekkel jatszani. Igy kilove az esetleges jogosulatlan elony es targy szerzes lehetosege. Olyna mint a BaldursGate mod, egyszer erdemes kiprobalni.

    Illetve regen, 109 alatt nem tudtad atvinni azt a karaktert mashova, most 110 eseteben nem probaltam meg, de gondolom hasonloan mas felepitesu az egesz, es csak leakad a probalkozasnal...
  • kelkaposzta
    #9623
    A skilleket alapol 30-as szinitg lehet tápolni. Nem hackeltem meg semmilyen cuccot, stb.. Ilyen cuccok esnek és kész. 6x nehezebb hell, szal elkell az erősités. Viszont annyi xp-t kapok mint a szar.. megnéztem hell p8-ba a gamet 1 csites sorcal, ehh 30 perc alatt tudtam 91-92-re fejlödni.(talán vmivel több) Ja és 3-4 percig tart megölni Elder diablot hellen p8-ba csites sorcal 200-as skillekel.(!!)Ebbe bele tartozik h imunis 1 pár cuccra. Ha nem tetszik nem kell jönni, én csak felajánlottam mivel én a közeljövöben szeretnék vele játszani.
  • Lacika 79
    #9622
    az nem gond, csak jöjjön le. :-)
  • shaba23 #9621
    Viszont szólok, hogy 2 Giga :)
  • shaba23 #9620
    Fileplanet-ről. Nézz fel a www.starwarsgalaxies.com-ra
  • Lacika 79
    #9619
    Az engem is érdekelne. Megtudhatjuk, honnan húzod?
  • Noodlee
    #9618
    Hát én is megnéztem a screenshotokat.
    Semmi xtrát nem találtam benne, bár nem néztem meg az összeset, de azt észrevettem, hogy a skilpontok igen csak fel vannak húzva. Te hackelted meg, vagy alapból ilyen sok skillpontot kapsz? Csalással nem játszanék, mert elveszi az élvezetet.
  • Bobber
    #9617
    Neked is koszike az invitalast dee ezt viszont egy az egyben el utasitom mert ahogy nezem a kepeket ez ugye egy az gyben a dio csak ujj targyak meg egy ket ujj cucc. Lehet hogy tevededk mert ne neztem meg minden kepet bocsi de neke ugy tunt az alapjan amit megneztem.
  • Bobber
    #9616
    hat koszonom az invitalast shaba:):) en szivesen benne lennek csak az a baj hogy nagyon nehez ezt igy vegignyomni. Most en nem konkretan a jatekra gondolok bar az se egyszeru hanem arra hogy eleg nehez az hogy mindenki raerjen es tudja tolni a gamet. Mert hat ugye mar te is irod hogy most eppen nem mert ez meg az meg en is irom ohgy nem tom hogy erek ra a kozeljovoben mert most megy le a viozsgaidoszak utana meg el akarok vegre menni valami rendes munkat talani es melozni szal en se tom hogy fogok raerni. De hat majd emglatjuk teljesen nem zarkozom el a tematol:)
  • shaba23 #9615
    jó, rendben :)
    (viszont most töltöm a StarWars:Galaxies 2hetes ingyenes trial
    verzióját, így nem biztos, hogy lesz majd Diablo a részemről:)
  • Lacika 79
    #9614
    Ha esetleg csatlakozhatok majd, rámdobsz egy üzit?
  • Ombika
    #9613
    gmiki oldalan megtalalod aszem!
  • oneal1
    #9612
    valaki lécci tarcddeljen el velem egy jo runat mer nemtok másér grandfatehr kardot szerezni!!!
    lécci nagyok help!!!
  • shaba23 #9611
    Leghamarabb jövőhét csütörtöktől érek rá játszani:)
  • Lacika 79
    #9610
    Mikor szándékozotk ilyesmit csinálni? Remélem, nem ma, mert éppen lépek. :-)
  • shaba23 #9609
    Bobber, ha gondolod, akkor megbeszélhetjük és még 1-2 emberrel nyomhatjuk a diablo-t magatalálós karakterrel. Végignyomjuk Hell Baalig és annyi :)
    Én benne vagyok (voltam) egy klánban, ahol csak így játszottunk, és mondhatom nagyon jó volt:)
  • kelkaposzta
    #9608
    itt vannak a screenshotjaim.. ami eltér a megszokottol az Fury modos kép :) Ha tetszik akkor felviszem a diot, meg a modot azt játszahtunk. Meg még probálok embereket szerezni a játékhoz.
  • kelkaposzta
    #9607
    Ha mutatok róla képeket akkor jössz? :)
  • Bobber
    #9606
    hat hogy oszinte legyek nem igazan tom hogy mi az:):):) de szerintem nem sok kedvem van azzal nyomulni:(:( szerintem megint viszaterek a counterstrikera meg az americans armyra
    sajnos kezdem megunni az oszes szerepjatek szeru gamet :(:(
  • kelkaposzta
    #9605
    És neked nincs kedved majd Fury Mod-al nyomulni?
  • Bobber
    #9604
    na nekem meg vannak de nem sok oromom telt a dologban:(:(

    Bementem egy szerverre gamelni csak ugy poenbol es mondanom se kell hoyg a szerver listaban nem latta csak baalrunt vagy hogy ki mit arul. Na mind 1 mondom bemegyek egy jatekba. Mondanom se kell Baal runba es mirol szolt az egesz game??? Huhh neked ded jo bo-d van amugy nekem meg akkora a sebzesem. Neked mekkora?? es a masik karidnak?? huhh de jo amugy nekem akkor is nagyobb meg nekem jobb van na szal ez ment alandoan. :(:'( ezt egy kicsit meguntam:( szal nem tom fogok e meg jatszani ha nem akkor majd elosztom en is a cuccaimat hatha valaki orulni fog neki ugy mint en anno. Amugy meg lehet hogy mar csak akkor jatszom ha telleg lesz egy ladder reset mertmost mar semmimek sincs erteke.
  • Noodlee
    #9603
    Jó hogy mondod. Én is ezt fogom tenni :)
  • Bobber
    #9602
    Akkor jo most eppen azon gondolkozomo hogy lehet hogy meg kene nezni a karijaimat dioöban megvannak e meg egyaltalan:)
  • Noodlee
    #9601
    Veled vagyunk ecsém !
  • Bobber
    #9600
    megvedenek:)
  • Bobber
    #9599
    nana fred nem szidni azokat az embereket akik engem egvedenek:):)
  • oneal1
    #9598
    ezt a singlis fejlesztést én is kipróbálnám:DD
    hogy müxi ka progi??
    mer nem negedni ez emgnyitni semmit sem
  • oneal1
    #9597
    maygarositás van a gaméhoz????
  • shaba23 #9596