26171
  • PiszkosFred
    #10315
    ...egyelore inkabb ne menj le a haverral es palajaval hellre ;]
  • Jagi
    #10314
    Azért gondoltam, mer havae lvl72 palája csak le tud nézni hellre, de erős támogatásra van szüksége(ha csak 2.en vagyunk)
    Skilljei: max zeal + max Fana + max vega + holy shield
    montam neki gyúrjon a con-ra, de a fanatismmel is csak 1200-1300-ig sebez.

    Szóval micsináljak?
  • Jagi
    #10313
    Nekem lvl67 mf elemental socrim volt NM actV-ben még hasított
    aztán... 350-ig FO, mega többi sem volt vmi húdetáp.
    Gondoltam olyanra, hogy:
    FO+CM, TS+LM, meg a kötelezők.
    Azért mert IL+IC nemnagyon láttam még.
    Háát nem tudom mi lesz belőle.
  • gazo
    #10312
    OKOK. :)

    hát igen, van egy sorcom (el is van baltázva) Meteor+FBall valamint Blizz főskillekkel, és hát Hellen egyedül sikerul is a Rouge E. mellletti cold immun zombikat eltörni, kb 35 perc alatt mind az ötöt....:)))))))
  • COFair
    #10311
    singleben hellen max a paladin, meg a necro az életképes, a többivel bele se kezdenék..
    a sorc hellre nem való, max partyba, de ha több ágasat csinálsz, akkor azok sebzései olyan alacsonyak lesznek, hogy szinte nagyobb a regenerálódásuk még a legcsicskábbaknak is.. na mind1
    sorc vagy mf-re, vagy semmire
    ha pedig egyedül szeretnél hellen játszani, akkor egy csontis summonos necro kell (szvsz), clay golemmel, might aurás kírésővel, +corpse explosion, +deceripfy vagy mifene
    de ezt már leírtam párszor
  • PiszkosFred
    #10310
    Ez vilagos, de COFair egyagas mf fire sorcot irt le, amire te reagaltad azt hogy megdoglik act1ben a fallenek kozott. Erre irtam az elso mondatot..

    Egyebkent egyetertek, singleben tenyleg pokoli a 110es hell. ;]
  • gazo
    #10309
    na ja, de eredendően 10305 nem biztos, hogy mf-re gondolt csak...lehet, hogy játszani is akar a sorccal, nem csak cuccot keresni:))))...partyban jó ofkórz, de hát az az 1.10 lenyege. Aki single-zik, jobb ha hagyja az 1.09-et....
  • PiszkosFred
    #10308
    MF sorcrol beszelt, akinek nem sok keresnivaloja van fallenek kozott ;]

    Akarmilyen sorcot csinalsz, muszaj partyval menned, mert nem eled tul az elso 5 percet sem, ez ketsegtelen. Baalrunoknal lejutni a throneba, jo, mefihez es egyeb bossokhoz eljutni jo, de egyebkent semmi eselye a sorcnak hellen. De mivel bneten ugyis talalsz partykat, inkabb legyen mf celu a sorcod, mert igy a runok mellett egyedul is vadaszgathatsz cuccokra.
  • gazo
    #10307
    egyágas megdöglik hellen, szvsz...Fallenek alapból fire resistek act 1-ben

    FO+CM+IB jeges, valamint FW+FM a tüzes ágon + Teleport, kisérőnek act 2-es, sok lifeleeches cuccal...
  • COFair
    #10306
    hajts rá a meteorra, majd annak synergyjeit maxold, ezután az összes többi a fire mastery-re
    +ezen kívül (1-1pont erejéig) teleport + energy shield kellessz majd
    így lesz egy fasza kis mf sorcod, a fire ball is elég ütős lesz, már csak a cuccok kellenek..
    (minél nagyobb fcr-el, ill. resistekkel)
    kísérőnek (nekem nincs, de ha lenne) coldos act-2 es csávót vinnék

    az a baj az 1.10-el, hogy csak egy ágas sorcit lehet benne (jót) csinálni, abból pedig nekem a fire jön be, de van aki a cold-ra esküszik..
  • Jagi
    #10305
    Kihalás veszély!
    valaki leírna nekem egy socry-t. Meg szeretnék tudni 1-2 dolgot, mert az 1.09 socrimhoz képest világokkal gyengébb, nem csak azért mert lehúzták a skilleket.(pl.:kell s Static Field vagy nem?)
  • PiszkosFred
    #10304
    Ok, habar amugy sincs semmi kozom mas maganeletehez, de gondoltam egy kis burkolt gonoszkodast ellovok ;] (a csaladi kassza pedig tenyleg fontos dolog ha gyerek "van a haznal", de mindent meg lehet oldani. Nekunk is sikerult, es nem mentunk csodbe - de az is igaz, hogy neha nagyon jol jott volna ho vegen az a 3000 penz ;])
  • Laalee
    #10303
    én is erre gondoltam, de ahogy látom céges netet használ
  • PiszkosFred
    #10302
    Hát havi 10k megtakarításra van egy ötletem, ha érdekel. ;] CD kulcsomat én sem adom oda, pedig az összes karakterem nyugdíjba ment már megint, és lassan hónapok óta nem játszottam. Nem személyes az ok, elvi kérdés. Drukkolok hogy találj egy embert aki kölcsönadja a kulcsát.

    Erről egy vicc jut eszembe. A királynak volt egy udvaribolondja, aki folyamatosan készített egy listát a birodalom bolondjairól. Egyszer a király elkérte a listát, és látta hogy ő is rajta van. Magahoz hívta a bolondot és rákérdezett
    - Azért vagy rajta - mondta a bolond - mert a minap volt itt egy teljesen ismeretlen árus a szomszéd birodalomból, és te adtál neki 100 aranyat, hogy hozzon neked egy szép aranyékszert. Felelőtlenség és naivság volt ezt kérni egy vadidegentől, ezért felirtalak.
    - És mi van ha tényleg hoz nekem ékszert?
    - Akkor kitörlöm a te neved király, és felírom az övét...

    Na részemről ennyit a CDkey kölcsönökről ;]
  • Aspyrin
    #10301
    Senki nem kényszerített rá
    A témával kapcsolatban pedig az a véleményem, hogy magam sem játszom kb. 1 éve, de a kulcsom nem adom ki, hiszen ha nagyritkán rámtör a játszhatnék legalább tudjak valahol.
  • yellowcab
    #10300
    sajnos, amikor már feleséged és 5 hónapos gyereked van, nem milliókat keresel, akkor meg kell gondolnod minden kiadást, ugyanis egyedül te viszel haza pénzt a családban

    néhány éve nehezen tudtam elképzelni, hogy ne vegyek pl. egy snickers-t ha megkívánom, nos...ez mára nem így van
  • yellowcab
    #10299
    ja
    a dobozt hagyta el a hugom, oda volt ragasztva, de a lemez(LoD)megvan a d2 tokjában
  • Laalee
    #10298
    3000ft csak fussa rá
  • Since
    #10297
    nem a cd borítóra, hanem a cd tokra, bocsi :-) bár mindegy...én odaadnám, de az én keyemet is néha használja valaki, és én is elakarok kezdeni játszani, régen nyomtam :-)
  • Aspyrin
    #10296
    áz
  • Since
    #10295
    a cd key elméletileg rá van ragasztva a cd borítóra nem? :)
  • yellowcab
    #10294
    SRÁCOK!
    hiszitek vagy sem, de meg van az eredeti dio+kieg, de a hugom eltüntette a kieg cd-keyt, és így esélyem sincse jáccani, ill. ha megveszem megint, de akkor az asszony megöl
    valaki a kieg.cs-keyt(AKI MÁR NEM JÁCCIK)
    meg tudná adni priviben?
    természetesen, ha ismét jáccani akar majd a dióval, nem használom tovább a keyt
    a megbízhatóságomról annyit, hogy évek óta irogatok itt a fórumban, de nem volt problémám...
  • Jagi
    #10293
    Ja, azért irtam le ezt, mert egyeseknek ezért nem szimpatikus.
  • Jagi
    #10292
    Csatlakozom. lehet, hogy lesz kb. 1,5-2 év mulva. :)))
    Csak az 1.10 NM-en majdnem hell nehézségű. A hell meg tényleg Hell
    LAN-ban jobb a helyzet, mint singleben.

    Ja, van egy olyan Mod amibe van Hell 2.
  • MEdievil
    #10291
    nincs és valszeg már nem is nagyon lesz
  • Hegylakolaci
    #10290
    Tahuti!

    Esetleg a páholyban is feltehetnéd a kérdésed.:-))

    ezen a néven nem is ismertelek:-)

    Amugy registriböl mindent törölj ki dio-val kapcsolatban,modokat szed le,lehet ugy elindul rendesen.
  • shaba23 #10289
    van már valami új peccs 1.10 óta?
  • tajfun
    #10288
    Itt is megkerdezem:

    Ma fel akartam rakni ujra a diablo2t, fel is ment, de indulas helyett acces violaval elszall. Mi lehet a baj? Az asztali gepben 9800pro van meg winxp sp2vel, a notebookban 9600 + winxp sp1. Mind2on ugynugy nem indul. A game eredeti, meg regebben mukodott is, azzal nincs baj. Lehet mikor utoljara jaccottam vele meg gf4em volt, szal az 1. kerdes ebbol adodik: lehet hogy ezen nem is fog menni?
  • Lacika 79
    #10287
    Sztem az "én" megoldásom helytakarékosabb. :P
  • MadJani
    #10286
    Legegyszerübb, ha csinálsz egy image-t Clone CD-vel és felmountolod mondjuk Daemon Tools-al. És máris olyan mintha bent lenne a CD.
  • Lacika 79
    #10285
    és persze fel kell rakni a d2music.mpq-t is a LoD CD-ről a dio könyvtárába. Asszem ez a neve a file-nak.
  • Aspyrin
    #10284
    Pl. innen
  • Shongi
    #10283
    Hi, még egy kérdés, honnan szedjek működi NO-CDt 1.10-hez?
  • Shongi
    #10282
    THX
  • Aspyrin
    #10281
    igen
  • Shongi
    #10280
    Lenne egy kérdésem, Battle Neten lehet NO-CD vel nyomni, mert a szép kis eredeti LOD cdm már így is elég karcos, nem szeretném ha tönkremenne.
  • Miles
    #10279
    És nem innen szedtem le a modot!
  • Miles
    #10278
    #10272-es ügy:
    http://www.planetdiablo.com/es/eshome.html
    ez az Eastern Sun mod honlapja és nem tudom leszedni a cube recipes meg még pár dolgot...
    Ha valakinek sikerül akkor írjon!
  • Jagi
    #10277
    Lövésem nincs, még nem próbáltam!
  • Miles
    #10276
    Valaki tudna segiteni #10272-es ügyben?
    Please!!!