26171
  • PiszkosFred
    #10515
    Bneten csak CLOSED karakterek vannak, azaz ZART karik, melyeket a BNET szerverein tarolnak, a kulvilag szamara elerhetetlen (nem lehet oket szerkeszteni, csalni stb) Minden egyeb karakter OPEN karakter, ergo a sajat szamitogepeden van tarolva, es barmikor atszerkesztheted, ha meglegyint a "csalni akarok" gondolat. Ha BNET-en jatszol, akkor az csak zart karakter lehet. Olyan karaktereket, amelyekkel eddig jatszottal, azokat nem tudod atvinni BNET-re, ott mindenkepen uj karaktert kell kezdened. Roviden ennyi. Vannak meg alternativ megoldasok (tort zart serverek, open bnet, de ezekkel csak osszezavarnank, es mar nem nagyon "divat" - foleg 2-3k diablo arak mellett...)
  • Since
    #10514
    gebe : ha követedaz instrukciókat amit leírtam, akkor closed karaktered van...az a lényeg hogy ne other multipalyerre menjél, hanem battle.netre. ennyi
  • datango
    #10513
    én ebbe a jáátékba mindig csaltam :)

    karakterszerkeztovel :D hihihi
    de sose ertetem hogy miert erosebb a nagykardomnál a gagyi kis buzogány vagy mi ... sose értettem ezért is mindent powert felnyomtam nagyra és nemszamit.
  • gebe
    #10512
    Mindenkinek kősz a segitségért Since kősz a biztatást.
  • gebe
    #10511
    Idág eljutattam,tényleg gyerekek félorát vártam hátha válaszolnak de tettek rám.Szerintem nemjo helyen vagyok mert miéertkel egy 9o-es nekrot átvini nightmare-be.Szoval honan tudom,hogy CLOSED vagy nem CLOSED
  • via_mala
    #10510
    A Diablo-t egy ilyem mod fentléte közben csaptam le. Akkor lehet, hogy módosult valami a statokban?
    Vagy megnézem a Jamela-val a pucér karaktert, hogy egyeziknek-e az adott szinten, adott skillekkel a tulajdonságai.
  • Since
    #10509
    Elinditod diablot, második opció a battlenet...Kreálnod kell egy accountot egy felhasználónevet, jelszóval együtt. ha ez megvan akkor tudsz csinálni karaktert. karakterednek nevet kell adni. ha ez is megvan akkor belép automatikusan a "lobby"ba. Katt enter chat, és ennyi. ott vannak a magyarok, többnyire kisgyerekek vannak fennt :)
  • gebe
    #10508
    Honnan tudom meg,hogy nyitott vagy zárt karaktert csináltam ? A válasz sürgős lenne, mert addig nem viszem tovább ezt a 8-as sorcit. Figyelitek már "tanultam" valamit.
  • Since
    #10507
  • Since
    #10506
    hát ja elég az is, de szerintem ez a legbiztosabb megoldás hogy nem marad fennt semmi vacak illetve +skillek stb
  • Noodlee
    #10505
  • gebe
    #10504
    Rőviden. Megvetten,telepitettem,most jászok!!!!! Maja kérdezek ha elakadttam.ui:A srácaim tők jofejek ŐK vették meg, azt mondták előrehozot Karácsony.
  • PiszkosFred
    #10503
    Eleg egy eredeti patchd2.mpq is, amellyel felulirja a moddolt patchd2.mpq-t. Karakter eseteben vetkoztetni le telejesen, es akkor talan, de ha plusz statokat is adott a mod egy-egy kveszt miatt, vagy ilyesmi, akkor delete...
  • Since
    #10502
    hát ha telepítettél a modot hozzá akkor uninstall diablo és töröld le a diablo könyvtárat...utána reinstall, ez az alaphelyzet...utána kezdjél új karit és játszál, játszál, játszál, játszál..ennyi a megoldás.
  • via_mala
    #10501
    Csak egy rettentő primitív, és töketlen kérdés:
    Mindenféle mod-okat próbálgattam anno és egy csomó fake charm, überbrutál pajzsok, meg miegymás hullott, kb. 10 millió. Ezeket bőszen használtam is, és rövid idő alatt fejlődtem vagy 10 szintet, aztán felhomályosodtam, hogy ezek nem legit tárgyak, és bár single-ben nyomtam csak (netem nincs) mégis szeretném visszakapni a "jajj-de-jó-szívni-de-mégis-becsülettel-nyomni" érzést azzal, hogy csak normális tárgyakat használok, mert így szimpla pulykalövészetté degradálódott a Diablo2. És akkor a hosszú bevezetés után a kérdés:
    Ha elhajigálom a fake tárgyakat, akkor teljesen normális karim lesz, nem tuningolt terminátor?
    Átfogalmazva: a használt fake tárgyak nem módosították a karakteremet olyan módon, hogy jogosulatlan képességek épültek volna bele, ugye?

    Sajna a Natalya set is valószínűleg tuningolt értékekkel lett meg (ezt még ellenőrizni kell), és még így is hiányzik belőle az valamelyik. Pedig az assa-nak az az igazi, és nincs is más set, amit érdemes lenne hordania, vagy tévednék (1.10-et még nem ismerem, 1.09d-nél álltam le).
    Esetleg küldhetne valaki egy single karit, akitől elemelhetném a Natalya set-et azzal a furmányos DLL-el, amivel 2 példányban futtatható single pc-n is D2 (már ha működik XP alatt egyáltalán). Vagy megmondhatnátok, hogy a set-ből melyik pályán melyik-et lehet megtalálni, vagy erről valami FAQ-hoz egy linket kérnék.
  • PiszkosFred
    #10500
    Napot lopok
  • Noodlee
    #10499
    Sajnos az elengedhetetlen :(
  • gebe
    #10498
    Ha meglessz a Bnet, majd akkor jelentkezem.Nagyon köszönöm a segitségeteket. Ha closeden akarok játszani akkaor most csináljak egy uj karit?
  • Jagi
    #10497
    szerintem mindent!
  • Noodlee
    #10496
    Karaktereditálóversenyrulez!!
  • Jagi
    #10495
    én is!
  • Since
    #10494
    Kapitány mit dolgozol?
  • Laalee
    #10493
    opennek is megvan a maga varázsa :D hogy tudsz akkora értéket beirni a karakternek, hogy a másik ne tudjon akkora számokat :D
  • Noodlee
    #10492
    A single karaktert át lehet vinni Openre, de Closedre nem.
    Openen rengeteg csíter van, azon nem érdemes játszani.
    Closeden játszál!!
  • gebe
    #10491
    Megjött az asszony! Majd ő ir egyébként 76-os barbár és 60-as sorci.
  • gebe
    #10490
    A szinlit átlehet vini batenetre?
  • gebe
    #10489
    mijen karakter vegyek
  • gebe
    #10488
    Keden kapok pénzt akkor megveszem utána jelentkezem. Addig még kérdezgetek ha nem baj
  • PiszkosFred
    #10487
    Semmikulonos, probalok ugy tenni mint aki dolgozik ;]
  • gebe
    #10486
    Most kőttetembe bocs,hogy ugyanazt kérdezem amire válaszoltál de ha gépelek nem tudom nézni a képernyőt
  • Since
    #10485
    Szija kapitány :)Mi újság van veled?
  • PiszkosFred
    #10484
    Igen
  • gebe
    #10483
    Most veszek gyári lemezt akkor majd mehetek ebe a batenetbe?
  • Since
    #10482
    Otthon van neted gebe? Mert ha van akkor áldozz a játékra 3-4 rongyot, vedd meg, aztán mehetsz multiplayerezni battleneten, hidd el megéri.
  • gebe
    #10481
    Én azt hiszem, sigliben játszom legalábbis erre kel kattintanom
  • gebe
    #10480
    Sziasztok! Visszajőttem,csak verekedtem egy kicsit.Kősz minden választ majd leforditják agyerekek
  • Since
    #10479
    Hát igen mondjuk mindenhol lehet csíterkedni, szerintem battleneten lazán lehet dupeolni, még nem próbáltam és nem is fogom. Ez olyan hogy semmi se védhetetlen így a battlenet sem...
  • Noodlee
    #10478
    Tényleg csak Closeden érdemes játszani...
    Gebének is ott kéne, ha nem ott nyomja.
  • Since
    #10477
    Asszem ringet lehet vele craftelni. Amut meg amn rúnával, de már régen jáccottam vele :D Majd a kapitány úgyis leírja pontosan :)
  • Noodlee
    #10476
    Tyíí!
    Tényleg :)
    Má nekem is beugrott: SOL