26171
  • Since
    #10475
    Sol : az egy rúna
    HC : HardCore karakter. A karigenerálásakor megtudod adni hogy normál, vagy hardcore karakter legyen. A Hardcore mód profi játékosoknak való, hiszen ha egyszer meghalsz, kezdheted elölről a játékot. Magyarul egy életed van.
    PK : PlayerKiller, ami annyit jelent hogy "Gyilkos". Pk-k általában HC módban nyomják.
    Minden skillje nem lehet maxon, mert akkor tényleg 800 pont kell hozzá. Ha battleneten játszol akkor ez nem lehetséges. Ha singleplayerbe, és esetleg multizatok ipn keresztül akkor lehetséges, ugyanis vannak karaktergeneráló progik, ahol akár 10000000 skilled is lehet. Ha Battleneten játszol, tehát a hivatalos blizzard serveren akkor ilyennel nemfogsz találkozni (ennek van értelme). Azért +skillekkel rendesen lehet gyilkolni, pl. nekem volt egy sorcom asszem lvl90 körül volt, blizzard, és a synergyk lvl34en voltak, és ez még csak az alap. Ennek a sebzése kb 5000-6000 amivel egész jól lehet boldogulni. Szerintem a barbár nem ér semmit, csak a Battle Orders miatt van benne a játékban :) Ha van még kérdésed várjuk :)
  • Jagi
    #10474
    Én még karácsonykor is azt csinálom! Alig várom már a Szentesti LAN party-t... :)))
    A csít pedig csúnya emberek csúnya játéka, nem szeressük mi sem.
  • Noodlee
    #10473
    Már rég Diablóztam, és így hirtelen SOL nem ugrik be, ellenben van SOJ, ami a Stone of Jordan gyűrű rövidítése.
    HC: Hard Core
    PK: Player Killer
    NM fokozaton egyedül elég gáz rohangálni. Bandában kell lóbászolni, segíteni a többi játékost. Minden szörnyet másik kasztú karakter tudja jobban nyomni, ezért kell a tímvörk...

    Ha valami nem stimmelne, akkor PiszkosFred úgyis kijavít...

  • gebe
    #10472
    Magamról csak annyit:37 éves vagyok 4gyerekes családapa,5 éve Diablozom a gyerekek gépén
  • gebe
    #10471
    Sziasztok ! Én csak két dolgot szeretnék, mondami.Előszőris kezdö vagyok a neten és az 1.10-es Diabloban is, másodszor üdvőzlőm az egyik bejelentkező Faterját,mert én is igy kezdtem! Kérdéseim lennének:Mit jelentenek arőviditések pl:sol,hc,pk..... Én 1.07-en játszottam eddig teljesen egyedől azt hitem, hogy az is csalás ha valaki a saját régi karakterétől elfogad valamit.Nem értem a 99-es karaktereket mert én 76-tos Barbár-t vittem, de nájgtmér helben mindenki legyilkol Miként lehet az,hogy valakinek minden szkije maxon van?Az legalább 800 szkilpont. Erre keresek választ,mert ugy érzemhülyére vettek!!!!! A becsületes tisztta játék nem divat a neten Hol lehet fer EMBEREKKEL beszélgetni. Bocs a helyesirásomért,diszlegsziás voltam ezért nincs nyelvérzékem.Haezek után is válaszolna valaki Már előre is kőszőnőm.
  • Since
    #10470
    :)))))))))))
  • PiszkosFred
    #10469
    Ezt a lol-t pillanatnyi elmezavarnak tudom be, es nem haragszom... ;]
  • Since
    #10468
    kapitány lol :)
  • PiszkosFred
    #10467
    Öööö...nem...ő egy másik kapitány lesz ;]]
  • shaba23 #10466
    Fred te játszottál/játszol SWG-t ezen a néven?
  • shaba23 #10465
    a fukarjó Saturn bótban 3333.- a diablo2+exp
    (nemtom, hogy van-e máshol 2990 Ft-ért)
    szóval nem érdemes görcsölni a warezzel
  • vinko
    #10464
    Köszönöm a segitséget !
  • raziel.
    #10463
    ha egy partyba akarsz kerülni másokkal és meghivtak akkor megnyomod a p betüt és accept ha te akarsz meghivni másokat akkor megint csak a p betü és invite...

    ha harcolni akarsz akkor a hostilét áttálitod ...
  • vinko
    #10462
    Hello ! Az lenne a kérésem,hogy valaki irja le,hogy lehet a multiban szövetségre hivni valakit,ha Engem hivnak,hogy lehet csatlakozni és ha azt irja,hogy valakinek ellenséges a szándéka velem szemben,akkor hogy lehet elfogadni a párbajt ?
  • MhyCroft
    #10461
    pedig egyszer feljöhetnél még egy jót nyomni a battle.net-n:))

    Tudtok adni valami jó kis oldalt vagy csak txt-t vagy valamit amin bevált karik fejlődése van?

    kösz by
  • PiszkosFred
    #10460
    hat azt passzolom, de gondolom az oldalon le van irva minden info. Nekem eredeti a jatek, es ha ram tor a jatszhatnek, akkor csak es kizarolag bneten jatszok. Annakidejen a haverokkal jatszottunk a zart servereken, de ennek mar sok eve, azota nemtudom mi valtozott es hogyan.
  • alex ultras
    #10459
    és nem tudod megmondani hogy mi annak a reg fájlnak a neve?
  • Since
    #10458
    Hát én már nem diablózom, éppen Mátrixra várok :-) Az az igazság hogy már mindenki botozik, mindenki csak tradel, semmi értelme nincs. cucc nélkül meg nemérsz jóformán semmit...De legalább a hangulata nagyon jó :-)
  • PiszkosFred
    #10457
    Tevedsz. Bneten nem fogsz jatszani sosem eredeti nelkul. Amirol te beszelsz, az egy(tobb) privat server, bnetd es egyeb serverfileokkal. Ilyen volt anno a landor, a warzone es meg sok egyeb. Jelenleg a kani.hu-rol tudok mint magyar server, www.kani.hu -n olvashatsz is rola hogy mi kell. Amit letoltottel annakidejen, az egy .reg file volt, amely a rendszer regisztracios adatbazisaban atirja az eredeti battlenet ipket a zart server ipejere, igy nem kell kulon connector a csatlakozashoz. De ez nem a bnet, csak annak egy klonja.
  • alex ultras
    #10456
    Hali!


    Valaki segítsen!
    Szeretnék játszani battleneten, de nincs eredeti Diablom!Régen már megcsináltam és már játszottam is vele, csak már nem emlékszem hogy hogyan csináltam!Valami fájlt le kellett töltenem!Valaki irja meg hogy hogyan kell légyszives!Köszi!
    Hali!
  • MhyCroft
    #10455
    köszi az lesz ha má nincs.

    Másik dolgo ami érdekelne, nekem volt egy M.croft accountom is mert a MhyCroft accot foglalta a diablo 1 a neten s most csináltam egy ujjat. De az M.Croftban volt már egy 26.-k szintű amazon tele jobbnál jobb czccokal és kész szettekel. Ő meghalt mert nem enged be hozzá?

    Megadtok accot hogy tujdak veletek majd játszani?:)

    by
  • Gugger
    #10454
    Köszi a helpet all! Remélem fater most egy időre nyugiban lesz!
  • PiszkosFred
    #10453
    Felszedsz par sceptert vagy staffot, es ha szerencsed van +skillesek, amit jo penzert el tudsz adni azonnal. Fel ora alatt lehet szerezni 6-7k aranyat...
  • MhyCroft
    #10452
    Üdv!

    Van valakinek fölös 6-7k aranya?:D

    Tudom nem illik csórelni de szükségem lenne mert most indiítottam egy amazont s 6-s szintű és kellene egy kis tőke mert mindig csak alig van pénze.

    MhyCroft az account és nagyon köszönöm:)

    Esetleg ha valami neki való kis fegyver lenne vagy tanács hogy merre fejlődjön akkor azt is nagyon megköszönném!

    by MhyCroft
  • netuddki
    #10451
    pfff.
    fijjug mi a mano van kani val?

    2-dik napja nem mene
  • Noodlee
    #10450
    #10449
  • PiszkosFred
    #10449
    Akt2ben elindul a varsobol kifele a nagy kapun. A masodik mappon (Dry Hills talan) lesz egy jo nagy kripta, a Halls of the Dead. Annak a 3ik szintjen lesz, egy szepen csillogo ladikaban - melyet a helyi orzovedokaefte ved termeszetesen. (a 2. szinten van egy waypoint, onnan is indulhat ha esetleg jart arra a fater korabban)
  • Gugger
    #10448
    "két cuccot beteszi a Cube-ba, és egyesíti" <<< ezt a Cube-ot hol találja meg?
  • Lacika 79
    #10447
    Én is nagyon régen jáccottam, de egy 50-es Palám még van. Tervezek egy Sorcit, mert semmi normális cuccom nincs, kérni meg nem kérek senkitől.
    Szal ha valamikor ráérsz, szólj és tőlem tolhatjuk. A Tibia megvár. :P
  • Noodlee
    #10446
    Nomeg a nulláról kellene kezdenem :(
    De sebaj, mert te úgyis húznál!
  • Noodlee
    #10445
    Szia :)
    Régen láttalak.
    Keményen nyomom Tibiát, megint elkezdtem játszani DarkStone.
    Szal nem tom :)
  • Lacika 79
    #10444
    És mikor vetemednél ilyesmire? Mert én is mennék. :)
  • oneal1
    #10443
    jah és ladder
  • oneal1
    #10442
    nem kell valakinek 22 es leviathan???
    vagy egy arreat face???
    akinek kell irjon priviben!
    chramok erdekelnek meg runa...meg cuccok:D
    szval midnen:D
  • Noodlee
    #10441
    Canyon of the Magi, ahhol Duriel tombját meg lehet találni.
    Asszem így már jó :)
  • Noodlee
    #10440

    ööö. Jah. Valóban kicsit kutyultam a dolgot :)
    Má vagy régóta nem nyomom.
    Kiestem a pixisből :(
  • PiszkosFred
    #10439
    Canyon of Magic az amu? Nono.. ;] Jo lesz az Valley of Snake-nek is es azon belul a kedves csuszomaszok fohadiszallasa... (de tudom hogy csak veletlen eliras volt reszedrol - viszont lassan ideje ujra felrakni, mert kezdel kiesni a dolgokbol...:D)
  • Noodlee
    #10438
    Akkor még nem ment át az Act 3-ba.
    A bot már megvan neki. Kell még az amulett, amit a Canyon of the Magi nevű helyen tud megszerezni. Ha megvan, akkor a két cuccot beteszi a Cube-ba, és egyesíti. ha ez megvan, akkor irány Tal Rasha's Tomb ( 7 különböző tomb van, de csak az egyik az amelyik kell neked), mehet Durielt lenyomni.
    A Questeknél megnézheti, hogy milyen jel van a Tombnál, amelyik Durielhez vezet. Ha ez megvan, akkor a Tomb-ban talál egy Waypoint szerű izét, amibe bele kell tenni a botot. Megynyílik a fal, és irány le.

    Remélem ezért értettél belőle valamit :)
  • Laalee
    #10437
    nem a botot meg az amuletet össze kell hegeszteni a kockában aztán az egyik tombnál (canyon of magi) van egy oltár ott kell használni. megölni duriellt beszélgetni a városban és áthajózhat act3 ba
  • vinko
    #10436
    Hello ! Most kezdtem multizni és pár dolog nem világos.Hogy lehet a többi játékossal kommunikálni és előre meg lehet-e adni,hogy valaki a többi ellen akar-e harcolni,mert nekem volt olyan,hogy a gép kiirta,hogy valamelyik játékos szándékai ellenségesek velem szemben és mikor találkoztunk meg is támadott.Köszi !