26171
  • Bobber
    #9875
    sracok lenne egy olyan kerdesem hogy ti hogy erzitek volt e eeredmenye a resetnek??):)
    en tegnap bementem egy kicsit es csak nagy anyazasokat lattam hogy mi az hogy nem adsz erte egy pult pedig ez um-ot er meg hasonlo okos beszedek volt a a magyar szobaban:):)
    szal az erdekelne hogy milyen arvaltozasok lettek ill hogyha valaki tudja akkor ossza meg legyszi velem az infot hoyg egy natalyas szet mondjukmit er ill egy baruck:):) elore is koszi:)
  • Lacika 79
    #9874
    Nekem sem. :-)
  • Imremagdi
    #9873
    Gonndom van a diablóval

    SBLIVE kártyával simán müködött az 5.1-es hang, eax hangzással

    De az uj audigy 2 zs kártyával nem megy az EAX hangzás, és az 5.1 hangzás se megy,

    help !
  • Rage47
    #9872
    van egy 19-es méreg meg 19-es csonti-s
  • Shaman
    #9871
    mind2= 2 típusú nekrós van,vagy mindkét ágra fejlesztettél. Ha utóbbi,akkor nekród mehet a kukába....

    Sok + skill kell,s akkor a csontis nekró megállíthatatlan..
  • Rage47
    #9870
    Köszi!
    Azért kérdeztem, mert sokan azt mondták neten, mikor játszottam, hogy a csontis egy idö után xar lesz, és a méreg a legjobb... igy most mind2 van...
  • DarkHorSe
    #9869
    ha vegigvittem a jatekot nightmaren, utana csak hellen tudok jatszani?
  • MEdievil
    #9868
    + wizardspike , Buriza , Highlord .
  • Laalee
    #9867
    pk ra bone :D amugy csonti
    ahhoz hogy jo poison nekrod legyen nagyon jo cuccok kellenek, azok nélkül meg tré
  • Rage47
    #9866
    Sziasztok!
    Milyen necro-t érdemes kifejleszteni szerintetek? /méreg, csonti stb./
  • Aspyrin
    #9865
    Hali, engem érdekelne lidless+shaft+ik cuccok. Most bneten vagyok, accom : *2hard2c
  • MEdievil
    #9864
    ha esetleg vkit érdekelne pár ladder ittem:
    lidless, Barb masteries skiller+6 life ,Shaft ,Windhammer
    Ik helm+öv, Uniq hyperion spear 4 skill , perf gemek.
    Non-ladder ittemekre elcserélném ezeket
  • Rasim
    #9863
    És úgy hallottam van valahol karaktertemető, mert van egy bólogató, asszem 85. szintű barbija. hova lehetne ezt nyilvánosan eltemetni?
  • Rasim
    #9862
    Én is mondtam neki, de csak erősködött, maúgy nincs netje, csak otthon nyomja.
  • Laalee
    #9861
    b.neten nincs

    marha izgi lenne elmenni lvl99 re normallal, azt hirtelen átkapcsolni hc ra
  • Rasim
    #9860
    Hali4

    Havernek olyan hülye kívánsága van, hogy át lehet-e valahogy alakítani normal karaktert hardcorrá, mert szegény 30. szinten vette észre, hogy nem pirosat csinált.:) Van erre vmilyen progi?
  • MEdievil
    #9859
    ha sok a manád meg a manareg, kevés resisted akkor ez előny ha nem akkor hátrány
  • KisKolok
    #9858
    Az a legszarabb ES-ben, hogy a resisteket az ES után nézi, szal akármennyi resisted van, manából ugyanannyit vesz le..
  • MEdievil
    #9857
    szerintem nagyon is sorcifüggő... pl blizz sorcnak akinek
    kevés a manája és alacson szintű warmth tényleg nemjó de
    Fo sorcnak , vagy Fire sorcnak jól jöhet...
  • Lacika 79
    #9856
    Hm. Én loaderrel játszok, és vígan vagyok bneten. És mivel megvan az eredti példányom és cd keyem, ezért nem hiszem, hogy törvénysértő lennék, max lusta, és vinyó kapacitással küszködő. :-D
  • Davidus
    #9855
    Energy shield csak arra jó hogy teleport közben leverjék a manám aztán ne tudja tovább teleportálni:P Én soha nem rakok rá pontot.
  • Evil
    #9854
    Energy shieldere en nem rakok, igy marad +4 skill pontom.Masodlagos fegyverben levo energy shieldet hasznalom.Erre rajonnek meg a +all skilles cumok es maris van egy kozepes energyshielded.
  • edios
    #9853
    Az a hiba üzenet nekem is mindig bejön amikor először indítom dio2t,még a dobozos verzióval is bejött :)
    Lehet hogy csak XPn csinálja,nem? Legalábbis én úgy emléxem,hogy régen nem parázott...
  • Shaman
    #9852
    Van nem "törvénysértö" mód is.
    Én spec nem használtam loadert,hanem eccerüen,csináltam egy ISO-t a play discröl,s Daemon Tool-al használtam. Ennyi.
    Mikor először indította még néha-néha kiírta,hogy tegyem be a cd-t,de leokézás után mégis elindult,azóta ezt még eccer sem kérdezte meg,szal müxik.
  • KisKolok
    #9851
    Húzd be akkor hm mondjuk CloneCD-vel, és mountold be Daemon Tools-sal :) Emléletileg ez nem törvénysértő. asszem

    Amúgy loaderrel bejön a bnet, én is azzal nyomom. (már amelyikkel, abból is van 5fajta legalább)
  • edios
    #9850
    Jójó, köszi ismerek jó sok cracket hozzá,csak gondoltam hátha van valami "nem törvénysértő" módja,h ne kelljen benn tartani a CDt a meghajtóban... meg a loaderrel lehet hogy be se jönne az eredeti battlenet,hanem csak az FSGS.. inkább a meghajtóban hagyom asszem,de ha már van az életbe 1dobozos gammám,nem akarok crackeléssel szrzni! :)
  • Lacika 79
    #9849
    Jah, de a d2music.mpq-t asszem fel kell másolni. Vagy még mást is? Na mindegy, le van írva a crack-nél, hogy mit is kell csinálni. :-)
  • Lacika 79
    #9848
    #9762
    Szedd le a loadert, és akkor elvileg megy cd nélkül. Vagy nézz szét a www.gamecopyworld.com-on. Itt is van minden, ami kellhet.
  • edios
    #9847
    Hi!
    Megvettem diablo2-t, aztán most élvezem battlenetet! :)
    Ti cd-ről jáccottok? Vagy virtuális meghajtóról?
  • neonx
    #9846
    köszi srácok!!
  • raziel.
    #9845
    Hm még 2 lup az overal ladderig ;]

    sorc ladderhoz még 6...
  • raziel.
    #9844
    Hm még 2 lup az overal ladderig ;]

    sorc ladderhoz még 6...
  • raziel.
    #9843
    Blizz 20
    Cold Mastery 20
    Glacial 20
    Ice blast 20
    és ugye kell még tele és energie shieldre sem árt 1 söt kötelezö szal másik sinergire az ice boltra nemsok marad de nem is baj
  • Davidus
    #9842
    Az a lényeg hogy mindegyiken 20 pont legyen;)
    Nagyon brutál sorcit meg úgy csinálhatsz ha a következő cuccokat ráaggatod:

    Nightwing's satyi +cold facet
    Chains of Honor páncél (a 23 új rúnaszót még nemismerjük szal ez nem tuti) vagy 15%cold+blizzard ormus
    Snowclash öv
    Death' Fathom bot +cold facet
    4 sock pajsz 4x cold facet vagy Lidless
    Trang kesztyű
    Csimma valami resistes pl Natalya
    3 cold skill+valami jó mod magic amu
    soj+raven vagy soj+soj esetleg soj+a lightning absorbos ring aminek elfelejtettem a nevét:P
  • neonx
    #9841

    Srácok a sorcinak ugye mint tudjuk ha a blizzardot akarjuk kifejleszteni 3 skil ad hozzá 5%-ot.Na most azt szeretném kérdezni hogy sajnos én össze vissza raktam fel a skileket
    így:Blizz 20
    Galac 20
    Ice blast 16
    Cold mastery 4
    stb.
    És kerdezném hogy van valami sorrend hogy a BLIZZARD a legdurvább legerössebb legyen?Vagy tökmindegy milyen sorrendbe rakod csak mind a 3 (Galac,Ice,Ice) skil 20-on legyen!

    És ha már igy vagyunk akkor valaki leirná hogy lehet egy nagyon brutall fagy (blizzard-os) sorcit csinálni?
    Segitsetek srácok nam akarom elbaszni!!

    Köszi
  • Bobber
    #9840
    pont ez a baj hogy mindenki igy fogaja fel hogy na akkor gyerunk en akarok a legjobb lenni meg legyunk benne az elso 20 ban meg ennyiban annyiban :(:(:(
    mondjuk igaz en most nem gamelok de en pont azert hagytam abba mert mindednki csak a baalrunba ment:(
  • raziel.
    #9839
    hm uj ladder uj kari:) tegnap este óta lvl72 ig nyomtam de lennének értelmes hell baal runok már benne lennék elsö 20-baz az tuti ;)
  • edios
    #9838
    A 3000=drágát poénnak szántam, persze,h nem sok,főleg ahhoz képest hogy milyen igénytelen szarokat lehet látni a boltokban 10.000fölött,diablo2 viszont a 3fokozaton elég hosszú végigjátszással bír,és igényes gamma ráadásul! bár half-life is lemenet 2000alá.. :)
  • Lacika 79
    #9837
    Na de ettől lejjeb már hová menjen?! Aki ennyit nem bír rászánni, az ne Diablózzon, hanem menjen pasziánszozni.
  • MEdievil
    #9836
    sőt egy időbe még felfele ment inkább