26171
  • PiszkosFred
    #9755
    De tudjak ;]

    Q - Mikor lesz reset sracok?
    A - Majd...
  • raziel.
    #9754
    Amugy meg sztem kezd unalmas lenni ez a reset téma...ha valaki tudja mikor lesz akkor az a blizz, de már ezt is kétlem hogy ők tudják...
  • Davidus
    #9753
    Ha fejreállsz akkor se lesz ma reset:)
  • kelkaposzta
    #9752
    Én kivételessen örülök h nem ma volt a reset :) Mert ma vajmi vevés idöm volt gépezni :D De holnap, vagy is ma, követelem a resetet !!
  • raziel.
    #9751
    eheh sok najo nem karomkodok enyit a ladder resetrol amit a tizenevesek pentekre terveztek...nc
  • MEdievil
    #9750
    ez se az
  • MEdievil
    #9749
    ladder reset az blizz oldalon van de 1.11 re még semmi
    bizonyítékot sem láttam...
  • KisKolok
    #9748
    De most komolyan, egy BLIZZARDOS, beépített ember azt mondja warcraftos patch-témában, hogy:
    "QA has been hammered testing out WoW and until recently Ghost as well. Not to mention a Diablo and StarCraft patch."

    A QA le van terhelve a WoW és a Ghost tesztelésével. Nem is szólva egy Diablo és Starcraft patch-ról.

    De most komolyan :)
    Ja és lesz hardcore-ladder-only cucc is :)
  • I.C.ram
    #9747
    Nesze:

    Arreat Summit
  • Bobber
    #9746
    neharagudj de ebben mi a bizonyitek elolvastam a cimet es annyi mar eleg is volt te egy masik forumot linkeletel be ahol megint barki barmit mondhat. Ha majd kimondottan a diablora mondja valami megbizhato forras nem egy forum hogy lesz reset majd akkor elhiszem bar igazabol csak akkor hiszem el ha meg is tortent addig mindenki azt mond amit akar:)
  • Davidus
    #9745
    nesze:P
  • Bobber
    #9744
    ezt a reset dolgot ugy nez ki csak valaki kitalta es most jokat rohogy a markaban hoygmar megint mennyi embert sikerult atcsesznie:(:(
    es kiskolok inkabb ne terjesz semmi ilyet hogy ilyen meg olyan patc is lesz a resettel mert mi mar a resetet se hisszuk el ha valakinek megis lenne barmire is bizonyiteka akkor az osza meg velunk es csak akkor szoljon ha van telleg bizonyiteka es be is tudja mutatni
    Koszonom
  • MEdievil
    #9743
    nemazért de most mind2 usa serven 99 es karik vannak még mindig ladderben...
  • MEdievil
    #9742
    hmm ladder reset késése kb 1-2 honap + uj patch... 1-2 év
    = soha nem lesz ladder reset
    na azért remélem 1-2 napon bellül végre meglesz...
  • I.C.ram
    #9741
    Reseteljenek már...
  • kelkaposzta
    #9740
    Télleg? Wáo, azt le kell fényképeznem 8-)
  • PiszkosFred
    #9739
    ...es igen, a mikulas hozza
  • KisKolok
    #9738
    óó de csak usában lesz reset igen :))

    amúgy azért késnek annyit mert peccset tesztel a QA. igen, 1.11-et a diablo 2-höz. Igen, a resettel együtt fog jönni.
    És igen, bizonyíték is van rá :D
  • kelkaposzta
    #9737
    Nem akarok én non ledderbe játszani, csak akarok 1 karit non ledderbe ami jól fel van cuccolva. Me sokx volt h haver aki még 1.09-es karikkal nyomta, segitséget kért tölem.
    Amugy írták 1általán vhol h az europa serveren lesz ledder reset? :) Me hallottam olyant is h csak az USA szervereken lesz reset. Ha ez igaz akkor...***************.
  • oneal1
    #9736
    tényleg:D
  • I.C.ram
    #9735
    Baromira nem akarnak resetelni. Miért nem tudnak kiírni egy konkrét dátumot??? Tipikus Blizzard, késnek mindennel.
  • PiszkosFred
    #9734
    Belépsz és nem ladder karid van ;]
  • oneal1
    #9733
    honnan leeht tudni hogy volt e már reset??:D
  • MEdievil
    #9732
    na méghogy senki nem lesz non-ladderbe
  • kelkaposzta
    #9731
    Aki abba hagyja azok assa cuccokat plz nekem adják :) akarok 1 franko trappos assit non ledderbe.
  • oneal1
    #9730
    reset nem ma lesz??
  • oneal1
    #9729
    szerintem a tesómnak kellenénke cuccok bőven mer ő marad a non laddernél!!
  • oneal1
    #9728
    nem volt olyan egyszerű:D
    de a rohadt valahjogy kitalálta
  • MEdievil
    #9727
    igen nekem és később ha lesz mivel akár adok érte is
    pár runét amit találok vagy pár új ladder ittemet vagy
    előre is addhatsz majd egy körübelüli listát mik érdekelnek
    és ha esik elrakom (pl ha gemek vagy bizonyos runék vagy
    stb mien stilusu tárgyak ...)
  • MEdievil
    #9726
    hát igen erre mondtam azt hogy én szívessen megvennék pár non-ladder cuccot ladderért (persze kedvezményessen szóval majd ajánlatom továbbra is fentáll)
  • Lacika 79
    #9725
    Én is így vagyok vele.
  • Shaman
    #9724
    Egyébként reset után,ha valaki non-ladderben fogja tolni,annak szívesen odaadom minden cuccom,hiszen én új ladder karikat fogok kezdeni,s nem érdekelnek a non-ladderes karik. Szal valószínüleg törölni fogom őket,ezért kérdem,ha kell valakinek cucc,majd szóljon,s adok.
  • Shaman
    #9723
    Na ma van péntek,hola reset?
  • kelkaposzta
    #9722
    Pár hét az kicsit tulzás. Sztem ki fog tartani 1-2 honapig.
    Kétlem h minden 2. ember botozni fog. Én ugy is mf-olok. Nem mindenki fog botozni. Shakot meg ha kell nem runáért fogok venni. A cuccok nagy részét ugy is megtalálom.(idő kérdése)
  • HammeRed
    #9721
    Nyilvanvalo hogy 1.10-ben az itemek erteket elcsesztek szerintem csak a runaszavas cuccoknak ill a runaknak van erteke,ha nincs valami jobb runad vagy pl 10 db 290 sc-d esetleg keresettebb skiller gc akkor nem kapsz semmit mert mindenki csak erre cserel.Nem vagyok biztos benne hogy honapokig kell varni ra hogy ujra megtelitodjon az uj ladder fullos cuccokkal valszinunek tartom hogy sokan izzitjak a botokat,par het es ott tart az egesz ahol most.
  • MadJani
    #9720
    Azt kérezed, hogy mi szükség volt a resetre?????

    Én Ladder-ban nyomom, és már hónapok óta csak immel-ámmal mentem fel játszani, és nem gyöztem imádkozni Blizzard istenhez egy resetért.
    Amiért nagyon kellett:
    1, Mindenki full cuccokban rohangált, és senki semmi igazán jót nem tradelt, csak elit runa-ért, ami viszont nincs minden bokorban.
    2, Ha egy pl. Gris armor-t az MF karim már csak azért vesz fel, mert a kovács 35k aranyat ad érte akkor ennek sincs értelme
    3, Ha találsz pl. egy Titánt, és vagy te használod, vagy elajándékozod ennek sincs értelme.

    Ergo, nem fog minden problémát megszünteti, de néhány hónapra biztositja, hogy játékélmény legyen ujra.

    Én nem foglalkozom, vele, de aki igen annaki valszeg az sem mellékes, hogy ujra harcba lehet szállni a ladder poziciókért, mert nem kell 50 lvl99-karit megelőznöd.
  • Noodlee
    #9719
    He?
    Valami nagyon egyszerű passt adhattál meg akkor...
  • PiszkosFred
    #9718
    Az egész resettel a nonladderes karakterek jarnak jol ;] Mert ahogy a ladder karik alaszallnak a "melybe", mennek is a parkoloba, es a legtobb ember kezdi az uj laddert. A korabbi ladder kari cuccait pedig akar szet is oszthatja olyan karakterek kozott, akik sosem voltak ladder karik, lasd HammeRed karakterei.
  • MEdievil
    #9717
    figy azért van a non-ladder ha vkinek nemteccik a ladder
    tudja ott tovább folytatni
    és most már minden meglesz non-ladderben is szóval semmivel
    se lesz több ladder
    én jól elvagyok föként non-ladderbe azt az 1-2 apróságot
    ami meg ladderben van meg most megszerzem és ennyi...
    mellesleg non-ladderbe 1 nagyonteccik hogy nem sírnak huzásért meg ilyen olyanért mert aki most kezd d2zni az
    nemfogja kivenni ladderről a pipát szóval kezdők mind ladderbe mennek ... :)
  • raziel.
    #9716
    hc cuccok mondom kb 10xeres értéken vannak, haverom szerzett hc be gagyi gf-et és scbe enigmát kapott érte...

    oneal1 mi volt az accod?