26171
  • vvega
    #10635
    Most dobott egy istet...

    tegnap egy umot

    3 vagy 4 napja meg egy malt
    kb 1000000000000 runbol...
    :(
  • oneal1
    #10634
    és ez szokott dobni jókat?
  • shaba23 #10633
    rune-hez nem kell MF
  • Aspyrin
    #10632
    Countess act1/black marsh/forgotten realm-ben található meg.

    540 mf bőven elég.
  • oneal1
    #10631
    jah és mit ér egy perfekt gf??
  • oneal1
    #10630
    nyomom már egy idaje de ez melyik szörny amit irtál??
    countes
    mer most tesómmla csináltunk egy mf karit
    540 az mf
    ez már jó vagy kell 600??
  • Bobber
    #10629
    Tudod a runolas szerintem abszolut arrol szol hogy fogod magad es egyedul vagy max valami nagyon jo baratoddal akiben megbizol azzal mesz es irtod az altalad kivalasztott monstat (pindle, mefi, countes stb.)
    Ha meg csapatba mesz akkor ne csodalkozz azon hogy felveszik eloled
    Ha mazlija van az embernek akkor orulhet ha egylatalan eszre veszi mi esik nem hogy meg fel is tudja venni
    Bar anno nekem is volt baal runban hogy um esett es en vettem fel meg az eloszobajaban pedig 3 an altak mellet
    de nem ez a jellemző:(:(
  • PiszkosFred
    #10628
    Akkor ne menj a csapattal ;] En mindig onalloan kolbaszolok, az ellenkezo iranyba, igy van idom felszedni a dolgokat, ha eszreveszem...
  • andriska
    #10627
    tré
  • Since
    #10626
    Hát igen főleg ha valamilyen drophack vagy isten se tudja milyen hack van nekik, ami automatikusan felveszi a dolgokat :-) Megutáltam diablót...Még a sima Diabló volt jó kiadás után kb egy hónapig, aztán elterjedtek a hackek...
  • Herkulles
    #10625
    Hell cow runnon is esnek rúnák dögivel, csak felveszik előled. :(
  • vvega
    #10624
    A more goldal az x% Extra Gold From Monsters-ra gondolsz? mert nekem ugyse dobott semmit se boci se count...kb 600asszem.
    bakker...
  • petesilver
    #10623
    :)
  • EqUiNoX
    #10622
    No igen, de veszteni nem vesztesz semmit ;] Igaz, ha leszamitjuk a "piszokmazlit", nyerni sem sokat nyersz...
  • raziel.
    #10621
    ja ilyet én is hallottam hogy more goldal runákat dob, de hivatalosan is a runákat nem befolyásolja semmi azok random droposak ráadásul ez nem is hétpecsétes titok de még egy se:)
  • lovagregeny
    #10620
    Steel Pillar lándzsát keresek. Akinek van kérem jelezze!
  • disconnect
    #10619
    Az MF tényleg nem, de a More gold az igen :))
    Javelin Ama 900 more goldal bocizásnál hellen elég szép rúnákat adott :))
    Ja de erről pssszt, ez hétpecsétes titok, ne mondjátok el senkinek :D
  • disconnect
    #10618
    Nekem Countess Hellen 4* dobott umot kb 100 runból :))
    Szal bemákoltam...
    Anno még kanin tavaly márciustól alldelig gémeltem
    Akkor még jó volt a szerver, amíg nem volt a ZK meg WTF problem...
    Olyan szervert kellene csinálni, ahol régi nagy Diosok játszanak, a lényege kb az lenne, hogy csak pénteken ill szombaton este 6-6 órát futna a szerver :) Akkor lenne egy olyan LAN feelingje a gamenek :)
  • Kovács legény
    #10617
    BUÉK ALL!
  • hosszupuska
    #10616
    kanin lehet, de anyira tele van hogy szinte sosem lehet játékot kreálni....
  • Tyler Durden
    #10615
    Nein, vedd meg az eredetit azzal menni fog, most már nevetséges összegért megtod venni..
  • Fatalterror
    #10614
    lehet valahogy crackelt változattal is jáccani a neten???
  • Aspyrin
    #10613
    Nosztalgiából felraktam a játékot. Ha van kidobnivaló cuccotok üzenjetek, htx (*aspyrin).
  • raziel.
    #10612
    bneten jah ber cham zod ilyenek amik érnek valamit, bár most uj runaszavak miatt a Lo runa lett a legérdékesebb

    meg a soj elértéktelenedése miatt már az istek jöttek (mert ugye counctess bot van andibaot helyett) szal az a váltopénz azokkal lehet kerekedni szal mal meg ist körül tudsz valamit is vennni az alatt megse probáld
  • raziel.
    #10611
    hel runát?:D

    azokért kb 200 aranyat a kereskedőktől mást nem:D
  • sirdond
    #10610
    hol vannak a coutessek?
  • lovagregeny
    #10609
    Gyaloglóra nem igazán. Egy jó barátom viszont volt ott még admin is.. Becsületes neve valamilyen Zoltán de a karakter neve már nem rémlik. De egy ideig (többek között)volt t3l4l is a neve...
    Sok Countess kill alatt 2 hel rúnát kaptam csak ami nem túl bizalomgerjesztő. Azokért mit lehet kapni ami kicsit értelmesebb?
  • raziel.
    #10608
    hm ahogy fred mondja én is évek ota tolom elég betegen, és engem is ugy hivnak szal ismerjük egymást avagy mésgse?;)

    régi neved

    jaa és gyalira jártál?
  • raziel.
    #10607
    www.megagames.com
  • Evil
    #10606
    Runara nem hat az mf!
  • lovagregeny
    #10605
    Druida az illető! 3000 fölötti hp-val remek sebzéssel s erős medvével. És 81-es :-) Countess-t öldöklöm néha de nem ad jó rúnát, 100 mf-em nekem is van de az kevés..
  • Evil
    #10604
    Mostanaban trapassaval mf elek, van rajta 550 koruli mf es igy is megvan a 6k sebzes, iszonyat hamar ki lehet irtani vele nagy tomegeket.
  • shaba23 #10603
    normalon nem érdemes MF-elni.
    Mi több, csak hellen érdemes:)
    A harcos gondomlom barbár akar lenni, vele esetleg Pindlézni érdemes
    Varázslóval lehet jól MF-ezni, szvsz csinálj egy sorcot MF-ni és egy barbit fun karinak
  • Lacika 79
    #10602
    Én anno a gamecopyworld-ről szedtem. De fel kell hozzá másolni a d2music.mpq, meg a .... nemtom még melyik fájlokat. :)
  • lovagregeny
    #10601
    Tudom, hogy viszonylag sokan olvassátok a fórumot ezért írok ide (is). Mennék MF-elni a játékban de harcost kezdtem s ez is érdekel így maga az mf nem lehet olyan eredményes. De harcban jól megálja a karakterem a helyét. Rengeteg hp-vel és nagy sebzéssel rendelkezik. Baalhoz is el tudna juttatni valakit akivel aztán osztozna a zsákmányokon. Akit érdekel írjon, acc: lovagregeny.
  • [HUN]Crassus
    #10600
    hali! valaki tud egy no-cd krekket 1.10 hez??(tényleg ez a legujabb petch?)
  • lovagregeny
    #10599
    Nem keresek bonyodalmat sőt csak azért írtam le mert sok éve ilyen néven ismertek. Cs-ben is ilyen néven játszogattam valamikor. Amúgy sok raziel van ezért is adtam fel a nevet..
  • PiszkosFred
    #10598
    Hat en ismerek egy razielt, akit szinten evek ota a tuskeshatu baratunk korul esz a fene (bocsi fonok;]), es meg itt is szokott publikalni, de te nem az vagy szerintem ;] Ebbol meg lehetnek bonyodalmak...

    Lacika79: koszonom utolag is ;]
  • lovagregeny
    #10597
    Tegnap tettem fel a játékot valamivel több mint fél év után és új hévvel mennék játszani néha. A gond az, hogy egyedül nem sok kedvem van. Azért az item hiány is okoz némi nehézséget de nem ez a fő hiányérzetem. A régi barátokat nem látom.. Talán új accountjuk van, talán nem játszanak már..
    Jómagam 16 voltam amikor először játszottam vele annó a megjelenés környékén,tört játékkal tcp/ip-n Raziel néven, bneten pedig csak keveset játszottam. Jó lenne ha egy régi ismerős/barát felimserné a felhasználó nevemet. És klánhoz is szívesen csatlakoznék.
  • Lacika 79
    #10596
    tényleg! hepi börzdéj tú júúú! :)