26171
  • PiszkosFred
    #10595
    thx
  • gazo
    #10594
    Boldog szülinapot
  • uv
    #10593
    assassinhasis, barbárbor meg paladinpálinka
  • PiszkosFred
    #10592
    Hja, erdekesek. Megint elo kell vennem a jatekot, a fenebe... ;]
  • j0nNyKa
    #10591
    Jah, alkohol meg minden van benne. Konnyu, es nehez drogok, stb. Jaj, megint elkanyarodtam
  • Herkulles
    #10590
    Nagyon állat az új rúnaszó lista!
  • Lacika 79
    #10589
    :DDDDD
  • j0nNyKa
    #10588
    Valami új sör típusú rúna. Amazon megissza, berúg, és levetkőzik. Vagy.. jaj elkanyarodtam
  • Lacika 79
    #10587
    Ja, hogy SET item? Hirtelen aszittem, valami új runa van, vagy mittomén. SER. :))
  • PiszkosFred
    #10586
    www.battle.net/diablo2exp

    nezz utana, le van irva minden a SET itemeknel.
  • Lacika 79
    #10585
    Ammeg oszt mi?
  • vinko
    #10584
    Hello ! Irja meg valaki legyen szives,hogy melyik karakternel mi a Ser iteme !Köszi
  • PiszkosFred
    #10583
    Mindenkinek kell egy kis szunet, a WoW meg bizony errol "kemenyen" gondoskodott ;]
  • Laalee
    #10582
    WoW? :D
  • csemete
    #10581
    Hc-t gyüri még vki ?Én soha nem látok fenn senkit ,mármint ugy mint kb.fél éve ,akkor még teli volt szobákkal a hc....most meg jo ha 2-3 szoba van megnyitva ...Vajh... mi történhetett
  • Herkulles
    #10580
    Na ja, izlése válogatja, bár amának mehet az act1-es bérenc,s jah-os wf-el, gazzel és egy jó str/dex/ias páncéllal.
  • PiszkosFred
    #10579
    Minek brutál barbár egy amazonnak? Golyófogónak ott a valkűr, annyit pakol le amennyit akar. Barbár behal, micsinálsz? Végigrohanod az adott mappot, nyomodban az összes rosszarcúval eheh ;] Valkűrt lerakod, segítő ad valami kis plusz aurát - hogy melyiket majd te eldöntöd - és lősz mint a veszettfene.

    Barbár terminátor cuccokban talán jó megoldás, de nem amazonnak. Szerintem.
  • uv
    #10578
    jobb az act2 kísérő
  • MhyCroft
    #10577
    köszi, de még messze van az act 3 :)
  • uv
    #10576
    az act3.-as túró, ha csak nem raksz rá 3-4 plusz skilles cuccokat. egy plusz aurával többre mész
  • Herkulles
    #10575
    Ha átmész act3-ba, kapsz jobb segítőt, esetleg act5-ben a brutál barbárt.
  • uv
    #10574
    normálon meg "combat", prayer aurája van (gyógyít)
  • MhyCroft
    #10573
    act2 oké de a nájtmér nem annyira mert csk normal van még nekem://////
  • uv
    #10572
    act2 nájtmér deffenzív, az elég jó
  • MhyCroft
    #10571
    Melyik actban tudom felvenni és mit adnajk neki?:)
  • sirdond
    #10570
    kell valakinek egy jó rare necro shield?
    24es szint kell hozzá
  • PiszkosFred
    #10569
    Hat neki nem igazan kell, max egy AR a2es hireling. Golyofogonak ott a valkur ha esetleg szukseg lenne ra.
  • MhyCroft
    #10568
    jeah, ment köszi.

    Egy íjász amazonnak milyen segítőt ajánlotok?:)
  • Hegylakolaci
    #10567
    A sedédedet act 2-ben a város bal felsö részében lévö foszernál lehet feltámasztani,ha nem találod akkor menj vissza act 1-be azt támaszd fel ott.
  • MhyCroft
    #10566
    Ember!!!!

    Vizsgaidőszakom van/lesz izé most van:D

    Este mindig este s mikor ráérek csak akkor, de nagyon szívesen adok mert tudok mit adni.

    Másik dolog már az act2ben vagyok:D.
    Ugyanis elmentünk legykilkolni Andrielt ami abból állt hogy 7 db 16-18-s szintű nekiállt a főellenenek s kb 15 percem harc után le is győztük:D.

    Nemegyszer rohant valaki, utána andriel a többiek meg utána és lőtték, ha megfordult akkor futott mindeki amerre látott:D
    Nagyon jó volt, hol vonatoztunk hol meg az éeltünkért rohantunk s a zsoldosmat megölték nem kapott xp-t, elvesztetem mind az 50k aranyamat és a act2ben meghalt a segítőm:)

    Gyertek át act2-be s sgetíek ha tudok bár most mint írtam kicsit gyengus vagyok mert annyi pénzem nincs hogy feltámaszam a sgetíőmet akit nem tudom hogy hola fenébe lehet feltámasztani:D

    Nekronak is van cuccom mert az amazonomon (egyiken) olyan sapka van ami a necronak is jó:)

    Pl am este lehet leszek.

    Msn címem is van ott tudom akkor ha vagy: [email protected]

    by
  • gebe
    #10565
    Hello!
    Én sorci vagyok, jéggel támadok ha lehet. Cuccom nagyon gyenge, bármilyen segitséget köszönök, később viszonzom. Ha nem zavar a fiam is jönne 16-os nekroja van, őt már act1-ben nem kell védeni. mi pontra mennénk, hogy szintet léphessünk, ha ez neked jó nyitok egy játékot gebe.... számon és lépj be hozzánk ma 14-kor.Várunk!!
  • MhyCroft
    #10564
    oké, milyen stíulus vagy dráda vagy íjjas?:) Mi kell cucban, tudok majd adni egy srága kesztűt és egy jópár követ:)

    Amúgy ha játszol másokkal akkor is csak óvatosan, ma húztak fel ugyanis a kalapácsért mentem és voltunka gameban vagy 6-n s nagyon durva volt a kovács vagy kia fene és ütöm már vagy fél órája próbáloka kalapácsért rohani de nem tudok mert körbevesznek s ekkor berohant az egyik segítő játékostárs, felkapta a kalapácsot és kilépet a gamából ... grrr :)))) volt vagy 6-s szinű:))
  • gebe
    #10563
    Ja azota léptem 6 szintet.
  • gebe
    #10562
    Az accountom Laci123, de csak holnap tudok netezni, holnap 14-kor fent leszek. A segitséget nagyon köszi elöre is.Szia
  • MhyCroft
    #10561
    Gebe, cuccot is adok ha kell:)

    Sgetítek neked, MhyCroft accounttaal megtaláklsz a neten s kérek egy accountot a részedről.

    Amit tudok sgetíeni:
    - húzlak egy picit
    - adok cuccot(nem nagyon jót, csak jót:) )
    - elviszlek minden way ponthoz amihez csak tudlak az első actban:)

    by
  • gebe
    #10560
    Megprobáltam vinni egy "sorceres" karit 12-es,de senki nem játszik velem.Ha másokhoz lépek be nem állnak szóba velem.
  • gebe
    #10559
    Csá Noodlee
  • gebe
    #10558
    Mit csináljak ahoz,hogy egy varázslonő fülét levágjam? Egyetlen-egyszer játszottam multiban és nem itthon meg is ölt. Bosszút akarok állni!!!!!!
  • Noodlee
    #10557
    Singléhez képest Battleneten másképp kell fejleszteni a karit...
    Meg alapból más a játék...
  • gebe
    #10556
    Csá,válasz :varázslonő,mert előszőr kitanulnám singel-ben aztán battlen játszom csak nem akarok nagyon beégni,ha lehet magyarul mert egy szot sem értek!