26171
  • setuh
    #26051
    2. heyen a game twitchen
  • Aradebil2
    #26050
    Kripp stream - ladder reset
  • nearo
    #26049
    bár fura lenne, hogy bneten nincs plugyból végtelen stash... annyira megszoktam már :D (bocs a dupláért)
  • nearo
    #26048
    kéne szerezni kulcsot, még lehet mennék is^^
  • phalanx
    #26047
    hogyne érdekelne, köszi, hogy szóltál :)
  • sirdond
    #26046
    november 26. bnet ladder reset, ha érdekel még valakit
  • nearo
    #26045
    Juhú, megvan az Um Duressbe a palámnak^^
    Bocipályán esett egy Pul, meg régebbről volt még egy, aztán összeraktam kockában. Már csak valami páncél kéne epic deffel meg low str req-el, pl archon plate. Bár van egy boneweave-em is olyan 480 körüli deffel, de jobban esne egy 500 feletti, meg az a +50 str se mindegy, ami archon meg boneweave között van.

    Btw bociknál nagyon tud a nekro ce-vel, és a drop is egész kellemes. Kár hogy nem alvl85...
  • nearo
    #26044
    Na, kulcsok esnek single-ben is, countess hajlandó volt végre elhajítani egyet kb a 263579. run után... elképzelésem nincs nilánál ezt hogy fogom megoldani, eddig egyszer öltem csak meg q miatt, de nagyon nem volt egyszerű. Lehet valami más taktikát kéne választani. Pl kapásból rátelézek, mielőtt bárki csinálna egy hullát... és ha véletlenül mégis meghalna valami, azt azonnal robbantom.
  • haxoror
    #26043
    Csak akkor pazarlás ha amúgy máshonnan hiányoznának azok a pontok :)

    Summon necronál az alap build hamar kész van és utána még mindig marad egy csomó skill pont amit bármire el lehet költeni, hosszú távon az a pár % sokszor elég ahhoz hogy a csonti kibírjon még egy lightningot.
  • nearo
    #26042
    Kifejtem akkor kicsit, hogy miért érzem soknak a 8-at:
    Tételezzük fel, mondjuk night közepe-végefelé szeretnéd felvinni 8-ra resistet. Eddigre kicsit értelmesebb gearrel lehet úgy +6-7 skilled, mondjuk legyen 6. Ha van emellett még 8 pontod resisten, az 14, ami ad 62% allresistet. Ha csak egy pontod van rajta, akkor az úgy 7, ami 52-t ad. Mindössze 10% növekmény 7 pont befektetésével magas szinten. Ha azt nézzük, hogy hell végefelé +8-9 skill is elérhető még magatalálós karival is (főleg necronál, akinél igazából mindegy mit adsz rá), akkor ez a növekmény még tovább csökken. Mondjuk +9-nél lv17 - 64% vs lv10 - 57%. 7% növekmény 7 pont árán szerintem pazarlás, na meg ha 57% resisttel behalnak a csontik, akkor 64-el is be fognak.

    De ez csak az én véleményem, ha úgy látod jónak, akkor csináld nyugodtan, baj nem lesz belőle :)

    #26040
    Köszi :) pont ezen gondolkodtam én is, hogy össze lehetne dobni egy értelmesebb assát is, nem csak bohóckodni vele normalon, csak még nem döntöttem el, hogy milyet szeretnék. Trapperben meg martialosban is látok fantáziát.
  • kissssss
    #26041
    mozgásban kell maradni folyamatosan így sokszor ki lehet kerülni a villámot, de jártam már én is úgy hogy pont belefutottam egy kóbor áramba.
  • sirdond
    #26040
    nagyjából már le lettek írva a dolgok, nem sok mindent írnék hozzá, annyi,hogy szerintem teljesen felesleges a 20 amplifiy-re, mivel maga az értéke nem növkeszik, csak a hatókör és az időtartam, így lvl1-en is pont annyit ér, mint 20-on. és ahogy írták, az itemekből összejövő +skillek úgy is növelnek rajta annyit, amennyi elegendő.

    Nearo: grat a Patriarch-hoz. ha ki akarnál próbálni valami teljesen mást még a smiter előtt (vagy helyett), akkor Assasint tudom ajánlani. Kb mintha egy teljesen új játékot kezdenél, annyira fun. Mindegy milyen build-et csinálsz, (pure kicker, pure trapper, vagy hybrid kick/trapper) mindegyiket élvezni fogod, garantálom. :)
  • haxoror
    #26039
    Ha jól emlékszem a bone armor csak fizikai sebzést fog meg, a villám átmegy rajta
  • nearo
    #26038
    mondjuk a villám ellen meg pont nem véd BA, ha az tiszta villámsebzés :)
  • EnxTheOne
    #26037
    Nekrora a legveszélyesebb a szellemek villáma. (átmegy a csontikon), sok nekrot láttam hc-n aki igy végezte, szoval nem árt egy kis extra védelem a bone armortol :D


    1 skill pont a golemen elég, föleg bossoknál hasznos és elég kicsi az esélye hogy a 10+ csonti helyett öt támadnák, meg gyorsan ujra lehet éleszteni.
    Hellen meg lesz legalább +7-8 skill

    27-es szintü csonti 27-es masteryvel:

    Mana cost: 32
    Number of skeletons: 11
    Hit Points: 3354


    8-as 8-as golem 8-as golem masteryvel szintü clay golem:
    Mana cost: 36
    Hit Points: 2466 (mastery nélkül 948)
    Slows enemies: 46%

    szoval kb egy ezresel kevesebb az élete, de
    lesz még mellette 11 csonti, meg egy zsoldos is és bármikor lehet ujat csinálni

    átkokra elég 1 pont, a +7 skill miatt a 8-as szint ampfily hatótávja már 6,6 yard. Böven elég egy hordára.
    Ha meg +10 skilled vana akkor 8,6 yard

  • haxoror
    #26036
    Ez szokás kérdése, ki mit vár el egy golemtől.
    Én pl a golemek közül csak a clay golemet használom és azt is inkább csak bossoknál, ott meg a +skillek elég HP-t és lassítást adnak neki hogy életben maradjon, ha elkezd dolgozni a bosson +decrepify +cold a mercenary-től, bőven elég.

    ...nem mintha rossz ötlet lenne a golemekre pontokat költeni, pl iron golem kimondottan hasznos tud lenni ha valami jobb tárgyból gyártod.
  • Sippie
    #26035
    clay golemre, golem masteryra nem is kell pakolni? legalapabb golemmel toljuk hellen is? :D
  • haxoror
    #26034
    Én úgy vagyok vele hogy 99,9% a summonjaim nyelik be a sebzést, ők az igazi "armor" ezért bármi ami tovább életben tartja őket (resist) vagy segíti őket (amplify) többet ér plusz kényelmesebb is ha az amplifynek hatalmas a hatóköre, több idő jut robbantgatni.

    Ha a bone armor védene a gloam és társaitól akkor talán használnám de a robbanós fetishekkel semmi gondom nem volt necróként, persze a többi karakternél már a hangjuktól is kiráz a hideg :P
  • nearo
    #26033
    Feleslegesnek érzem resistre a 8 pontot meg amplifyra is a 20at. 1-1 pont elég mindkettőre, +skillek úgyis felhúzzák használható szintre. Ha HC karit akarsz, akkor pl ezek a pontok mehetnének bone armorra. Illetve egy pont armor, és 20 bone wall. Jól jöhet az a balesetek ellen, pl szétpattanó fetishek.
  • haxoror
    #26032
    skill

    Ahogy már a többiek is írták, az elején egy pont Clay Golemre, egy pont Amplify Damagera és egy pont Skeleton Masteryre, MINDEN más a Raise Skeletonra.

    Durielnél már legyen meg a Decrepify + Clay Golem (ez a kettő teljesen belassítja a bossokat), Diablonál jó ha a Summon Resisten van már pár pont.

    Corpse Explosionre normálon még egyáltalán nincs szükség.

    btw most kezdtem egy HC Summonert, meglátjuk meddig marad életben :o
  • EnxTheOne
    #26031
    Alapból az apmlify damage a legjobb, megduplázza a csontik sebzését

    golemböl a clay a legjobb, nagyon lelassítja az ellenfelet, ha meg használsz decrepifyt akkor szinte mozdulni se tudnak

    ha meg a bossoknál így is gyorsan halnak a csontik, akkor érdemes megpróbálni a life tapot.
  • nearo
    #26030
    Ha pedig profi build kell high end cuccokkal, akkor kb fejből el tudom mondani joey féle godly summoner guide-ot :D (legalábbis asszem az is az övé).
  • nearo
    #26029
    Hát... valahogy úgy érdemes csinálni, hogy elején minél előbb kimaxolod raise skele-t és skele mastery-t (ebben a sorrendben, először RS 20, utána SM 20, nem pedig együtt fejlesztve). Közben érdemes elszórni 1-1 pontot bone armorra, amplify-ra, clay golemre, summon resistre meg decrep-re amint lehet. Corpse explosion-re is mehet egy, bár szerintem hell elejéig érdemes pl8-ban menni, úgy pedig közel sem olyan hatékony CE, mint pl1-ben... szóval az várhat amíg meg nem vagy az összes többivel. Én ezek után maxra fejlesztettem még skeleton mage-et is, bár ők már nem olyan fontosak. Én még tettem az összes többi átokra is 1-1 pontot attract meg lower res miatt - előbbi jó kis crowd control, utóbbi meg jól jött haver sosojának amikor lanoztunk. Ezek után lehet választani, hogy mit akarsz, erősíted bone armor-t (szigorúan csak bone wall-al vagy prisonnal), növeled CE hatósugarát, vagy erősíted a gólemet. Én az utóbbi kettőt választottam, és párhuzamosan húzom őket.

    Mercnek nightmare act2-es might-ost (offensive) érdemes választani, kezébe mehet egy insight, így manára nemnagyon lesz gondod. Ja igen, statolás... dex energy nem kell, str ami cuccokhoz kell, minden más vitára. Ha magatalálós, akkor str-t elég nehéz belőni, én szintenként 2 str - 3 vitával haladtam, de kezdem úgy érezni, hogy az 1 - 4 is elég lett volna.

    Gear... szintén ha magatalálós, akkor csak irányelveket tudok mondani, nálam +(all)skill prioritást élvez minden más felett, amikre még érdemes szerintem odafigyelni, az +resist, fhr, fcr... frw is kellemes lehet, illetve ha belefér, akkor mf. Mana life se rossz, switch-be pedig egy teleport charges bot.

    Bossok... decrep --> teleport --> arrébb sétálsz és vársz, időnként átkozol egyet --> felveszed a dropot. Decrep + magek coldja + golem lassítása diafilmmé változtatja a bossokat, kb semmit nem tudnak csinálni. Ja igen, én ezért maxoltam mage-eket is, cold damage jól jön néha (bár néha zavaró is lehet, pocsolyát csinálhat a hullából, és nem lehet robbantani). És ehhez kell a teleport charge-es bot is, különben szanaszét mászkálna mindenki.

    Hát... kb ennyi. Illetve még valami: szerintem érdemes kicsit lassabban haladni, pl8-ban kipucolni minden sarkot, így kisebb az esélye, hogy túl kicsik a csontik a szörnyekhez képest.
  • Sippie
    #26028
    ja és egyáltalán melyik golemre érdemes rakni? Fire-nek van területsebzése, de nem nő a hp-ja sem szintenként, elég simán leütik a bossok :D
  • Sippie
    #26027
    summon nec-nél hogy vannak a skillek elosztva? Én próbáltam egyet csinálni, de a bossoknál rendszeresen szoptam vele az elején. A csontikat leverték hamar, főleg Duriel volt para ahol sehova nem lehetett menekülni. A többinél is rohangálnom kellett újra húzni a csonti hadsereget, és megint be a bosshoz...
    Bezzeg youtube videókon látom, hogy van aki simán darál vele, úgy hogy semmit nem csinál a bossoknál szinte :D Próbáltam quide alapján felépíteni, de kevésnek tűnt, Hellen meg az act1 városból se nagyon jutottam ki egyből haltam olyan 60 körüli szinten asszem.
  • nearo
    #26026
    Na, meg is van... lvl 85 patriarch :)
    Csak egyszer sikerült meghalnom throne of destruction-ben, elbambultam és egyenesen beszaladtam egy csapat fetish közé, pillanatok alatt lekapták a hp-m :D
    Baal viszont nem volt egy nagy szám, ennek megfelelően nem is dobott semmi értelmeset... meg úgy egyáltalán, ha már hellen vagyok elvártam volna, hogy WK szintjei kicsit nagyobbak legyenek. Nighton meg hellen kb az összes dungeon sokkal nagyobb, mint normalon, ez meg ugyanakkora, így itt se esett semmi használható.
  • sirdond
    #26025
    na látom jól haladsz, mindjárt itt a cél

    akartam ajánlani a gamble-t, de sajnos tényleg zsákbamacska az egész, és kicsi az esély rá,hogy használható cicrlet-hez jut az ember, ráadásul drága is, de örülök,hogy szerencséd volt akkor.

    igen, a Joey féle build az király, de nem kell hozzá semmi extrém cucc, a lényeg,hogy pakolj fel resistekből, meg legyen elegednő CB (60%+) és jó vagy. még dracul sem szükséges, kis gyakorlattal simán megoldható anélkül is. annyi, hogy amint elfogyott a Life tap gyorsan elchargolsz, swap weapon és recast, swap weapon és mehet tovább a gyilok :)
    marrow ha kiesik véletlenül akkor jó, de a wand is ugyanolyan tökéletes, én mindig azt használom, ráadásul vehető is, így könnyebben hozzáférhető. (mivel már hellen van lassan el is kezdheted elrakni a cuccokat, pl 3 socket flail black-nek, armor base, attól függően mit akarsz majd, 0/4 socket elit, vagy exceptional pala shield 35+ resist-tel. gulli megvan, az tökéletes, ha véletlenül esik egy goblin toe, a cipő is letudva, kesztyűnek craftolj egy blood gloves-ot, egy raven ring jó lenne, másik tök mindegy, amunak a cube receptes prismatic amulet, vagy ha találsz valami jó rare-t resistekkel, övnek jó lesz a credendum, ami most van.)

    kulcsokról single-ben sajnos nem tudok nyilatkozni, de elképzelhető, hogy nincsenek és külön moddal kell belerakni.
  • nearo
    #26024
    Wheee, hell ancik megvannak! Lassan, de biztosan bedaráltam őket... Baal már csak egy karnyújtásnyira van :)
    Bocs hogy így be vagyok sózva, de még soha nem jutottam el idáig :D
  • nearo
    #26023
    Na közben meg is oldódott nagyjából a deli kérdése, gambleztam egy +2 necro skilles rare coronetet, ad még egy halom manát, meg némi str-t is. Mivel delit úgyis csak a skill miatt raktam volna fel, így már nem kell.
  • nearo
    #26022
    Bizony erős, nem véletlenül választottam ezt első karakternek, amivel végigmegyek hellen :)
    Felraktam angelic-et, most van így ~170 mf-em, és semmivel se lettem gyengébb, cserébe mintha több sárga esne :)

    Wizzy-vex trade-ről annyit, hogy mindketten jól jártunk vele :) én szóltam havernak, hogy nem vagyok benne biztos, hogy ez egy egyenlő csere, de azt mondta annyira nem zavarja, úgy se tud vele mit kezdeni. Sur meg... hát igen, egy-két szerencsés drop, és talán kijöhet belőle valami értelmesebb is :)

    Editorral egyszer összeraktam már egy smitert, hogy kipróbáljam tetszik-e, nagyon ütősnek tűnt, azért is akarok egyet most. Minap kiesett egy Guillaume\'s Face nilánál valamelyik szinten, úgyhogy kb a fele már meg is van a felszerelésnek. Nagyrészt Joey féle build alapján raknám össze: fegyvernek black rw-t gondoltam, persze ha véletlenül esne valami jobb, akkor az (pl valami csoda folytán kiesne egy stormlash...), páncélnak meg duress-t, egyiket sem lenne túl nagy kihívás összeszedni. Ami még nagyon hiányzik az egy dracul meg egy marrow (lifetap miatt mindkettő bár marrow-t esetleg lehetne egy charge-es wanddal helyettesíteni), de mindkettő elite, egyik sem fog könnyen összejönni. Úgy néztem nagyjából ezek a kulcs itemek, sapi-fegyó-páncél adja cb-t, lifetap meg életben tart :)

    Kulcs... lehetséges, hogy single-ből eltüntették a dropot 1.13-mal? Vagy 20-szor végigmentem már countessen, de még egyet sem találtam.

    Spirit marad :)

    Treachery nagyon durva, azon filóztam, ha valakinél van egy stormshield, meg kipattan treachery fade-je, meg is van az 50%-os damred. Na meg a venomja se semmi, fhr ias meg a hab a tortán.

    Na de visszakanyarodva az eredeti témához: akkor lore-t se cseréljem le deli-re? :)
  • sirdond
    #26021
    na, eléggé behalt este az SG :D

    Aspyrin, ha erre jársz, törölgess pls!
  • sirdond
    #26020
    na ugye, summon nec elég erős karakter :) 1 player game-ben nem hiszem,hogy nagy gondod lehetne, még hellen sem.
    mf-ből 225-275 között van a sweetspot,azután már nagyon eltolódnak az arányok magic felé, de igazából szerencsén múlik az egész. mert gondolom nem akarsz majd 2-3-4000 runt letolni.

    wizzy egy vex-ért, az jó trade volt :) sur-t meg rakd el, nem sok mindenre jó, de ha találsz még egyet, akkor csinálhatsz belőle ber-t :D

  • sirdond
    #26019
    na ugye, summon nec elég erős karakter :) 1 player game-ben nem hiszem,hogy nagy gondod lehetne, még hellen sem.
    mf-ből 225-275 között van a sweetspot,azután már nagyon eltolódnak az arányok magic felé, de igazából szerencsén múlik az egész. mert gondolom nem akarsz majd 2-3-4000 runt letolni.

    wizzy egy vex-ért, az jó trade volt :) sur-t meg rakd el, nem sok mindenre jó, de ha találsz még egyet, akkor csinálhatsz belőle ber-t :D

    über smiter az fun, ha még nem próbáltad előtte és elég easy mode ÜT. ami még jobb lenne az egy frenzy barb, vagy kick/kick hybrid assa, csak azok elég költségesek egy single playerhez képest.

    na igen, kulcsok egy érdekes dolog, most így hirtelen nem emlékszem a pontos számokra,hogy mi drop chance, de legutóbb mikor aktívan játszottam, akkor 3 playeres játékban farmoltam és úgy 1dest key/12 game volt az átlag (és volt egy 60as sorozat is dest key nélkül,az volt a legrosszabb). azért a d key-t mondom, mert ugye az a legnehezebb, másik kettő elég easy.

    spiritet ne is cseréld le, az a +2 skill, meg a mana sokkal többet ér,mint a splendor.

    mercnél is használ az fhr, de egyáltalán nem létminimum. inkább allres,life,def,crushing blow. ezek legyenek. ha egy duress-t össze tudsz dobni, az is szuper, vagy,ami még jobb treachery (assasin armor). olcsó,de rendkívül hasznos és szerintem jobb,mint a forti.
  • sirdond
    #26018
    na ugye, summon nec elég erős karakter :) 1 player game-ben nem hiszem,hogy nagy gondod lehetne, még hellen sem.
    mf-ből 225-275 között van a sweetspot,azután már nagyon eltolódnak az arányok magic felé, de igazából szerencsén múlik az egész. mert gondolom nem akarsz majd 2-3-4000 runt letolni.

    wizzy egy vex-ért, az jó trade volt :) sur-t meg rakd el, nem sok mindenre jó, de ha találsz még egyet, akkor csinálhatsz belőle ber-t :D

    über smiter az fun, ha még nem próbáltad előtte és elég easy mode ÜT. ami még jobb lenne az egy frenzy barb, vagy kick/kick hybrid assa, csak azok elég költségesek egy single playerhez képest.

    na igen, kulcsok egy érdekes dolog, most így hirtelen nem emlékszem a pontos számokra,hogy mi drop chance, de legutóbb mikor aktívan játszottam, akkor 3 playeres játékban farmoltam és úgy 1dest key/12 game volt az átlag (és volt egy 60as sorozat is dest key nélkül,az volt a legrosszabb). azért a d key-t mondom, mert ugye az a legnehezebb, másik kettő elég easy.
  • sirdond
    #26017
    na ugye, summon nec elég erős karakter :) 1 player game-ben nem hiszem,hogy nagy gondod lehetne, még hellen sem.
    mf-ből 225-275 között van a sweetspot,azután már nagyon eltolódnak az arányok magic felé, de igazából szerencsén múlik az egész. mert gondolom nem akarsz majd 2-3-4000 runt letolni.

    wizzy egy vex-ért, az jó trade volt :) sur-t meg rakd el, nem sok mindenre jó, de ha találsz még egyet, akkor csinálhatsz belőle ber-t :D

    über smiter az fun, ha még nem próbáltad előtte és elég easy mode ÜT. ami még jobb lenne az egy frenzy barb, vagy kick/kick hybrid assa, csak azok elég költségesek egy single playerhez képest.

    na igen, kulcsok egy érdekes dolog, most így hirtelen nem emlékszem a pontos számokra,hogy mi drop chance, de legutóbb mikor aktívan játszottam, akkor 3 playeres játékban farmoltam és úgy 1dest key/12 game volt az átlag (és volt egy 60as sorozat is dest key nélkül,az volt a legrosszabb). azért a d key-t mondom, mert ugye az a legnehezebb, másik kettő elég easy.

    spiritet ne is cseréld le, az a +2 skill, meg a mana sokkal többet ér,mint a splendor.

    mercnél is használ az fhr, de egyáltalán nem létminimum. inkább allres,life,def,crushing blow. ezek legyenek. ha egy duress-t össze tudsz dobni, az is szuper, vagy,ami még jobb treachery (assasin armor). olcsó,de rendkívül hasznos és szerintem jobb,mint a forti.
  • sirdond
    #26016
    na ugye, summon nec elég erős karakter :) 1 player game-ben nem hiszem,hogy nagy gondod lehetne, még hellen sem.
    mf-ből 225-275 között van a sweetspot,azután már nagyon eltolódnak az arányok magic felé, de igazából szerencsén múlik az egész. mert gondolom nem akarsz majd 2-3-4000 runt letolni.

    wizzy egy vex-ért, az jó trade volt :) sur-t meg rakd el, nem sok mindenre jó, de ha találsz még egyet, akkor csinálhatsz belőle ber-t :D

    über smiter az fun, ha még nem próbáltad előtte és elég easy mode ÜT. ami még jobb lenne az egy frenzy barb, vagy kick/kick hybrid assa, csak azok elég költségesek egy single playerhez képest.

    na igen, kulcsok egy érdekes dolog, most így hirtelen nem emlékszem a pontos számokra,hogy mi drop chance, de legutóbb mikor aktívan játszottam, akkor 3 playeres játékban farmoltam és úgy 1dest key/12 game volt az átlag (és volt egy 60as sorozat is dest key nélkül,az volt a legrosszabb). azért a d key-t mondom, mert ugye az a legnehezebb, másik kettő elég easy.

    spiritet ne is cseréld le, az a +2 skill, meg a mana sokkal többet ér,mint a splendor.

    mercnél is használ az fhr, de egyáltalán nem létminimum. inkább allres,life,def,crushing blow. ezek legyenek. ha egy duress-t össze tudsz dobni, az is szuper, vagy,ami még jobb treachery (assasin armor). olcsó,de rendkívül hasznos és szerintem jobb,mint a forti.
  • nearo
    #26015
    Gondoltam megyek ma még egy utolsó kört countess néninél... eredmény: négy rúna :D a kisasszony kidobott egy leaf-et (tir+ral), valahol esett útközben egy nef, az egyik sírból level1-en meg kiesett egy gul :D
    Mondjuk egyik sem az, ami nekem kéne, de életem második legmagasabb rúnadropja - az első egy sur, most néztem ládámban, hogy van egy olyanom is, fogalmam sincs, hogy mikor esett és hol :D (vex-et hoto-ba még haverral cseréltem el LAN-on, szóval az nem az én dropom... kapott érte a sosoja egy wizzyt :D).
  • nearo
    #26014
    Night-ig végig p8-ban vittem (ezért vannak kigyúrva mage-ek), hell elején még talán act 1-2 ment, aztán nagyon belassultam és visszavettem p1-re. Azóta gyúrom CE-t, mókás skill :)
    Gólem még viccesebb a lassításával, bossokra megy egy decrep, némi cold damage meg CG, és alig mozognak :D
    Mage-eket szeretem... több a golyófogó :)
    Revive-ot viszont annyira nem, túl lassan játszok ahhoz... pedig többször is olvastam már, hogy CB-s revive-ok néha csodákra képesek.

    Wealth érdekes... countess pont dobott egy ko-t legutóbb, meg egy tir-t előtte, lem meg félre van rakva ugye deliriumnak. Viszont angelic settel elérném ugyanezt, két gyűrű, páncél, amu, nem veszítenék semmi különösebbet (amu +skillje megmaradna), cserébe ugyanúgy 100% mf, meg még némi extra is jönne. Cipőt is félretettem régebben egy 30 valahány%-os mf-est, meg van egy splendor pajzsom is régebbről (bár fájna lecserélni spiritet, amennyit "szenvedtem", mire végre kipottyant egy alap ward... szaladtam is egyből larzukhoz. Aztán 5 perc múlva kiesett egy alapból lukas monarch :D). Ez így kapásból 150+, és akkor a kesztűn is van még 19, 170-175 között lennék valahol. Charmokat is elrakosgattam, de sajna csak ilyen 1-2%-os gc-k/lc-k (nem is értem ezeket minek raktam el), meg két sc, amik együtt adnak talán 5-öt... max azokat érné meg berakni.

    Következő karakter amit összedobnék egy über smiter lenne (ha jól tudom ezt is egész használhatóra össze lehet dobni "tescos" cuccokból is), azzal lehetne annit meg torchot vadászni (plugyval lehet), bár valószínűleg belehülyülnék, mire összejönnének a kulcsok (konkrétan nekem még egy se esett :D).
    DC viszont lejött már kétszer is necromnak, először még próbálkoztam vele, de kiütéssel győzött, másodszorra már csak spawnoltattam den of evilben, aztán mentem tovább a dolgomra :D

    Countesst gyorsan megnéztem dobhat e egyáltalán um-ot, és rábukkantam egy ilyen tippre, hogy p1-ben érdemes őt is ölni, nagyobb az esélye, hogy több rúnát dobjon, én meg eddig p8-ban öltem...

    Mercnek armorokon most gyorsan végigfutottam RW-ket, ha fhr használ mercnek, akkor duress tetszett meg, meg stone se nézett ki rosszul, de ez a smoke se rossz. Fortitude-on akadt még meg a szemem, bár Lo már elég magas, esetleg gloom lionheart vagy prudence...?
  • sirdond
    #26013
    skeleton mage szerintem felesleges, a fishy build,amit említettem, csak sima skeletonokból építkezik (plusz revive-ok esetleg) és mellé CE maxon, azt használod ezerrel. tulajdonképpen a skeletonok, csak meatshieldnek vannak, meg azért,hogy legyűrjék az első néhány mobot, aztán amply és CE. bossok ellen meg decrep. bár szerintem így is mennie kell hell baal-nak csak lassabban,summon nec az egyik legjobb naked char. ha mégse lenne jó, akkor respec-elj az említettre.

    illetve /players 8-ban játszol? mert akkor nem annyira egyszerű a dolog, oda azért kell +all skill elég rendesen, hogy működjön, mert pl a CE hatékonysága a játékosok számának növelésével arányosan csökken.

    UM runáért pedig Countess a legjobb, csinálgasd csak, biztos esik majd.
    ezzel a nec-cel egyébként már most is tudnál mf-elni

    itemek:nagyjából jól néz ki. kis mf és sokat javulhatna.
    armornak mi van? amíg nincs jobb,addig dobj össze egy wealth-et (lem ko tir), az legalább segít az mf-eden. igazából resist-re nem nagyon van szükséged, mivel nec-ként te nem vagy tűzvonalban, inkább mf-re gyúrj, meg all skillekre. kár,hogy single, mert egy torch és egy anni nagyot dobna a teljesítményeden.

    merc is jó, might segít a skeletonoknak. az,hogy könnyen fekszik, ne csodálkozz rajta. amíg nem lesz high itemekkel megpakolva addig ez lesz. bár neki azért gondolkozz valami olyan armor-on amin sok all res van (pl smoke valami eth cuccban). helm jó és az insight is
  • kissssss
    #26012
    na a grófcsaj az egy igazi szemétláda sohasem azt dobja amiért ellátogatok hozzá.