26171
  • Lacika 79
    #10075
    Asszem egy oldallal korábban tárgyaltunk erről, olvass vissza és hátha találsz még valamelyik boltban. De elég kicsi a valószínűsége sztem.
  • gyick
    #10074
    Nem tudnátok megmondani honnan lehetne beszerezni eredetiben a dio2-t + az expansion setet?Mármint netröl rendelni
  • MadJani
    #10073
    Köszi :)

    Bövebben???
  • Jagi
    #10072
    Takony Őrzője sárkány pajzs!
    Nem semmi!
  • DarkHorSe
    #10071
    ügyesen
  • MadJani
    #10070
    Hellforge karit hogy lehet átjuttatni Baal-on?????
  • kelkaposzta
    #10069
    Neked mi a kodod? :D Majd eldöntöm h feltörhetetlen-e :D
  • oneal1
    #10068
    :DDD
    engme si leloptak de uyg hoyg a régi accomnak megfejtetté ka kódját!
    és mindent elvittek a köcsögök:(
    de mosmár tut ikemény kódom van:D
    feltörhetetlen:D
  • kelkaposzta
    #10067
    Örüljél ameddig lehet, csak el ne lopják.. haveromat ma lopták meg, és a lopos csákonak a barátnője vigasztalta.. LOL :D:D
  • oneal1
    #10066
    van gf em!!!!:DDD
    már volt kettő is cska egyiket eladtam
    ami msot van 190 ed es ennélm ég van sokkal durvább ugytudom szval arra hajtok:D
    250 ed-s asszema legnagyobb
  • Jagi
    #10065
    Magyarítással! :)
  • PiszkosFred
    #10064
    Ancients way-bol hogy lesz hősök útja? ;]
  • Jagi
    #10063
    Az ott pöröly!
  • Jagi
    #10062
    Story magyarítással:

    Egy szép napon elmentünk egy játék bunkR-be, bocs csak elmentünk mellette és mivel jobb ötletünk nem volt mit csináljunk az épülettel + a karik is velünk voltak: D2!
    Kari be, Lan indít:
    At elején az volt furi, hogy a szokásos "single player felirat helyett az volt: (egy játékos v hasonló),
    Ok ezen nem akadunk fel, kicsit tudunk magyarul
    meg úgy is a multi kellett!

    A lényeg: Nagy okosan kitaláltuk: nyírjuk ki a barbárokat Hellen! Itt kezdődtek a problémák.
    Mivel a töltési sebesség miatt később kerültem játékba,
    így már ők elindultak a szokásos wayponttal! Az sem volt feltőnő, hogy magyarul volt kiírva az is, hogy a gyökér szörnyei erősebbek lettek!
    Na, mindegy go to waypoint:
    keresem az Ancients way-t: Sehun sámli!
    Kérdem,
    -Srácok melyik a waypoint? Alulról a második vagy mi?
    -Mi a f*sz van, gyeremá' bazmeg!
    -Nekem ide valami Hősök útja van írva!
    -TE TISZTA HÜLYE VAGY.. STB

    Aztán elmeséltem nekik, hogy magyar volt a diablo-m és ezér volt értetlenkedés. Jót röhögtünk rajtam!

    Általában a játékokat mindet angolul játszom, holott nem tudok vmi jól, (12 év német) de ez az 1 az amit csk angolul tudok játszani! kb 4 év alatt hozzászokott a szemem!
    Pl.: felvettem 1 röröly nevű tárgyat (rare)
    ÁÁÁÁÁ gondoltam büdös nagy great maul!
    Helyette szar Mace! Hell kellős közepén, a haver + felvett 1 hydra edge-t! Szóval errőkl ennyit! A Diom magyarosítást az életban nem lát4
    A lények meg: Halál marcangoló! + (unq)Özvegy Pestis!
    és ezek még óvatosak!
  • Noodlee
    #10061
    Én (és egy jópár haver) hónapokig használtam, és semmi gáz nem volt vele :)
  • PiszkosFred
    #10060
    Van par bator emberke, aki hasznalja. Ha sorci az illeto, meg orulok is neki runoknal, mert gyorsan lemegy a dolog ;] Es tudom, hogy legalabb 3 honapja hasznalja, es meg mindig nem volt belole baja. Igy aztan hogy a mephekk miatti megtorlas csak ijesztgetes, vagy tenyleges kovetkezmennyel is jar e, nemtudom. En reszemrol nem kockaztatok, teljesen megszoktam mh nelkul ;]
  • Lacika 79
    #10059
    Hm. Köszi Akkor hagyom a fenébe.
  • MEdievil
    #10058
    látom érdemes volt berakni..
    mindenesetre tanúlságos
  • gazo
    #10057
    NEKROMANCA
  • PiszkosFred
    #10056
    Ha van ket ervenyes keyed, akkor nyugodtan hasznalhatod. Ha nincs csak egy, akkor mar nem annyira, mert felo ha kiszurjak, akkor ugrott. De ezt le van irva a bneten, ha jol emlexem mindjart a belepes utan.
  • Lacika 79
    #10055
    Eddig nem használtam maphackot, nem is tudom, hogy kell, de szeretném kipróbálni. Kérdésem az lenne, hogy B.neten ezért jár-e valami, vagy "nyugodtan" használhatom?
  • Hmuda
    #10054
    Ááá, Duriel nem is Dio tesója, csak egy lesser devil!

    Na mostmár hagyom, de ezek durvák.
  • Hmuda
    #10053
    "Elõször is nagyon keményet üt, és nem simán üt, hanem az ütése fagyaszt, éget és ritkán mérgez."
    Szóismétlés rulz.
  • Hmuda
    #10052
    "...ötödik act, fõszörnyével Baallal, Diablo fõnökével."
    Jujjjjj...

    "Van neki egy kék nyila...van egy tûznyalábja, ami csak a mannádat viszi le, de nullára."
    Még jó hogy csk egy van neki mindenből és leveszi a mennyei ételt, de nullára.

    "Tudja magát klóónozni..."
    Jó neki, bárcsak én is tudnám klóónozni magam. :D

    Jó oldal csak van még mit dolgoznia rajta a srácnak. :D
  • Lacika 79
    #10051
    :D Ez nagyon LOL. De a srác már két éve Diablózik, szal vérprofi. A Sorcija pedig egyszerűen félelmetes. :)
  • bazsi123
    #10050
    jaj
  • Dannyael
    #10049
    Sziasztok, Dannyael vagyok a b.neten is, és mittomén, hogy ilyenkor mit kell mondani...
  • PiszkosFred
    #10048
    Valamelyik nap vegigolvasom, be is raktam a kedvencek koze, hogy el ne felejtsem ;]
  • MEdievil
    #10047
    van ott még sokkal jobb is (pl nézd meg mit írt baal ról)
  • PiszkosFred
    #10046
    "Ebben a küldetésben mag kell ölnöd a második pályarész (cold plans) egyik leágazásában lévõ vörös nyilas csajt.. "

    Felelmetes ehehe, es ez csak egy a sok kozul. Par idezet megy a gyujtemenybe, koszi hogy szoltal ;]
  • MEdievil
    #10045
    miért már megjelent?
  • ranGer2
    #10044
    krille
    1999. nov. 10. 09:52 | Privát | Válasz | #1


    Aki tud valamit a betarol
    vagy tudja mikor jelenik meg a full jatek
    itt hazankban, kerem irjon


    wáááááá
  • MEdievil
    #10043
    ITTegy D2 es oldal ezt érdemes látni
  • BlindMan
    #10042
    Srácok!Kéne nekem egy Diablo II Expansion file,azaz a d2exp.mpq , mert megésrült a CD-m és nem tom felrakni!!!!SZIVACS!!!Aki tud segítsen nekem!!!!Előre is:THX
  • kelkaposzta
    #10041
    Ja igen vagyok :) CSak itt más néve futok.. amugy már 4 napja nem játszottam mert ahogy belépek 1 gameba 5-10 sec és megy a reset. De ma már a cseten is 2x kifagytam..
    Szal ma ahogy felébredek családi gyűlés lesz h megoldjuk-e fontos problémám :D
  • Lacika 79
    #10040
    Ha még aktuális, én vagyok. lacika1979 az acc.
  • oneal1
    #10039
    nyusz2?:DDDD
    itt vagy???
    kéne kis help
    akarom socketeltetni a gf et csakhát ne makarom akárninek lerakni a cuccot....
    szval segtesz ha itt vagy??
  • PiszkosFred
    #10038
    Az eredeti Patch_D2.mpq file-t megkeresed - persze ha van bekkap - es felulirod vele a magyar patch_d2.mpq-t. Ennyi
  • oneal1
    #10037
    gyors help lécci
  • oneal1
    #10036
    jah tényleg ha fennt van a maygaritás akkro azt hogy leeht iszedni??
    mer nemtudok igy tradelni ohgy magyar neve van mindennek