26171
  • PiszkosFred
    #10155
    Az mindegy, van egy idolimit, amely alatt maximalva van a nyithato hostok szama. Sajnos hiaba csinalod manualisan, attol meg bannolnak. Ezert celszeru mefi utan meg a tobbi aktban is irtani par junikot, aztan ujat krealni.
  • Sir IvanHoe
    #10154
    En nem botozok!Hanem Andit es Mefit gyilkolom!Es ha mar 1000x vegigivittem es 8 nagykarim van, akkor hagy keressek mar nekik cuccot!!
  • PiszkosFred
    #10153
    Van valami ilyesmi kitetel, hogy hany jatekot krealhatsz maximum X idon belul. A botok ellen alkottak ezt a szabalyt, gondolom. De ezt a belepkedes+bant nem hallottam, es picit meglepett.
  • tajfun
    #10152
    1 ideje nem kovetem mar a diot, de ez 1 jo hir. Mar az elejen igy kellett volna kezdeni. Miota kijott a LOD, senki nem jaccik csak mf-el, pindlebotozik.
  • Sir IvanHoe
    #10151
    Erdekes!
    Ma ugy gyilkoltam,hogy belepkedtem jatekokba, es ugy is bannolt 1 oracskara!
  • MadJani
    #10150
    Öld meg mefi után pindle-t is. Akkor nem fogsz bann-t kapni, és alig tart valamivel tovább. Ráadásul pindle dobhat olyat amit még mefi sem.
  • MEdievil
    #10149
    és ami mégjobb most láttam az előbb következő hirdetést:
    N 20 tal armor + amu
    megkérdezték mire kell neki erre van 20db lev9X es karija
    és 20 cd kulcsa botozni -.-
    szóval aki botozott az ezután is tud ...
    (én nem tudok Mefinél bant kapni valszeg mert nem használok
    MH -t! )
  • Sir IvanHoe
    #10148
    Hatez buzi!
    Hogy a faszomba mf-eljek ha ez a geci 5-6 mefi utan ip szerint bannol 1 oraraa!!
    Es megin a budos csiterek miatt szopnunk! Ez is a geci pindlebotosok miatt lett bevezetve!!
    Rohadna meg az osszes!
  • PiszkosFred
    #10147
    Ja es ha hozzateszem hogy ingyen akarnal normalon jatszani, akkor tenyleg nem ertem ezt a kirohanasodat, miszerint "ellened a fel vilag", stb...
  • PiszkosFred
    #10146
    Senki sem fikazott. Huzasrol volt szo, nem jatekrol. Nagyon nem mindegy. Ha jo a party, legyen barmilyen nemzetisegu, akar 4-5 orat is kepes egyutt jatszani. Hellen ugy mentem vegig az egyik sorcommal, hogy egy francia, egy nemet, egy szlovak es ket angol sraccal voltunk egy partyban, es mindenfele rush es huzas nelkul minden kvesztet megcsinaltunk - meg azt a nyomorult akt3at is ;] - es elveztuk. Eltartott soksok oraig, de jo volt.

    Te huzast kerdezted, ami par perc es amihez nem kell normalis ember, akivel kozben "okorkodsz". Oda egy high kari kell, es mire elszivsz egy cigit mar najt baalnal allsz... ;]
  • Lacika 79
    #10145
    Mindenestre szarul esik, hogy pont itt kezdenek el fikázni. :(
  • Lacika 79
    #10144
    Na jó, most lehet kötekedni, meg kifogásokat keresni. Mindegy, hagyjuk a picsába!
  • MEdievil
    #10143
    A félreértések elkerülése végett: te húzást kértél ami
    Nekem nem egyenlő egy jó játékkal baráti társoságban
    és szerintem más is így van ezzel...
  • Lacika 79
    #10142
    A félreértések elkerülése végett: Azért ide írtam, mert úgy vettem észre, itt normális emberek vannak. Akikkel esetleg lehet ökörködni játék közben. Mert nekem nem csak arról szól a dio, hogy bemegyek, és hentelek ezerrel. Ha csak ennyi lenne, akkor fognám, és maphack-kel végigvinném gyorsan normálon. De én jáccani akarok jó társaságban. De úgy veszem észre, az ilyen dolgok már nem nagyon működnek. :(
    Na mindegy.
  • DukeOl
    #10141
    Gyere :)
    Duke-Ol Internet & LAN Club
    htpp://dukeol.uw.hu
  • kelkaposzta
    #10140
    Nah ezzel én is 1e értek :) CSak annyi kölünbség h rá vok sokx kényxeritve hell publicra, mivel haverok nem hell huzásokról hiressek.
  • PiszkosFred
    #10139
    Sosem ertettem ezt. De tenyleg... Majdhogynem az elejetol kezdve jatszok bneten, sot a legtobb magyar tort serveren is az ismerosok miatt. Sosem kertem igy forumon vagy cseten embereket, hogy huzzon vegig. Foleg nem bneten, ahol egy idoben tobb tizezer ember jatszik. Nomeg foleg nem normalon ;] Annyi, de annyi jatek van, ahol eppen kvesztelgetnek. Fogod es belepsz. Az a baj hogy nem magyarok? Es? Nem kell kozben csetelned, csak menned es szednek a kvesztitemeket, vagy kozel lenni egy-egy bosskillnel. Ha pedig nincs kedved belepni, krealj egyet az adott aktban, es hidd el, 2 percen belul tele lesz a game. Foleg ha a jatek nevebe belefuzod hogy HLP, stb, de ezek egyertelmu dolgok, kar leirni. Hellen egy picit nehezebb, ott mar ki kell fogni egy jo partyt akik epp kvesztelgetnek, de egy ilyen talalni sem tart tovabb 10-15 percnel. Szoval szamomra ez a segitsegkeres orok homaly marad... De ez csak az en velemenyem, nem kell vele egyeterteni. Sok ember van hozzad hasonloan, akik 2-3 napig keresnek segitseget ircen, forumokon, cseteken, es semmi reakcio. Kozben pedig mar hell baalrunnal tartana ha csak belepkedne egy-egy vadidegen kveszthostra... ;]
  • Laalee
    #10138
    a magyar tarhálos nép :D
  • Lacika 79
    #10137
    délután 5 körül nem lesz fent valaki bneten, akinek van kedve végig cibálni a sorcimat normálon? Mert mostanság nehéz olyan embert találni, aki ingyen csinálna ilyet. Nem gondoltam volna, hogy ezért is kéregetnek. :(
  • kelkaposzta
    #10136
    Ezé szeretjük bnetet
  • Sir IvanHoe
    #10135
    Nekem 20 percenkent 30 perc realm down van!
    Fasz kivan!
    Kezdem megunni!
  • oneal1
    #10134
    realm down
  • DarkHorSe
    #10133
    mf3 meg mindig
  • DarkHorSe
    #10132
    1 órája realm down
  • kelkaposzta
    #10131
    oks, akkor tuladok rajta :D
  • Bobber
    #10130
    bocsi kelkaposzta hogy nem valaszoltam dee egy kesztyut mar sikerult kunyiznm szal egy resze mar megoldodott a dolognak:):)
    a rosszabik resze hogy nem tom mikor fogok megint gamelni mert vizsgaidoszakom van es nem nagyon sikerulnek a vizsgaim szal tanulnom kene:):):
    ha meg gamelok az ugy meg hogy gondolok egyet es belepek es nyomom egy fel orat es sose tudom mikor es meddig leszek benn:(:(
    de azert koszi a felajanlast:):)
    az accom amugy bazze2 :))
  • kelkaposzta
    #10129
    Ufff, eléggé süppedt a topic :(
  • Jagi
    #10128
    Érthető! De szórakozásnak tökétes.
    Nálam volt már olyan, hogy kicsit több, mint
    3 nap alatt játszottam végig a normalt, de már fájt a seggem!
  • PiszkosFred
    #10127
    Volt ra pelda, meg a modemes 18-07es idoszakban ;] De aztan jott sok mas fontosabb szempont (csalad, munka, elet) es vegert ert ez a fajta fanatizmus.
  • Jagi
    #10126
    Pont mint 1 műszak! : ))
  • Jagi
    #10125
    Hát ja! kicsit én is unom a single-t, a LAN meg feldobja az egészet! BNET-en más hangulata van, sokan mondták, hogy isten! du 6-tól hajnal 4-ig stb... Hmm nem rossz!
  • Jagi
    #10124
    Modjuk, ha modos karit csinálsz mért raknád vissza? Ez a másik!
    Mindegy, aki már számtalanszor végig játszotta, nyílván megérti miért raknak fel néhányan modot... és ezt rossz indulat nélkül meg lehet érteni!
  • Jagi
    #10123
    Nem hinném hogy cheat! De 1-2 pl.: unique v. set modok
    lehetnek bizonyos értelemben (vissza tudod tenni a karit sima 1.09.-be
    De az A.R. + a TFW, Vagy a nem hinném, mert azzal a karakrerrel csak abba a modba tudsz játszani! Speckó tárgyak miatt!
  • kelkaposzta
    #10122
    Pedig single se rossz egy két MOD hatása mellett :)1edül cuccátadás lassu kicsit. Aki meg azt mondja h a mod cheatnak számit.. háátt.
  • PiszkosFred
    #10121
    Hat anno evekkel ezelott nem keves penzert vettem meg, miutan singleben vegigtoltam egyszer, es ugy dontottem hogy nem sok ertelme lenne ujra. Illetve van persze, de inkabb a bnet, es azota is csak ott, meg esetleges magyar servereken a haverok miatt. Singlet egyaltalan nem, max. tcpipn, szinten haverokkal justforfun ;]
  • Jagi
    #10120
    Simán jó neked! Már megvan az eredeti!
    Az enyémet meg ma hozzák! Addig nnincs battle.net se!
    Szomorú vagyok!
    Mivel a haveroknak nincs net (most nekem sincs, váltok ADSL-re!)
    Így marad a háló! De amint minden fasza, sikítok és küldjük 1000-rel!
  • Jagi
    #10119
    Ha agyigtápolt karit akar csinálni, arra a The Fury Within mod igen alkalmas! Tápos craft cuccok, a lények a motorja miatt iszonyat Xp-t adnak (6-os multi, singleben)! Érdekes!
    Az elején nincs semmi nálad csak a cube!
    www.diabloplanet.com
  • kelkaposzta
    #10118
    Nyah 5x fagytam ki.. 2x mikor nem kellet volna. Ezek után frankon felhuztam magam. muhahaha
  • PiszkosFred
    #10117
    (...)
  • Shongi
    #10116
    Hmm, haverodnak mondd meg, hogy ne csak singleben játszon és megérti mért nem jó az a sok skillpont meg az atom tárgyak rögötn az elején...