26171
  • gazo
    #10555
    jaja, pár pontot megér
  • PiszkosFred
    #10554
    Well if they are NOT Cold Immune, it will lower their Cold Resistance down below 0% which essentially means they will take more damage.

    Rosszul fogalmaztam, nem immune cold-ra irtam, hanem altalaban.
  • gazo
    #10553
    Cold Mastery will not work against monsters that are Immune to Cold. So even if you have Enemy Resistance -105%, they will still be Cold Immune and you will still be unable to damage them.

    (A.S.)
  • PiszkosFred
    #10552
    Valaki meselte itt nemregen - par honapja talan - hogy a cold mastery talan nem csak piercinget ad, hanem talalat eseten csokkenti a leny cold immunitasat is. De ez nem biztos, csak valami ilyesmi remlik (sosem maxoltam en sem, aztan jott ez a fules, de azota nem jatszottam)

    Razi bacsi, te ezt jobban tudod, par mondatot plz errol ;]
  • Since
    #10551
    Ha cold skillre ment rá akkor érdemes azért rárakni, persze nem maxig mert a plusz skillek úgyis adnak hozzá. Bár single playerben nehéz varázslónővel játszani. Miért nem játszol battleneten?
  • Noodlee
    #10550
    Ha jól emléxem, akkor nem érdemes kimaxolni a masteryket.
    Inkább tunningojjá fire varázslatokra is...
  • PiszkosFred
    #10549
    De, lesz meg dögivel hellen.
  • Since
    #10548
    Varázslónő?
  • gebe
    #10547
    Szisztok kérdésem volna ,hacold masterszt felviszem max-ra nem lesz tőbb jég imunis ellenfél? Most 59-es vagyok sigle-ben.
  • shaba23 #10546
    az, hogy drágán veszel tőle valamit, ami lehet nagyon szar és nagyon jó is:) de csak akkor derül ki, ha megvetted
  • MhyCroft
    #10545
    sok olyan public gamát látok amineka nevében a "cow" van, a cuccomat ott szereztem, pontosabban amit nem ott aakkor apénzt ott.

    Blood Raventől van a cuccom egy része:)

    nagyon jó tárgyak vannak ott ha másért nem a pénzért megéri bemenni.

    Azt szeretném kérdezni hogy mi aza szeremncsejáték a papnál az első actban??:)

    by
  • Since
    #10544
    lehet :)
  • shaba23 #10543
    bár 1.10 óta nem nagyon cowoznak az emberek:)
  • MEdievil
    #10542
    1.10 óta lvl1 en is le tudsz menni cowra de nyitni csak baal megölése után!
  • shaba23 #10541
    két lábon jár:) hatalmas bárdokkal csapkod:) és egyszer dobott az egyik egy zod-ot és egyszer egy 8%-os WF-et (ami akkor még nagyon sokat ért):) (igaz, akkoriban még napi több órát bociztam:) MÚMUMUMÚÚÚ
  • MhyCroft
    #10540
    BOCI király?!?!:)

    Hogynézz ki pls valaki egy screenshootot:DD

    ezt látnom kell:)))

    4 lába van és foltos?:) mivel támad?:) tejsugártámadás:)
  • Since
    #10539
    hmmm érdekes...én tudtam bocizni 20as szinttől és nemvolt meg baal, érdekes :)
  • gazo
    #10538
    arreat summit szerint igen:
    "Traveling to the Secret Cow Level
    To access the Secret Cow level, you must first kill Baal. After you have killed Baal (making sure the quest has been completed), you can access the Secret Cow Level for that difficulty level."

  • Since
    #10537
    Nem kell
  • gazo
    #10536
    kiegészítő esetén Baal-t is meg kell ölni a bocikért asszem, de lehet rosszul emléxek
  • Since
    #10535
    titkos pálya, act1ben lehet megnyitni egy portált, amihez kell wirt lába amit Tristramban van (halott kiscsávó fennt a sarokban), kell egy cube (kocka amit act2ben lehet szerezni), és kell egy portálos könyv amit simán venni lehet. Megölöd Diablot, elmész act1be, és a városba összehozod a cube-ban a portal könyvet illetve a lábat, és megnyílik egy portal. Az a lényeg hogy a városban kell nyitni. Azonban ha meg ölöd a titkos pályán a cow kinget akkor nemtudsz utána nyitni több tehenes pályát. Tehát arra figyelj hogy a Cow Kinget lehetőleg mellőzd :-)
  • MhyCroft
    #10534
    :)

    van ott sztori is:DD
  • MhyCroft
    #10533
    Mi aza bocizás? És hogy lehet a bocis pályára jutni?
  • PiszkosFred
    #10532
    Nekem a stílus nem tetszik, mert nem erről szól az egész. Le lehetne írni az egészet egy sztorival, olvasmányosan, plusz információkkal, nem pedig egy ilyen ismertetővel. De mivel a "nem teszik? csinálj jobbat!" elvet vallom, ezért inkább nem minősítem az egészet, mert nincs időm sem energiám megírni jobban, nomeg nem is érdekel;] Mindenestre a páholy nagyszerű dolog (volt valaha), le a kalappal előttük de ez az ismertető picit megmosolyogtatnivaló a magam részéről, de ez már az én egyéni problémám, emiatt ne zaklassa fel magát senki...
  • gazo
    #10531
  • gazo
    #10530
    ...valószínűleg sokak leginkább a magyarra fordított helyszinek, monszterek nevei miatt irritálódnak...engem leginkább a lent említett, tűzlabdát eregető vízköpő fogott meg...
  • MhyCroft
    #10529
    :))

    oké, oké

    De szerintem a leírás jó, ha nem is nagyon jó de egy olyan embernek aki akkor kezdte el a diablo2-t, és a diablo1-t ismeri annak nagyon jó mert meg tudja érteni és ha elolvassa akkor már érti a játékot! Minden benne van szinte amit kérdezni lehet.

    Megéri olvasgatni minthogy asját káromon tanuljak.:)
  • gazo
    #10528
    lehet ez az ismertető valamikor 2000-ben írodott, azóta meg senki sem nézte meg.....MhyCroft-ot leszámítva...
  • PiszkosFred
    #10527
    Hat a fene tudja, a paholytol azert szinvonalasabb irast varna az ember... De lehet hogy csak en vagyok ezzel elfogult, de ez elegge....furcsa;]
  • gazo
    #10526
    "Börtön
    (Jail)


    A Börtön sötét folyosóit járva néhol Vízköpőkkel futhatsz össze, amelyek tűzlabdákat eregetnek magukból. "
  • gazo
    #10525
    szerintem innen van
  • raziel.
    #10524
    én még egy ilyen bekezdés után sztem idegbeteg lennék...:)
  • PiszkosFred
    #10523
    Élmény lehet a többi része, innám a szerző szavait ;]
  • raziel.
    #10522
    ez már majdnem tudományos szinten van ;)
  • PiszkosFred
    #10521
    Ezt a khmm...leírást honnan szedted? Adj egy linket, az ilyenekre vevő vagyok eheh ;]
  • gazo
    #10520
    már meg van nyitva, Underground Passage a neve, ami 2 szintes, és az első szintről jutsz tovább a Dark Wood-ba....
  • MhyCroft
    #10519
    Köves Mező
    (Stony Field)


    Erre a mezőre a Hideg Síkságról juthatsz. A terület a nevét valószínűleg arról a hat obeliszkről kapta, amelyek magányosan állnak a síkságon valahol. A kövekkel kezdetben semmit nem lehet kezdeni, csupán a különös, faragott jeleket láthatod rajtuk. Egy elrejtett tekercs őrzi titkukat - egy mágikus átjárót Tristram városába. A mezőn nyílik egy alagút, amelyen a hegyek alatt juthatsz el a Sötét Erdőbe. A terület egyébként hasonlít a Hideg Síkságra, még az itt rád támadó szörnyek is hasonlítanak az ottaniakra, csak valamivel erősebbek azoknál.

    Én nyitom azt az alagutat vagy már meg van nyitva:)

    köszi, by
  • MhyCroft
    #10518
    Üdv!

    Valaki tudna segíteni, az első actban:))

    Egyszer eljutpttam a kolostorba de nem tudom hogyan és a másik karival nem találok oda és már nem tudom megnézni.

    Hogy a fenébe tudok odajutni vagy a sötét erdőbe.

    Járkáltam fel alá de nem találtam meg az átkjárót.

    Amit találtam az a Burail grounds, a kirpta, a maouzóleum, a köves síkság meg a hideg síkság vagy mi.:)

    Előre is köszönöm!!


    by
  • gebe
    #10517
    Sziasztok látom mostanábam nem irt senki,de azért elmondom. Kitőrt a DIABLO őrület nálunk ,mindemki ezt nyomja mind a két gép álandoan foglalt,siger karitcsinálnak zat gyerünk multiba.Énalig tudok hozzá férni agéphez,csak ijenkor hajnalban de melo után fárat vagyok játszani.Ezért nem haladtam semit.
  • gebe
    #10516
    Kőszi akkor nyomom egy-két nap mulva jelentkezem,hogy medig jutottam