26171
  • Gugger
    #10435
    No, szal voltam az öregemnél! Sokmindent mondott, de nem sokat értettem, kiba igeges volt, mert mindíg felb@ssz@ magát agyilag ha valami nem megy neki. Olyan igeges volt, hogy titörölte a lvl28 as karakterét, "mert szar az egész" :D Én meg ugye nem tudok segíteni, mert nem ismerem a játékot. Most megpróbálom leírni mit is értettem abból amit mondott :)

    Az lenne a kérdés, hogy hányas szinteken lehet új területre/városba menni, mit kell hozzá tenni, hova kell menni mit kell csinálni. Nem kérem, hogy az egész regényt leírja valaki, de olyan lvl45 ig azért jó lenne. Szóval az első város környékén mindenkit megölt, onnan át tudott már jutni a következő városba (ez valami sivatagos vagy homokos, vagy mittomén) ott is megölt mindenkit. Járt már valami palotába is meg a pincébe meg az űrbe. Valami feladatokat is mind megcsinált. Kapott valami eszközöket is, botot meg ilyeneket, ezekkel mit kell csinálnia?! lvl 28 ig jutott eddig, szvsz lehet az a baj, hogy azért nem tudott még továbbmenni, mert nem érte el a megfelelő szintet!?

    Előre is köszi a segítséget!
  • PiszkosFred
    #10434
    Notes: You cannot get credit for this quest unless your Character Level is greater than or equal to 20 * difficulty level, where the difficulty level is one for normal, two for nightmare and three for hell mode. "

    Megjegyzés: nem kapod meg a küldetésért járó "jutalmat", csak ha karaktered szintje egyenlő vagy nagyobb mint 20 * a nehézségi szint, ahol a nehézségi szint (értéke/szorzója) normal esetében 1, nightmare eseteben 2, mig hellen 3.

    ...ergo sikeres ha karakterszint >= 20*1 - normal, 20*2 najt, 20*3 hell.

    Ahogy eddig is tudtam, csak olyan meggyozodessel allitottad a 24et, hogy elbizonytalanodtam, mondvan 110ben lehet hogy kavartak ezzel is? De nem halaisten, csak nem vagyok hulye... ;]
  • Since
    #10433
    keress rá valahol
  • Since
    #10432
    akkor hogy is van ez? :) összezavartál!! :)
  • Thadius #10431
    Hi

    Nemtudja vki a diablo 2 kiegészitöjének a cd keyet?

    Létszi segitsetek mert nagyon sürgös
  • PiszkosFred
    #10430
    Megsem vagyok meggyozheto:

    Reszlet a hivatalos oldalrol: (utolso bekezdes a titok nyitja - amiota megjelent a jatek jatszok vele, igencsak meglepett volna ha nem igy van, es erre most kell rajonnom sokezernyi ora utan... ;])

    http://www.battle.net/diablo2exp/quests/act5.shtml

    "Rite of Passage
    You are making your way up to the top of the mountain. None here would ever dare get as close to it as you have. It is sacred to those of Harrogath; our most holy place. The legends say that it is guarded by the Ancient Ones. They block the path of all the unworthy.

    It makes no difference what Qual-Kehk or the others think of you. It will be the Ancients that decide if you are worthy of this battle. Good luck

    Given by Qual-Kehk or reach the top of the mountain

    Tip: You must destroy all 3 Ancients without leaving the area. If you leave they will be reset. If you open a Town Portal the Ancients will be reset. If no one is alive on the Summit (everyone is dead or in town), the Ancients will be reset. The Ancients are very tough. Try to focus on killing the easiest or weakest one (depends on your class, skills or party) and finish them off. Static Field works great on Ancients without Lightning Immune or Resistance. Next move on to the next weakest Ancient.

    Reward: The maximum experience gain is limited to 1 character level.

    Notes: You cannot get credit for this quest unless your Character Level is greater than or equal to 20 * difficulty level, where the difficulty level is one for normal, two for nightmare and three for hell mode. "
  • PiszkosFred
    #10429
    Lehet hogy a végén megkövetlek és majd nem győzök bocsánatot kérni,

    DE

    akárhogy is nézem, lev20 kell a normal ancientek kinyirasahoz, hogy a kvesztet is megadja normalisan. Igaz hogy utana 21-25ig kenytelen vagy akt5on kivul keresni runokat az XP miatt, de lev20 a minimum szint, erre meg mernek eskudni.

    Lev24 abbol a szempontbol viszont jobb megoldas - de nem feltetele a kvesztnek - hogy utana egybol megvan a 25, es a baalrunok kapcsan mar boven kapsz xpket. lev25 alatt baalrunnal szinte semmit, felette mar runonkent 1-2 szint eleinte, idealis partyban.

    Egyszoval az esszel jatszok lev24eskent mennek ancira es akkor nem kell utana tokolni, de akik csak kvesztet akarnak, azok lev20kent mar mehetnek.

    Meggyozheto vagyok hogy tevedek - mivel nemreg kiprobaltam es igy muxott, ezert nehezen - de akkor kernek egy linket valami hivatalos helyrol, es igerem bocsanatot kerek a kotekedesem miatt.

    Azt hozzateszem, hogy en SC ladder karival jatszottam, nem HCvel.
  • Since
    #10428
    csak normálon kell 24es szint
  • Since
    #10427
    nem, 24 :-) én hcztam, rengetegszer húztak :-) nighton már nem kell lvlszint hozzá, bármikor mehetsz ősökhöz
  • PiszkosFred
    #10426
    veletlenul nem lev20 kell a lev24 helyett? (20-40-60)
  • Since
    #10425
    persze, csak írtad hogy akár lvl1es karakter eljuthat act5be :-) tulajdonképpem semmi értelme nincs mert kevés expet kapsz, mert túl nagy a szintkülönbség a többiekhez képest. egyedül meg nemhiszem hogy tudsz boldogulni lvl1es karakterrel act5ben :-)
  • Noodlee
    #10424
    Kezdek kedvet kapni megint a Baalrunokhoz...
  • Noodlee
    #10423
    Gugger nem is írta, hogy Fater Baalt ölne :)
  • Since
    #10422
    muliban eljuthat 1es szintű act5be, de nemérsz el vele semmit, mivel az előbb írtam hogy 24es level kell ősökhöz. és ősök nélkül nemtudsz basalt ölni :-)
  • Since
    #10421
    relatív...24 25től már lehet baalt ölni, mivel 24es szint kell az ősökhöz
  • Gugger
    #10420
    Ma megyek át az öreghez, majd megkérdezem merre jár! köszi ...
  • Noodlee
    #10419
    Valami körülírást nem tudnál szerkeszteni. Mi merre?
    Vagy legalább egy Print Screent..
  • Noodlee
    #10418
    Multiban akár lvl 1-es emberke is eljuthat Act 5-be...
  • Hegylakolaci
    #10417
    Egy kezdö 29-es szinten baalt öl,na ne.Kb mephistonál járhat,ott pedig a terem közepén van egy portál abba kell belemenni hogy továbbmehessen.
  • Since
    #10416
    Hmmm így nehéz válaszolni hogy nem kérdezel :-) Hol akakdt el? Ha megöli baalt act5ben akkor elméletileg tud menni nightra...
  • Gugger
    #10415
    Sziasztok! Fater ezzel a kövülettel nyomúl, és állandóan engem baszogat, hogy hogy kell tovább menni!? Én nem játszottam ezzel a játékkal és így nem tudok neki segíteni. Már minden ellent megölt és nem tudja, hogy kell továbblépni szintet vagy mit. Asszem kb lvl29. Valaki tud segíteni, van valahol leírás vagy valami? Ha van valami leírás akkor jó lenne ha az magyar lenne, mert az öregem szétrugja a gépet ha nem érti meg :D Köszi...
  • MhyCroft
    #10414
    http://www.576.hu/index.phtml?action=termek_talalat&page=11&betu=D&termek_kat=001002

    Ha valakit még érdekel az hogy mennyibe kerül a Diablo 2 full pack akkor it megnézheti, ponotm 2999 HUF és a tied lehet:).

    Én 4k-rt vettem a média marktban de az sem nagy ár érte:).
  • MhyCroft
    #10413
    Kb 3 hónap után tudok megint diabloózni, ha valaki megy akkor angyon szívesen venném ha bejönne gamálni:).

    M.Croft a név, by
  • DarkHorSe
    #10412
    :DDDDDDDDdddgyááááááááááá
  • oneal1
    #10411
    csá
    kéne nekem ladderben egy jó gf
    legalább 240 ed es legyen!
    offer:) mal ist
  • oneal1
    #10410
    én este leszek majd fennt
    irj privátot ha már fennt vagy hátha itt vagyok!!
    oneal2 most az accom
  • Lacika 79
    #10409
    Hali! Délután 5 körül leeszel fent? Ha igen, mi az accod? Már vagy 2 hónapja nem jáccottam, és picit kezd hiányozni. :)
  • PiszkosFred
    #10408
    Neverwinter Nights-hoz egy online vilag (Persistant World) amely jelenleg a magyar servere(ke)n is fut.
  • Jagi
    #10407
    kapom és neked.
  • Jagi
    #10406
    Persze néhány rune meg tárgy igazán nem számít, azok úgy is lesznek és nem csk én szorulok majd segítségre, egyszer úgy is megkérnek engem is, lehet ugyanazokat kapon meg, amit mondjuk meked adtam, vagy másnak, az élmény a fontos. :)))
  • Since
    #10405
    ok :) Dalakoran az micsoda? Picit levagyok maradva :-)
  • PiszkosFred
    #10404
    Most Dalakoran probalkozok (NWN PW) igy a diablot pihentetem, csak neha lepek fel (vagy a haverok) hogy a cuccos karik ne menjenek nyugdijba. Ha aktivan fogok jatszani ujra, csak szolj es ha tudok, megprobalok segiteni ;]
  • Since
    #10403
    legynük ismerősök pllllz :-)))
  • PiszkosFred
    #10402
    Ok, sorry, ezt nem tudtam. 109ben sokat cowoztunk, de 110ben mivel irtak hogy nagyon le lettek butitva a bocik, mar egy darab hostra sem mentem be.. Kosz hogy szoltal, mindig tanul valamit az ember ;]
  • Since
    #10401
    pl nekem legyünk ismerősök :-)
  • PiszkosFred
    #10400
    Ezert irtam, hogy tisztelet a kivetelnek es a baratoknak ;] Normalon es najton en is szivesen segitek barkinek, meg elvezem is a tomegirtasokat ;] De hellen mar csak nagyon jo ismerosoknek segitek ingyen, pusztan baratsagbol. Nem szep dolog, de hat valahol talan ertheto...
  • Since
    #10399
    szerintem sokan segítenek neked ha kezdesz egyet battleneten
  • Jagi
    #10398
    Ez egy kicsit parazitás módszer,dehát valahol L kell kezdeni. Más üt helyettem, én meg tápos leszek. :)))
  • oneal1
    #10397
    komoly
    ist um
  • oneal1
    #10396
    malba kerül a gf
    ami jó gf az meg ist
    a 245 ed felett asszem