26171
  • MadJani
    #9675
    Én speciel már nagyon vártam. Még akkor is ha a soj hijján fullos kariaim átmennek. Ennek már nem volt sok értelme. Igy azért szvsz kb 2-3 hónapig ujra élvezetesebb lesz a játék.
  • PiszkosFred
    #9674
    Elnéztem a 3 honapos limitet, és tavasszal nyugdijaztak a karaktereimet. Na mondom pech, de sebaj, kezdem ujra. Ugysincs sok idom jatszani, de igy legalabb lesz erteme, nemcsak runok, hanem "jatek". Erre mikor kezdene mar megint eletkepesek lenni, jon a ladderreset, es kezdhetem megint elolrol. Fel even belul harmadjara ;] De mostmar azthiszem csak HCkat inditok, kezdem megszokni a nullazasokat...
  • TANKboy
    #9673
    Na igen, a csalók megint tele lesznek cuccokkal. Aki nem csal az meg szenvedhet. A csalók kénye kedvére kénytelen belemenni számára nem túl jó üzletekbe. Mondjuk engem ez kevésbé érint. Ritkán üzletelgetek. Nem is foglalkozom az értékekkel, ha vmi kell akkor adok érte bármi számomra felesleges cuccott, hiába ér sokkal többet az én ajánlatom. Kezdő Bnet-esként sok cuccot kaptam jó arcoktól, amit nem felejtek és ezért én is gyakran adok ingyen kezdőknek, mert tudom milyen jó érzés. A többit tárgyam meg találtam. Igaz nem volt túl sok, egy-két karakter elég volt az őrzésükre. Én rettentően nem örülök ennek a ladder reset-nek. Nincs kedvem a nulláról kezdeni megint, hogy majd mire újra tele lennék számomra jó cuccokkal újabb reset-et éljek meg, boáááá!
    Igy bot-ozók meg csalók mellett nem sok értelme a resetnek.
  • MEdievil
    #9672
    csak annyi van hogy Soon... majd pár honapon belül
  • Bobber
    #9671
    jaja nem kel hozza sok ido szerintem se
  • PiszkosFred
    #9670
    Lev1es karik nem lesznek tele cuccal ;] Mindenki szuz karakterrel indul. Viszont az teny, hogy par oran belul indulnak majd a botok, dupeok es csak napok kerdese hogy megint kaosz es tulkinalat legyen. Ez van..
  • Bobber
    #9669
    es ez a hamarosan jon a reset mit jelent pontosan nem tudjatok mert erdekelne mikortol van ertelme megint jatszani:) Bar lehet hogy telleg mar rogton az elejen tele lesz cuccal es akkor mar nem lesz ertelme gyaccani:(
  • Davidus
    #9668
    IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN!
  • MEdievil
    #9667
    nem veszted el őket :) non-ladderben játszhatsz velük...
    vagy ha non-ladderben már egyáltalán nem játszol velük
    akkor én 1-2 tárgyat eltradelnék új ladder ittemekre
    persze majd ha lesz már
  • MEdievil
    #9666
    úgyhalottam igen..
  • csabawarchief
    #9665
    kanin törölték a karikat? :/
  • Noodlee
    #9664
    Rendben van.
  • Lacika 79
    #9663
    Csak picit sajnálom a karikat, összeszedtem egy pár jó cuccot mostanában. :-(
  • Lacika 79
    #9662
    Inkább hagyjuk, majd reset után "fejlődhetünk" együtt. Hétvégén úgysem fogok játszani, reggel kezdődik a Lászlónapi ereszdelahajamat, és vasárnap este fejeződik be. :-)
  • raziel.
    #9661
    The Diablo II 1.10 Ladder Season 1 will soon come to an end and Blizzard would like to thank all the players -- New, Returning and Veteran alike -- for making this a great Season. As a special treat to reward the Top Players from around the world, we will be immortalizing the Top 10 Expansion and Expansion Hardcore Characters in each of the 7 Classes on the Blizzard website. That's 140 players from each Realm!
  • Noodlee
    #9660
    igaz
  • Noodlee
    #9659
    10 perc
  • Lacika 79
    #9658
    Vagy mostmár felesleges ilyesmivel foglalkozni resetig? :-)
  • Noodlee
    #9657
    ok
  • Lacika 79
    #9656
    Jah, nincs kedved egy kis nightmare húzáshoz? :-)
  • Lacika 79
    #9655
    Hali!
    Időközben rájöttem :-)
  • Noodlee
    #9654
    Gondolom Blizzard honlap vagy ilyesmi
  • Lacika 79
    #9653
    Ezt hol írták?
  • raziel.
    #9652
    jaja olvastam én is....szal kaktusz lesz:)

    aztán uj ladder....izzitsák az emberek az andibotot aztán már ladder elején nem lehet venni majd semmit szal jo lesz....:(
  • MEdievil
    #9651
    ha érdekel vkit nemsokára 'Soon' ladder reset...
  • Noodlee
    #9650
    Na majd ha nem felejtem el, akkor utánna nézek, hogy melyik is az, és hol leled meg.
  • Noodlee
    #9649
    Holnapra ez lesz a házi feladatom.
  • Noodlee
    #9648
    Vagyis de.
    Olvasni is meg kéne tanulnom :(
  • Noodlee
    #9647
    Szerintem nem.
  • Laalee
    #9646
    szerintem rájössz :D
  • Noodlee
    #9645
    Akkor miért nekem válaszolt??
    :DD
  • Laalee
    #9644
    még szerencse hogy nem is rolad van szo :D
  • Noodlee
    #9643
    Nem szoktam MOD-okkal játszani, csak a LOD-ot nyomom Battleneten, és CLOSED-en! Szal csalás nálam kizárva!
  • Noodlee
    #9642
    He?
    Miért is?
    Nem egésszen vettem le a dolgot.
  • Imremagdi
    #9641
    nekem olyan mod kellene amivel nagyobb a kocka , és a háttáska is, volt egy ilyen a 1.09..
  • Laalee
    #9640
    a forum nem max a topik
  • Noodlee
    #9639
    Meghalt a fórum!
  • Lacika 79
    #9638
    :-) Köszi, hogy kisegítettél. Éppen nagy cucc mozgatáson vagyok túl. A régi Palám neki ajándékozta majd minden cuccát az újnak, és egy keveset a Sorcinak is. :-)
    Az assa még túl fiatal, hogy ilyesmivel tudjon foglalkozni, de jövő hétre már biztos felnő picit. :-)
  • Noodlee
    #9637
    Bizony neked Lacika1979 az accountod :)
  • Adam5
    #9636
    ok ok
    akko majd felkereslek