26171
  • HammeRed
    #9715
    Par oldallal regebben irtam hogy amit a ladderben csabitonak tartok az a runak,cuccok upgrade-elese,valoban jo dolog de szerintem a ladder reset egy ladderon jatszonak majdnem egyenlo a karakter torlesevel.Irta itt mar valaki asszem hogy reset utan nem fog jatszani a non laddere lefokozott karakterrel.Egyebkent mi szukseg volt a ladder resetre nem neztem a blizzard oldalan hogy egyaltalan megindokoljak e valamivel?Es mi a garancia hogy egy evig nem lesz ladder reset?Szerintem nem telt meg el 1 ev 1.10 megjelenese ota.Nem tehetek rola de soha nem jott be ez a ladder only dolog...
  • gazo
    #9714
    1et értek :) en is ippeg megneztem....
  • oneal1
    #9713
    én pont igy vagyok vele!
    mármint hogy nemrég kezdtem, de tökmind1 mer valaki rájött a kódomra és lerabolt!!!
    mégegyszre a rohadt annyába za ekkora parasztal!!!!
    gondoljátok el
    1 rendes kari meg 4 cuccos
    ugyhoyg fazs kivan
  • Bobber
    #9712
    hat ha nem a ladder reset vegen csinal az ember ladder karit akkor semmi gond nincs vele. En mar eleg regen nyomom ladderen, nem tul regen de eleg regen es eleg jo cuccaim vannak kicsit sajnalni fogom hogy ujra kell kewzdeni de ha valaki most kezdi ujra akkor az 1 evig megint nyugodtan tolhatja az egy ev az meg marha sok ido. Anniy ido alalt a karakter mar akar vegelgyengulesben is elhunyhat mert raun az ember. Szal semmi gond ezzel a resettel sezrintem. annak telleg eleg idegesito lehet aki mondjuk most kezdett 1 honapon belul de arra annak is jo volt hogy megnezte hogy mit erdeemes fejleszeteni, es ha most ujra indul akkor mar sokal jobban fogja tudni mit es hogyan csinaljon. Hat ennyi:):)
  • oneal1
    #9711
    LOL
  • Noodlee
    #9710
    ááá.
    Csak az az utolsó sor ne lenne ott :))
    Szal... izé...
  • oneal1
    #9709
    nincs valakinek egy nagypapája??
    a humoros megjegyzéseket nem kérek!:DD
  • Shaman
    #9708
    Amúgy a páholy fórum része mikortól fog müködni,nem tuggya valaki?
  • Shaman
    #9707
    de non-ladderben nincsennek (legalábbis eddig) ladder only cuccok. Nem müködik sok kocka recept (főként ami fontos a fegyver/páncél upgrade),nem lehet a rúnákat akármeddig összerakni és még sorolhatnám.....
    Szal nem rossz az a ladder...
  • HammeRed
    #9706
    En pl csak non ladderben jatszok csinaltam 1.10 megjelenesekor 2 ladder karit mindkettot 75-os szintig vittem azota nem jatszok veluk.Ha benezel non ladderbe latni hogy nagyon sokan jatszanak tovabbra is.Csit meg a botozas ugyanugy van ladderban is mint non ladderban.1 max 2 het es minden folytatodik ugyanugy ahogy most van.Szal nem sok ertelmet latom,max annyi hogy mindenki kezdheti elolrol a cuccok gyujtogeteset ami egy bizonyos szint elerese utan nem biztos hogy olyan szorakoztato (foleg mikor mar volt par ertekes cucca az embernek kezdett a karakter eletkepes lenni,erre a ladder reset miatt lefokozzak non ladderba)nemtom ki mit gondol az egeszrol de nekem ez a velemenyem rola.
  • MEdievil
    #9705
    igen van alapja ... csak meg kell nézni w3 laddert mert ott
    van dátum is és valószínűleg ugyan akkor lessz a d2 is vagy
    1 nap eltéréssel
  • I.C.ram
    #9704
    Elég sok embertől hallottam ezt... Köztük elég sok nem 10-en évestől.
  • I.C.ram
    #9703
    Ezt nem értem. Hogy érné HC tárgy tízszeresét egy sc tárgynak?? Mikor HCben is ugyanolyan tárgyakért adnak mondjuk egy IK armort, mint SC-ben....
  • raziel.
    #9702
    hm még mindig ez az undorito szoveg megy....

    egy 10eznéves kitalálta hun-1 eh hogy pénteken lesz reset erre mindenki ezt mondja....
  • Shaman
    #9701
    nem,de non-ladderbe minek csinálsz karit? Nem sok értelme van,kevesen is jáccák!
    Persze most -ha télleg pénteken lesz reset-ladderes karit em érdemes csinálni.
    Sztem várj még hétvégéig...
  • neonx
    #9700
    Srácok ha most no ladderben csinalok karit ujat akkor ram nem vonatkozik a RESET
  • raziel.
    #9699
    Szted mindneki ujbol kezdi a laddert...nonladderba amugy is több a csit stb meg az uncsibb. Hc cuccok meg eddig is 10x eresét érték kb mint sc
  • Noodlee
    #9698
    Na ja.
    Kezdhetjük előről a Ladderes kari fejlesztését.
  • gazo
    #9697
    szvsz a kutya se folytatja nonladderben
  • I.C.ram
    #9696
    Állitólag Pénteken lesz reset.
  • PiszkosFred
    #9695
    Ezert leszek ezekre a ladder cuccokra, illetve ezek ertekeire/araira kivancsi, reset utan. Mert nonladderben ezek csak fogyhatnak, talalni nem lehet. (HC eseten meg kivancsibb vagyok;]) Persze kerdeses, mennyien fogjak folytatni a nonladderekkel, es mennyien kezdenek egy uj laddert...
  • Davidus
    #9694
    Azokat a cuccokat amiket csak ladder karik találhattak meg most át fogják vinni magukkal nonladder-be.
  • gazo
    #9693
    Azt irjak a Blizzardek a news-ban:

    Season 1 players get to keep Ladder exclusive items when they are moved.

    most akkor ez mit jelent?
  • oneal1
    #9692
    én azt hallottam ohgy pénteken!
  • MadJani
    #9691
    miért? te tele vagy Pul,Um,Mal,Ist,Gul runákkal? Mert most csak ezekért kapsz cuccot. Amit meg te találsz véletlenül (közepesen jó cuccokat) azt meg adhatod el a kovácsnak, vagy esetleg elajándékozhatod.
    Na ezt szünteti meg egy pár hónapra a reset. Én ezért várom már hónapok óta.
  • MEdievil
    #9690
    szerintem 2 héten bellül lesz a reset egy el runébe fogadom
  • oneal1
    #9689
    most akkor a non ladderben gyökerebb cuccokat lehet csak találni??
    most akartam épp ujrakezdeni az egészet!
    akkro a reset után érdemes csak elkezdeni?
  • PiszkosFred
    #9688
    Meglátjuk. A 110 sem volt akkora munka, hogy több mint egy évet kellett volna rá várni ;] De ez csak élc, majd meglátjuk mi lesz...

    Lemennek a tárgyak értéke? Hogyhogy? Épphogy kevés lesz az első napokban a kinálat, és ezek is sokat érnek majd. Az más kérdés, hogy nem lesz eleinte mivel fizetnie a nagy többségnek. Nonladderben pedig most lesz érdekes, a ladderből érkezett cuccok és azok árfolyamaira kivancsi leszek. Vagy mire értetted a tárgy értékének csökkenését?
  • I.C.ram
    #9687
    Örüljetek neki, hogy lemennek a tárgyak értéke. Nem mindenki tud egész nap mefirunozni, hogy találjon valamit.

    Bár mondjuk soha nem szoktam tradelni, mert nincs mit, ami értékes, az rajtam van.
  • Davidus
    #9686
    Azé valamivel egyszerűbb megnyomni a reset gombot mint megcsinálni egy 1.10 szintű peccset;)
  • raziel.
    #9685
    hát ezaz ;)
  • PiszkosFred
    #9684
    Hamarosan...

    ui: a 110re is azt mondtak anno, hogy hamarosan megjelenik. (mindenki tudja mikorra erkezett meg a bejelentes utan ;])
  • raziel.
    #9683
    hehe blizzardot eddig nézve sztem nemnagyon lesz mostanába reset....
    bár jót tenne neki.

    habár belegondolok uj ladder, ismét izzitja mindenki az andibotot és sojnak már kezdetkor nem lesz értéke...szal nem tom mi lesz tradét tekintve..vagy kitalálnak valami uj fizetőeszközt
  • kelkaposzta
    #9682
    Én is nagyon örülök a resetnek.. lehet h megint tele lesz duped cuccal bnet, de újra versenybe lehet szálni a ranglista elökelö helyeiért. :D És én biza most felkerülök ha bele gebedek is. Multkor má majdnem megvót, csak jött a fejbelövés és minden cuccom elcsorták. Már ugy is gondolkoztam az újra kezdésen, és ez most a legjobbkor jött.
    Pontossan mikortól lehet az uj ledderen nyomni??
  • Kiru
    #9681
    nagyon thx
  • MadJani
    #9680
    Mindegyikkel lehet játszani a BNet-en

    Ladder kari:
    Van egy ranglista amire felkerülhet, és van olyan tárgy több is amit csak ö találhat.
    Normál (Non-ladder) kari:
    Zárt BNet-es kari, csak nincs ranglista, és ladder only cuccok.
    HC kari:
    Lehet ladder vagy non-ladder, és csak egyszer hal meg:), mivel nem éled fel Esc-re.

    Ez 4 fajta:
    Ladder - normál
    Ladder - HC
    Non-ladder - normál
    Non-ladder - HC

    Mind a 4 csoport csak ugyanolyannal lehet egy game-ban.


    A Ladder reset pedig azt jelenti, hogy a ranglistát törlik, és a ladder karik (HC is és normál is) átkerülnek Non-ladder-ba cuccostul.
    A Ladder-on meg ujra kell kezdeni mindenkinek mindent, ergo egy darabi ujra lesz értéke a cuccoknak.
  • Kiru
    #9679
    Ja a választ kösz :)
  • Kiru
    #9678
    Le tudná valaki pontosan írni mit jelent:
    Ladder karakter
    Normál karakt
    Hardcore karakter
    Melyikkel lehet a battle.net-en játszani
    Melyik miért jó vagy rossz?
  • Laalee
    #9677
    játszhatsz velük továbbra is, de nem lesznek feltüntetve a ledderen, illetve nem játszhatnak ladder karival.
  • Kiru
    #9676
    Olvasom ezt a resetet!
    Most akkor törlik a ladder karaktereket?
    Olvastam olyat is, hogy nonladder karakterek lesznek.
    Ez azt jelenti, hogy nem lehet velük a battle.net-en játszani?
    Volt már ilyen ?(én nem rég játszom)