26171
  • oneal1
    #10035
    nincs valakinek gf je???
  • PiszkosFred
    #10034
    Fogni kell egy mpq editort, es a szoveges parbeszedek tablait kicserelni az eredetivel, igy a parbeszed magyar lesz, a tobbi a szokasos es jol erheto angol.
  • Lacika 79
    #10033
    Bezony-bezony. :)
  • Lacika 79
    #10032
    Na igen, de én is jártam úgy, hogy be tudtam menni ladderrel non ladderbe, mint ahogy Noodlee mondta.
  • MadJani
    #10031
    Magyaritás nekem is annyi volt, hogy normálon elolvastam mindent amit az NPC-k mondani tudtak, utána ugy dobtam el, hogy öröm volt nézni mert nem értettem a tárgyak tulajdonságait:)
  • Noodlee
    #10030
    Hát még nemtég, amikor csináltam egy "szobát" Non Ladder karival, a haver lazán be tudott jönni a Ladderrel :))
  • Laalee
    #10029
    ugysem ladder karik :D
  • Lacika 79
    #10028
    Én szeretem a sót. :D
    Viccen kívül. Most csináltam egy necrot,egy palát,egy assát, és egy sorcit. Szal nem fogok unatkozni. Ha van valami felesleges cuccod, szólj bátran. :)
  • Noodlee
    #10027
    No dió. A raktár karik el is fáradtak :( A maradék cuccot meg rá kéne sóznom valakire :)
  • Lacika 79
    #10026
    Hali! :)
    Mi jót csinálsz mostanában? No dio?
  • Noodlee
    #10025
    Szivemből szósz barátom :) Én sem értem az ilyeneket
  • Lacika 79
    #10024
    Minek Diablo2-höz magyarítás? Hogy azt írja ki pl. "Macska foga nagy balta" vagy mi a picsának?
  • RedDragon
    #10023
    hell! tudtok jó magyarítást a diablo 2-höz?? nekem van 1 csomó, de miután feltelepítem a magyarítást, nem megy a játék!
    Miért??
    Megoldás van??
  • neonx
    #10022
    Nekem is audigy2 van de én Logtec Z-680-nal használom a diablot és tökéletesen szólnak a hátso hangszorok!!
  • Imremagdi
    #10021
    nincs vkinek tippe hogy a diablo 2 audigy2 zs kártyánál miért nem szól a hátsó két hangszóró ? a középső szól rendesen,de a visszhang is elég kevés van

    Még az integrált hangkártyám is tudja rendesen az 5.1-et és az eax-ot

    a legujabb driver van fent a kártyához és az 1.10 patch
  • Jagi
    #10020
    Megfontolandó! Köszi szépen! Majd megírom mire jutottam!
  • Jagi
    #10019
    Ha basszus! 1.10! ezt még nem szoktam meg!
  • Noodlee
    #10018
    Sinergy = Azok a skillek, amik növelik a másik skilleket.
  • PiszkosFred
    #10017
    Life a legfontosabb. Mana az majd jon cuccokbol es szintlepesek utan. Ero es dex annyi kell, hogy a kiszemelt fegyvert, pancelokat es pajzsot hordani tudd. Amikor megvan az optimalis felszereles, akkor mehet az eletero a plafonig ;] (en igy jatszom, sosem mondtam hogy tokeletes, ezt keretik figyelembe venni. Ahany ember, annyi fele fejlesztes)

    Singleben ezzel a beallitasokkal hellen egy lajt immun a jatek veget jelentheti sajnos. Ezert irtam, hogy csak bneten jatszok es ez mind ottani karakter.
  • Jagi
    #10016
    Olyan van neki?
  • Noodlee
    #10015
    Hát a sinergyket húzd fel. Nem nagyon emléxem a dolgokra. Má régen dióztam, a "raktár" karaktereim el is fáradtak :(

  • Jagi
    #10014
    Kérdés "Áldott" paladinhoz mi kell? (a harcos-zeal+fanatism, meg a többi ami kell)
    Ilyet még men csináltam! Szerintem, Holy freeze,
    scantaury v. convition + FoH...
    szerinted?

    Zeal, fanatism + vega-val idegbeteg állat így tutkó, de mi van a másik oldallal?
  • Noodlee
    #10013
    Mellesleg Holy Freezes csicsót érdemes vanni Act II.-ben, Nightmare fokozaton.
  • Noodlee
    #10012
    Normal, és Hell tök ugyan az. A NM az más.
  • Jagi
    #10011
    NM-en és Hellen változik a Menencery-k képessége a normáloshoz képest?
  • Jagi
    #10010

    Szóval hagyjam a death sentry-t a francba,nyomjam a lightning-ot.
    1: Ha singlebe nyomom az immune to phys + light-re még mindíg nincs semmim!
    és a statok? Én 4 szintenként osztom, elég lassan fejlődik de az arányok maradnak... jó ez így?
    2: Burust of speed + claw mastery, ez oksa, de a fentemlítekkel nem tudok mitcsinálni!

    Hálóban ez jelentősen könnyebb: ass, amz, pala így nyomjuk
    (persze külön kar ez is) itt nics gond mer' ahogy mondtad: spuri oszt majd valaki leüti!

    a problémám a single, mert elég ritkán ülünk össze!
  • COFair
    #10009
    ja, még vmi.. cuccnak ajánlom a Trang Oul -setet, ha összeáll lesz néhány meglepi... főleg a kinézeted! mellesleg egész jó kis cucc az, én fent hagytam! :)
  • COFair
    #10008
    nemtom.. érthető amiket leírtam, vagy csak én tudok magamon kiigazodni?
  • COFair
    #10007
    ja, a skillek közül (lsd #9997) kihagytam a corpse explosion-t, arra is 1 pontot... :)
  • COFair
    #10006
    a clay golemnek van egy olayn tulajdonsága, hogy ha megüti az ellent, azt (magas szinten) kb 60-70%-al!!!! belassítja!
    a decripfy (jól írom?) átok (asszem a jobb alsó) is rádob erre a lassításra egy lapáttal, így a főellenek is kb 5-10et ütnek percenként :) (+ leszedi az immunitásukat ez az átok, a FIZIKAI-t IS!!!!))
    a tűz golem nem ér semmit már nightmare-en sem, a blood golem-re pedig nincs szükség, amúgy is kicsit sebez, ha te távol maradsz az ütésektől, kell a fenének
    stat pontok:
    1 az erőre, 1 az energy-re, 3 a vitality-re, így lessz egy csomó life-od, szal még ha el is kapnak, megúszhatod, dexterity-re nem kell pont, mert te úgysem fogsz támadni, arra ott lesznek a csontik!
  • neonx
    #10005
    COfair:!!!!!

    De miert a clay golem kell fejleszteni??? mért nem az alattalévöt vagy a tűz golemet mért mondja mindenki hogy a clay golem a legjobb???

    és a csontis sorcinal melyik árkot kell nyomni(de arra is csak 1-et???)

    Ja és a stat pontokat hogy osszam el a csontis nekronál ézt mond el nekem még létszives?

    köszi!!
  • PiszkosFred
    #10004
    "hellen egy lightning immun egyből lecsapja"

    Hat egy trappos assanak azert futnia is kell. ;] Engem nem csapnak le (illetve kevesszer), de nem is sebzem oket sajna. De mivel csak es kizarolag bneten jatszok, igy mindig van egy sorc vagy pala, aki megteszi helyettem.

    "Semmi fagy + tűz karom?"
    Nincs egyetlen egy sem, mivel ha azt akarom hogy a lajting sentry nagyon fajjon az ellenfelnek - akkor olyan skilleket es cuccokat kell fejlesztenem illetve hordanom, amelyekkel egy utesbol hanyatesek. De ha egybol nem is, de 2-3 utan tuti. Sajnos valamit valamiert.

    Death sentry csak azert van maxolva, mert a lighting sentry kapja belole a bonusait. Igy altalaban lerakok 5 lajtot az elso korben, majd ha azok kifulladtak, jon 4 lajting es 1 death. Igy a csapdak, a robbantasok elegge pusztitanak (lajt immun ellen nem termeszetesn) Kozben pedig rohangalok a csapdak korul, es kerulom el a uteseket. Shadowmastert nem hasznalok, mivel golyofogonak ott vannak a druidak es barbarok. Claw mastery sincs. Ami meg hasznos, az a psyhic hammer (knockbackolja a nepet, igy a csapdak elott maradnak es nem utnek meg) es a cloack of shadow (x idore csokken az ellenfel defje, stb) Utobbi jo lenne maxolva, de akkor nem marad eleg skillpont a synergikre, igy sajnos nem eleg effektiv mar hellen. Fade-re eleg 1 pont, a tobbi meglesz cuccbol, igy hellen is lesz resist amikor szukseg lesz ra.

    Tervben van egy olyan assa, ahol a cloack shadow maxolva lenne, kivancsi vagyok magas szinten mekkora segitseg...
  • COFair
    #10003
    a poison-os necrot felejtsd el, ahhoz hogy igazán durva sebzést tudj elérni, a fél életed is kevés lesz, mert ahhoz aztán kellenek a jó cuccok.. és akkor még nem is beszéltünk hell poison imuunis ellenfeleiről!
    ha necrot akarsz, akkor sztem úgy csináld, ahogy leírtam, tényleg nagyon kemény kis karaktered lesz, a főellenek max 20-30mp ig bírják hellen, miközben meghal max 2 csonti... (ja, kisérőnek egy might aurás kell, nm act2-ből (asszem))!



    a death sentry-s assasin is nagyon kemény (de max nightmare-on), hellen egy lightning immun egyből lecsapja... márpedig az tele van velük!
  • Jagi
    #10002
    Semmi fagy + tűz karom? A death sentry jó, én is azzal tolom, most gondolkodom rajta, hogy elhagyom a shadowmastert
    (kezdek 1 újat)

    Druidánál nekem is a werewolf form jön be, a medve sztem lassú!

    Más:
    1.09 The Fury Within mod:
    Nem tudjátok véletlenül az Aragon set (az elegant plate meg van)tárgyait,
    vagy az Arcangel set-ét (pavise + a sisak meg van, még 1 kell)
  • PiszkosFred
    #10001
    Maxolt lajting csapdakkal (bonusado skillek is maxolva es +skilles cuccok) lehet haladni. Mellette 1-1 deadth csapda es pukkannak. Viszont ha immunlajt, akkor gond van... De mindig van a partyban egy-egy olyan karakter, akik megoldjak ezt is.

    Druida erdekes kerdes. Van egy 80+ drum, de egyelore nincs meg a felszerelese, es igy nincs eselye hellen. Werewolf, furyval a fo iranyvonal, de cucc nelkul parkolopalyan van egyelore.
  • Jagi
    #10000
    Tízezer!!!!! Tízezer!!!!!
  • Jagi
    #9999
    Hali mindenki! Tudja valaki,hogy a druidának mi a standard-je? Hellen vagyok 1.10-be és szopatnak(ez az első druidám)

    Assasinnal immune to phisical lényeket mivel lehet ölni
    esetleg sandard? Ezzel is az a gond, mint a druidával,
    hellen nem boldogulok!
  • neonx
    #9998
    Köszönöm

    nagyon gondolkozok hogy mit csináljak (csontisat vagy poisonosat)nem tudom melyik lenne a leg durvább de a poisonosnál se tudom mit kellene felrakni?
  • COFair
    #9997
    raise skeleton (20) , skeleton mastery (20) , clay golem (20), golem mastery (20), summon resist (a többi), decripfy (1)
    a skeleton mage sztem felesleges, de előszükséglet a revive (1)-hoz, jó tud az is lenni olyan +6-7 skills esetén (to all sklills persze..)
    nekem van egy necrom, jelenleg +10 van a summoning skilleken, így már elég aranyos, hellen sem golnd vele SENKI
    stat pontokat így add: 1str, 1energy, 3vit a dex-re nem kell egy darab sem!
  • neonx
    #9996
    Srácok valaki irja le nekem egy durva csonti nekrot akarok csinálni és nem tudom milyen skilt kell maxolni?
    Segitsen valaki!!!