26171
  • Miles
    #10115
    hali diablo fanok!
    Én magam részéről nem diablózok régen,de érdekelne egy pár dolog.
    Van egy ismerősöm, annak olyan mod kell diablóhoz ahol legalább 10 skillt és valamennyi statpontot kap szintenként. +szuper fegyvereket lehessen könnyebben hozzáférni.
    Milyen modok a legjobbak erre?
    linket vagy oldal is jó lenne mellé...
    Köszzönöm előre is!
  • kelkaposzta
    #10114
    Nah én 8 perc utan ki fagytam :-(
    Engem java skiller érdekel ha van vkinek. ;-)
  • Evil
    #10113
    Hat en meg nem lattam ias charmot.
    Mellesleg trap skiller e nincs valakinek trade re?
  • kelkaposzta
    #10112
    Én adok ha gondolod.. 1 assasinnak bármit. Ő még a kedvenc karim :) Mijaz accod? Felmegyek majd 23-kor, ott majd nyuszi2 accon keress. HA nem vagy fent, akkor 1x még éjfélkor is :) 10 perecet várok azt lépek. Sajan kifagyok rövid határidön belül :( Bazze amiota nincs line még nem is voltam 30 percnél többet
  • oneal1
    #10111
    minke a shael
    a sebességet charm al is lehet növelni
  • MEdievil
    #10110
    én inkább shaelt tettem volna bele
  • Yoz
    #10109
    Megvan!!!
    Most van időm és kezdem felrakni, jupéé
  • Lacika 79
    #10108
    én eddig fent voltam, majd éjfél után vagyok megint. lacika1979 az accom. Vegyél fel, ha gondolod.
  • oneal1
    #10107
    most nem toljuk??
    amuyg találtam gf et
    231 ed est cseréltem és beletettem eyg 30 ed es jewelt
    szval most 261!!!:D
  • Bobber
    #10106
    ja szerintem is hagyd a fenebe a singe gamet:(ha belekostolsz abnet szepsegeibe akkor ugy is azt fogod tolni:)
    en se birom abbahagyni:)
    bar az ujj ladderban mar csak egy karaktert egy assat inditottam de azert indult egy kari:)

    es itt es ezennel szolnek ha valakinek lenne ladderban draculs grasp kesztyuje ill glooms trap ove il ravenfrost gyuruj az irjon pls nagyon kene bar ladderben nem tok erte adni semmit csak nonladder:(
    de ha valaki megszan azt is megkoszonom:)
  • PiszkosFred
    #10105
    Hagyd a fenebe, bneten nem lesz veluk gond, lesz melletted 4-5 ember minimum, akik majd eltakaritjak oket ;] Singlet szerintem siman el fogjatok felejteni zaros hataridon belul ;]
  • Jagi
    #10104
    Az enyém holnap jön!!! Qrvára várom már!

    Más mit lehet csimálni a helles missile attack lényekkel mire odarohanok tölthetek, pláne, ha csontik! (no life stolen) szivatnak res. nincs 60 alatt a def + 800 körüli, mi van? Szivatnak!
  • Lacika 79
    #10103
    Gyertek bátran, Lacika1979 az accom. :)
  • Yoz
    #10102
    Lacika 79 én éppen várom a Dio 2-őt, ma hozza a cdgalaxis...
    Ha meglesz fogok battlenere menni ha van időm, mert az 1-el tegnap is nyomtam fenn...
  • DarkHorSe
    #10101
    accom herevero mennek enis
  • Lacika 79
    #10100
    Sajnos szerintem eléggé kevesen vagyunk mostanság, akik aktívan nyomják a Diot. Ebből kifolyólag elég kicsi az esélye, hogy találsz. Apropó: mikor szoktál fent lenni bneten? valamikor nyomhatnánk együtt pár partyt, ha van kedved. Jah, ez szól mindenkinek, aki jáccik.
  • oneal1
    #10099
    nincs senkinek???
  • oneal1
    #10098
    hali ha van valakinek jó gf je mondjuk oylan 240 ed körüli akkor szoljon lécci mer kell mint állat!!
    ist runát adok érte!
    priviben irjon akinek ikés az üzlet:DD
  • Lacika 79
    #10097
    Szép jó napot!
    Gyere inkább jáccani, ne csak adogasd itt a cuccokat. :D
  • Noodlee
    #10096
    Sőt jobbat mondok. Magadom mindkét passom, és accom neked privátban :))
  • Noodlee
    #10095
    Vazze cimbora!
    Nekem van full naty settem, meg egy csomo egyéb vacak. Majd megdumáljuk, és átdobom!
  • Bobber
    #10094
    hat nem tom van e tores az 1.10 es patchez szal ha azt felteszed akkor szerintem felejtsd el a torest:(
    amugy meg erdemes feltenni a patchetmert egy jo par dolgot megvaltoztat es nem veletlenul adjak ki hanem hogy jol megkeseritsek vele az eletet az egyszeru halando jatekosnek:):)
  • Bobber
    #10093
    tsako mindenki lenne egy kerdesem iranyotokba :):)
    erdekelne hogy kb miert lehet mostanaban miota volt a ladder reset natalyas sityakot keriteni ill draculs graspot mert ezekre lenne szuksegem de nem akarok mar mf karit inditani aki megkeresse nekem mert csak egy assat inditottam nosztalgiabol szal ha lenne valakinek feleleges es nem tud vele mit kezdeni annak nagyon megkoszonnem de ha valaki csak azt tudja megmondani hogy kb miert lehet kapni mar az is nagy segitseg bar sajna en most ugye nem gyujtok semmit szal nehez ugy lesz:(:(:( azert elore is koszi a segitsegeket:)
  • oneal1
    #10092
    cdgalaxyistól
    nekem is onnan van
  • mrteo
    #10091
    Érdemes egyáltalán feltenni a patchet?
  • Jagi
    #10090
    http://www.softwarepatch.com/games/diablo2.html
    próbáld meg innen leszedni, ha nem megy, akkor nem tudom!
  • Jagi
    #10089
    Asszem az alapjátékhoz van 1.10, de a patchek nagy része Az X-hez van!
  • mrteo
    #10088
    Nekem az alapjáték van meg, és a hozá tartozó crack.
    Feltettem az 1.10-es patch-et és kicseréletem az exe-t, de nem indult el vele.
    Előbb fel kell tenni a 1.09-est is?
  • Jagi
    #10087
    Az 1.10 felmegy 1.09d alá, az expasion crackje meg jó hozzá!
  • Jagi
    #10086
    Nem ment fel szar volt a cd! egyébként 5-ös!
    A dionak csak a kézikönyve magyar!
  • PiszkosFred
    #10085
    Pedig van neki ;]
  • mrteo
    #10084
    Sziasztok!
    Most ismerkedem a játékkal, leszedtem az 1.10-es patchet, de nem találok hozzá exe-t (nevezhetném crack-nak is de az csúnya...) Tud valaki ajánlani helyet ahol letölthetném? A gamecopyworld-ön nem találtam. NoCd-s verzió még jobb lenne.
    Ha valaki tudja akkor küldjön egyet a [email protected] címre, vagy adjon egy címet ahol megtalálom.
    köszi!
  • Yoz
    #10083
    Jah és ki mit szól a Sacred-hez?
    Bocsi hogy itt kérdezem de nem láttam neki topicot, csinálni meg nem látom értelmét...
    Én a demot ízlelgetem...
  • Yoz
    #10082
    Megkérdeztem telefonon és a Diablo 2 Gold tartalmazza a kieget is
    Meg is rendeltem, hétfőre itt lesz a drágaság...
    Thx az infót Jagi

    Majd battleneten találkozunk
  • Yoz
    #10081
    Nos én is megtaláltam és jó hír mert már majdnem lemondtam róla. én pont akkor nézegettem a diót mikor nem volt a listán csak az első része azt meg már beszereztem...
    Aber, was ist das? Diablo 2 Gold (H)
    Magyarnyelvű dió? És az exet nem találom...
  • Jagi
    #10080

    Másnapra megjön!
  • Jagi
    #10079

    www.cdgalaxis.hu
    diablo2 gold - dio2 + exp. set
    Én is onnan rendelem 3990 +pk. (990)
    Egy 5-ösből meg van!
  • PiszkosFred
    #10078
    Van meg par modemes, veluk tuti osszefutsz 2-3ig
  • Yoz
    #10077
    Ha sikerül találnod valamit írd meg ide feltétlenül!!!
    Mert akkor rendelem én is...
  • Lacika 79
    #10076
    Jah, amúgy van valaki, aki ilyenkor szokott Diozni? Mert én minden este 1 körül megyek fel, és jó lenne valami "ismerős" magyar emberkével nyomulni picit.