26171
  • Hegylakolaci
    #10195
    Diablo 2: LOD 6PNP-D7PG-HZ8M-PZNP
    Diablo 2: 4CHW-RT4M-9JPN-2G4B
    Diablo 2: 6EPM-27Z9-99D2-KM7B
    Diablo 2: 79ER-XTM4-HNDK-DWE6
    Diablo 2: 848J-XN72-9NZP-82FP
    Diablo 2: 879K-9G4N-B9CV-2CTK
    Diablo 2: 8DRR-VTH6-RGZ7-RT2V
    Diablo 2: B2PF-JGJ9-J74C-H7T2
    Diablo 2: BFCT-F4MN-RCH7-RDCF
    Diablo 2: EJ6V-BT4D-9NDC-77TF
    Diablo 2: FBWG-8NME-GZDW-7H9E
    Diablo 2: GHXX-829D-2M9T-H48W
    Diablo 2: HJ4E-N2MJ-XHXP-NZXV
    Diablo 2: J2J8-MDKZ-8G47-4KXB
    Diablo 2: J9NC-FTHN-PC4N-7RHH
    Diablo 2: KDZD-DR7W-92DX-FR8J
    Diablo 2: KFJH-WDNF-HGXT-HEH6
    Diablo 2: N64H-7J9X-JMCN-NG74
    Diablo 2: NDGX-TGNK-XPGE-GGWR
    Diablo 2: PHFF-ZGZX-ZXKZ-2G7C
    Diablo 2: TBKJ-B79J-N6NJ-86MB
    Diablo 2: TPDC-HWNF-NVMV-VCXV
    Diablo 2: VV86-CGKN-EVBP-T7TC
    Diablo 2: WEJ2-X28V-R727-VC2T
    Diablo 2: WVE6-RTNC-TFHG-EVXP
    Diablo 2: XWMN-D97T-6E6H-TPM2
    Diablo 2 LoD: HFCN-H9DD-PBGE-G9K9
    Diablo 2 LoD: EV4D-GGRZ-8DVH-H9D4
    Diablo 2 LoD: 6689-JDRR-B6DC-7WKZ
  • JimHUN
    #10194
    köszi, megprobalom
  • PiszkosFred
    #10193
    A masodik megoldas a tuti. Idoigenyesebb, de biztos talalsz jot. Reszemrol nemtudok segiteni, illetve az en cdkeyeimet nem adom meg, a "biztonsagi masolat" verziomat meg mar evek ota elajandekoztam seriallal egyutt.

    ui: hasznalj virusirtot, ha mas nem, ilyen keresesek idejere ;]
  • JimHUN
    #10192
    [email protected]
  • JimHUN
    #10191
    Sziasztok!

    Nekem van Hellfire ha érdekel még.
    D2 CD-key-t honnan tudnék szerezni. Mondjuk vírusmentes helyekre gondolok. Az astalavista.box.sk-nak még a környékére se megyek. :-)
    Vagy ha valaki beírna ide egyet, vagy dobna egy mailt azt megköszönném. Vagy olvassak vissza párezer hozzászólást és találok? :-)
  • Jagi
    #10190
    LOL! Most néztem meg a Sierra.com-ot,
    nem is hallottak róla!
    Külföldiában van s 23.99-ért! Ha ha!...
  • Jagi
    #10189
    ADDIG HA VALAKINEK VAN HELLFIRE SZÓLJON LÉCCI!
    BIZNISZELJUK MEG!
  • Jagi
    #10188
    Köszi az infot, már szinte mindenhol megnéztemPl.: ewm vagy cdgalaxis webpiac vagy mi, stb..., de sehol...
    ezeket még megnézem!
  • PiszkosFred
    #10187
    hozzajuk=hozza
  • PiszkosFred
    #10186
    Hellfire kapcsan passz, nem nagyon foglalkozok warez dolgokkal. Keves szabadidom van csalad es munka mellett, igy azt a par jatekot amivel jatszok, altalaban megveszem. Az viszont felo, hogy mivel eleg regi a jatek, nem hiszem hogy kaphato meg kereskedelmi forgalomban, vagy ha igen, valami nagyobb raktarkeszlettel rendelkezo online boltokban - amazon, ebay, fotexnet, stb. Ha toluk megrendelheto, akkor biztos hogy par forintert hozzajuk lehet jutni.
  • Jagi
    #10185
    Nagyon remélem! Meg azt is, hogy nem alakítják át FPS jelegüvé (Vampire: Bloodlines)
    De ha olyan lesz mint a Blade of Darkness... jöhet, nekem nagyon bejött,nem 1x végigjátszottam!
    Hellfire? :))
  • PiszkosFred
    #10184
    Egy biztos, hogy 3ds kornyezet lesz az eddigi statikus 2d helyett. Illetve ez csak remeny, a mai vilagban semmi sem biztos, lasd Sacred, es ez a legujabb hack'n'slash, aminek nem jut eszembe a neve (asszem a HWn volt a cikk rola hogy elkeszult) Majd kiderul idovel, felteve ha lesz egyaltalan...
  • Jagi
    #10183
    D1 + a D2 teljesen blizzard termék, hogy a D3-at kik fogják csinálni és hogy milyen logo lesz a projekten, megmondom őszintén nem érdekel, csak legyen már!
    Még tippelni sem tudok milyen lesz!
  • Jagi
    #10182
    Ja ez így van, csak gondoltam valami morzsa hátha van,hogy abbahagyták a SC-zást..., meg hátha elhagyja a szájukat valami ilyesmi. Na mindegy.
    Viszont a képregény Qvra kellene, meg az is jó volna, ha valaki elmondaná honnan lehet
    HELLFIRE-t szerezni?Píííz help! A CD most szart be kb 7 év(de lehet,hogy több) után! Gondoltam nosztalgiázok 1 kicsit,de nem jött össze. XP-n meg csak a HF fut, ha jól tudom!
  • sanyiiiii
    #10181
    A Blizzard már igencsak régóta Vivendi-s.
  • PiszkosFred
    #10180
    ...es az a csapat akik csinaltak, szinten nem leteznek mar. A blizzard pedig azota mar a Vivendi konszern resze, de javitsatok ki ha tevedek.
  • MEdievil
    #10179
    miért kellene d3 nak a blizzard oldalan lennie? jelenleg D3 ról nincs semmi infó nem is készítik...
  • Jagi
    #10178
    Hali megint én!
    Egy nagyon égető brobléma.
    Voltam a Blizzard hivatalos honlapján és a következő a helyzet:
    Dio3-nak nyoma sincs! De kivárom...
    Ez az egyik, a másik:
    Láttam Diablo képregényt a shopban, nem t'om mennyi, de nincs meg valakinek? Kellene..., nagyon!
    Ha még nem láttátok nézzétek meg!
  • Jagi
    #10177
    Köszi majd kipróbálom!
    De amúgy tök jó szórakozás kipakolgatni a szutykokat! :)
  • MEdievil
    #10176
    "Ja, készültem erre is, BoS! Olyan mint a frenzy-s barbar,
    mire megölök mindenkit tele az inv."
    beírod: /nopickup és nem lesz ilyen gondod ;)
    (ha meg épp nemkell beírod még1x és akkor kikapcsolja)
  • Jagi
    #10175
    a defem kb 3700, + a socr segítője + ordíjjás
  • Jagi
    #10174
    Ott majd kialaul,
    normálon ternimátor
    nightmare-n predator
    ha hellen sima demolition man,
    már nyert ügyem van : )))
  • Jagi
    #10173
    Lyukkal :)
  • Jagi
    #10172
    Ja, készültem erre is, BoS! Olyan mint a frenzy-s barbar,
    mire megölök mindenkit tele az inv.
    Singleben assal nem nyonom,csak kiváncsi voltam! :)
    Az actV-ben kell a supermen szerkó, uniq ornate plate van jukkal + um rune majd használom!
    a csapat meg socr, pala, ass, + néha barbár!

    Ez tetszik, BoS + fanatism + battle orders... kellenél több
    a socri meg elvarázsolgat!
    Igy keveset futunk
  • PiszkosFred
    #10171
    De egyedul annyi, megfott az egesz, szegeny assa mast sem fog hellen, mint futni es futni....
  • PiszkosFred
    #10170
    Hat ha ugyes es osszeszed megfelelo felszerelest, es jol maxolja a skilleket, lajt csapdakkal eleg konnyen tud majd menni hellen. (a legelso il monsztig:D, de ha vannak mellette ugyes emberek, golyoallo meleek vagy egy-ket nagyobb sorc, akkor az sem lesz gond)
  • Laalee
    #10169
    majd hellen beszélj róla igy :D
  • Jagi
    #10168
    köszi az infót srácok, az assasinom idegbeteg állat (lvl64)!
    A barbárok 25-30 mp -ig birták (single), LAN-ban szinte meg se álltunk :)!
  • Jagi
    #10167
    Hát,ja!
  • sanyiiiii
    #10166
    Erre tartják az emberek az mfsorcit.
  • Jagi
    #10165
    Nálam a mf NM. act2-ig működött 1.10-ben. Kellettek a res + a skilles cuccok, úgyhogy mf le, amit találtam vele az meg fel és Go! előre! A dicsőségért + ilyesmi.
    Mf palával sztem nem lett volna esélyem Durielnél.
    Nem akartam feleségül venni, de valahogy meg kellett borítani :)! Az Arkanon már gondjaim voltak, aztán jött (mf nélkül) unique Rune sword, már nem volt semmi probléma
  • Jagi
    #10164
  • tajfun
    #10163
    Classicban river + CS runok voltak, es legkevesbe se a cuccok voltak a fo szempont, hanem az exp. 1 barbarnak barmilyen lance eleg volt, csak leech kellett meg esetleg 1 iceblink, ha sorcizni akartal (akkoriban nem sokan), akkor a sok aranybol kigambleztad a junikokat neki (soj, etlich, mage, tarn), amanak meg imbueztal gothicot es kesz. Nem volt ekkora jelntosege a cuccoknak, lehetett a legjobbak nelkul is jaccani. Es az emberek inkabb jaccottak mind mf runokban droidoltak. Ezt mar a LOD nem tudja nyujtani, elbasztak az egesz jatekot.
  • borso
    #10162
    Itt megtalálod.
    http://www.honositasok.com/
  • PiszkosFred
    #10161
    Van. Hogy mennyire hasznalhato, majd eldontod. nezz szet a magyaritasok.hu-n
  • Saturas
    #10160
    És miért nincs?
  • PiszkosFred
    #10159
    Használható nincs, sosevót' eheh ;]
  • Saturas
    #10158
    A D2 LOD-hoz az exp.höz az 1.10-es peccshez kellene nekem használhato ismétlem HASZNÁHATÓ honositás. HOL????? Kőszike.
  • PiszkosFred
    #10157
    Hm? Lod akt5ot adta plusszban, classicban is ugyanugy irtottad andit, mefit, es diablot a cuccokert. Ne keverjuk ossze. Az mas kerdes, hogy az 107es peccs + lod megjelenesevel valtoztak a dolgok, de ennek semmi koze ahhoz hogy classic e vagy nem. Sima peccs kerdes. Jatsz korabbi, 103 koruli peccsel ha ez igy nem jo. Van par ismerosom, akik a mai napig 103 es 104el jatszanak, justforfun, magasrol teve a bnetre es a tovabbi peccsekre ;]
  • tajfun
    #10156
    Ezert szar a LOD, mert nem lehet jatek kozben talalni. Classicban meg szinte ismeretlen fogalom volt az mf.