26171
  • Jagi
    #10355
    na ez az csak 1.10. en én 74lvl palával csak le tudok nézni hellre, a haver szintúgy lvl76. Lemegyek IP, LE, + átkol, na jó szia! Ha még is úgy döntenék, hogy lezúzom, én húzonm a rövidebbet, de NM-en tudtam haladni(nehezen, de tudtam) Keztél d1-es karit egyből hellen? LOL!
  • Since
    #10354
    Azért dio2ben is elég nehéz, jó cuccok kellenek hozzá a túléléshez, legalábbis az 1.10es patchel. Én hc 87es paladinnal behaltam nighton, 2000 life-al..tehát van kihívás.
  • Jagi
    #10353
    Nálam a D1 az etalon hangulatra biztos. Qrva jól elkapták blizárdék!
    A D2 nekem egy kicsit "vajasabb" volt a (.10-ig.) Uye D1 Hellen ugye nem mész oda 50 ellenhez és agyonütöd, ott jobban taktikázni kellett. És diablo sem volt olyan könnyű falat ahogy emlékszem. Vagy normálon a Skeleton King... hmm aszem jáccok 1 kicsit
  • Since
    #10352
    OFF
    Számomra az az igazi játék, ami valami újjat tud mutatni. Sajnos a mai világban minden játék szinte ugyanaz, nagyon nehéz találni eredeti játékot.
    ON
  • Since
    #10351
    OFF
    WoW inkább nem, majd matrix online, csak mert kiváncsi vagyok rá, lehet hogy valami jó fog belőle kisülni
    ON
  • MEdievil
    #10350
    ehe kb nálam is ígyvolt csak nekem a 386 os ban csak 60 mb wincester volt =( de haverokat gyakran látogattam énis
    és d1 hangulata tényleg felülmúlhatatlan ^^
    énis d2 vel játszom most már főként de kezdtem egy rogue t is nemrég
    csak nosztalgia miatt
  • PiszkosFred
    #10349
    OFF
    Csakhogy nem mindegy hogy mikor találkoztál a diabloval. Van pár ismerősöm, aki a 2. után ült le az első résszel játszani, és csak pislog hogy mi a francot akarok én neki mutatni, mert ez az egész "gagyi" a 2 után (ők általában a fiatalabb korosztályhoz tartoznak). Nekem a diablo 1 maga volt a megtestesült csoda. 386os gépem volt akkor aktuálisan, egy 170es (mb;]) vinyoval. Először havertól sikerült beszerezni a ripet. Igen ám, te telepítéssel együtt volt 170-180mb, kb. Ez még bele is fért volna, de akkor hova tegyem akkor a w95-t? ;] Mert sajnos az kellett, DirectX 1 v. 2höz, mar nem tudom. Így maradt a sovárgás, és a sűrű vendégeskedés. Sokan tudják, de talán aki nem játszott vele az is sejtheti - és nem akarok senkit megbántani - hogy mekkora élmény volt az, hogy egy 2ds, de mégis térhatású világban egy karakterrel mászkálsz, gyönyörű grafikával és csak úgy nyithatod a ládákat és ölheted az ellenfelet, öltözködhetsz amibe akarsz, stb? Mert ez már alap, sőt, de akkor ez annyira új volt, mint az ősembernek a tűz. (Jó, voltak hasonló játékok előtte, de nem ilyen grafikával, Ultima7-8, stb.) Aztán sikerült beszerezni a CDs változatot (addigra mar 486dx4/100as buszke tulajdonoskent az elso fizetesekbol), ami hálaisten csak pár megát installált, és elkezdődött egy olyan folyamat, ami a mai napig tart, dacolva az idővel, a családdal, a munkával és minden egyébbel a környezetemben.

    Ahogy figyelem, itt is vannak jópáran akik azt mondják, hogy a diablo 1 hangulatát lehetetlen felülmúlni, és a 2nek sem sikerült, mégha az is nagyszerű játék. Sokan nem értik miért, de részemről nem fogom ezt megindokolni, mert én sem tudom. Talán az élmények, talán az első "találkozás", passz... ;]

    Az viszont tény, hogy manapság már inkább d2vel játszok csak - azzal is csak bneten - és nagyon ritkán játszok az első résszel. De pár havonta egyszer előkerülnek a régi cimborák, arra az estére szabaddá teszi mindenki magát (feleségek/barátnők addig sims-szeznek;]) és játszunk egy jót. (sajnos egyre ritkábban, de még mindig...)
    ON
  • MhyCroft
    #10348
    Meglepp hogy mennyi d1-snek van d2-s karakterre, szinte mindekinek van, mint nekem is:), és legitben:_D. A diablo 1 nem más mint szinte síntisztán a játék szeretete és valahogy az amit az a játék a maga idejében jelentett.

    Furcsa nekünk is megmondani hogy miért is játszunk vele de valahogy jó nyomni azt a kicsit már megkoppot, kicsit már régi de még mindig élvezhető és a maga nemében fantasztikus játékot:).

    by
  • PiszkosFred
    #10347
    wow?
  • Since
    #10346
    jah battlenet :-) bár nem sokáig fogok játszani, jön egy másik jó kis game :-)
  • PiszkosFred
    #10345
    bnet ;]
  • JustIce
    #10344
    Udv!
    Vki mondana egy magyar server ip-t? ahol jaccanak is:)
  • Since
    #10343
    Ez így van, társaság is sokat számít. Miért nem jöttök át diabló 2be?
  • MhyCroft
    #10342
    Igen a duel még mindig megvan s az igazi duelnek szabályai vannak de vannak a poénkodésok mikor vagy 10-20-30k aranyat eljátszunk és duelezünk:).

    Az igazi duel szabályai:
    - 2 megfigyelő van jelen amelyek általában a klán legmagasabb osztályának vezérei, általában de lehet két full áltagos is lényeg hogy ők nem szolnak bele.
    - tp-n jösztök le s általában az első szint egyik legnagyobb csarnokában van az összecsapás
    - a harc nem a tp-n való lejövetelkor kezdődik mert ez sok bajt okozott már s nem fear hanem a sárkány(a 3 fejű, guardian) eltűnésekor kezdődik amit valamelyik megfigyelő varázsol.
    - a győztes a fület meg áltagban egy tárgyat kap

    Amúgy van még a páros duel amit sokkal jobban szeretek s összesen csak egyetlen egy ilyenben volt részem. Azok nagyobbrészt a hirigre hasonlít, 2 vs 2. Abban az esetben bejöttek egy SW-s gamebe és beszóltak hogy nini, köcsög sw-sek, nézzük mit tudnak:). Enneka szépe hogy a diablo melett msn-n hangkapcsolatban vagy akivel együtt harcolsz és nagyon jókat lehet harcolni. Egyszer sem győztek le minket a legit katikkal csak a csíttesel.:)

    Sajnos inkább az van hogy public szervereken 2-s párba járunk mert nemegyszer ránktámadnak s attól függően néha elvernek néha nem, ahogy tudom ez a diablo 2ben ki lett javítva hogy meglepni nem lehet így a másikat.

    A szép dolga az mikor public szerverekre mész be, beköszöbnösz, lescenneled a game-t s ha mindenki legit akkor kimész ha meg van csítes akkor egy hangos káromkodással nekiessel és veritek ahol éritek. Így el lehet venni a kedvüket s ha meggondolják magukat egy uj karit kiképzünk(D2-ben húzás) és felszerelünk cuccal.

    Jó gama:))) de ez is mint sok netes game egyedül nem lenne jó ha nem lenne jó a társaság akikkel játszol!:)
  • oneal1
    #10341
    highlord
  • oneal1
    #10340
    nincs valakinek higlord amuja???
    privat ban irjatok pls
  • Since
    #10339
    :-) duelre még pontosan emlékszem diablo1ben :-) csávókám volt a bíró, valaki ellen harcoltam. tp nyitás után kezdődhetet meg a harc, és mindkét játékosnak a pálya szélére kellett állnia :-) még mindig így van? :-) jó kis buli volt anno 14-15 évesen, úrristen de régen volt, öregnek érzem magamat :-)
  • MhyCroft
    #10338
    :)))

    Persze, lehetséges lenne ha nem lennének scenneek amik kidobják a dupolást és ha dupolsz egy tárgyat vagy csak egyszer is volt nálad még bennt vagy a játékban chaternek fog kidobni a program. És nem is egyféle ilyen program van, mind a Diablo Guard, mind a Scanner(WOB és SW klán által összeállított:) ), amúgy a WOB (Wizzardy of the Blood, magyar varis klán, legit).

    Mi legitek vagyunk és harcolunk a nem legitek ellen de azért van szűrés na meg ha már ismered battle.net-t akkor tudod kik a cheterek. Gondolok itt a lengyelekre, egy nem csaló lengyelt nem láttam eddig még:).
  • Since
    #10337
    Tudod mi a legnagyobb probléma a diablo1el? nagyon egyszerű hackerkedni, mivel semmi bizonsága nincsen...így nincs értelme dio 1el játszani. persze dio2ben is lehet dupeolni, botozni stb, de sokkal kevesebb az esély rá
  • MhyCroft
    #10336
    Tudom hogy ez a fórum a Diablo2-é de had említsem meg hogy magyarok lelkes csapata még mindig Diablo1-zik a neten, nagyon jó játék, és nosztalgikus is.

    40-50 tagja van a Shadow Warriors Diablo 1-s klánnak ami szinte csak magyar.

    Ha valaki gondolja hogy kipróbálja szoljon és segítünk neki elindulni.:)
  • Since
    #10335
    Bneten hellen azért egyedül is jól lehet menni, persze jó cuccok kellenek :-) Egyébként valaki játszik itt közülletek bneten? Valaki jártas a trade rendszerben? Mert csomó ideig nem voltam, és nemtudom hogy mi mennyit ér...TOPIC UP!
  • PiszkosFred
    #10334
    Minden. Singleben hell szinte maga a tenyleges pokol ;] Bneten pedig egy jo partyban tudsz eletbenmaradni. Norm es najt is kemenyebb, de az meg siman teljesitheto.
  • Since
    #10333
    Szoktak bneten játszani :-) bár én magyarokkal nemnagyon játszom, inkább németekkel.
  • Jagi
    #10332
    Übertápos, főleg LAN-ra és B.netre lett kitalálva.
  • Gladiator
    #10331
    akkor ok. és mi az új ebben a 1.10ben?
  • PiszkosFred
    #10330
    Csupan napi 8-90.000 ember... ;]
  • Gladiator
    #10329
    szoktak még ezzel battleneten jáccani? érdemes visszakunyiznom a haveromtól?
  • MhyCroft
    #10328
    megbízható magyarosítást tudtok, eredeti a gamma szóval patches is jó meg ne legyen crackelt vagy a fene tudja hogy van ehhez magyarosítás.

    kösz
  • MhyCroft
    #10327
    :O

    10 évesen már jól nyomja:)

    nem tud még összetetebb feladatokat megoldani de partra tudd szálni norvégiában és képes halomra lőni gaz németek még úgy is hogy fogalma sincs kik azok és mit csináltak:).

    Érdekes, amúgy a media marktban 3999 HUF a Diablo2 + lod pack, ha másért nem legalább szép a doboza meg ócsó:)
  • Pupcika
    #10326
    nem nekem lesz hanem unokaöcsémnek, aki 10 éves és legalább leköti mert a mohaa-t is végigvitte 4 nap alatt...
  • PiszkosFred
    #10325
    Szerencse hogy a tobbi 99% nem igy gondolja ;] De izlesek es pofonok...
  • Since
    #10324
    single playerre nem ajánlom diablo2öt, mivel baromi unalmas...battlenethez meg eredeti kell
  • Pupcika
    #10323
    köfi
  • Since
    #10322
    wandoo.try.hu
  • PiszkosFred
    #10321
    2999-3500 HUF a boltokban, ennyit talan meger. Tul regi a jatek ahhoz hogy warez siteokon fennlegyen...
  • Laalee
    #10320
    a boltban tuti
  • Pupcika
    #10319
    hájas
    találok még valahol letölthető D2-t?
    dc kizárva (nem bízom benne)... máshogy nem nagyon ugye?
  • Davidus
    #10318
    sacrefice ad sebzésbónuszt a zealnek. 20 pont kell rá:P
  • Jagi
    #10317
    : )))
  • PiszkosFred
    #10316
    Razi: gyere mar oreg, es hints el par sorc receptet a nepnek, mert vannak meg akik jatszananak... ;]